Benzīna cena Ls 0.703

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002

Statoilā benzīna cena tagad jau sasniedz Ls 0.703 par litru.

Pārējie degbielas tirgotāji cenas paaugstinās pēc pusnakts.

s.h.i.t.

just for information

 
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

VWfans rakstīja: Nu jau benzīnam pavisam laba cena - tikai 62,7 santīmi litrā. Un uz valsts svētkiem varētu vēl samazināties līdz 60 santīmiem.

da pencīns ira pilnīga ģešofka- bomāriem

viss spēks ira dīzelīī-o,687

Tas ka dabas pietiršanas dēļ ķīselim ir lielāks ceņņiks, nenozīmē, ka ķīselis tādēļ būtu krutāks Ir, protams, daži labi ķīseļi, bet nu tomēr - ja nejauši iestāsies ziema - es pa nakti mierīgi gulēšu, a tu ne un stresosi "a ja nu man no rīta bākā želeja"

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ir, protams, daži labi ķīseļi, bet nu tomēr - ja nejauši iestāsies ziema - es pa nakti mierīgi gulēšu, a tu ne un stresosi "a ja nu man no rīta bākā želeja"

Nē, man auto pa nakti stāv garāžā. Patīkami - nekad neaizsalst stikls.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

TDI rakstīja:

VWfans rakstīja: Nu jau benzīnam pavisam laba cena - tikai 62,7 santīmi litrā. Un uz valsts svētkiem varētu vēl samazināties līdz 60 santīmiem.

da pencīns ira pilnīga ģešofka- bomāriem

viss spēks ira dīzelīī-o,687

Tas ka dabas pietiršanas dēļ ķīselim ir lielāks ceņņiks, nenozīmē, ka ķīselis tādēļ būtu krutāks Ir, protams, daži labi ķīseļi, bet nu tomēr - ja nejauši iestāsies ziema - es pa nakti mierīgi gulēšu, a tu ne un stresosi "a ja nu man no rīta bākā želeja"

par to dabas pietirshanu- maldi- papeeti tiiklaa un zjeleja- arii blefs un miits 8 gadu laikaa kopsh juuzoju dazjdazjaadus dieselpower ikdienaa- gan darba gan privaati- ne reizi... un braukt ar sabiedrisko- neieredzu

ak nu jaa- tas protams nenoziimee ka shaadi pendziinu nolieku

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

kautkā nau gadījies , pildoties NESTE & UNO-X , satikt žleju bākā

tāpat nau piedzīvots 'kirdik no rīta' pie -35"C

arī šon braukšu uz Goldingen ar dīzeļpoweru , kurš dinamītiski braucot iexavo ~6-7l/100km un ira ar 400nm griezi , nevis ar ~10litus rijīgo pencīntramwaju

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Maldi ne maldi, kāpēc visiem ķīseļiem iespiežot pedāli grīdā, iet melni dūmi - kvēpi pa gaisu? Un kāpēc tik bieži TA izkrīt[neiet runa par nokautajiem sūkņiem ] un pirms TA vēl bīdelis jāmoka... Ja pie mums vēl būtu normāla degviela, tad vēl tā.

Par želeju - patika variants - jopeļomei, kura tika pildīta tikai suckoilā, pie -15 no rīta bākā želeja

Fan - bet tu iedomājies variantu - tev tur bākā gadās kaut kāds sūc, no rīta siltā garāžā pielaid, brauc pa -20, bāka atdziest un pusceļā paliec...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: blablabla..

zābaks .....

konkrēts....

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Latvija ir unikāla valsts. Visā pasaulē gegvielas cenas slīd lejā, bet gāzes cena Latvijā iet aukšā. Šodien SN Gāze pat pilika 2 sant klāt ! Zīmīgi, ka Lietuvā gāze maksā 0,28Ls par litru un arī Polijā ar savu 22%pvn gāze maksā Ls0,31. Te ir materiāls par degvielas cenām PL, LT un LV. www.autonews.lv/...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Pildījos šodien Valmieras Nestē E95 - 0,514... Rīgā tai pašā laikā 0,537

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

VWfans rakstīja:

Jā, man Merivai dīzeļmotors tagad atmaksājas palēnām... Tomēr 514 lati jau ir ietaupīti salīdzinājumā ar to, ja būtu pircis Merivu ar 1,4 litru benzīna motoru... Nobraukums 57841 km.

es Tevi vienkārši apbrīnoju

da te ir vesels bars, kas viņu apbrīno...

un nez kāpēc viņa spriedumi rosa stulbu agresiju....

savus rubļus tokš viš skaita....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. jā un es neesmu baltā frakā... pac biju ar mieru viņu ķert... tik pa ko?

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

Par to tiešām ir jābrīnās ka cilvēks ir saskaitījis cik tieši viņš ir ietaupījis salīdzinot ar kādu citu variantu!

Yetti rakstīja:

Gachs rakstīja:

VWfans rakstīja:

Jā, man Merivai dīzeļmotors tagad atmaksājas palēnām... Tomēr 514 lati jau ir ietaupīti salīdzinājumā ar to, ja būtu pircis Merivu ar 1,4 litru benzīna motoru... Nobraukums 57841 km.

es Tevi vienkārši apbrīnoju

da te ir vesels bars, kas viņu apbrīno...

un nez kāpēc viņa spriedumi rosa stulbu agresiju....

savus rubļus tokš viš skaita....

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

laikam taapeec ka nesaprotam.man gan nestaav katru kapeiku uzskaitiit.varbuut taapeec ka taa savulaik ir dariits.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

laikam taapeec ka nesaprotam.man gan nestaav katru kapeiku uzskaitiit.varbuut taapeec ka taa savulaik ir dariits.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Šodien ārkārtīgi veiksmīgi iepi$u santīmu. Ap plkst. 9.55 Vienības gatves un Graudu ielas krustojumā Statoilā degviela maksāja 2 santīmus lētāk nekā parasti. Pielēju pilnu bāku, cik bija iespējams - konkrēti 25,12 litrus par 66,8 santīmiem. Pēc tam gāju Superneto veikalā, un pēc 10 minūtēm turpat dīzeļdegviela maksāja 68,8 santīmus jeb savu parasto cenu. Ietaupījums - 50 santīmi.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

šī ārkārtīgi veiksmīgā cena Statoil bija jau kopš piektdienas pēcpusdienas

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

bet teoretiski smags auto ar pilnu baku apediis tos ietaupiitos 2 santikus rezultataa merivai lieku reizi darbinaats starteris un virinatas durvju engjes, kas nenoliedzami pietuvina remontu, kas savukaart prasiis liidzekljus.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: bet teoretiski smags auto ar pilnu baku apediis tos ietaupiitos 2 santikus rezultataa merivai lieku reizi darbinaats starteris un virinatas durvju engjes, kas nenoliedzami pietuvina remontu, kas savukaart prasiis liidzekljus.

Bet es tak 50 santīmus ietaupīju, jo ielēju 25 litrus.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Slinkais rakstīja: virinatas durvju engjes, kas nenoliedzami pietuvina remontu, kas savukaart prasiis liidzekljus.

varbūt tad vispār nebraukt

principaa jaa. vareeja aizskriet liidz tam stakjikam ar kanninju no darba, un apvienot uspildi ar kaadu paredzeeto izbraucienu. bet tas taa, ja galiigi koncentrejas ekonomijai

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ne visiem ir jābrauc tur,kur meriva nevar izbraukt un atvest trīs merivas. Tas ,ka tev tāds ir, neapšaubāmi ir labi.

Savukārt, nedomāju, ka braukt ar to spaini Merivu ir kas kaifīgs, manuprāt.

Bet es vakar gribēju mašīnu nomazgāt... sanāca ietaupīt vēl vairāk - ieraudzīju garās gaidītāju rindas statoilā un autoringā un noliku mašīnu stāvvietā netīru. Tā luk.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja: Dekster, padalies ar infu, ar ko pats brauc?

Ar visādām mašīnām, sākot ar 90. gada Audi 90, beidzot ar 2009. gada Mini Clubman.

Mini Clubman man ārkārtīgi patīk - īpaši ar 1,6 litru dīzeļmotoru.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ja sētā stāv Mini-Clubman, tad dzīve nevar likties slikta:

rus.auto24.ee/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Un ja tur ieliktu ķīseli, tad arī saļāru īpaši vairāk nestrebtu par merivu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Un tu burbuli uzskati par labāku auto par Merivu? Vecīt, kādā ziņā, izņemot to, ka detaļas spaiņos tirgo?

Tā, protams, ir gaumes lieta, bet, manuprāt, klubmans arī ir tikai tāds stila un zīmēšanās autiņš (nedomāju sliktā nozīmē). Braucis gan neesmu, bet sēdētjis pie stūres gan. Un par ērtu to grūti nosaukt.

Nu un ar ko tad meriva - corsa ar augstu jumtu - ir labāka? Labi, vērtība lielāka - toties ja tā miza nopirkta jauna, tu pusgada laikā līzē atdod B3 vērtību, un grabažnieks lielāks. Vairāk arī nekā.

Toties tie, kam neērti visādās mašīnās sēdēt, parasti ir vai nu ar kaut kādām muguras slimībām vai vnk nemāk noregulēt ķēbli Pagaidām vienīgā mašīna, kurā es nevaru ērti apsēsties ar savu 1,95m garumu ir bijis trešais žiķelis - ķebli nevarēja pietiekami tālu atbīdīt. Bet savādāk nav bijis problēmu pat ar tādu sērkociņu kastīti kā Corsa A.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

ja ticēt šīm rakstam....

lenta.ru/...

tad sanāk ka iekš Krievijas degviela maksā vidēji x2 lētāk nekā pie mums... pie tam praktiski pusi no šīs cenas veido nodokļi....

kaut ka nav skaidrs šīs bezpreģels... www.tvnet.lv/...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: ja ticēt šīm rakstam....

lenta.ru/...

tad sanāk ka iekš Krievijas degviela maksā vidēji x2 lētāk nekā pie mums... pie tam praktiski pusi no šīs cenas veido nodokļi....

kaut ka nav skaidrs šīs bezpreģels... www.tvnet.lv/...

Trakas lietas.. arī pie mums puse aiziet nodokļos (akcīze +pvn).. vispār bezpreģels totāls - kā šie Krievijā savu degvielu atļaujas tirgot lētāk kā pie mums norvēģu!!!

Varbūt vēl par Turkmenistānas vai Venecuēlas bezpreģelu pašausminies!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti