ZIEMAS RIEPAS!

krismas Reģ.: 30.04.2003

KO TAUTA DOMĀ PAR JAUNĀM, LABĀM M+S RIEPAM, TĀ IKDIENAS BRAUKŠANAI PĀRSVARĀ PA PILSĒTU?

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ir jaanjem taada riepa, kas ir laba vissliktaakajos apstaakljos kas var buut - tas ir ledus/atkala/sablieteets sniegs, normaalos ikdienishkjos apstaakljos braukshana taksh probleemas nesagaadaa

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:ir jaanjem taada riepa, kas ir laba vissliktaakajos apstaakljos kas var buut - tas ir ledus/atkala/sablieteets sniegs, normaalos ikdienishkjos apstaakljos braukshana taksh probleemas nesagaadaa

bet kaada jeega taisiit riepu, kas uzraada labus rezultaatus svaigaa sniegaa, ja pa taadu ir jaabrauc labi, ja 1% no ziemas riepu lietotaajiem?

šie abi apgalvojumi ir pretrunā

manuprāt jābrauc ar tādām riepām kas vislabāk uzvedās tādos apstākļos kādos visbiežāk ir paredzēts braukt, savādāk tas ir kaut kāds sadomazohisms pret sevi

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

nee, riepa jaapeerk taada, kas atbilstu ekstremaalaakajiem apstaakljiem, kaados ir paredzeets un plaanots braukt ko tev dos laba ziemas riepa prieksh asfalta, ja zini, ka ziemaa buus paaris reizju jaabrauc, piemeeram, uz aluuksni, un tur tu netiksi ar taadaam riepaam augshaa ledus kalnaa

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Un ko tauta saka par Hankookenēm? It kā no lētā gala tīri ok. Vēl var Barum, kas vēl no lētā gala ir? Kormorans? Goodrich?Sava?

Senciic Reģ.: 26.11.2004
0 0 Atbildēt

Pats braucu ar Hankook, ir labas, nekaadas vainas. Varu dabuut jaunas ja vajag, pie choma sabiidiishu labu atlaidi

Shobriid ir man paariitis jaunas GoodYear ZIEMAS riepas

235/45/17

80Ls/gab.

Prieksh M3 tieshi laikaa

rakstiit: enciic@yahoo.com" target="_new">senciic@yahoo.com

ivi Reģ.: 05.04.2005
0 0 Atbildēt

Tā visa ideja ziemas riepai jau nav tikai sniegs vai ledus. Ideja ir tā ka pie zemām temperatūrām tā paliek mīksta un gumija neķeras ledus un asfalta porās un visu laiku slīd. Varākus gadus atpakaļ izmēģināju. No vasaras riepas tā atšķiras tikai ar dziļāku protektoru. Uz priekšu pa sniegu tās gāja labi, bet bremzēšana bija pilnīgi nekāda. Varu teikt vienozīmīgi tās riepas mumsu laika apstākļiem neder (tad labāk navarkas). Tagad esu uzticīgs Michelin. Trīs gados tās uz ceļiem nav pievīlušas. Šogad paņēmu X-ICE 205/55/16 pa 86Ls gb.

ivi Reģ.: 05.04.2005
0 0 Atbildēt

Sviestu sarakstīju - Labojums

Tā visa ideja ziemas riepai jau nav tikai sniegs vai ledus. Ideja ir tā ka pie zemām temperatūrām tā paliek nemainīgi mīksta un gumija ķeras ledus un asfalta porās un mazāk slīd. Varākus gadus atpakaļ izmēģināju. No vasaras riepas tā atšķiras tikai ar dziļāku protektoru. Uz priekšu pa sniegu tās gāja labi, bet bremzēšana bija pilnīgi nekāda. Varu teikt vienozīmīgi tās riepas mumsu laika apstākļiem neder (tad labāk navarkas). Tagad esu uzticīgs Michelin. Trīs gados tās uz ceļiem nav pievīlušas. Šogad paņēmu X-ICE 205/55/16 pa 86Ls gb.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

interesanti ka cilveki izdzivoja kamer vel nebija iespeja nopirkt ziemas riepas ???

Senciic Reģ.: 26.11.2004
0 0 Atbildēt

taapat kaa mees padomijas laikaa normaali

Senciic Reģ.: 26.11.2004
0 0 Atbildēt

Senciic rakstījaats braucu ar Hankook, ir labas, nekaadas vainas. Varu dabuut jaunas ja vajag, pie choma sabiidiishu labu atlaidi

Shobriid ir man paariitis jaunas GoodYear ZIEMAS riepas

235/45/17

80Ls/gab.

Prieksh M3 tieshi laikaa

rakstiit: enciic@yahoo.com" target="_new">senciic@yahoo.com

eeee, domaats 4 gab.

Mr-Scorpion Reģ.: 28.09.2005
0 0 Atbildēt

mans personīgais uzskats - ziemas riepas ( runa ir par tām, kurām nav radžu ) vislabākās prot uzražot tikai to valstu firmas,kurām pašām ir reāli ziemas apstākļi - somija zviedrija ... pats esmu nomizojis ar Gislaved soft frost. teikšu godīgi, ka bēdas nezināju ar šīm riepām. pirku protams, ka jaunas. līdz ar to - viennozīmīgi mīkstā sastāva un skandināvu riepas.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

nokian hakkappellitta arī ruulz, arī beedu nezinu

Mr-Scorpion Reģ.: 28.09.2005
0 0 Atbildēt

starp citu - lai gan šīs riepas ir vienu sezonu jau nokalpojušas, tomēr tās ir itin labas un jaunas vēl . un es tās pārdodu komplektā ar audi 100 ( cigāra ) bleķa diskiem . 4 skrūves diskā. izmērs 185/60R14 ( bik neatceros, bet augstums varētu būt arī , ka ir 65 )

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Conqueror rakstīja:nokian hakkappellitta arī ruulz, arī beedu nezinu

Ja nemaldos, man arii shitaas staav virsuu. Kauc liikumaa kaut uz 15km/h braucot

Mr-Scorpion Reģ.: 28.09.2005
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Conqueror rakstīja:nokian hakkappellitta arī ruulz, arī beedu nezinu

Ja nemaldos, man arii shitaas staav virsuu. Kauc liikumaa kaut uz 15km/h braucot

uz asfalta sausa viņas varētu arī kaukt, jo nav paredzētas asfaltam. pirmkārt - gumija mīkstāka; otrkārt - protektora augstums = 3x augstāks, kā vasaras riepai. tas arī troksni rada. un ko būtu šipenes tajā pat momentā ??

AMEX Reģ.: 31.05.2005
0 0 Atbildēt

krismas rakstīja:KO TAUTA DOMĀ PAR JAUNĀM, LABĀM M+S RIEPAM, TĀ IKDIENAS BRAUKŠANAI PĀRSVARĀ PA PILSĒTU?

bljin panjem galvu uz pleciem un padomaa miljards ar shitaadiem topiciem!

re Reģ.: 23.02.2004
0 0 Atbildēt

Vai kāds ir lietojis GT Radial Champiro WT un Kleber Krisalp HP? Domāju kādas no šām iepirk, tikai kuras varētu būt labākas.

ivi Reģ.: 05.04.2005
0 0 Atbildēt

Kleber ir labas. Tās ir tās pašas miškas tikai par labāku cenu un ar orģināli liktiek šipiem. Sievas autiņam uzliku. No viņas nevienu parmetumu neesmu dzirdējis, pirmas tam bija Hankok. Vot tie bija mēsli un protams pārmetumi no sievas.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

re rakstīja:Vai kāds ir lietojis GT Radial Champiro WT un Kleber Krisalp HP? Domāju kādas no šām iepirk, tikai kuras varētu būt labākas.

Kleberu lietoshu shogad trasees, jo par briivu Par pirmajaam pat dzirdeejis neesmu... Man jau patika Gislaveds visaas taa izpausmees

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

ivi rakstīja:Kleber ir labas. Tās ir tās pašas miškas tikai par labāku cenu un ar orģināli liktiek šipiem. Sievas autiņam uzliku. No viņas nevienu parmetumu neesmu dzirdējis, pirmas tam bija Hankok. Vot tie bija mēsli un protams pārmetumi no sievas.

Kruta metode - dot riepas testet sievai

aviators Reģ.: 07.03.2004
0 0 Atbildēt

Ko jūs te ņematies, paskatieties te www.motor.no/... un redzēsiet, ka sūdīga bezšipu riepa visos rādītājos ir lielākoties pārāka par labu bezšipu. Ar labajām šipu riepām bezšipenei vispār nav nekādu izredžu.

aviators Reģ.: 07.03.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

aviators rakstīja:Ko jūs te ņematies, paskatieties te www.motor.no/... un redzēsiet, ka sūdīga bezšipu riepa visos rādītājos ir lielākoties pārāka par labu bezšipu. Ar labajām šipu riepām bezšipenei vispār nav nekādu izredžu.

pamēģini vēlreiz?

Ko vēlreiz?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Aviator... Neliec man palikt rupjam

aviators Reģ.: 07.03.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

aviators rakstīja:.... ka sūdīga bezšipu riepa visos rādītājos ir lielākoties pārāka par labu bezšipu. ....

tu pac saprati ko uzrakstīji?

Tu par to Jebkura kadijuma runa gaja par sliktu sipu riepu parakumu par labajam bezsipu. Neesmu advokats, sikumos neiedzilinajos, bet ideju tacu saprati. Bet vispar sitas te motor.no ir loti labs testeris, vienigi vardnicu mazliet jaizmanto, lai gan saprast tapat var, nav jau igaunu valoda, tur gan neko nekad nespeju uzkert.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Aviator....Vienkaarshi paskaties manus rezultaatus pagaajushaas ziemas slidinaashanaas pasaakumos. Ja jau bezshipenes tik slikti uzvestos, domaaju, man ne tuvu nebuutu taadas vietas...

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti