Haralds Šlēgelmilhs atgriežas sacensību apritē, gatavojas startam Formula 2 posmā Moncā - iAuto

Haralds Šlēgelmilhs atgriežas sacensību apritē, gatavojas startam Formula 2 posmā Moncā 5

 
9.septembris 2012 8:45

Latvijas autobraucējs Haralds Šlēgelmilhs gatavojas piedalīties Formula 2 čempionāta noslēdzošajā posmā, kas 28. un 29. septembrī norisināsies leģendārajā Moncas trasē Itālijā. Pēc ilgāka pārtraukuma tiks sperts pirmais solis, lai jau nākamgad Šlēgelmilhs aizvadītu pilnu Formula 2 sezonu.

Lai atbalstītu Haralda Formula 2 startu Moncā, tiks rīkotas vēl nebijušas 500 apļu garas kartingu sacensības „Šlēgelmilha izturības brauciens kartingā”, kas 23. septembrī notiks 333 trasē. Sacensībās būs iespēja izbaudīt autosporta azartu un intrigu, kā arī iesēsties īstā Formula 3 bolīdā. Tāpat, sacensību dalībnieki iegūs arī reklāmas laukumu uz Haralda pilotētās formulas Moncas sacensībās un varēs autosportistam personīgi novēlēt veiksmīgu startu tifosi priekšā.

Savu gatavošanos startam Moncā Haralds sāks šeit pat Latvijā, kad nedēļas nogalē mācīsies no ātrākajiem formulu pilotiem, kuri tieši Moncas trasē aizvadīs Formula 1 Itālijas Grand Prix. Lai būtu notikumiem pēc iespējas tuvāk, 9. septembrī Šlēgelmilhs sēdīsies vēl neiemēģinātā TV komentētāja krēslā, lai Viasat Sport Baltic tiešraidē vērotu notiekošo Grand Prix un kopā ar zinošajiem ekspertiem Ģirtu Timrotu un Jāni Janševicu analizētu notikumus trasē.
 

 
Visi komentāri
 
286923. viesis 9.septembris 2012 21:18
0 0 Atbildēt

Šim puisītim piemīt bezmaz lielāks lecīgums kā M.Šumaheram. Pretstatā braukšanas prasmēm.

PS. Tīri manas domas.

286951. viesis 12.septembris 2012 8:55
0 0 Atbildēt

Vispār jau zināma deva ambīciju neskādē :-) Un braukt šis puisītis

prot, turklāt labi - ir vērots TV :-) Vien vaina, ka aiz viņa nestāv

naudas maisi ... :-( Kaut pilsonību mainīt viņam sen piedāvāja, bet

puisītis nevēlas to darīt ...

287190. viesis 20.septembris 2012 13:33
0 0 Atbildēt

Ja viņš braukt mācētu tik ļoti labi, būtu mega talants, kā viņš pats izsakās, tad viņam nebūtu pat nekādi naudas maisi nepieciešami.

287214. viesis 21.septembris 2012 10:06
0 0 Atbildēt

DekstersFF

Ja viņš braukt mācētu tik ļoti labi, būtu mega talants, kā viņš pats izsakās, tad viņam nebūtu pat nekādi naudas maisi nepieciešami.

---------------------------------

Te tu rūgti maldies, jo , diemžēl, neesi lietas kursā par lietām šosejas autosportā, arī augsta līmeņa rallijā. Aiz VISIEM pēdējās vismaz 20-gades krutākajiembraucējiem ir stāvējuši naudas maisi, bez izņēmuma! Bez tiem tu vari būt megakruts, bet labākajā gadījumā tikt F1 komandā par testu braucēju, ne tālāk. Rallijā ir tas pats ...

Būtu Haris kādas valsts pārstāvis, kurā ir liels tirgus, sen sēdētu, kur pieklājas, Latvija un Baltija kopumā lielajiem potenciālajiem sponsoriem nekādu interesi neizraisa. To arī man savulaik saprotami paskaidroja :-)

287241. viesis 22.septembris 2012 13:35
0 0 Atbildēt

To es gana labi saprotu un esmu lasījis šur tur. Tikai fakts nu tāds ir, ja viņš brauktu labāk par vidējo, būtu Talants, tad tā nauda pie viņa atnāktu pati.

PS. Nav runa, ka pats fakts, ka mūsējais tik tālu ticis, ir pats par savi ļoti augstu vērtējams. Bet tāpēc nevajag lekties, kas viņam, izskatās, no papiņa, kurš publiski atzīst, ka spļauj virsū pārējiem.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Tagad ar King Crab režīmu - GMC uzlabojis Hummer EV

ASV autoražotājs GMC veicis uzlabojumus 2026. gada modelim, lai elektriskā un nebūt ne mazā un vieglā apvidnieka īpašnieki varētu justies pārliecinošāk manevrējot šaurās vietās. Lasīt vairāk

 

DS4 gaida modernizāciju, lai pārtaptu par DS Nr`4, motoru piedāvājumā arī dīzelis (+ FOTO) 7

Septembra vidū Stellantis luksusa zīmola DS Automobiles laidīs klajā DS 4 modernizēto variantu, kas iegūs jaunu vārdu – tas kļūs par DS Nr. 4, pievienojoties zīmola jaunajai modeļu nomenklatūrai, kuru aizsāka DS Nr. 8. Lasīt vairāk

 

Par bēgšanu no policijas šoferiem turpmāk piemēros kriminālatbildību 52

Transportlīdzekļu vadītājiem par bēgšanu jeb agresīvu braukšanu pēc tam, kad kompetentas institūcijas amatpersona atkārtoti pieprasījusi apturēt transportlīdzekli, varēs piemērot kriminālatbildību, paredz ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā pieņemtie grozījumi. Lasīt vairāk

 

No 58 600 eiro - Škoda atklāj Enyaq RS cenas 10

Dažas dienas pēc tam, kad Škoda paziņoja par papildinājumu Enyaq saimei RS modeļu personā, ražotājs atklājis arī abu jaunumu cenas. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti