ZIEMAS RIEPAS!

krismas Reģ.: 30.04.2003

KO TAUTA DOMĀ PAR JAUNĀM, LABĀM M+S RIEPAM, TĀ IKDIENAS BRAUKŠANAI PĀRSVARĀ PA PILSĒTU?

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: Varu ieteikt KLEBER riepas bez radzeem...

Nopirku Kleber Krisalp HP par 35 Ls gabalā ... bez uzlikšanas. Riepām šī gada marķējums, redzēs kā būs...

Ak jā 195 65 R15

Ja pieklaajiigi brauksi, buus OK!!! Es ktraa gadiijumaa esmu LJOTI apmierinaac!

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Virus rakstīja: man jau 3 sezonu buus Gislaved, ja nemaldos modelis bij Soft frost, nebij par ko suudzeeties

Gluzji manas domas! Pagaidaam pieklaajiigus aizvietotaajus shim modelim neesmu atradis

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

aizvedu savu rumaku uz servisu, lai uzliek virsuu iepirktos Sonar Polar Fox1 vechi savu djeelu izdariija, prasu, kaa balanseejaas ripulji? uz ko shie nochortojaas, ka baigi maz darba bijis, uz riepu tikai viens 10..20g atsvars esot bijis jaaliek karoch, vismaz balanseejas tas briinums normaali, cik nu sanaaca pabraukaat, tad riepa tik pat klusa, ja ne veel klusaaka kaa vasarenes, straujaak ejot liikumaa uz slapa asfalta bikuci vairaak sliideeja laukaa nekaa ar vasareneem, bet sakjeri nezaudeeja, redzees ko teiks par sniegu un ledu

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Sodien uzliku svaigas, pirms paaris nedelaam razotas Gislaved Eurofrost 3.

Pirmie iespaidi pozitiivi, jo loti zems troksna liimenis un masiina arii vadaas loti labi, taapat kaa ar vasareneem, nekaadas izmainas nejuutu.

Redzees, kas buus, kad uzsnigs sniegs

Pagaajsgad bija kautkaadas pirelii modelis, neatceros gan kaads, arii nebija sliktas, bet tomeer bija skalaaks un brauksana arii kautkaada smagnejaaka bija.

shibernieks Reģ.: 18.06.2004
0 0 Atbildēt

nah tagad jāliek ziemas riepas? lab bezšipenes vel ok bet jau pāris dienas novēroju kad temp. +15 grādi a visādi jau nēsājas ar skrapsošiem šipiem

tā jau veidojas otra galējība. līdz īsti ziemai pa šitādu laiku ziemenes jau būs noplēstas

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: Varu ieteikt KLEBER riepas bez radzeem...

Nopirku Kleber Krisalp HP par 35 Ls gabalā ... bez uzlikšanas. Riepām šī gada marķējums, redzēs kā būs...

Ei, a kur Tu dabūji tādas riepas par tādu cenu??? Ibio, es esmu pārracies visu webu, visur kur interesējies, bet pat īpatņu riepas ir stabili virs 40 Ls... Uzziņo, ja nav žēl - man tieši šitādu izmēru vajag!

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

shibernieks rakstīja: nah tagad jāliek ziemas riepas? lab bezšipenes vel ok bet jau pāris dienas novēroju kad temp. +15 grādi a visādi jau nēsājas ar skrapsošiem šipiem

tā jau veidojas otra galējība. līdz īsti ziemai pa šitādu laiku ziemenes jau būs noplēstas

Jau tagad, lai uzliktu riepas nedelaa rinda bija jaagaida.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

kur tad taas baisaas rindas bij? es, kad paaris dienas apakalj mainiiju riepas, piezvaniiju, bij briivs, aizbraucu samainiit ij nekaadu rindu pagaajushajaa sestdienaa gan bij viss pilns, bez izredzeem nomainiit ripuljus ...

kaapeec tagad jaaliek ziemas riepas? da taapeec, ka zem 8 graadiem vasarenes suudiigi shancee, bez tam, shoriit zaaras kompis bljaustiijaas par ledus varbuutiibu

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Laneksaa ir taadas rindas. Cirur nebiju intereseejies.

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

LyNx8

veci - es piedāvāju pa 35 Ls gab praktiski jaunas Pirelli WinterCarving, kas ir mazāk kā pus cena no veikala. Cilvēki ir dumji - labāk izvēlas maksāt 2x vairāk par iepsēju nopirkt veikalā, nevis ja turpat ir piadāvājumi kas ir krietni izdevīgāki... nemākam taupīt ...

shibernieks Reģ.: 18.06.2004
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:

kaapeec tagad jaaliek ziemas riepas? da taapeec, ka zem 8 graadiem vasarenes suudiigi shancee, bez tam, shoriit zaaras kompis bljaustiijaas par ledus varbuutiibu

palasi vel to ko potē riepu ražotāji un tirgotāji

nezin kādēļ neatkarīgos testos uz plika/slapja asfalta pie nosacījuma ja nav vnk atkala un temp. ir līdz 0 vasaras riepas ir labākas kā ziemenes?

protams ja tās vasarenes ir 76 gadā ražotas tad nekas tur labs nesanāks bet akli ticēt riepu industrijai kas ar to vāra piķi ir stipri dīvains lēmums

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

...vai kādu interesē 185/65/15 michelin x-ice ar naglām, brauktas vienu ziemu, uz diskiem der volvo 850, v70--150latvijas naudiņas. 29459227

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

shibernieks rakstīja:

Kamikadze rakstīja:

kaapeec tagad jaaliek ziemas riepas? da taapeec, ka zem 8 graadiem vasarenes suudiigi shancee, bez tam, shoriit zaaras kompis bljaustiijaas par ledus varbuutiibu

palasi vel to ko potē riepu ražotāji un tirgotāji

nezin kādēļ neatkarīgos testos uz plika/slapja asfalta pie nosacījuma ja nav vnk atkala un temp. ir līdz 0 vasaras riepas ir labākas kā ziemenes?

protams ja tās vasarenes ir 76 gadā ražotas tad nekas tur labs nesanāks bet akli ticēt riepu industrijai kas ar to vāra piķi ir stipri dīvains lēmums

kur tad ir tie neatkariigie testi apskataami? jebshu vinji ir tik neatkariigi, ka nevar shos pat apskatiit? bet taa reaali, saliidzinaats, piemeeram, bremzeeshanas celjsh uz plika/slapja asfalta ziemas un vasaras riepaam pie dazjaadaam temperatuuraam

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

NEW rakstīja: LyNx8

veci - es piedāvāju pa 35 Ls gab praktiski jaunas Pirelli WinterCarving, kas ir mazāk kā pus cena no veikala. Cilvēki ir dumji - labāk izvēlas maksāt 2x vairāk par iepsēju nopirkt veikalā, nevis ja turpat ir piadāvājumi kas ir krietni izdevīgāki... nemākam taupīt ...

A kur ātrāk biji... Es jau sarunāju Nokian WR pa 45 Ls.. Varbūt vari lietos pa labu cenu piedāvāt?

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

lynx - es te visu laiku postēju par to, ka piedāvāju taju jaunus riepas un diskus. diskiem 15" 5x100. Der Toyota, dažiem Skoda, VW

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

Piebaldzens rakstīja: Varu ieteikt KLEBER riepas bez radzeem...

Nopirku Kleber Krisalp HP par 35 Ls gabalā ... bez uzlikšanas. Riepām šī gada marķējums, redzēs kā būs...

Ei, a kur Tu dabūji tādas riepas par tādu cenu??? Ibio, es esmu pārracies visu webu, visur kur interesējies, bet pat īpatņu riepas ir stabili virs 40 Ls... Uzziņo, ja nav žēl - man tieši šitādu izmēru vajag!

Rezeknē ir tāda bodīte, Kleberam šogad bija akcija, bodītes šefs tad arī sagrābās ... vismaz man tā teica...

Vispār man ir aizdoma, ka par riepām mums plēš septiņas ādas

shibernieks Reģ.: 18.06.2004
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: kur tad ir tie neatkariigie testi apskataami? jebshu vinji ir tik neatkariigi, ka nevar shos pat apskatiit? bet taa reaali, saliidzinaats, piemeeram, bremzeeshanas celjsh uz plika/slapja asfalta ziemas un vasaras riepaam pie dazjaadaam temperatuuraam

kaskaties pagājušās ziemas autobild žurnālus. tur bija testi un rezultāti gluži nebija tādi kā riepu tirgotāji cenšas ieborēt.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

NEW rakstīja: lynx - es te visu laiku postēju par to, ka piedāvāju taju jaunus riepas un diskus. diskiem 15" 5x100. Der Toyota, dažiem Skoda, VW

Atvaino, nesapratu Tavu tekstu par diskiem... Man interesē diski priekš bmw e36 15".

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

shibernieks rakstīja:

Kamikadze rakstīja: kur tad ir tie neatkariigie testi apskataami? jebshu vinji ir tik neatkariigi, ka nevar shos pat apskatiit? bet taa reaali, saliidzinaats, piemeeram, bremzeeshanas celjsh uz plika/slapja asfalta ziemas un vasaras riepaam pie dazjaadaam temperatuuraam

kaskaties pagājušās ziemas autobild žurnālus. tur bija testi un rezultāti gluži nebija tādi kā riepu tirgotāji cenšas ieborēt.

kur ta lai rauj tos pagaajushaas ziemas zjurnaalus? kuri numuri?

jaunais Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

Dunlop Graspic Ds2 par 100 LVL 4 gab. tel. 26522146

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

jaunais rakstīja: Dunlop Graspic Ds2 par 100 LVL 4 gab. tel. 26522146

izmeers protams ka 155R13, ne?

jaunais Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

sorry, izmeers 185/65/R15

jaunais Reģ.: 14.11.2001
0 0 Atbildēt

iemesls Dunlop Graspic paardoshai ir auto nomainja un izmeers 185/65/15 ir pa mazu diemzheel.

jaunaas riepas arii njemu Dunlop Graspic Ds2, jo shitaas ir baigi ok

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

jaunais rakstīja: iemesls Dunlop Graspic paardoshai ir auto nomainja un izmeers 185/65/15 ir pa mazu diemzheel.

jaunaas riepas arii njemu Dunlop Graspic Ds2, jo shitaas ir baigi ok

Pī pī pī... Kur tu biji mēneša sākumā? Nu jau vairs nevajag...

shibernieks Reģ.: 18.06.2004
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:

shibernieks rakstīja:

Kamikadze rakstīja: kur tad ir tie neatkariigie testi apskataami? jebshu vinji ir tik neatkariigi, ka nevar shos pat apskatiit? bet taa reaali, saliidzinaats, piemeeram, bremzeeshanas celjsh uz plika/slapja asfalta ziemas un vasaras riepaam pie dazjaadaam temperatuuraam

kaskaties pagājušās ziemas autobild žurnālus. tur bija testi un rezultāti gluži nebija tādi kā riepu tirgotāji cenšas ieborēt.

kur ta lai rauj tos pagaajushaas ziemas zjurnaalus? kuri numuri?

man nav tie žurnāli tagad tā ka nemācēšu teikt bet cik atceros ta varēja būt no 2006.gada oktobra līdz 2007.martam

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti