iAutolv uzfilmē būvnieku transportu, kas brauc ar ātrumu 70 km/h objektā, kur paši būvnieki uzlikuši maksimālā ātruma ierobežojumu 50 km/h.
Turklāt ar smago kravas transportu apdzīvotā vietā.
iAutolv uzfilmē būvnieku transportu, kas brauc ar ātrumu 70 km/h objektā, kur paši būvnieki uzlikuši maksimālā ātruma ierobežojumu 50 km/h.
Turklāt ar smago kravas transportu apdzīvotā vietā.
Pareizo haluju daudzums tāds, ka var apd..... pilnīgi var piekrist iauto komandai, bet tiem, kam patīk dzeltenais lietutiņš - baudiet to arī turpmāk un vēl dižojaties, varbūt vēl kādu medālīti piešķirs.
Pag, tad sanāk ka iauto brutāli pārkāpa ceļa remonta zonā noteikto ātruma ierobežojumu par 20kmh, to nofilmēja un problēma ir smagais, nevis iauto pašu pārkāpums?
Vācijas autobūves uzņēmums BMW sasniedzis nozīmīgu robežu – 2 miljonus pārdotu elektromobiļu, bet kopā ar plug-in hibrīdiem elektrificēto transportlīdzekļu skaits sasniedz aptuveni 3,5 miljonus. Lasīt vairāk
Indijas autoražotājs Mahindra piesaka Scorpio Lifestyler, klasisku pikapu ar rāmja konstrukciju un cenu, kas mazāka par 2 miljoniem rūpiju jeb 18 000 eiro. Lasīt vairāk
Visu korejiešu ražotāja KIA krosoveru pamats ir Sportage, bet sākot no šī gada augusta tam palīgā dosies pilnīgi jaunais krosovers KIA Seltos. Lasīt vairāk
Sliktākajā gadījumā Volkswagen varētu slēgt vairākas rūpnīcas, bet darbu varētu zaudēt pat līdz 140 000 koncerna darbinieku. Tas gan visā Volkswagen sistēmā un gadu gaitā. Lasīt vairāk
Ceļa būvnieki taču nava lohi.Bet zīmes LRepublikā ir domātas pamatā priekš lohiem.Tāpat kā vadošie Vadības statņi.
Serificēts speedometrs- nu taču gludiskūtais Pr-nieks tev no e-krāna skaidri pateica.Tu (lohstāds)vari viņam iesūtīt kaut vai ar 230 braucošo, bet tas nevienu neko diži nep/is.Tā ka lūdzu visi korī ejiet d un netraucējiet Strādāt.Jā.