Pieķer "Teramont" - "Volkswagen" septiņvietīgais krosovers bez maskas 2

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 23.augusts 2016 12:26

Ķīnas interneta vietnē "Autohome" ievietoti "Volkswagen" septiņvietīgā krosovera attēli, kuros jaunais modelis, kas, iespējams iegūs nosaukumu "Teramont", redzams bez maskējošajiem elementiem.

"Volkswagen Teramont" veidots pēc līdzības ar 2013.gada konceptu "CrossBlue". Jaunais modelis izceļas ar masīvu priekšgalu un hromētu radiatora resti, kas vizuāli veido vienotu elementu ar taisnstūra galvenajiem lukturiem, savukārt interjera iekārtojums atgādina otrās paaudzes "Tiguan" salona noformējumu.

Zināms, ka jaunā krosovera ražošanai izmantos pagarinātu MQB platform, ko izmanto modeļiem ar šķērsām novietotu motoru, bet dzinēju klāstu pārstāvēs četru cilindru turbo benzīna un dīzeļa agregāti, kā arī sešcilindru motors.

Tiek prognozēts, ka savu pirmizrādi "Volkswagen Teramont" varētu piedzīvot rudenī gaidāmajā Losandželosas motoršovā.

 

 
Visi komentāri
 
aansis 23.augusts 2016 14:36
5 0 Atbildēt

Eh, vilšanās. Izlasot virsrakstu, jau likās, ka varētu būt SUV uz Amarok platformas, par ko baumo. Izrādās - nekā, kārtējais parketnieks uz MQB platformas :)

grieta 23.augusts 2016 16:21
9 1 Atbildēt

Ak tu nabadzin,kaa taalaak dziivot speesi?

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vai ir vērts pirkt jauno Samsung Galaxy S26 Ultra? Vai un kas ir labāks par iepriekšējo? (+ VIDEO) 5

Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk

 

Gandrīz vai Lamborghini - Hyundai parāda jauno Elantra (Avante) (+ FOTO) 3

Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk

 

12 gadu laikā: vācietis ar dīzeļa Mini Cooper sasniedz 1 000 000 kilometru nobraukumu (+ FOTO) 17

Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk

 

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados 17

Šogad Līgo dienā un Jāņu dienā Valsts policija (VP) pieķērusi vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados, izriet no VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieka Jura Jančevska stāstītā intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma". Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti