ZIEMAS RIEPAS!

krismas Reģ.: 30.04.2003

KO TAUTA DOMĀ PAR JAUNĀM, LABĀM M+S RIEPAM, TĀ IKDIENAS BRAUKŠANAI PĀRSVARĀ PA PILSĒTU?

 
1 2 3 4 5 6 7 8
aviators Reģ.: 07.03.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:Aviator....Vienkaarshi paskaties manus rezultaatus pagaajushaas ziemas slidinaashanaas pasaakumos. Ja jau bezshipenes tik slikti uzvestos, domaaju, man ne tuvu nebuutu taadas vietas...

Ar šipiem būtu labāk.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

aviators rakstīja:

Ar šipiem būtu labāk.

Varbuut! Bet atskjiriiba buutu minimaala, laika zinjaa ~ 2-3% un arii tikai tad uz plika ledus...

OIZO Reģ.: 02.04.2002
0 0 Atbildēt

Var teikt, ko grib, bet pēc manas pieredzes es saku, ka laba bezšipene ir kudish labāka par shipu riepu. Uz tīra ledus jā... tur cita lieta. Bet ja ņemam par testa poligonu mūsu mīļos ceļus un bezceļus, tad bezšipene ir labāka.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

OIZO rakstīja:Var teikt, ko grib, bet pēc manas pieredzes es saku, ka laba bezšipene ir kudish labāka par shipu riepu. Uz tīra ledus jā... tur cita lieta. Bet ja ņemam par testa poligonu mūsu mīļos ceļus un bezceļus, tad bezšipene ir labāka.

Bet dabiski! Jo, lai iestrādātu šipus, nākas upurēt riepas elastību, tātad arī dažus parametrus...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

OIZO rakstīja:Var teikt, ko grib, bet pēc manas pieredzes es saku, ka laba bezšipene ir kudish labāka par shipu riepu. Uz tīra ledus jā... tur cita lieta. Bet ja ņemam par testa poligonu mūsu mīļos ceļus un bezceļus, tad bezšipene ir labāka.

Bet dabiski! Jo, lai iestrādātu šipus, nākas upurēt riepas elastību, tātad arī dažus parametrus...

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Un gribētos cienījamo aviatoru uzaicināt nodemonstrēt pabrauktu šipeņu pārākumu

OIZO Reģ.: 02.04.2002
0 0 Atbildēt

Nu par pabrauktām shipenēm es labāk vispār neizteikšos.

aviators Reģ.: 07.03.2004
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:Un gribētos cienījamo aviatoru uzaicināt nodemonstrēt pabrauktu šipeņu pārākumu

Naksies pagaidīt, šobrid esmu uzlicis padilušas bezšipenes (nāca līdz mašīnai), bet decembrī likšu pavisam svaigas Michelin X-Ice North ar šipiem. Bet atrakcija- padilušas bezšipenes pret padilušām šipenēm skan aizraujoši. Šodien joka pēc padzenājos pa Madonas kartinga trasi, baigi izslīd, var just, ka vasara beigusies.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Runa jau bija, ka pabrauktas bezšipenes ir labākas par JAUNĀM bezšipenēm

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:Runa jau bija, ka pabrauktas šipenes ir labākas par JAUNĀM bezšipenēm

Šādi bija domāc

OIZO Reģ.: 02.04.2002
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:Runa jau bija, ka pabrauktas bezšipenes ir labākas par JAUNĀM bezšipenēm

Vai tomēr bija domāts ka labākas ir pabrauktas shipenes nevis jaunas bezshipenes??? Vai arī es kautko jau esmu saputrojis?

OIZO Reģ.: 02.04.2002
0 0 Atbildēt

Aaa nu vo. Sapratu tomēr pareizi.

Caune Reģ.: 25.07.2005
0 0 Atbildēt

Pārdodas pilnīga jaunas šipotās Gislaved Nord Frost 3 ziemas riepas 185/65 uz oriģinālajiem Volvo R15 diskiem. Nav ne reizi brauktas. Nobalansētas, liec virsū un brauc! Iemetīšu foto, cena ~ 200 Ls

Caune Reģ.: 25.07.2005
0 0 Atbildēt

Lūk arī bildes!

www.myfoto.lv/... Caune/28686/

Caune Reģ.: 25.07.2005
0 0 Atbildēt

Viesu ieeja/ Drauga logins: Valdis Caune

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

aviators rakstīja:

Arnijs rakstīja:Un gribētos cienījamo aviatoru uzaicināt nodemonstrēt pabrauktu šipeņu pārākumu

Naksies pagaidīt, šobrid esmu uzlicis padilušas bezšipenes (nāca līdz mašīnai), bet decembrī likšu pavisam svaigas Michelin X-Ice North ar šipiem. Bet atrakcija- padilušas bezšipenes pret padilušām šipenēm skan aizraujoši. Šodien joka pēc padzenājos pa Madonas kartinga trasi, baigi izslīd, var just, ka vasara beigusies.

jo ho hoo,madonas kartingu trase,jopcikinj tur taksh tik ar kaapurnieku dragaat

ministrs Reģ.: 14.07.2004
0 0 Atbildēt

Ir kāds kas pērkot riepas apskatās cik viņas ir vecas? Iepirku jaunas riepas, tikai peec tam apskatoties ka ražotas jau tālajā 2003 gadā. Interesanti, vai pa diviem gadiem, ko riepas nostāvējušas, to kvalitāte stipri mazinājusies?

Crash Reģ.: 11.06.2002
0 0 Atbildēt

Bezshipenju paaraakums paar shipeneem paraadaas tikai iisti zemaas temperatuuraas, tipa - 10-20, to pat krievi peedeejaa zaruljoma testaa atzina, uz ledus pie taadiem temperatuuras apstaakljiem jaunaas neshipenes staajaas gandriiz taapat kaa shipenes.... Vieniigais shipenes kaut kaa prognozeejamaak uzvedaas uz celja....

Ja kas shii gada labaakaas bezshipenes ir...Toyo GRG30 labaakas pat par Hakapelitas RSI...

die_Blonde Reģ.: 12.04.2004
0 0 Atbildēt

wvfans rakstīja:Ziemā ziemas-vasarā vasaras .....M+S tikai DĀRZA TAČKAI....

Aha, mums jau te arī ziemas... 2 nedēļas sniegs ir, 2 nedēļas nav. Ko tad - ik pēc 2 nedēļām riepas mainīsi. Vai arī veselu piekabi vadāsi līdzi ar dažādiem riepu komplektiem? - kā uzsnieg sniegs, tā no vāģa laukā montēt sniega riepas. Izbrauksi no Rīgas - tur atkal apledojums, fiksi jāstājas nost un jāmaina uz ledus riepām. Vēl noteikti līdzi vajag lietus riepas un grunsts riepas, kuras obligāti jāuzmontē, kad tiksi līdz savu vārtu grantētajam iebraucamajam celiņam

ministrs Reģ.: 14.07.2004
0 0 Atbildēt

Crash rakstīja:Bezshipenju paaraakums paar shipeneem paraadaas tikai iisti zemaas temperatuuraas, tipa - 10-20, to pat krievi peedeejaa zaruljoma testaa atzina, uz ledus pie taadiem temperatuuras apstaakljiem jaunaas neshipenes staajaas gandriiz taapat kaa shipenes.... Vieniigais shipenes kaut kaa prognozeejamaak uzvedaas uz celja....

Ja kas shii gada labaakaas bezshipenes ir...Toyo GRG30 labaakas pat par Hakapelitas RSI...

Šā gada riepas tas ir labi bet cik liela ir atšķirība gumijas kvalitātē starp šā gada riepām un un aizpērn ražotajām (no noliktavas)??????????

Grecco Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

3 gadi veel varbuut arii iisti nejutiisi atshkjiriibu .... bet brauksi ta gadus 3 un seshos gados nu gumija vareetu mainiit iipashiibas ....

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Labdien!!

Pārdodu ziemas riepas Dunlop GRANDTREK SJ6 izmēri 215 uz 65 R16...

zīmējums un anotācija

www.laneks.lv/...

riepas ir pirms nedēļas pirktas jaunas un ir pabijušas uz auto piecas dienas.

cena par komplektu 300Ls.

Der visādiem Vojāžeriem, mazajiem džipiem, lielajiem BMW un kam tur vēlll...

kāpēc tirgoju

Manam Saab 9-5 tās izrādījās drusku pa augstu turklāt ņēmu šīs \"bezceļnieces\" iauto rallijā braukšanas vajadzībām, kurš diemžēl vairs nonotiek un pilsētā man tādas īsti naf vajadzīgas...

\"Karstais\" telefons Intresentiem

29-61-34-66 Aldis.

Paldies!

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Dunlop Graspic DS2 - tā ir štelle

Pats braucu iepriekš un bēdu nezināju. Turas uz ceļa fantastiski, arī pa sausu asfaltu saķere ļoti atzīstama. Mīkstas riepas, klusākas pat par vasaras, ja nu kas.

Nebija nācies testēt ilgā laika periodā, taču apjautājos kolēģim, kurš šīs riepas lieto jau divas sezonas - nekādu problēmu! Tātad arī nedilst tik traki kā dažs labs citas riepu ražotāja firmas gumijas izstrādājums

Žēl, protams, ka reifendirekt nepiedāvā šo modeli, taču varu pačukstēt, ka kaimiņvalstī ir reāli kontakti, kur Dunlop Graspic DS2 ar izmēru 205/55R16 piedāvā par 60 LVL/gb. - jaunas riepas, ražotas vēlākais 2006.gadā, 100% oriģinālas utt.

Jābūt loham, lai Latvijā par šīm riepām maksātu 100 Ls/gb

Nu labi, interneta bodēs - 80 Ls/gb.

Lai veicas

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Vēl piemērs:

NOKIAN WR 205/55R16 lētākā cena internetveikalā ir 68 LVL/gb.

Reāli var dabūt šīs riepas (atkārtošos - 100% identiskas ar tām, kas tiek piedāvāts mums) par 48 LVL/gb.

Nav variantu, uz mums vārās

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Vēl piemērs:

NOKIAN WR 205/55R16 lētākā cena internetveikalā ir 68 LVL/gb.

Reāli var dabūt šīs riepas (atkārtošos - 100% identiskas ar tām, kas tiek piedāvāts mums) par 48 LVL/gb.

Nav variantu, uz mums vārās

Tas 48 ls ir ar PVN ?

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti