Traktors TEV...

TKO Reģ.: 01.09.2002

IMHO, ir doma ietureet mazu traktereli liidz 50Zs, lai var rushinaaties pa saimnieciibu. Kaadam ir idejas, kur var apskatiities eksemplaarus, iznjemot ss, reklama, u.c.?

 
1 2 3 4 5
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Tiem tiltiem tak kardāns nāk no vienas puses klāt. Ka tu saliksi ar kardānu pret kardānu, tie griezīsies kars uz savu pusi. Tad jātaisa razdatkas,kārbas... Karoče, nesaprotu, ko tu ar to iesāksi, ar to izgudrojumu.

Kad uztaisīsi, vari atbraukt pie manis un notestēt.

Tik es tev saku, tāds aparāts jau eksistē.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Tiem tiltiem tak kardāns nāk no vienas puses klāt. Ka tu saliksi ar kardānu pret kardānu, tie griezīsies kars uz savu pusi. Tad jātaisa razdatkas,kārbas... Karoče, nesaprotu, ko tu ar to iesāksi, ar to izgudrojumu.

Kad uztaisīsi, vari atbraukt pie manis un notestēt.

Tik es tev saku, tāds aparāts jau eksistē.

Jaa un shausmiigi gruuti ielikt diferenciaali pa vidu taa lai vinsh apgrieztu virzienu kur nu konkreeti vajag.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

nuhajs rakstīja: Tiem tiltiem tak kardāns nāk no vienas puses klāt. Ka tu saliksi ar kardānu pret kardānu, tie griezīsies kars uz savu pusi. Tad jātaisa razdatkas,kārbas... Karoče, nesaprotu, ko tu ar to iesāksi, ar to izgudrojumu.

Kad uztaisīsi, vari atbraukt pie manis un notestēt.

Tik es tev saku, tāds aparāts jau eksistē.

Jaa un shausmiigi gruuti ielikt diferenciaali pa vidu taa lai vinsh apgrieztu virzienu kur nu konkreeti vajag.

Var,protams, jebko var. Bet vai vajag.

Tak sen skaidrs, ka raimis ir zaķa stopsignāla izgudrotājs.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

kaa ja teicu, taads aparaats buutun interesants deelj caurgaajiibas un kliirensa

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: kaa ja teicu, taads aparaats buutun interesants deelj caurgaajiibas un kliirensa

joka peec pacheko jau gatavos produktus kaa jau Deksis miineeja... buusi paarsteigts.. tas viss jau IR...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Patiesiiba ir daudzi vel interesantaaki dampji, Laikam itaalji razjoja vienu tadu trakji ar lokano visu, kuram piedveaam veel kabiini vareeja pa 180 graadiem pagriezt, bet nu leets gan jams nebija.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

lokano visu = lokano vidu

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti