Roberts Vītols - 2012.gada Latvijas un Baltijas čempions

25.septembris 2012 18:07

22. septembrī Igaunijas pilsētā Rapla norisinājās Latvijas čempionāta noslēdzošais un Baltijas čempionāta 5. posms kartingā. Savukārt nākošajā dienā 23. septembrī tajā pašā trasē notika Baltijas čempionāta kartingā 6. noslēdzošais posms.

Provento Racing komanda ar savu jauno talantu Robertu Vītolu protams bija ierindā. Neatstājot nekādu cerību konkurentiem sacensību pirmajā dienā tika izcīnīta pārliecinoša uzvara Micro Max klasē visos ieskaites braucienos. Sarežģītā un tehniskā Raplas trase pierādīja, ka Latvijas un Baltijas  čempiona titulu Roberts Vītols ir izcīnījijs godam, jo pārsvars pār sekotājiem bija tik iespaidīgas, ka pat Latvijas un Igaunijas tehnisko komisāru pastiprinātā uzmanība mūsu kartinga atbilstību noteikumiem bija prognozējama. Tā kā Provento Racing savu tehniku  sagatavo pēc visaugstākajiem kvalitātes standartiem, par jebkādu neatbilstību noteikumiem nevarēja būt nekādu šaubu, kas arī pierādījās pēc cītīgajām tehniskajām pārbaudēm.
 
 Provento Racing komandas pārstāvja Uģa Vītola komentārs : „ Mūsu uzdevums šājās sacīkstēs bija protams izcīnīt uzvaru, ko arī izdarījām pārliecinoši. Tehniski  sarežģītajā Raplas trasē izcīnīta uzvara  mūsu komandai  ir divkāršs prieks.  Godam izturējām arī tehnisko komisāru, īpaši Latvijas, pastiprināto, es pat teiktu,- uzbrūkošo interesi par mūsu tehniku, līdz pat vēlmei atvērt motora plombes, ko noplombējis pats Rotax dīleris. Kaut kas tāds sen nebija pieredzēts, kas liek domāt, ka iespējams, kādam mūsu spilgtais  sniegums  nav pa prātam ar iespējamo teoriju,  ka tik pārliecinoši nevar  uzvarēt godīgā ceļā. Mūsu komandai šīs pēcfiniša aktivitātes likās amizantas, savukārt likām vilties tiem, kas domāja, ka mūsu tehnika neatbilst noteikumiem.”
 
Svētdien, 23.septembrī,  6. noslēdzošajā Baltijas čempionāta posmā uz starta stājāmies jau ar abu čempionātu augstākajiem tituliem kabatā.
  Uģis Vītols: „ Šajās beidzamajā šīs sezonas sacīkstēs, kurās nekas vairs neizšķīrās,  atļāvāmies neuzstādīt nekādus uzdevumus un braukt treniņa režīmā. Vai nu rīta treniņu laikā notikusī nejaušā sadursme, kurā cieta kartinga riteņu ģeometrija, vai nu drosmīgie eksperimenti ar riepu spiedieniem slapjajā laikā, vai finālā Robertam neuzvilktais lietus kombinezons, vai arī vispārējais atslābums par lieliski nobraukto sezonu, ļāva beidzot pie ilgi kārotās uzvaras tikt Kristiānam Rihteram ar ko arī viņu apsveicam. Tikai īsta cīņa šodien tā arī izpalika..  ”
 

 Ar izcīnītajiem Latvijas čempiona un Baltijas čempiona tituliem komandas Provento Racing braucējs 10 gadīgais Roberts Vītols pārliecinoši noslēdz sezonu un komanda jau sāk gatavoties 2013.gada  sezonas startiem  nākamajā Mini Max klasē, kas sola interesantas un spraigas cīņas gan Latvijas trasēs, gan ārzemēs.

 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Audi saskāries ar problēmām elektriskā e-tron ražošanā

Audi saskāries ar problēmām elektriskā krosovera e-tron ražošanas procesā. Rezultātā ražošanas apjomi samazināti, bet klientiem savs pasūtītais auto būs jāgaida ilgāk. Lasīt vairāk

 

Huawei P30 Pro pārsteidz ar nakts fotografēšanas iespējām (+ FOTO)

Marta beigās pasaule tika iepazīstināta ar jaunajiem P30 sērijas flagmaņiem, kas nu jau iesākuši jaunu nakts fotogrāfiju ēru. Huawei jaunākie viedtālruņi piedāvā līdz šim neredzētas iespējas fotografēšanai naktī un zema apgaismojuma apstākļos. Lasīt vairāk

 

60 sekundes - garnadži "aizņemas" svešu katalizatoru (+ VIDEO) 13

Iemaņas apguvušiem zagļiem vajag tikai 60 sekundes, lai no Toyota Prius izplūdes sistēmas izgrieztu vērtīgo katalizatoru. Lasīt vairāk

 

Nacionālo bruņoto spēku vajadzībām plāno iegādāties 120 jaunas kravas automašīnas 7

Aizsardzības ministrija (AM) Nacionālo bruņoto spēku (NBS) vajadzībām vērienīgā iepirkumā plāno iegādāties 120 jaunus kravas transportlīdzekļus, aģentūra LETA noskaidroja ministrijā. Lasīt vairāk