Prezentēts "Volkswagen Atlas" - septiņvietīgais krosovers ASV tirgum (+ foto) 1

 

Foto: Publicitātes attēls

iAuto | 28.oktobris 2016 9:07

Vācijas autobūves kompānija "Volkswagen" atklājusi jauno krosoveru "Atlas", kas izstrādāts uzsvaru liekot uz ASV tirgu.

"VW Atlas" pamatā ir MQB modulārā platforma, ko izmanto arī "VW Tiguan" un oktobra sākumā prezentētajam čehu "Škoda Kodiaq".  Neraugoties uz radniecību ar jau tikko minētajiem Eiropas modeļiem, aizokeāna folksvāgens tomēr ir krietni savādāks. Tas ne vien izskatās krietni lielāks, bet arī ir, septiņvietīgo "Škoda Kodiaq" (4697 mm) garumā pārspējot par vairāk nekā 30 mm. "Atlas" garums pārsniedz piecus metrus, kas telpas piedāvājumā ļaus tam sacensties ar galvenajiem konkurentiem Ziemeļamerikas tirgū - "Ford Explorer" un "Toyota Highlander".

Trešā sēdekļu rinda vajadzības gadījumā ir “nogremdējama grīdā”, pasažieru ērtībām tā aprīkota ar 12V pieslēgvietu un glāžu turētājiem, savukārt nokļūšanu pašā aizmugurē atvieglos otrās rindas atsevišķi nolokāmie un pārbīdāmie sēdekļi.

Zināms, ka motoru klāstā pagaidām iekļauti divi agregāti: 2 litru turbo „četrinieks” ar 238 Zs jaudu un 3,6 litru atmosfēriskais VR6 dzinējs, kas attīsta 280 Zs. Abi motori strādā komplektā ar astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Krosovera bāzes versijai būs priekšējo riteņu piedziņa, bet pilnpiedziņa ar piektās paaudzes "Haldex" sajūgu būs pieejama vienīgi kombinācijā ar sešcilindru motoru.

"VW Atlas" jau bāzes versijā būs aprīkots ar diožu lukturiem priekšā (aizmugurē par piemaksu) un multimediju sistēmu ar 10,1 skārienjutīgu collu ekrānu. Par piemaksu var izvēlēties 12,3 collu ciparu mērinstrumentu paneli kā jaunajam "VW Passat". "Car-Net" nodrošina pieeju internetam, "Mirrorlink", "Apple CarPlay" un "Android Auto" – viedtālruņa saturu un funkcijas automašīnas multimediju sistēmā. Augstvērtīgas skaņas cienītājiem tiek piedāvāta 480w "Fender" audio iekārta.

Atkarībā no versijas krosovers būs komplektēts ar automātisko parkošanās palīgsistēmu, adaptīvo kruīzkontroli, aklās zonas palīgsistēmu, joslas uzturēšanas palīgu un automātiskās bremzēšanas sistēmu.

"VW Atlas" tiks ražots ASV un pārdošanā nonāks 2017.gada pavasarī. Savukārt Krievijas un Tuvo Austrumu tirgū "Atlas" kļūs pieejams 2017.gada beigās.

Vācu "Auto-Motor-Und-Sport.de" prognozē, ka ASV tirgū bāzes modelis varētu maksāt aptuveni 30 000 dolāru, kamēr vislabāk aprīkotā modifikācija ar sešcilindru motoru – nedaudz virs $ 50 000. 

 
Visi komentāri
 
es 28.oktobris 2016 15:28
0 0 Atbildēt

Patiesībā jau drausmīga fubla www.carscoops.com/2016/10/2018-...

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 10

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 2

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti