Ziema

gr Reģ.: 23.07.2002

Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

 
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Crankshaft rakstīja: Gauss

kalfonso rakstīja: vispār es būtu priecīgs, ja negāztu to sāls maisījumu pie snigšanas virsū. sanāk kā šodien - divas rises izbrauktas katrā virzienā, klātas ara ledus grubuļiemun tām apkārt sniega šļura pretīga.

kad beidz snigt un ir notīrīts, tad lai gāž.

Pabrauc pa Maskavas ielām ziemā, tad tev mūsējās tāds čiks vien liksies.

-----------------------------

Nu puisis varbūt nemaz nav uz "top-extrem" ieprogrammējies. Maskava ir īpašs gadījums - i ielas

un magjistrāles, to stāvoklis reizēm pat vasarā, i stundām

ilgā stāvēšana korķos uz 6-joslu maģistrālēm, i maukšana "pedal to the metal" pa tām pašām maģistrālēm ... kas Maskavu piedzīvojis, tam Rīga ar

savu satiksmi tāds Stāvgrūžu līmeņa miests vien liksies

Es vairāk par to, ka mūsu ielu sāls ir sīkums salīdzinājumā ar to reaģentu, ko kaisa Maskavas ielās. Ja no mūsu sāls zābaki gandrīz nemaz necieš, tad no tā reaģenta ir līdz potītēm balti.

... ojropaa taksh esam

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

kalfonso rakstīja: vispār es būtu priecīgs, ja negāztu to sāls maisījumu pie snigšanas virsū. sanāk kā šodien - divas rises izbrauktas katrā virzienā, klātas ara ledus grubuļiemun tām apkārt sniega šļura pretīga.

kad beidz snigt un ir notīrīts, tad lai gāž.

Pabrauc pa Maskavas ielām ziemā, tad tev mūsējās tāds čiks vien liksies.

es šoseju biju domājis, vispār.

ja negribas pievienoties kopējai masu psihozei un uz 70 ripināt, tad sanāk diezgan daudz apdzīt/apsteigt.

pilsētā uz 50-60 pa to šļuru jau var mīcīties

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

kalfonso rakstīja:

Gauss rakstīja:

kalfonso rakstīja: vispār es būtu priecīgs, ja negāztu to sāls maisījumu pie snigšanas virsū. sanāk kā šodien - divas rises izbrauktas katrā virzienā, klātas ara ledus grubuļiemun tām apkārt sniega šļura pretīga.

kad beidz snigt un ir notīrīts, tad lai gāž.

Pabrauc pa Maskavas ielām ziemā, tad tev mūsējās tāds čiks vien liksies.

es šoseju biju domājis, vispār.

ja negribas pievienoties kopējai masu psihozei un uz 70 ripināt, tad sanāk diezgan daudz apdzīt/apsteigt.

pilsētā uz 50-60 pa to šļuru jau var mīcīties

Man sanāca vienu tādu apdzinēju vakar redzēt. Brauc kolonna mašīnas tā uz 85 apmēram. Pirmais ledus,visi mierīgi brauc. Nē, viens džigits mauc garām. Nu,fakts pats par sevi normāls... ja vien nemauktu garām tad,kad pretī brauc mašīna un pietrūka ļoooti maz,lai ieliktu tai urnā, jo bija jābremzē,lai tiktu savā joslā atpakaļ,auto sāk svaidīties.. Kretīns.

nevajag uzreiz vispārināt

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked

Man sanāca vienu tādu apdzinēju vakar redzēt. Brauc kolonna mašīnas tā uz 85 apmēram. Pirmais ledus,visi mierīgi brauc. Nē, viens džigits mauc garām. Nu,fakts pats par sevi normāls... ja vien nemauktu garām tad,kad pretī brauc mašīna un pietrūka ļoooti maz,lai ieliktu tai urnā, jo bija jābremzē,lai tiktu savā joslā atpakaļ,auto sāk svaidīties.. Kretīns.

=====================

Njaa, šitādi joki ir piedzīvoti vairākkārt, vienreiz no

Rīgas uz Valmieru rīta stundā braucu, pa nakti saputināts drusku it kā, apakšā ledutiņš, pa ceļa vidu

sprīdi augsts sniega valniitis, bet nu laineris tā ap

100 ļoti komfortabli jūtas, ripojam mierīgi ... paskatos

spogulī, ko vispār ik pa dažām sekundēm daru, jā,

NĀK! Bik atmetu drusku zem 100, labo pagriezienu

pamidžināju, gaidu ...jā, nesas pa pretējo joslu garām

bīmers "5", uz aci tā ap 140 vismaz...Protams, putlūriņu

atgriežoties savā joslā bik sameta ... nomidžina stopi...

no muguras sniega mākonī vēl var redzēt, kā džigits

izmisīgi maļ stūri ... viss pazūd sniega mākonī. Es pabeidzu jau brīdi kā sākto bremzēšanos, skatos, neviena

nav. Apstājāmies, izkāpjam - jā, džigits ar visu savu

"5" acīmredzami pēc "jumta" labajā pusē lejā laukā

Tā līdz pusdurvīm sniegā, bet izskatās, ka izņemot bleķus

un stiklus, visi dzīvi un veseli Dabraucās idiots, turklāt

nebūdams mašīnā viens Tā nu ir, kad labā kāja ir lielāka par kreiso, bet prāta loceklis ir ciltskoka izmēros!

kaskoizd Reģ.: 22.04.2011
0 0 Atbildēt

Kam ir KASKO, lūdzu, aizpildiet, jums tas noteikti būs interesanti. Jūsu viedoklis ir svarīgs!!!!! www.visidati.lv/aptauja/523192040/

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Man interesanti, vai tev ir prāta loceklis?

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

gr rakstīja: Nu ko kolēģi ziema sākusies. Manuprāt SAAB kā īstenam ziemeļu autiņam ar jaudīgu apsildes sistēmu tā ir stihija.

Zemi pārklāj sniedziņš,

Pasaulei nāk miedziņš.

Viss ir koši balts,

Rīts ir ļoti salts.

Un ko domā citi SAAB īpašnieki?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Sniedziņš sniga, putināja,

Zaķim ļipu kutināja.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

runā, ka pēc pāris dienām atkal būšot klāt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ļoti labi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Kādam ir kas sakāms par Dunlop Gracpic DS3 ?

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Kādam ir kas sakāms par Dunlop Gracpic DS3 ?

Darba autiņiem 3 gab tika uzmontētas uz pagājušo rudeni , lai arī ko tirgotāji neteiktu, bet DS2 bija labāks sniegums sniegā un uz ledus, tas izriet no izjūtām braucot iepriekšējo sezonu. Bet ir viena laba lieta ko piefiksēju, uz asfalta nepeld tik traki kā DS2 un Goodi X Navi Zea.

Kopumā laba riepa, atbilst cenai ( 205-55-16 ~ 70 Ls/gab)

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Kādam ir kas sakāms par Dunlop Gracpic DS3 ?

Darba autiņiem 3 gab tika uzmontētas uz pagājušo rudeni , lai arī ko tirgotāji neteiktu, bet DS2 bija labāks sniegums sniegā un uz ledus, tas izriet no izjūtām braucot iepriekšējo sezonu. Bet ir viena laba lieta ko piefiksēju, uz asfalta nepeld tik traki kā DS2 un Goodi X Navi Zea.

Kopumā laba riepa, atbilst cenai ( 205-55-16 ~ 70 Ls/gab)

Man uz džipa ir Dunlop Grandtrak , ļoti laba, tagad interesē ko nebūt labu uzlikt uz Mini.

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

perkons rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Kādam ir kas sakāms par Dunlop Gracpic DS3 ?

Darba autiņiem 3 gab tika uzmontētas uz pagājušo rudeni , lai arī ko tirgotāji neteiktu, bet DS2 bija labāks sniegums sniegā un uz ledus, tas izriet no izjūtām braucot iepriekšējo sezonu. Bet ir viena laba lieta ko piefiksēju, uz asfalta nepeld tik traki kā DS2 un Goodi X Navi Zea.

Kopumā laba riepa, atbilst cenai ( 205-55-16 ~ 70 Ls/gab)

Man uz džipa ir Dunlop Grandtrak , ļoti laba, tagad interesē ko nebūt labu uzlikt uz Mini.

Darba Pajero ar Dunlopu Grantraku jau brauc 4 sezonu, ekselenta riepa, kaut gan es sev uzliku Blizzak, tad jau redzēs kā ziemā sevi parādīs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ir liekas riepas - tobiš ir tā, ka viens no šiem komplektiem ir lieks (abi patreiz ir uzmontēti uz diskiem, tāpēc "ir lietoti")

ceņņiks 300 latvijas laši par 4 gabalām

- Bridgestone Blizzak LM80 215/65R16 102H M+S

otrs komplekts ir

-Bridgestone Blizzak Revo GZ 215/66R16 98S

karoče vienas no šitām ir liekas, uzreiz saku, ka minī tos ripuļus nav paredzēts iebāzt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ir liekas riepas - buļ pļek pļek-

ceņņiks 300 latvijas laši par 4 gabalām

Iebāz galvu ledusskapī.

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ir liekas riepas - tobiš ir tā, ka viens no šiem komplektiem ir lieks (abi patreiz ir uzmontēti uz diskiem, tāpēc "ir lietoti")

ceņņiks 300 latvijas laši par 4 gabalām

- Bridgestone Blizzak LM80 215/65R16 102H M+S

otrs komplekts ir

-Bridgestone Blizzak Revo GZ 215/66R16 98S

karoče vienas no šitām ir liekas, uzreiz saku, ka minī tos ripuļus nav paredzēts iebāzt

Pirmais, cik vecas riepas un kads prokis?

Palasiju atsauksmes, ne visai glaimojosas, vismaz par vienu no vinaam noteikt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

Pirmais rakstīja: ir liekas riepas - tobiš ir tā, ka viens no šiem komplektiem ir lieks (abi patreiz ir uzmontēti uz diskiem, tāpēc "ir lietoti")

ceņņiks 300 latvijas laši par 4 gabalām

- Bridgestone Blizzak LM80 215/65R16 102H M+S

otrs komplekts ir

-Bridgestone Blizzak Revo GZ 215/66R16 98S

karoče vienas no šitām ir liekas, uzreiz saku, ka minī tos ripuļus nav paredzēts iebāzt

Pirmais, cik vecas riepas un kads prokis?

Palasiju atsauksmes, ne visai glaimojosas, vismaz par vienu no vinaam noteikt

2012 gada ražojums., pac vari riepai paprasīt... Tā nu ir izgadījies, ka nopirkti ir 2 komplekti no kuriem viens ir lieks.

Visi dati par ripuļiem ir augšā uzrakstīti.... Ko tu domāji ar jautājumu "kāds proķis?" ... Kalašas fiziski atrodas pārdaugavā....

Lai nebūtu pārpratumu saku, ka jamās visas ir uzmontētas..... Pirmais komplekts ir nokrāmēts kaudzē... Otrais komplekts nupat ir pieskrūvēc virsū uz ķerras.... Dabūt var vienu no tiem 2 komplektiem pēc pircēja izvēles.... Otrs komplekts paliks braukšanai....

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vispār jau izraisa smaidu cilvēciņa vēlme pārdot lietotas riepas dārgāk nekā var nopirkt jaunas veikalā

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

perkons rakstīja:

Pirmais rakstīja: ir liekas riepas - tobiš ir tā, ka viens no šiem komplektiem ir lieks (abi patreiz ir uzmontēti uz diskiem, tāpēc "ir lietoti")

ceņņiks 300 latvijas laši par 4 gabalām

- Bridgestone Blizzak LM80 215/65R16 102H M+S

otrs komplekts ir

-Bridgestone Blizzak Revo GZ 215/66R16 98S

karoče vienas no šitām ir liekas, uzreiz saku, ka minī tos ripuļus nav paredzēts iebāzt

Pirmais, cik vecas riepas un kads prokis?

Palasiju atsauksmes, ne visai glaimojosas, vismaz par vienu no vinaam noteikt

2012 gada ražojums., pac vari riepai paprasīt... Tā nu ir izgadījies, ka nopirkti ir 2 komplekti no kuriem viens ir lieks.

Visi dati par ripuļiem ir augšā uzrakstīti.... Ko tu domāji ar jautājumu "kāds proķis?" ... Kalašas fiziski atrodas pārdaugavā....

Lai nebūtu pārpratumu saku, ka jamās visas ir uzmontētas..... Pirmais komplekts ir nokrāmēts kaudzē... Otrais komplekts nupat ir pieskrūvēc virsū uz ķerras.... Dabūt var vienu no tiem 2 komplektiem pēc pircēja izvēles.... Otrs komplekts paliks braukšanai....

Nu re, jau kāds info paspīd, riepas izgatavošanas laiks, proķi var apskatīt netā, bet tavu proķu dziļumu diez vai tīmeklī cilvji atradīs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

Pirmais rakstīja:

perkons rakstīja:

Pirmais rakstīja: ir liekas riepas - tobiš ir tā, ka viens no šiem komplektiem ir lieks (abi patreiz ir uzmontēti uz diskiem, tāpēc "ir lietoti")

ceņņiks 300 latvijas laši par 4 gabalām

- Bridgestone Blizzak LM80 215/65R16 102H M+S

otrs komplekts ir

-Bridgestone Blizzak Revo GZ 215/66R16 98S

karoče vienas no šitām ir liekas, uzreiz saku, ka minī tos ripuļus nav paredzēts iebāzt

Pirmais, cik vecas riepas un kads prokis?

Palasiju atsauksmes, ne visai glaimojosas, vismaz par vienu no vinaam noteikt

2012 gada ražojums., pac vari riepai paprasīt... Tā nu ir izgadījies, ka nopirkti ir 2 komplekti no kuriem viens ir lieks.

Visi dati par ripuļiem ir augšā uzrakstīti.... Ko tu domāji ar jautājumu "kāds proķis?" ... Kalašas fiziski atrodas pārdaugavā....

Lai nebūtu pārpratumu saku, ka jamās visas ir uzmontētas..... Pirmais komplekts ir nokrāmēts kaudzē... Otrais komplekts nupat ir pieskrūvēc virsū uz ķerras.... Dabūt var vienu no tiem 2 komplektiem pēc pircēja izvēles.... Otrs komplekts paliks braukšanai....

Nu re, jau kāds info paspīd, riepas izgatavošanas laiks, proķi var apskatīt netā, bet tavu proķu dziļumu diez vai tīmeklī cilvji atradīs

Nu pameklē netā cik tam proķim ir dziļums..... Es tak teicu - riepas ir uzmontētas, tātad lietotas..... Par braukšanu es neko neteicu....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Vispār jau izraisa smaidu cilvēciņa vēlme pārdot lietotas riepas dārgāk nekā var nopirkt jaunas veikalā

Kurā veikalā??? Parādīsi, atdošu par 10%iem lētāk...

P.N. Riepas ir praktiski jaunas.... Jā, ir uzmontētas un es to nenoliedzu... Jamās arī patreiz ir uz diskiem... Vienkārši tā nu ir sagadījies, ka ir 2 komplekti - tas otrais komplekts ir uz mašīnas un ar katru dienu ir arvien vairāk lietotāks

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vispār jau izraisa smaidu cilvēciņa vēlme pārdot lietotas riepas dārgāk nekā var nopirkt jaunas veikalā

Kurā veikalā??? Parādīsi, atdošu par 10%iem lētāk...

P.N. Riepas ir praktiski jaunas.... Jā, ir uzmontētas un es to nenoliedzu... Jamās arī patreiz ir uz diskiem... Vienkārši tā nu ir sagadījies, ka ir 2 komplekti - tas otrais komplekts ir uz mašīnas un ar katru dienu ir arvien vairāk lietotāks

PKP 98 lati,mīnus 21% , komplekts 323 Ls. Un vēl atlaidīte. Nu, tas ir tur,kur pērku parasti. Pagājušajā rudenī džipam riepas piegādāja Sviests,kam bija vēl zemāka cena par PKP.

Es jau saprotu,ka gribas,lai kāds cits apmaksā tavas kļūdas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Vispār jau izraisa smaidu cilvēciņa vēlme pārdot lietotas riepas dārgāk nekā var nopirkt jaunas veikalā

Kurā veikalā??? Parādīsi, atdošu par 10%iem lētāk...

P.N. Riepas ir praktiski jaunas.... Jā, ir uzmontētas un es to nenoliedzu... Jamās arī patreiz ir uz diskiem... Vienkārši tā nu ir sagadījies, ka ir 2 komplekti - tas otrais komplekts ir uz mašīnas un ar katru dienu ir arvien vairāk lietotāks

PKP 98 lati,mīnus 21% , komplekts 323 Ls. Un vēl atlaidīte. Nu, tas ir tur,kur pērku parasti. Pagājušajā rudenī džipam riepas piegādāja Sviests,kam bija vēl zemāka cena par PKP.

Es jau saprotu,ka gribas,lai kāds cits apmaksā tavas kļūdas

nu esmu gatavs tev tās riepas atdot par 323 mīnus solītie 10procenti +21%... Ņemsi?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti