Autovadītājs notriec puisi, kas pa gājēju pāreju pārvietojas ar skrejriteni.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Autovadītājs notriec puisi, kas pa gājēju pāreju pārvietojas ar skrejriteni.

Tracina tie skūteristi. Nākamreiz varbūt domās braukt vai nebraukt lielā ātrumā.

Tam vadītājLoham obligāti bij jāšķērso pāreja metru pirms pa to ejošo gājēju bara? Tas ir pieklājīgi?

Tikai iAuto popularizējot Ru šaušalības var aizkavēt to ieviešanos šeit.

mācies no citu kļūdām un priecājies, ka šeit tā nenotiek

Krievijā jāstumj pie rokas!
Visiem , kas izsaka sašutumu par auto vadītāja rīcību ir taisnība - tur bija gājēji uz pārejas arī bez skūterista.
Ar piezīmi, ka cilvēkam nevajag domāt tikai juristu kategorijās: "likumi un noteikumi mani sargā" un pašam sevi nesargāt.

-nu kā tad,mums taču ir pamatā Prokuroru forums,kur ļaudis sacenšas Soda piespriešanā acīmredzami nepārprotami vainīgajam (šajā gad.,lohvadītājam).
Te nav vietas tiem, kuri cenšas iztirzāt- ko nu kurš varēja izdarīt, lai savureiz paliktu dzīvs un vesels.Nav jāmācās "palikt dzīvam"- pietiek būt par prokuroru, izbaudīt varu.Tas nav sarežģīti- jo parasti vainīgais ir acīmredzams 99% gadījumu.
Ja reiz lohvadītājs nogriežas- kādam no gājējiem (lohskuteristiem) ir (taisnības vārdā) noteikti jāuzbrauc Debesīs.Ja reiz brauc smagais, kura lohvadītājs tobrīd skatās filmu (un/vai guļ)- tātad simtpunkt te kādam ir jāiet bojā.Citādi nevar.Nē.

Nu te divi lohi satikās! Viens lohs ignorēja gājējus, bet otrs lohs gribēja apsteigt nāvi!Sanāca, apsteidza, bet skūterim visticamāk bēres sestdien divos!
Nu nafigam ar skūteri jālido tur kur cilvēki iet? Būtu braucis prātīgāk un būtu pats vesels, i skūters dzīvs. Bet autotovadītājs arī totāli nevērīgs pret to kas notiem uz ceļa!
Cenas Latvijas degvielas uzpildes stacijās 9. jūnijā, pārsteidza ne vienu vien. Par laimi, tas bija "šoks" pozitīvā nozīmē. Lasīt vairāk
Koalīcijas partijas vienojušās samazinātās akcīzes nodokļa likmes dīzeļdegvielai saglabāt līdz šā gada beigām, pirmdien pēc valdību veidojošo koalīcijas partiju sanāksmes aģentūrai LETA teica finanšu ministrs Māris Kučinskis. Lasīt vairāk
2026. gada maijā Eiropas lielākajā automobiļu noieta tirgū Vācijā reģistrēti gandrīz 240 000 jaunu automobiļu. Kas bija līderi, kādiem automobiļiem vācu pircējs devis priekšroku, Top-10. Lasīt vairāk
Aizsardzības ministrs Raivis Melnis pastāsta par pirmajiem darbiem, kas tiks veikti, lai uzlabotu valsts Bruņoto spēku iespējas aizsargāties pret droniem. Lasīt vairāk
Tas divriteņu sūds gājēju pāreju nu galīgi nešķērsoja gājēja ātrumā.Saņēma pēc nopelniem.
Paskaties, ar kādu ātrumu nāk auto - un sapratīsi ka viņš nemaz nevēroja pāreju, ko gatavojās šķērsot.
Skrejritenis ir gājējs, absurdi, bet fakts.