Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
1 2 3 4 5 6 ..35
Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

250cm3 un 350cm3 atšķiras. Kuras Tev īsti vajag?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

350 sm3

Un vēl man neskaidrība par ģenerātoru - bet tas jau pēc tam. Vēl neesmu iebraucis vecajās aizdedzēs...

T-Racer Reģ.: 21.08.2004
0 0 Atbildēt

baaa es tiko savu 250 ccm atdevu chomiem pa velti! vinja bija labaa kaartiibaa tikai negaaja! he chomi paarvilka vadus un tagad jau braukaa !!!

aicih Reģ.: 29.03.2003
0 0 Atbildēt

nedeeljas nogalee varu paskatiities mosh ir lieki taadi blekji

p.s man ar taada ir,bet pietruukst laika lai vinju atrestaureetu

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:350 sm3

Un vēl man neskaidrība par ģenerātoru - bet tas jau pēc tam. Vēl neesmu iebraucis vecajās aizdedzēs...

Vecās aidedzes ir ļoti vienkāršas. Ģenerators--> B- patst strāva, Š- padeves strāva, kad lādēs, JA- vads no oglītēm, pa kuru plūdīs "iegūtā strāva". JA un Š varētu but arī otrādāk, sen tas bija, kad krāmējos, bet škiet, ka bija šādi

Kasix Reģ.: 04.02.2004
0 0 Atbildēt

Mosh kaadam intresee, man ir vecaa Jawa 350, tikai daudz kas nav vairs origjinaals, ejoshaa kaartiibaa ar veciem dokjiem(ar iipashnieku nav probu, ja ir veelme paarrakstiit) mails inbadss@tvnet.lv" target="_new">Sinbadss@tvnet.lv

aicih Reģ.: 29.03.2003
0 0 Atbildēt

man shitaada

---> foto.inbox.lv/aicih/OldJawa-pirmsrestauraacijas

priekshu orgjinaalo ar jau sagadaaju

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

aicih

Skatos tava normālā kārtībā... līdzīgi manējai... tikai tur ir DAUDZ darba ko darīt...

Par tām vecajām aizdedzēm - manējā nelādē - iespējams tas relejs nenostrādā, varbūt nav kontaktu...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

aicih

* tavai tās ribas ir

* tavai jawai ir veikti šādi tādi uzlabojumi..

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

starpcitu, .ru webā redzēju var dabūt elektronisko aizdedzi jawām, tikai tas gan maksāja normālu naudiņu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Aiziet uz saimn precu tirgu.

Tur pasaa malaa autodalas un no javaam ar var visko dabuut.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Vislabāk man liekas ir meklēt Latgaliitee...

Esmu atradis vienu čehu mājaslapu - visas detaļas var dabūt jaunas - pat gumijiņas, bāku, izpūtējus uttt... Tikai tas maksā $

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Vecās javas dažādi apraksti ir te forum.jawaold.ru/

Detaļas var pasūtīt 6333423, bet tā ir Daugavpils.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Un mocisti pulcējas te www.motonet.lv/

aicih Reģ.: 29.03.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:aicih

Skatos tava normālā kārtībā... līdzīgi manējai... tikai tur ir DAUDZ darba ko darīt...

Par tām vecajām aizdedzēm - manējā nelādē - iespējams tas relejs nenostrādā, varbūt nav kontaktu...

man ar bij tada probza,es liku no iža(ja atminja nevij) var arii no 6v jawa`s likt(taa kura jau naaca jaunajaa raamii)

aicih Reģ.: 29.03.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:aicih

* tavai tās ribas ir

* tavai jawai ir veikti šādi tādi uzlabojumi..

juuu ribas ir ,tik hvz kursh gudrinieks galvaam saanus sarkanus bij kraasojis

vel kautkur nobaazti staavi pilniigi jauni cilindri(iekonserveeti solidolaa)

p.s tajos foto- mocis nebij jau kustinaats apm2 gadus

aicih Reģ.: 29.03.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:Vislabāk man liekas ir meklēt Latgaliitee...

Esmu atradis vienu čehu mājaslapu - visas detaļas var dabūt jaunas - pat gumijiņas, bāku, izpūtējus uttt... Tikai tas maksā $

mosh adresi ar pateiksi

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

parasti nestraadaa relejes.iipasji ar laadeesanu neizceljas pavisam vecais kurs bija uz generatora.tik diezin vai kaadam tas ir vairs saglabaajies,jo tik liidz paraadiijaas jaunaa 6v jawa visi zibeniigi saaka likt vinjas laadeesanas releju-atskiriiba vinjs vairs nebija uz generatora.LABAAKAIS risinaajums IR EMKAS vai URAALA 6 v laadeesanas relejs!!! vinjs ir augstaakas kvalitaates,kaut vai taapeec ka jawai releja kontakti ir alvoti! TIEM SUDRABA!!! liidz ar to praktisi nekad neapdeg un uztur preciizu laadeesanas straavu/spriegumu!

visi 6 V javas generatori un enkuri ir savstarpeeji mainaami,tikai jaunaakie modelji ir jaudiigaaki.ja genetarors ir vesels nav nekaadas vajadziibas likt jaudiigaaku.

probza muusdienaas vareetu buut 6 v lampinjas!!! un iipasji tuvo/taalo spuldze....

savaa laikaa jawas lukturi tika likti vaz 01 un zaz jo ideaali paseeja un bija dabuunami...atskiriibaa no originaalajiem...

ufff skaista bij jauniiba)) savaa laikaa man bija 1967 gada 250 cm nu ljoti labs braucamais!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

es kad paardevu savu JAWA 250 es vinju nepaarrakstiiju...bija tas BALDONEE.AR PRIEKU IEGUUTU VINJU ATTPAKALJ...bet personiigie mekleejumi nav attaisnojusjies...drosji ka mirusi..

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Ļoti ceru nākošnedēļ iekustināšu savējo Jawu.Jāpērk aķis,cik A/h vajadzētu ?? Ai,kā gribētos kādu līkumu izlaist !!!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

pietiek ka 6v akjis...standartaa naaca ap 8 Ah...apmeeram,un galvenais lai var tai saanaa ielikt...lai nav par lielu

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Ok,skaidrīte !! Bija tur tā -otrādi-pluss pie rāmja ?? Gadus 8 nav bijusi darīšana.Kā arī derot Volgas sveces ??? Tipa īsās ??

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

+ PIE RAAMJA ,bet bez probzaam var veidot "pareizo" ,bet originaali +

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

volgas neiesaku...

Vihrj motorlaivu sveces ir pasjas labaakaas,nebaidaas no karstuma un benziina ar augstaaku oktaanskaitli! volgas ir 72-76 benziinam! ...nu neder...

PAL sveces ar izturiibu neizceelaas,bet ja straadaa ir ljotioki.

PAL svecju reaminaacija- bez JOKIEM.SIldam uz GAAZES PLIITS bet protams ne sarkanas bet dikti karstas,tad laujam atdzist un ir oki vinjaam pazuud pretestiiba kas svecee ..kaa rezultaataa atteikums...citu probzu nav!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Es jūtu, ka visi ir sarosījušies... Par to man ir prieks.

Savu atzinību varu teikt šai lapai: jawaold.ru

ir pieejama diezgan laba informācija - shēmas izprintēju!

Šajā mājaslapā var nopirkt (cik noprotu) jaunas rezerves daļas: www.jawamarkt.cz

Vispār prieks, ka vēl ir tik daudz jawas palikušas un zinātāji arī ir...

1 2 3 4 5 6 ..35
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti