Mūsdienas pret pagātni – jauna un tehnoloģiski novecojuša "Nissan" kraštests (+ video) - iAuto

Mūsdienas pret pagātni – jauna un tehnoloģiski novecojuša "Nissan" kraštests (+ video) 9

 

Foto: ekrānšāviņš no youtube.com

iAuto | 1.novembris 2016 14:32

ASV Ceļu drošības apdrošināšanas institūts (IIHS) publicējis video, kurā salīdzināta mūsdienīga un tehniski novecojuša “Nissan” automobiļa drošība.

Triecot vienu pret otru jaunu un mūsdienu prasībām atbilstošu modeli un automobili, kas praktiski bez izmaiņām tiek ražots nu jau 25 gadus, ražotājs vēlējies parādīt, cik liels bezdibenis šķir autobūves pagātni un tagadni.

Video patiešām uzskatāmi redzams, cik 25 gadus vecā  Nissan virsbūve ir neizturīga, kā trieciena rezultātā tā salokas un deformējas, iespiežot vadītāju, kamēr jaunā "Nissan" salons praktiski paliek bez izmaiņām.

Eksperimentam tika izmantots 2016.gada "Nissan Versa", kas paredzēts ASV tirgum un "Nissan Tsuru", kas praktiski bez izmaiņām tiek ražots Meksikā jau 25 gadus kā "Sentra" trešās paaudzes modelis.

2017.gada maijā “Nissan Tsuru” tiks noņemts no ražošanas stingrāko drošības prasību dēļ. Ražotājs neslēpj, ka tika izskatīta modernizācijas iespēja, taču tas izmaksātu pārāk dārgi un projekts neatmaksātos.

 

 
9 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
rt 1.novembris 2016 15:35
7 1 Atbildēt

Manekenu vietā varēja iesēdināt uz nāvi notiesātos. Būtu reālāki rezultāti.

experc 1.novembris 2016 15:24
6 8 Atbildēt

Bet tika veikti citi testi?

Piemēram - braukšana bez eļļas. Auto noslīcināšana, bet tad atkārtota braukšana, braukšana bez apstājas miljons kilometru, utml.?

Diez vai. Tas jaunais sūds to tikai prot, kā braukt "ekoloģiski" un droši.

solaris 1.novembris 2016 21:36
4 4 Atbildēt

Kāpēc tu lamājies? Kas tieši tev nepatīk attiecībā uz jaunajiem auto, ka tos sauc par sūdiem? Vari, lūdzu, konkretizēt?!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Uz jaunās Bauskas šosejas notikusi astoņu automašīnu sadursme, bloķējot ceļu 13

Svētdienas rītā smaga ceļu satiksmes negadījuma dēļ ir bloķēta satiksme pa Ķekavas apvedceļu abos virzienos, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi". Lasīt vairāk

 

Latviju pārklājis dziļākais sniegs kopš 2013. gada; Austrumvidzemē ceļi iztīrīti (+ FOTO) 1

Pēc piektdienas sniegputeņa Latviju klāj dziļākā sniega sega kopš 2013. gada pavasara, tā sinoptiķi, un, kā var redzēt iAuto.lv aculiecinieku iesūtītajos attēlos, Austrumvidzemē tam bija gatavi. Lasīt vairāk

 

Eksperti: sankcijas nedarbojas, kur un kad Krievija uzbruks, ko darīt - Domnīcas “Atlantic Council” analītiķi pēta iespējamos Krievijas iebrukuma scenārijus (+ VIDEO) 2

Pieci scenāriji, kur Krievija varētu iebrukt, lai nostiprinātos Baltijas un Ziemeļvalstu teritorijā, un kā laikus tam sagatavoties – šādu pētījumu izstrādājuši ietekmīgās domnīcas “Atlantic Council” analītiķi Vašingtonā. Lasīt vairāk

 

Vairāk spēļu, mūzikas un noderīgu funkciju: Škoda kļūst interesantāka un drošāka (+ FOTO) 15

Čehijas autoražotājs Škoda ir paplašinājis pilnībā elektrisko modeļu Enyaq (ar programmatūras versiju 4.0 un jaunāku) un Elroq informācijas un izklaides sistēmu, papildinot to ar jaunām izklaides iespējām. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti