Mobilitātes nedēļa Motormuzejā - iAuto

Mobilitātes nedēļa Motormuzejā

 
14.septembris 2012 16:34

Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros, no 18.–22.septembrim, Rīgas Motormuzejā, S.Eizenšteina ielā 6, ikvienam interesentam būs iespēja noklausīties stundu garu bezmaksas lekciju par būtiskākajiem ceļu satiksmes noteikumiem un sagatavoties velosipēda vadītāja apliecības iegūšanai.

Lekcija iekļauj nepieciešamo ceļu satiksmes noteikumu apmācību un  filmu par velosipēdu braukšanas noteikumiem. Pēc lekcijas noklausīšanās būs iespējams kārtot velosipēda vadītāja eksāmenu un iegūt vadītāja apliecību.
Lai kārtotu eksāmenu, jābūt vismaz 12 gadus vecam, jābūt ceļu satiksmes noteikumu priekšzināšanām un jāatbild pareizi uz vismaz astoņiem no desmit jautājumiem par ceļu satiksmi. Dodoties kārtot eksāmenu, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai dzimšanas apliecība), kā arī viena fotogrāfija (3 x 4 cm). Ja velosipēda vadītāja eksāmenu kārto pirmo reizi, tas ir bez maksas, taču katrs atkārtots eksāmens maksā Ls 0,77. Ar velosipēdu var braukt arī transportlīdzekļu vadītāji, kuriem ir jebkuras kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība.
Lai piedalītos lekcijā un kārtotu velo eksāmenu, lūdzam iepriekš pieteikties: e-pasts: info@motormuzejs.lv vai tālrunis: 67025888. Lekciju un eksāmenu laiki katru dienu no 18.- 22.septembrim:
-          15:00 – 16:00 lekcija velosipēda vadītāja eksāmena kārtošanai;
-          16:00 – 17:00 velosipēda vadītāja eksāmens.
 

Savukārt  pirmdien, 17.septembrī, Rīgas Motormuzejā sadarbībā ar RĪGAS Tehniskās universitātes studentu biedrību „BEST-Riga” projekta „Here is the deal – get on green wheels!” notiks dažādu Eiropas valstu jauniešu tikšanās, kuras laikā notiks lekcija – diskusija angļu valodā par  satiksmes drošību un velosipēdu vadītāju noteikumiem. Tikšanās laikā jaunieši apgūs ikvienam velosipēdistam svarīgākos ceļu satiksmes noteikumus; varēs dalīties ar savu pieredzi, pārvietojoties ar velosipēdu pa Rīgas ielām, kā arī salīdzināt, kā tiek ievēroti ceļu satiksmes citviet Eiropā. 

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nepilni 73 000 eiro – 390 Zs jaudīgais Formentor VZ5 4000 vienībās 4

Eiropas tirgū pasūtīšanai kļuvis pieejams jaudīgs un ekskluzīvs Cupra modelis - Formentor VZ5, kas tiks saražots vien 4000 eksemplāru skaitā. Lasīt vairāk

 

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 24

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

TIEŠRAIDE no "Latvijas Gada auto 2026" apbalvošanas ceremoniju šovakar 19.00 1

Šovakar, 18.decembrī, svinīgajā apbalvošanas ceremonijā kļūs zināms, kurš auto izcīnīs prestižo titulu "Latvijas Gada auto 2026", kā arī laureātus papildus nominācijās. Lasīt vairāk

 

No 21 090 eiro - Renault Twingo E-Tech Electric pieejams pasūtīšanai (+ FOTO) 2

Francijas autobūves uzņēmums Renault atsevišķās Eiropas uzsācis pasūtījumu pieņemšanu no klientiem, kas vēlētos iegādāties elektriskās piedziņas Twingo E-Tech Electric. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti