Volkswagen ID.3 kļuvis par Eiropas visvairāk pirkto elektroautomobili 3

 

Foto: iAuto.lv

iAuto | 30.novembris 2020 5:31

Volkswagen pirmais plašam pircēju lokam paredzētais elektriskās piedziņas modelis kļuvis par Eiropas tirgus līderi elektroautomobiļu segmentā.

Volkswagen ID.3 startu aizēnoja problēmas ar programmnodrošinājumu, taču tagad tās novērstas un volfsburdziešu pirmais plašam pircēju lokam paredzētais elektriskās piedziņas modelis nostājies uz „kara takas”, jau pirmajā ražošanas gadā kļūstot par Eiropas visvairāk pārdoto elektroautomobili pēc oktobra rezultātiem.

Saskaņā ar konsultāciju uzņēmuma Jato apkopotajiem datiem oktobrī Eiropā reģistrēti 10 475 Volkswagen ID.3 eksemplāri. Līdz ar to Volkswagen kompaktais modelis apsteidzis līdzšinējo līderi Renault Zoe (9778) u Hyundai Kona (5261).

Plug-in hibrīdu vērtējumā oktobrī vislabāk veicies Mercedes A-klasei (4209), kam seko Volvo XC40 (3728) und VW Passat (3606).

Parasto hibrīdautomobiļu segmentā līderis ir Toyota Yaris (13 338), bet visvairāk pārdotais automobilis Eiropā joprojām Vw Golf (27 500).

 

 
Visi komentāri
 
viencexperc 30.novembris 2020 9:40
4 7 Atbildēt

Kas vēl komunistiem vajadzīgs?

Hitlerauto. Ja vēl pateiks, ka tas ir zaļš, zils, vegānisks, melns, feministisks, tad tas kļūs vēl labāks.

Gh 30.novembris 2020 14:08
0 1 Atbildēt

Lai ko es nedomātu par folksvāģi, pirkt tedlu būtu pagalam stulbi - skaidrs ka tesla nav ilgas lietošanas auto, taču bez vietējā atbalsta tas ir kaķis maisā. Nu kā mobila no aliekspreša - ja kas, tad rlpo dziļi un esi vesels!

Dakteris 30.novembris 2020 23:12
3 3 Atbildēt

Vai tiesam neviens vel nav nokeris to komunistu merkakji viencexpertu? Bus jaizsludina balva - mazaa tam kurs publices vina foto un lielaa tam kurs uzvilks tam trako kreklu

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Volkswagen dienesta auto lietotājiem “piegriež skrūves” 2

Volkswagen sistēmā strādājošajiem darbiniekiem, kas izmanto dienesta auto, būs jārēķinās ar stingrākiem noteikumiem uz to lietošanu un tēriņiem. Lasīt vairāk

 

Eksperiments: Kā satiksmes izmaiņas Grīziņkalnā ietekmē operatīvo dienestu darbu (+ VIDEO) 6

Vakarvakarā Grīziņkalna apkārtnē Rīgā atkal valdīja saspringta gaisotne. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests tur veica speciālu pārbaudi, lai noskaidrotu, vai jaunie modālie filtri, kas kavē auto tranzītu, neaizsprosto ceļu glābējiem. Secinājums – betona kluči un šaurās apkārtnes ielas, operatīvo tehniku burtiski iesprosto. Lasīt vairāk

 

Rīgā piezemējies Cupra Formentor VZ5 (+ VIDEO) 3

Pasaulē ir tikai divas automašīnas, kurās rūc pieccilindru turbodzinējs no Audi RS3. Viens no tiem ir pats RS3, bet otrs - Cupra Formentor VZ5. Un tagad Autobrava Motors Cupra “garāžu” sasniedzis modernizētais VZ5. Lasīt vairāk

 

Audi atsauks gandrīz 100 000 elektriskos e-tron quattro un Q8 e-tron 7

Servisos būs jānovērš defekts, kas saistīts ar bremžu pedāli. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti