Trīs promiles, trīs upuri – dzērājšoferis notriec ģimeni (+ VIDEO) 12

 
iAuto | 13.janvāris 2022 11:17

Kārtējais asiņainais satiksmes negadījums, no kura būtu bijis iespējams izvairīties, ja autovadītājs pie stūres nebūtu sēdies reibumā. Negadījums noticis Rīgā, Pļavniekos, bet policistu un ārstu novērojumi liecina – stresa pilnajos pandēmijas apstākļos cilvēki arvien biežāk risinājumu cenšas meklēt glāzītē.

 
Visi komentāri
 
Dīvāna komentāri 13.janvāris 2022 11:47
7 0 Atbildēt

Ka patik likt vecu info.

Žēl meiteni.....

GB12 13.janvāris 2022 12:00
0 0 Atbildēt

Gribu stipru vīrieti zem egles.

Max 13.janvāris 2022 16:10
0 1 Atbildēt

Šitādiem dzērajiem tiesības anulēt uz mūžu

Motorolers 13.janvāris 2022 17:40
0 1 Atbildēt

Te jau pēc nāves soda prasās, nevis tiesības atņemt...

WALA 13.janvāris 2022 19:03
0 1 Atbildēt

Tas ar ir tāds pastulbs soda veids, bet nu stabils kandidāts darbspēkam tādiem projektiem kā Sibīrijas dzelzceļa būvniecība ...

GTD2 14.janvāris 2022 9:31
1 0 Atbildēt

viņam taču nav ko anulēt

Dīvāna komentāri 13.janvāris 2022 19:50
2 0 Atbildēt

Viņam nemaz nav autovadītāja tiesības.

Kanibaals 13.janvāris 2022 22:13
1 0 Atbildēt

Nu tad likt nokārtot un uzreiz atņemt.

Rr19 14.janvāris 2022 8:07
0 1 Atbildēt

Kāda jēga atņemt tiesības, ja tāpat brauc, varbūt labāk braucamo atņemt.

GTD2 14.janvāris 2022 9:33
0 1 Atbildēt

un ko mainīs, ja atņems to 20 gadīgo mersīti, varbūtās nākamais auto viņam nesanāks mersis,betr būs piemēram opelis par 300 eirikiem

Rr19 14.janvāris 2022 16:49
2 0 Atbildēt

Nu šitas ilgi nebrauks.

iciks 14.janvāris 2022 8:43
8 1 Atbildēt

Par dzeršanām pie stūres vispār:

1) sodi var būt lieli un bargi, bet ko dod, ja nav to neizbēgamības principa? Cik nav dzirdēts, ka atkārtoti dzērumā un bez tiesībām noķerts tāds un tāds. Ja tas ir vietējais žūpa, tad viņam var likt 3000 eur sodu katru dienu, ko gan tas mainīs?

2) reizumis ir garas un plašas diskusijas par to, kā ir pareizāk. Vai 0,5 promiles nav par daudz, vai nevajadzētu 0,2 vai vispār necik. Argumenti ir abām pusēm, bet iesaku piefiksēt, ka neesmu īpaši redzējis rakstus, ka ir sūdi savārīti, bet šoferis bijis ar 0,5 promilēm, 0,6 vai tamlīdzīgi. Allaž ir 1+, 2+ un vēl vairāk.

Tā ka tā ir problēma, ar ko vajag cīnīties, nevis kasīties starp 0,5 un 0,2.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Tikai 9 eksemplāri: Morgan piesaka Midsummer Coupe (+ FOTO)

Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk

 

Gribi ilgmūžīgu auto - pērc Audi A3 6

Jaunākais Vācijas tehniskās apskates (TÜV) ziņojums apliecina, ka A3 joprojām ir viens no uzticamākajiem automobiļiem savā klasē, pārspējot vidējos rādītājus gandrīz visās vecuma grupās. Lasīt vairāk

 

Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu 10

Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pastiprinātām pārbaudēm uz ceļiem, Līgo dienā Latvijā aizturēts liels skaits dzērājšoferu. Lasīt vairāk

 

Bēgot no veikala ar zagtām pudelēm, sabojā svešu auto – apkopoti spilgtākie Līgo svētku apdrošināšanas gadījumi 6

Tuvojoties Līgo svētkiem un Jāņu dienai, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA apdrošināšana) apkopojusi spilgtākos negadījumus, kas Latvijas iedzīvotājus piemeklējuši šajos svētkos – no bēgšanas ar zagtām pudelēm, sabojājot svešu auto, un sabiedēta suņa bojātam īpašumam līdz apdegumam, ko radījuši indīgi pļavas augi, un traumētam pirkstam, griežot meijas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti