ZIEMAS RIEPAS!

krismas Reģ.: 30.04.2003

KO TAUTA DOMĀ PAR JAUNĀM, LABĀM M+S RIEPAM, TĀ IKDIENAS BRAUKŠANAI PĀRSVARĀ PA PILSĒTU?

 
1 2 3 4 5 6 7 8
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja: Labdien!!

Pārdodu ziemas riepas Dunlop GRANDTREK SJ6 izmēri 215 uz 65 R16...

zīmējums un anotācija

www.laneks.lv/...

riepas ir pirms nedēļas pirktas jaunas un ir pabijušas uz auto piecas dienas.

cena par komplektu 300Ls.

Der visādiem Vojāžeriem, mazajiem džipiem, lielajiem BMW un kam tur vēlll...

kāpēc tirgoju

Manam Saab 9-5 tās izrādījās drusku pa augstu turklāt ņēmu šīs "bezceļnieces" iauto rallijā braukšanas vajadzībām, kurš diemžēl vairs nonotiek un pilsētā man tādas īsti naf vajadzīgas...

"Karstais" telefons Intresentiem

29-61-34-66 Aldis.

Paldies!

un kaa vinjas ir pie patreizeejaas 'ziemas' -shljuuc ,peld utt ???

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Vēl piemērs:

NOKIAN WR 205/55R16 lētākā cena internetveikalā ir 68 LVL/gb.

Reāli var dabūt šīs riepas (atkārtošos - 100% identiskas ar tām, kas tiek piedāvāts mums) par 48 LVL/gb.

Nav variantu, uz mums vārās

Tas 48 ls ir ar PVN ?

Kāds vēl PVN Tas ir izdevīgi privātajiem

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Kazimirs_Skuja rakstīja: Labdien!!

Pārdodu ziemas riepas Dunlop GRANDTREK SJ6 izmēri 215 uz 65 R16...

zīmējums un anotācija

www.laneks.lv/...

riepas ir pirms nedēļas pirktas jaunas un ir pabijušas uz auto piecas dienas.

cena par komplektu 300Ls.

Der visādiem Vojāžeriem, mazajiem džipiem, lielajiem BMW un kam tur vēlll...

kāpēc tirgoju

Manam Saab 9-5 tās izrādījās drusku pa augstu turklāt ņēmu šīs "bezceļnieces" iauto rallijā braukšanas vajadzībām, kurš diemžēl vairs nonotiek un pilsētā man tādas īsti naf vajadzīgas...

"Karstais" telefons Intresentiem

29-61-34-66 Aldis.

Paldies!

un kaa vinjas ir pie patreizeejaas 'ziemas' -shljuuc ,peld utt ???

viss ir o.k. tik izņemot to, ka uz bedrēm skaras aizmugurē pie arkām pat bez pasažieriem, un spidometrs melo pa kautkādiem 7km/h uz 100 km/h.....

nu pārēķinājos, vienkārši Saab 9-5 orginālā uz tādu platumu iet 55...

domāju ka po tas, ka buss 65 aukstums...

bet naf viss tik vienkārši..

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja:

TDI rakstīja:

Kazimirs_Skuja rakstīja: Labdien!!

Pārdodu ziemas riepas Dunlop GRANDTREK SJ6 izmēri 215 uz 65 R16...

zīmējums un anotācija

www.laneks.lv/...

riepas ir pirms nedēļas pirktas jaunas un ir pabijušas uz auto piecas dienas.

cena par komplektu 300Ls.

Der visādiem Vojāžeriem, mazajiem džipiem, lielajiem BMW un kam tur vēlll...

kāpēc tirgoju

Manam Saab 9-5 tās izrādījās drusku pa augstu turklāt ņēmu šīs "bezceļnieces" iauto rallijā braukšanas vajadzībām, kurš diemžēl vairs nonotiek un pilsētā man tādas īsti naf vajadzīgas...

"Karstais" telefons Intresentiem

29-61-34-66 Aldis.

Paldies!

un kaa vinjas ir pie patreizeejaas 'ziemas' -shljuuc ,peld utt ???

viss ir o.k. tik izņemot to, ka uz bedrēm skaras aizmugurē pie arkām pat bez pasažieriem, un spidometrs melo pa kautkādiem 7km/h uz 100 km/h.....

nu pārēķinājos, vienkārši Saab 9-5 orginālā uz tādu platumu iet 55...

domāju ka po tas, ka buss 65 aukstums...

bet naf viss tik vienkārši..

ir kjeceriiga doma uzlikt 'starpsezoonu' , jo shipotaas NF3 , veel taakaa par agru buutu likt , bet esoshaas defaulta 'fsesezonkas' BF Suudridzj ir totaals 'nejaljo' ne vasaraa un pasargdies ziemaa pagriezienos kauc , lietuu peld , gofno totaals . taalab incee ,waj taus piedaavaajums vareetu buut laps ka nesanaak 'miila pret shiilu'

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

es jau tagad varu visādīgi zin te sastāstīt, ka tas ir zelts, ne riepa, kā jau iintresēta persona , bet pats saproti, eāli esmu braucis ar tām riepām tik piecas dienas un ne īpaši tālu...

pa asfaltu naf skaļas, pa dubļiem, cik nu bijuši, naf nekādas buksēšanas pieredzētas, pa granti arī sanāca braukt un bija o.k, lai gan nu neesmu es tās testējis nekādās ekstremālās sānslīdēs...

ņemu tās riepas, jo izskaidroju riepu tirzniecības speciālistam par iauto rallija ceļu segumu specifiku, nu grants, lauku ceļi, peļkes, slapjš sniegs, šlurga, meža ceļi un t.t. un taj pašā laikā lai arī uz asfalta var braukt komfortabli, nu tad šis riepas man ieteica kā vispiemērotākās.......

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Vai Tu jau esi iepircis Ziemas riepas

Ja ne, tad Karstais Piedāvājums ir domāts tieši Tev!!

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

Baisulis rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Vēl piemērs:

NOKIAN WR 205/55R16 lētākā cena internetveikalā ir 68 LVL/gb.

Reāli var dabūt šīs riepas (atkārtošos - 100% identiskas ar tām, kas tiek piedāvāts mums) par 48 LVL/gb.

Nav variantu, uz mums vārās

Tas 48 ls ir ar PVN ?

Kāds vēl PVN Tas ir izdevīgi privātajiem

Nu tad nav pa lēto. Nopērkam bez PVN, nekur iegrāmatot nevar. Kaka

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Dunlop Graspic DS2 - tā ir štelle

Pats braucu iepriekš un bēdu nezināju. Turas uz ceļa fantastiski, arī pa sausu asfaltu saķere ļoti atzīstama. Mīkstas riepas, klusākas pat par vasaras, ja nu kas.

Nebija nācies testēt ilgā laika periodā, taču apjautājos kolēģim, kurš šīs riepas lieto jau divas sezonas - nekādu problēmu! Tātad arī nedilst tik traki kā dažs labs citas riepu ražotāja firmas gumijas izstrādājums

Žēl, protams, ka reifendirekt nepiedāvā šo modeli, taču varu pačukstēt, ka kaimiņvalstī ir reāli kontakti, kur Dunlop Graspic DS2 ar izmēru 205/55R16 piedāvā par 60 LVL/gb. - jaunas riepas, ražotas vēlākais 2006.gadā, 100% oriģinālas utt.

Jābūt loham, lai Latvijā par šīm riepām maksātu 100 Ls/gb

Nu labi, interneta bodēs - 80 Ls/gb.

Lai veicas

Nu vispār jau jocīgi freibi šāda izmēra riepām cena ir Ls 99 (-25%) = Ls 297, bet izmēram 195/65 R15 Ls 65 (-25 %), kas nozīmē, ka riepu komplekts sanāk uz Ls 195. Es personīgi izmantoju šo priekšrocību, jo manam auto ir pieļaujams uzstādīt gan tādas, gan tādas riepas un ziemā kā zinām ieteicamas pat nedaudz šurākas. Līdz ar to reāla ekonomija uz komplektu Ls 102.

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

Jā, tikai tā Freibi atlaide ir tām riepām, kas ir uz vietas veikalā!!!!Un mēs visi zinām, cik veikalā var būt vietas riepām!Tā arī es aizbraucu un man teica Jūsu izmērs nav uz vietas un nekādas atlaides, pērciet par pilnu cenu!Tā kā noskaidrojiet pirms brauciet uz veikalu..es pēc tam nopirku tiešām internetā krietni lētāk!

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Blinas

Mans panjeema Barum Polaris 2 R16/215/65 - 81Ls gab.

Tai pashaa laikaa R15 maksaaja 50Ls

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

Nu protams,ka lētāk un ērtāk ir paņemt diskus un riepas uz R15 ..atkrīt visas montāžas ,rindas u.t.t.Es ņēmu praktiski jaunus diskus (tērauda)R15 ar 5 skrūvēm 70 Ls kompl.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

dakteris rakstīja: Nu protams,ka lētāk un ērtāk ir paņemt diskus un riepas uz R15 ..atkrīt visas montāžas ,rindas u.t.t.Es ņēmu praktiski jaunus diskus (tērauda)R15 ar 5 skrūvēm 70 Ls kompl.

ne katram auto var uzlikt mazāka rādiusa diskus...

cik zinu Saab 9-5 to nevar, tad disks piespiedīsies pie suporta..

un vispār uz ziemu jau toč riepas vēlams ir ņemt augstākas, lai auto mazsāpīgāk tiek pāri sasalušam sniegam un visādiem citādiem iespējamiem škēršļiem...

un par cenu atiecībām runājot, nu nevaig salīdzināt kaut kādu hrenova bārumu ar jaunākā modeļa Dunlop....

ir jau arī visādas Montanas un SpeisWinteri pieejami ,tāda izmēra, un pat par cenu zem 50 Ls, bet ar tādām riepām var tik lidz tuvākam rimi aizbraukt ziemā, i to ne ātrāk kā 40km/h, a ne gāzt pa Latvijas bezceļiem....

nevaig salīdzināt pirkstu ar ..... ar.... sērkociņu, Kungi!!!

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

nu jaa, Barums jau ir taas suudiigaakaas riepas

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

man ar i bijushi barumi ... pirmajaa sezonaa bij pat tiiri ok bet nu ja veel uzsaakt braukt un pa shljuru /sniegu shie tiiri labi trajektoriju tureeja, tad nobremzeet ar barumiem - @#$%@$#%

GunchaSh Reģ.: 13.04.2005
0 0 Atbildēt

Ir ziemas "pankookas" 195/50 R16 pilnīgi jaunas. Varbūt kādam interesē??

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: nu jaa, Barums jau ir taas suudiigaakaas riepas

es arī kādreiz domāju ka kāda gan tur tā atškirība, ko likt , ka tik kaut kāds protektors nepliks, jo visādi korejieši jau arī reklamē savus produktus kā tjipa Good Year zīmējuma analogs, pirelli analogs un t.t........

kamēr vienreiz, gandrīz vai netīšām nopirku tiešām labas riepas, ja nekļūdos Good Year Hidrogrip....

un tad es sajutu to atškirību, ļoti pat būtisku atškirību, gan auto gaitā, gan vadāmībā un t.t.

iesaku pamēģināt arī Tev uzlikt kādreiz tiešām labu riepu brendu...

tad tik sapratīsi ko es gribēju teikt, a tas, ka kāds ko stāsta te, tas tak viss ir kaķim pie astes, kamēr Cilvēks nepārliecinās pats...

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Nu 15" diski arī pēc specenes der SAAB9-5 (nu vismaz 98.g.)

Nu tad tiešām labāk ir 15" diski un riepas, jo piemēram 16" riepas sanāk baigi pārmaksāt.

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja: Nu 15" diski arī pēc specenes der SAAB9-5 (nu vismaz 98.g.)

Nu tad tiešām labāk ir 15" diski un riepas, jo piemēram 16" riepas sanāk baigi pārmaksāt.

Pagājušonedēļ Rumbulā nopuirku 15" tērauda diskus ar uzrakstu SAAB, teica ka derēšot arī priekš mana Opeļa Tā arī bija, Opels tagad braukās ar SAAB diskiem, tā kā varu secināt ka SAAB arī pienākas 15" riepas, bet droši vien ne visiem modeļiem.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: man ar i bijushi barumi ... pirmajaa sezonaa bij pat tiiri ok bet nu ja veel uzsaakt braukt un pa shljuru /sniegu shie tiiri labi trajektoriju tureeja, tad nobremzeet ar barumiem - @#$%@$#%

Nevajag ar kreiso kāju bremzēt.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Kamikadze rakstīja: man ar i bijushi barumi ... pirmajaa sezonaa bij pat tiiri ok bet nu ja veel uzsaakt braukt un pa shljuru /sniegu shie tiiri labi trajektoriju tureeja, tad nobremzeet ar barumiem - @#$%@$#%

Nevajag ar kreiso kāju bremzēt.

tu domaa izkaart laukaa pa durviim un ta ar kurpes zoli bremzeet?

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Kā drošāk un lētāk ?

Iepriekšējam saimniekam ziemenes bija 2+2, tā kā priekšējās pārsistas un izmestas, tad palicis DUNLOP WinterSport M2 205/50R17 ar kādiem 5-6mm protektora

Tad nu kāds būtu labāks variants - piepirkt klāt divas Dunlop WS M3 vai notirgot šitās un paņemt 4 svaigas ?

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

labaak protams, ka 4 svaigas, bet leetaak piepirkt klaat 2 .. mosh pat mazlietotas/lietotas, jo esoshaas taapat ir lietotas ... atkariigs no taa, cik ilgi plaano ar to auto braukt, ja veel 3 ziemas, tad njem visas jaunas

ingusis Reģ.: 21.11.2006
0 0 Atbildēt

Geskasfans rakstīja: Nu 15" diski arī pēc specenes der SAAB9-5 (nu vismaz 98.g.)

Nu tad tiešām labāk ir 15" diski un riepas, jo piemēram 16" riepas sanāk baigi pārmaksāt.

9-5 SAABam tiešām der 15" diski tipa no Omegas, bet ar ne no kuras katras. Pac pagājuso gadu aizbraucu uz Ulbrokas Riepu Servisu, tur vīrini piemerija vienus diskus, otrus līdz dereja.

Geskasfans Reģ.: 16.07.2007
0 0 Atbildēt

Nu es nopirku vakar komplektu SAAB servisā ganību dambī, neesmu vēl mērijis, bet nu itkā, ja jau rakstīts virsū SAAB, tad jau būtu jāder.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:

Baisulis rakstīja:

Kamikadze rakstīja: man ar i bijushi barumi ... pirmajaa sezonaa bij pat tiiri ok bet nu ja veel uzsaakt braukt un pa shljuru /sniegu shie tiiri labi trajektoriju tureeja, tad nobremzeet ar barumiem - @#$%@$#%

Nevajag ar kreiso kāju bremzēt.

tu domaa izkaart laukaa pa durviim un ta ar kurpes zoli bremzeet?

Tev ir tādas kājas,kuras var izkārt?

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti