Auto gandrīz ietriecas Statoil DUS (+ foto) 17

28.aprīlis 2008 10:01

Lasītājs Juris atsūtījis fotogrāfijas, kur redzams auto, kas teju teju būtu taranējis Statoil degvielas uzpildes staciju Zirņu un Valdemāra ielu krustojumā 27.04.2008.







Svētdienas rītā pie Valdemāra ielas "Statoil" DUS kāds gados jauns autovadītājs nebija spējis savaldīt savu "Mazda" un, šķērsojot trotuāru un zālāju, ietriecās kokā. Tā kā šis incidents notika tieši DUS teritorijā, tad noptikuma vietā bija ieradušās arī 2 ugunsdzēsēju automašīnas, taču aizdegšanās nenotika. Vienīgais cietušais, visticamāk, bija pats vadītājs, kurš pirms medicīniskās palīdzības saņemšanas bija spējīgs sniegt arī paskaidrojumus Ceļu policijas vīriem.

Juris Saukāns, žurnāls "A-ZET"

Visi komentāri

0 0 Atbildēt

Autoram vajag brilles. Teju, teju...

0 0 Atbildēt

Labi ievilcis. Palmas zari ir biruši ne pa jokam.

0 0 Atbildēt

a kaa to vispaar var dabuut gatavu??? Nu ljoti, ljoti aizdomiigi un diivaini izskataas...

0 0 Atbildēt

gandrīz neskaitās :)

0 0 Atbildēt

steidzās ieliet lēto solķi, bet.....Nesanāca

0 0 Atbildēt

Interesanti, kāpēc nav rakstīts "Mazda gandrīz ietriecas DUS"? Tikko k-kur ir iesaistīts BMW, tā virsraksti tā vien zib - BMW to un BMW šito. Pārējās mašīnas tiek sauktas tik vien par auto... patīkami.

0 0 Atbildēt

TG/AM jo gandrīz neskaitās.

0 0 Atbildēt

STatoil reklāmas akcija.

0 0 Atbildēt

OK. It's a mazda :D

0 0 Atbildēt

Pati daba rūpējas par saviem bērniem :D

0 0 Atbildēt

Redzēju. Radās iespaids, ka džeks vienkārši bija aizmidzis un ducināja ar kādiem 90 vismaz, tad noķēra apmali, pamodās, pabremzēja pa zālīti, un tad bija koks. Sāpīgi.

0 0 Atbildēt

Aizmigušo pie stūres pēdējā laikā pārāk daudz. Laikam pavasara saules nogurums. Šorīt no rīta viens braucējs pat aizmiga sastrēgumā uz Kalpaka bulvara. Visi taurē, bet šis tik šlāfē. Labi, ka viens trollis palaida efeektīvu gaisa tauri - tad džeks pamodās un iemina pedāli grīdā.

0 0 Atbildēt

koka žēl, koks neko sliktu nav izdarījis, bet viņam mazliet miza traumēta :(

0 0 Atbildēt

Vareja ari ta mazda ietriekties taja pretigaja '' Statika'' .Zin tik ka cenas skruvet par savu nebut ne kvalitativako degvielu.

0 0 Atbildēt

a no kurienes viņš īsti brauca? Pa kr.Valdemāra?

0 0 Atbildēt

sanāk, ka brauca pa Senču vai Zirņu virzienā uz Valdemāra...

0 0 Atbildēt

TO: 256313. viesis 28.04.2008 12:05

."...Tikko k-kur ir iesaistīts BMW, tā virsraksti tā vien zib - BMW to un BMW šito..."

Tu esi "īstais BMW ragnesis". Ar to arī apsveicu un ārstējies vesels.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

No 66 000 eiro - Dodge Charger atgriežas Eiropas tirgū

Līdz pat 670 Zs jaudīgais amerikāņu muskuļauto būs pieejams ar benzīna motoru un arī kā pilnībā elektrisks mdelis. Lasīt vairāk

Netālu no Salaspils aizdedzies kravas auto (+ FOTO) 12

Kā ziņo aculiecinieks, ap pusdienas laiku, netālu no Salaspils ir aizdegusies "fūre". Ceļš tajā vietā ir bloķēts, ieradušies ugunsdzēsēji. Tie ir tikai minējumi, taču pieliktās kāpnes un atritinātais kravas pārsegs, var norādīt uz to, ka aizdedzies piekabes saturs, piemēram, šķelda. Lasīt vairāk

Šodien (5.08) degvielai akcijas cenas: Dīzelis 1.817 un 95. benzīns 1.737 EUR! Nafta 75.6 USD par barelu (+ VIDEO) 9

Dīzelis dārgāks par 28 centiem, bet 95. benzīns par 20 centiem kopš 1. marta. Tas sanāk papildus +16.80 EUR klāt pie manas 60 l uzpildes. Atgādinām, ka 2026. gada 1. martā cenas Latvijā, Neste Lielupes DUS dīzeļdegvielai un 95. benzīnam bija 1.537 EUR. Lasīt vairāk

Drošībai, ne sodiem - Igaunijā par mobilajiem radariem brīdinās ceļa zimes 12

Turpmāk Igaunijā autovadītājus pirms mobilajiem ātruma radariem brīdinās ar speciālām ceļa zīmēm. Jaunā kārtība paredz, ka ārpus apdzīvotām vietām brīdinājuma zīmes jāizvieto 300–500 metrus pirms radara, savukārt pilsētās un ciemos – 150–300 metru attālumā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti