Vecā JAWA

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..35
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

638 generatora pusee ir ..kaa vinu tur metaala gredzens sauksim vinju taa.originaali vinjs seezj uz klokjenes kakla tik ideaali,ka pat uz aci nepateiksi ka vinjs tur ir!

vienvaard sakot vinjs ir jaadabuu no vecaas klokjenes un buus oki.

saistiits ir ar to ka 6V javisti zinaas ka parasti pirmais gultnis mirst generatora pusee,sheit lai atrisinaatu sho probleemu ir uzlikts divrindu gultnis,jeb gultnis kurs "normaali" ir nemirstigs... bet gultnja izmeers ir cits...protams jociigi ka neuzlika cita tipa bliivsleegu...bet atkal nav probleemas ar bliivsleegu izmeeriem... nu taa apmeeram,par sho jautaajienu...

ir speciaalaas karstum izturiigaas kraasas...un tagad ne tikai melnas

uz silda cilndru...teiksim uz elektriskaas plitinjas un kraasojam.panaakam ka kraasa aatraak nozuust un nenotek,un kraasai labaaks spiidums! :

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Redzi tas kronšteins, kas savieno to asi no ātrumkloķa ar sajūga izspiedēju - MAN tāda NAV! IBIO Varbūt pats varu tādu uztaisīt!

Tev vienkāši nav sajūga pusautomāta izspiedējdakšiņas - nopērc, uzliec, noregulē un min.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Man diezgan daudz ko vajag atrast un arī nopirkt - nav laika krauties...

Meiģināju pulēt to motoru ar pulējamo pastu. Spīdīgāks paliek, bet kaut kādi netīrumi tomēr nenāk ārā. Laikam jānopērk pats vājākais smilšpapīrs un ar to. pēc tam ar pulējamo pastu. Būtu jau labi uz virpas, bet neesmu interesējies pie savējiem.

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:Man diezgan daudz ko vajag atrast un arī nopirkt - nav laika krauties...

Meiģināju pulēt to motoru ar pulējamo pastu. Spīdīgāks paliek, bet kaut kādi netīrumi tomēr nenāk ārā. Laikam jānopērk pats vājākais smilšpapīrs un ar to. pēc tam ar pulējamo pastu. Būtu jau labi uz virpas, bet neesmu interesējies pie savējiem.

Ar apaļo drāts birsti kuru ieliek fleksī, var tā nopulēt, ka kaķim p-ti tā pat nespīd! esmu darījis!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:Man diezgan daudz ko vajag atrast un arī nopirkt - nav laika krauties...

Meiģināju pulēt to motoru ar pulējamo pastu. Spīdīgāks paliek, bet kaut kādi netīrumi tomēr nenāk ārā. Laikam jānopērk pats vājākais smilšpapīrs un ar to. pēc tam ar pulējamo pastu. Būtu jau labi uz virpas, bet neesmu interesējies pie savējiem.

Alumīnijā tas ir apsūbējums un bez smilšpapīra nesanāks notīrīt.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Traki vai? Es jau motoru notīriju ar augstspiediena ūdens strūklu. Viņš ir tīrs, es vienkārši vēlos to nopulēt, lai tas spīdētu.

Esmu jau pulējis alumīna detaļas uz virpas. Spoguļoties var.

aicih Reģ.: 29.03.2003
0 0 Atbildēt

PAL rakstīja:

Ksneps rakstīja:Man diezgan daudz ko vajag atrast un arī nopirkt - nav laika krauties...

Meiģināju pulēt to motoru ar pulējamo pastu. Spīdīgāks paliek, bet kaut kādi netīrumi tomēr nenāk ārā. Laikam jānopērk pats vājākais smilšpapīrs un ar to. pēc tam ar pulējamo pastu. Būtu jau labi uz virpas, bet neesmu interesējies pie savējiem.

Ar apaļo drāts birsti kuru ieliek fleksī, var tā nopulēt, ka kaķim p-ti tā pat nespīd! esmu darījis!

alumiinijs ir ciets vai miiksts metaals???!!!!!

saskrapeesi !!!!

aicih Reģ.: 29.03.2003
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

Traki vai? Es jau motoru notīriju ar augstspiediena ūdens strūklu. Viņš ir tīrs, es vienkārši vēlos to nopulēt, lai tas spīdētu.

Esmu jau pulējis alumīna detaļas uz virpas. Spoguļoties var.

alumiiniju var puleet arii ar spirta palidziibu,cik ar veciem ir runaats,tad shie kadreiz armijas vajadziibam apstradaajot alumiiniju(galiigajaa apstraadee) dzeseeshanai izmantoja spirtu un rezultaats bij labs

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

aicih rakstīja:

PAL rakstīja:

Ksneps rakstīja:Man diezgan daudz ko vajag atrast un arī nopirkt - nav laika krauties...

Meiģināju pulēt to motoru ar pulējamo pastu. Spīdīgāks paliek, bet kaut kādi netīrumi tomēr nenāk ārā. Laikam jānopērk pats vājākais smilšpapīrs un ar to. pēc tam ar pulējamo pastu. Būtu jau labi uz virpas, bet neesmu interesējies pie savējiem.

Ar apaļo drāts birsti kuru ieliek fleksī, var tā nopulēt, ka kaķim p-ti tā pat nespīd! esmu darījis!

alumiinijs ir ciets vai miiksts metaals???!!!!!

saskrapeesi !!!!

nu galējās muļķibas, neko nesaskrāpē!

var pulēt ar drāts birsti, kura griežas lielā ātrumā, cik nu tam fleksim ir! un neko nesaskrāpē, pat vēl nogludina skrāpējumus!

un ja vēl tā birste ir iestrādājusies un sri tai slīpi, tad vispār perfekti!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Nu intereses pēc pameiģināšu - drāšu uzgalis urbim man ir...

aicih Reģ.: 29.03.2003
0 0 Atbildēt

ja jau tieshaam gribi tik ljoti eksperimenteet,tad panjem vispirms kaadu nevajadziigu alumiinija dalju un PASLIIPEE ,savadaak ja sacakareesi tad atpakaljcelja nebuus!!!!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

aicih rakstīja:ja jau tieshaam gribi tik ljoti eksperimenteet,tad panjem vispirms kaadu nevajadziigu alumiinija dalju un PASLIIPEE ,savadaak ja sacakareesi tad atpakaljcelja nebuus!!!!

taisnība, taisnība!

PAL Reģ.: 15.09.2004
0 0 Atbildēt

Vai kādam par naudu nava 638 karburatora smidzinātāji, kas nāk pirms dīzītēm iekšā benzīna kanālos karburatorā?

Baigi vajaga!

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kuram Pulkveža Brieža ielā stāv jawiņa?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Nu puiši!?!? Kā nolīgots?

Manējā JAWIņa gaida savu kārtu - tagad būs vairāk brīva laika - varēšu krauties pa vakariem.

Vispār ideja par citu disku un riepu uzlikšanu šobrīd ir kārtīgi iestrēgusi. Neko sakarīgu neesmu atradis - un jēgas vēl mazāk.

Esmu atradis interesantu veikalu - pa kreisi no gaisa tilta uz Brīvības ielas braucot Juglas virzienā. Visādiem mopēdiem rezerves daļas. Un mopēdi arī tirgojas. Veco krievu tehniku pārpalikumi... Ielas otrā pusē - MAXMOTO. Otra galējība - pilnīgi jauni mocīši - kā cerība nākotnē tādus iegādāties.

grrr/// peeees

brasais Reģ.: 11.10.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:Nu puiši!?!? Kā nolīgots?

Manējā JAWIņa gaida savu kārtu - tagad būs vairāk brīva laika - varēšu krauties pa vakariem.

Vispār ideja par citu disku un riepu uzlikšanu šobrīd ir kārtīgi iestrēgusi. Neko sakarīgu neesmu atradis - un jēgas vēl mazāk.

Esmu atradis interesantu veikalu - pa kreisi no gaisa tilta uz Brīvības ielas braucot Juglas virzienā. Visādiem mopēdiem rezerves daļas. Un mopēdi arī tirgojas. Veco krievu tehniku pārpalikumi... Ielas otrā pusē - MAXMOTO. Otra galējība - pilnīgi jauni mocīši - kā cerība nākotnē tādus iegādāties.

grrr/// peeees

Eu klausies tur var dabuut arii 250nieces virzuli???????

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Tu domā vai tajā veikaliņā var dabūt 250 bvirzuli? Domāju, ka ne. Tur močiem gandrīz nekas nav. Tikai kaut kādi sīkumi mopēdiem. Bet vari mēģināt. Vienīgais, kas tur bija jawai - tā bija bremžu trosīte.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kā mocim riepu var dabūt nost no diska??? Ar sentēvu metodēm? Ziepēm iesmērēt, lai labāk slīd un ar lauznīšiem ar platajiem galiem?

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja:

Kā mocim riepu var dabūt nost no diska??? Ar sentēvu metodēm? Ziepēm iesmērēt, lai labāk slīd un ar lauznīšiem ar platajiem galiem?

senteevi arii bez ziepeem iztika.

traktoristsvana Reģ.: 03.04.2005
0 0 Atbildēt

A dedzināt mēģināji

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

traktoristsvana rakstīja:A dedzināt mēģināji

Sentēvi droši vien iezieda ar cūku taukiem!

Sadedzināt gan ir žēl...

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

foto.inbox.lv/ksneps/JAWA/sedeklis.jpg

Baidzot arī sēdeklis gatavs. Paldies Dzintaram.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Toties mana tēva vecā Jawa šogad Ziedu Ballē biedrības namā aplūkojama

www.apollo.lv/upload/2005-07-07/51342/DSC04011.jpg

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Iemetu bildi galerijā ar

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Manējā Jawina ir sliktākā stāvokli - no sākuma tā bija cietusi avārijā un nostāvējusi daudzus gadus + rūsējusi nedaudz.

Pēc tam Jawiņa nonāca viena vidusskolēna rokās, kurš viņu nedaudz pārtaisījis un pabraucis. Un tikai tagad tā ir tikusi man. Šobrīd gandrīz pilnībā izjaukta....

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..35
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti