Dienā divas trīs avārijas ar motocikliem, daudzas traģiskas (+ VIDEO) - iAuto

Dienā divas trīs avārijas ar motocikliem, daudzas traģiskas (+ VIDEO) 25

 
LTV Ziņu dienests | 26.maijs 2025 19:58

Traģiski šī sezona sākusies Latvijas motobraucējiem – avārijās jau cietuši 49 motobraucēji, divi gājuši bojā. Pēdējā avārija notika šorīt Rīgā, Āgenskalnā.

Visticamāk, nesavaldot stūri un burtiski ielidojot stāvoša auto aizmugurējā stiklā, dzīvību zaudēja 42 gadus vecs vīrietis. Neatliekamās palīdzības mediķi skaidro, ka izsaukumi uz avārijām, kurās iesaistīti motobraucēji, ir katru dienu.

Pamatlietas, kas jāatceras uzsākot motosezonu - Redzēt, Tehniskais stāvoklis, Lēnāk un Ekipējums

 

Foto: Ekrānuzņēmums

 
25 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
imzz 27.maijs 2025 9:31
5 0 Atbildēt

Šajā vietā nosisties vajag mācēt. Tur taču pat 50 nevar attīstīt, jo pilns ar cilvēkiem un transportu.

BMW 27.maijs 2025 9:20
4 0 Atbildēt

kāpēc motocilisti visiem prasa skatīties divreiz, bet paaši lāgā pat neredz, kas viņiem priekšā notiek?

Šorīt viens gudrinieks neatmetoties laida starp mašīnu rindām, un tad pēkšņi viņam priekšā iznira babulis, kas izdomāja sķērost ielu, jo ir taču sastrēgums un var droši kātot cauri mašīnu gūzmai. Brūna strīpa biksēs garantēta.

uupis 27.maijs 2025 11:36
3 1 Atbildēt

Nu motociklists ielidoja mašīnā, kurā nabija vadītāja! Bet vernons izdomā melus ka bija!!! 😂

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 30

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

Audi EX7 – otrais Audi bez četru riņķu logotipa; šoreiz arī Eiropai? (+ FOTO) 9

Audi atklājis jaunā zīmola AUDI otrā modeļa nosaukumu – tas ir krosovers EX7, kas, iespējams, kļūs pieejams arī Eiropas tirgū. Lasīt vairāk

 

Lietuvieši skaidro, kādēļ ar kontrabandistu baloniem tik grūti cīnīties (+ VIDEO) 6

LTV reportāža Lietuvā: kā cīnīties ar Baltkrievijas kontrabandas baloniem? Lasīt vairāk

 

Izaicinājums SUV - Genesis parāda G90 Wingback Concept (+ FOTO) 11

Laikā kad pircēju prātus pārņēmuši lielāku un mazāku izmēru SUV, Genesis nāk klajā ar konceptu G90 Wingback Concept, metot izaicinājuma cimdu pa straumi peldošajiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti