Vandāļi sabojā 90 signālstabiņus, nodarot zaudējumus 2000 eiro apmērā (+ FOTO) 9

 

Foto: Publicitātes attēls

Latvijas Valsts Ceļi | 18.marts 2020 8:48

Uz reģionālā autoceļa pie Talsiem ļaundari nolauzuši vairāk nekā 90 signālstabiņus

Pagājušā naktī reģionālā autoceļa Sloka-Talsi (P128) posmā no Talsiem līdz Laucienei nolauzti un izmētāti 85 signālstabiņi, tāpat nolauzti vairāki signālstabiņi Talsu apvedceļa sākumā.

Kopumā vandaļi  nodarījuši zaudējumus vairāk nekā 2000 EUR apmērā. VAS Latvijas Valsts ceļi Talsu nodaļas darbinieki patlaban gatavo iesniegumu policijai.

Lai uzlabotu satiksmes drošību uz valsts autoceļiem pagājušā gada rudenī vairāk nekā 30 valsts reģionālo autoceļu posmi gandrīz 1000 km kopgarumā tika aprīkoti ar atstarojošiem signālstabiņiem, kas diennakts tumšajā laikā ļauj autovadītājiem labāk orientēties uz ceļa.

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem signālstabiņu uzstādīšanu Zemgalē un Kurzemē veica SIA Ceļu, tiltu būvnieks par līgumcenu 242 734 eiro (ar PVN). Savukārt Pierīgā un Vidzemē stabiņus uzstādīja SIA M-2par līgumcenu 94 115 eiro (ar PVN).

Atstarojošie stabiņi tiek uzstādīti, lai diennakts tumšajā laikā autovadītāji varētu labāk pārredzēt ceļu, tie būtiski uzlabo satiksmes drošību. Zogot vai demolējot ceļa aprīkojumu, tiek nodarīts ne tikai finansiālais zaudējums, bet, kas ir pats būtiskākais, tiek apdraudēta satiksmes drošība. Aicinām ceļa lietotājus informēt VAS Latvijas Valsts ceļi, ja uz ceļa tiek manīta aizdomīga rosība vai ja ir konstatēts, ka trūkst kāds ceļa aprīkojums, zvanot uz diennakts bezmaksas līniju 80005555.

 
Visi komentāri
 
WALA 18.marts 2020 9:22
18 0 Atbildēt

Neatlaidīgi fimpji, 85 stabiņus lai cik stulbā prātā butu jelkad dzivē bijis, jau pēc 10 stabiņiem būtu apnicis to darit ...

darklight 18.marts 2020 11:24
2 0 Atbildēt

Vot es tieši to pašu padomāju

msh 18.marts 2020 12:10
2 1 Atbildēt

Gan jau ar mašīnu nopļāva...

felix65 19.marts 2020 7:36
0 0 Atbildēt

Viena plastmasas stabiņa cena 22 eiro. Lai dzīvo LR! Aleluja.

Kanibaals 18.marts 2020 11:20
1 0 Atbildēt

Izskatās ka stabiņi saulē jau kļuvuši trausli.

us1z7 18.marts 2020 14:08
0 0 Atbildēt

niecības, kas paši neko nav sasnieguši un radījuši, ja nu tikai sev līdzīgu nelaimi

anoagask 18.marts 2020 18:37
2 0 Atbildēt

85 stabiņi = 8.5 kilometri, ja lauzti vienā pusē - diezgan apņēmīgi

wons 19.marts 2020 14:53
0 0 Atbildēt

Rasisti !

Pļurkt 19.marts 2020 16:09
2 0 Atbildēt

Es principā neatbalstu stučīšanu, bet šādos gadījumos (kas ir saistībā ar drošību) tomēr vajadzētu atbalstīt... un izmaksāt 50% kā atlīdzību no piespriestās soda naudas tam kas spēj iesniegt pierādījumus nodarījumam!!

Būtu krietni mazāk gribētāju kaut ko sačakarēt.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Spānijā dīzelis ir lētāks par 43,8 centiem!? Dīzelim Latvijā cena 2.117, bet Spānijā 1.679 EUR 25.03 6

Spānijā dīzelis ir lētāks par 43.8 centiem!? Kamēr dīzelim Latvijā 25.03.2026 cena or 2.117 EUR, tajā pašā laikā Spānijā dīzeļdegviela maksā 1.679 EUR. 95 benzīns Spānijā maksā 1.489 EUR Lasīt vairāk

 

Nokritušajam dronam Ukrainas izcelsme; policija sākusi kriminālprocesu (+ FOTO) 3

Valsts policija (VP) par Latgalē nokritušo Ukrainas dronu sākusi kriminālprocesu. Lasīt vairāk

 

Valdība atbalsta akcīzes nodokļa samazināšanu tikai dīzeļdegvielai (+ VIDEO) 4

Pirmajā aprīlī dīzeļdegvielas cenām uzpildes stacijās vajadzētu sarukt par 8,6 centiem litrā no tā brīža cenas. Lai mazinātu straujā degvielas cenu kāpuma ietekmi uz ekonomiku un iedzīvotājiem, Ministru kabinets šodien atbalstīja Finanšu ministrijas sagatavoto priekšlikumu samazināt akcīzes nodokli dīzeļdegvielai par aptuveni 15 %. Vienlaikus valdībā tiek apspriesti vēl stingrāki pasākumi, taču par tiem plānots lemt pēc nedēļas. Lasīt vairāk

 

Nevienam no Praulienas pagastā bojāgājušajiem autovadītājiem nav bijis autovadītāja tiesību; jaunas liecības (JAUNS VIDEO) 37

Sestdien Madonas novada Praulienas pagastā notikušajā avārijā nevienam no abiem bojāgājušajiem autovadītājiem nav bijis tiesību, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldē. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti