Tagad 635 ZS - "Bentley" iepazīstina ar sedana "Flying Spur" visjaudīgāko versiju 1

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 8.septembris 2016 10:20

Britu luksusa automašīnu ražotājs "Bentley" prezentējis sedana sedana "Flying Spur" visjaudīgāko versiju, kas tirgū dosies ar nosaukumu "W12 S".

Sedanam iebūvēts modernizēts 6,0 litru divpadsmit cilindru twin-turbo motors, kas attīsta 635 Zs un 820 Nm. Tas ir par 10 zirgspēkiem un 20 ņūtonmetriem vairāk nekā "Flying Spur W12" standarta versijai un ir pietiekami, lai šī modifikācija varētu kļūt par britu markas vēsturē pirmo četrdurvju modeli, kas pārsniedz 200 jūdzes stundā (320 km/h).

"Flying Spur W12 S" maksimālais ātrums ir vēl par 5 km/h lielāks (325 km/h), bet pirmo simtu tas sasniedz 4,5 sekundēs. Salīdzinājumam – parastais 625 ZS "Flying Spur" ieskrējienā līdz simtam ir par 0,1 sekundi lēnāks, bet maksimālais ātrums nepārsniedz 320 km/h.

"W12 S" aprīkots ar modernizētu balstiekārtu, oglekļa šķiedras-keramikas bremžu elementiem, pārveidotu stabilizācijas sistēmu. Komplektā arī 21 collu vieglmetāla riteņu diski, tonēti galvenie un aizmugures lukturi, īpaši spoguļi korpusi un speciālas konstrukcijas difuzors, kas tika aizgūts no ekskluzīvās "Flying Spur" versijas Beluga. Salonā uzstādīts jauns stūres rats ar ātrumu pārslēgšanas lāpstiņām.

"Bentley Flying Spur W12 S" pārdošanā nonāks jau šī gada beigās. Automašīnas cenu ražotājs vēl neatklāj. Parastais 625 Zs "Flying Spur" Vācijā maksā vismaz 197 302 eiro. Ir arī versija ar V8 (507 Zs) motoru, kas tiek piedāvāta par 177 905 eiro.

 

 

 
Visi komentāri
 
Abavnieks 8.septembris 2016 19:14
1 0 Atbildēt

Vai kaut kur kādreiz parādās skaitļi, cik % no pārdoto Bentley "Flying Spur" īpašniekiem kaut reizi savā mūžā ir mēģinājuši lietot, piemēram kaut vai 80% no iespējamā max. ātruma?

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vai ir vērts pirkt jauno Samsung Galaxy S26 Ultra? Vai un kas ir labāks par iepriekšējo? (+ VIDEO) 3

Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk

 

Rail Baltica kavēšanās: Latvijai jāpieņem lēmumi (+ VIDEO) 5

"Rail Baltica" joprojām ir viens no Eiropas Savienības stratēģiski svarīgākajiem infrastruktūras projektiem, taču jau tagad ir skaidrs – ar Eiropas naudu vien tā pabeigšanai nepietiks. Lasīt vairāk

 

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 7

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Policija turpina rūpēties par drošību uz ceļiem svētkos (+ VIDEO) 16

Nesēsties pie stūres reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus. Operatīvie dienesti vēlreiz neatlaidīgi aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, jo aizvadītās brīvdienas jau zaudētas cilvēku dzīvības un gūtas traumas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti