Visi komentāri - Karro izcīna 12.vietu pasaules čempionāta posmā Lielbritānijā

Karro izcīna 12.vietu pasaules čempionāta posmā Lielbritānijā 1

 

Foto: Bavo Swijgers

Nozare.lv | 26.maijs 2014 7:55

Latvijas motobraucējs Matīss Karro svētdien izcīnīja 12.vietu Lielbritānijā notikušajā pasaules čempionāta motokrosā astotajā posmā prestižākajā MXGP klasē.

Pirmajā braucienā "Wilvo Forkrent KTM" komandu pārstāvošai Karro ierindojās 16.vietā, uzvarētājam Antonio Kairoli no Itālijas zaudējot minūti un 44,471 sekundi, bet otrajā braucienā viņš bija daudz sekmīgāks, izcīnot astoto vietu uzvarētājam Klementam Dezālam no Beļģijas piekāpjoties par 59,449 sekundēm.

Kopvērtējumā latvietis tika pie 18 punktiem, kas šajā posmā viņam ļāva ieņemt 12.vietu. Savukārt uzvaru ar 47 punktiem svinēja septiņkārtējais pasaules čempions Kairoli.

Vēl viens latvietis Augusts Justs ("Latvia Husqvarna Racing") pēc neveiksmīga sezonas sākuma šajā posmā nepiedalījās.

Savukārt MX2 klasē Roberts Justs ("Latvia Husqvarna Racing") pirmajā braucienā ieņēma 21.vietu, bet otrajā braucienā pakāpās uz 17.pozīciju, kas ar četriem punktiem viņam posmā deva 19.vietu.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc astoņiem posmiem līderis ar 351 punktu ir Kairoli, bet Karro ar 93 punktiem ieņem 18.vietu, kamēr A.Justs ticis pie desmit punktiem un ir 30.pozīcijā.

Tikmēr MX2 klases kopvērtējumā R.Justs ar 41 punktu ieņem 24.vietu, kamēr vienā posmā startējušais Pauls Jonass ir 28.pozīcijā ar deviņiem punktiem.

Sezona līdz septembrim risināsies 18 posmu garumā. Pēc sezonas septembra beigās Ķeguma trasē "Zelta zirgs" risināsies prestižais pasaules Nāciju kauss motokrosā.

 
Visi komentāri
 
LMT 26.maijs 2014 9:48
0 0 Atbildēt

Ar muti vien brauc...

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Degvielas cenas 19.3.2026: Dīzelis 1.957 un 95 benzīns 1.707 EUR. Ir +42 centi kopš 1.3.2026 (+ VIDEO) 1

Vienu diennakti degvielas cenām izdevies noturēties bez kāpiena uz augšu. Lasīt vairāk

 

Naftas cenām straujš kāpums; Gāzes cena pieaugusi par 35% 1

Naftas cenas pasaules tirgū ceturtdien strauji palielinājušās saistībā ar jauniem uzbrukumiem enerģētikas objektiem Tuvajos Austrumos, kas radījuši bažas, ka ilgstoša karadarbība radīs ilglaicīgu kaitējumu naftas un gāzes infrastruktūrai. Lasīt vairāk

 

Māris Ozoliņš TESTĒ: Kompakto pilsētas apvidus auto "Audi Q3 Sportback" ar 265 ZS jaudu (+ VIDEO) 8

Ar pilnīgi jaunu vadības sviru filozofiju, kur pat stūres statņa slēdži ir fundamentāli pārveidoti, trešās paaudzes "Audi Q3" ir gatavs no jauna iekarot pircēju sirdis. Lasīt vairāk

 

Lietuvas Enerģētikas ministrija uzdod "Orlen Lietuva" nekavējoties laist tirgū 80 tūkstošus tonnu degvielas no rezervēm 5

Lietuvas enerģētikas ministrs Žīgimants Vaičūns otrdien parakstīja rīkojumu, ar kuru naftas pārstrādes uzņēmumam "Orlen Lietuva" uzdod nekavējoties piegādāt tirgū 80 000 tonnu no rezervēm, kas atbilst 12 dienu krājumiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti