SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tad jau tiksimies pie lielās beļģu desas!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: tad jau tiksimies pie lielās beļģu desas!

Nē, es pats iešu uz koncertu, vienkārši palikušas 2 liekas biļetītes. Tu un Kredoks ir nesatiekamākie cilvēki uz šīs planētas

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Yukki, es noteikti tas biletes nenemsu, jo jau zemapzinas limeni man ir kartiga nepatika pret so te puisu muziku, man ta liekas loti vienveidiga, gauduliga un klat tai ir kaut kas pierunats, ko sauc par dziedasanu. Ta ka uz mani neceri.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja: Pārdodu 2 gab. biļetes uz šodienas PET SHOP BOYS koncertu. Ls 20.gab. (pirkšanas cena), tel. 29262352

ZingZeng, varbūt tomēr? Es tā cerēju uz Tevi!!!! Nu vienreiz aiziesi, varbūt iepatiksies, Tev vai sievai, vari uzdāvināt arī sievasmātei, varbūt viņai iepatīkas? Es no savas puses uzsauktu Tev alu, martini vaivīnu, lai Tev vieglāk uzņemt elektroniskās mūzikas grandu vēstījumu?

fbi.lv rakstīja: Pet Shop Boys Latvijā ieradīsies pasaules turnejas „Fundamental” ietvaros. Koncertā Nīls Tenants un Kriss Lovs izpildīs dziesmas no jaunākā albuma, ieskaitot tādus jaunākos radio hītus kā „I’m With Stupid” un „Minimal”, kā arī dziesmas, kas jau kļuvušas par mūzikas klasiku – „It's A Sin”, „Rent”, „Go West”, „Always On My Mind”, „Opportunities”, „West End Girls”. Šobrīd popularitāti un topu virsotnes iekarojis Pet Shop Boys un Robija Viljamsa aktuālais singls „She’s Madonna”.

Sava jaunā koncerta noformējumu Pet Shop Boys ir uzticējuši Eiropas vadošajai scenogrāfei – Esai Devlinai (Es Devlin), kuras kontā ir vairāki prestiži teātru apbalvojumi. To starpā „Linbury Award”, „TMA Award” un „Laurence Olivier Award”. Šobrīd Esa Devlina strādā pie operas „Karmena” Anglijas Nacionālajā operā.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Sorre, tickets sold out!

Žēl, ka netieku uz dāņu desas un alus degustēšanas tūrīti un atkalredzēšanos ar Fābijas k-gu un S-sixty k-dzi, bet gan jau! ĻeĻeffe no manis Kredokam par vietas izvēli: www.kursuzsauks.lv/... , esmu tur laikam vienreiz bijis, patika alus izvēle!

Ar citiem tiekamies iekš Rīgas arēnas:

Oh, Madonna, Madonna

I don\'t miss you just who you used to be

and you don\'t ring true so please stop calling me

Your \"I love you\"\'s are ten a penny

You\'re dropping clues like you\'ve got any

You got to choose

There\'s been so many ohhhh

I love you baby

but face it she\'s Madonna

No man on earth

could say that he don\'t want her

This look of love

says I\'m leaving

you\'re frozen now

I\'ve done the freezing

I\'m walking out

Madonna\'s calling me

She\'s got to be obscene to be believed

That\'s her routine not what she means to me

I found myself by circumstance

across a room where people dance

And quite by chance

she\' danced right next me

I love you baby

but face it she\'s Madonna

No man on earth

would say that he don\'t want her

It\'s me not you

I\'ve got to move on

You\'re younger too

but she\'s got her groove on

I\'m sorry love

Madonna\'s calling me

I want to tell you a secret

We\'re having drinks

with Kate and Stella

Gwyneth\'s here

she\'s brought her fella

But all I wanna do

is take Madonna home

I love you baby

but face it she\'s Madonna

No man on earth

would say that he don\'t want her

It\'s me not you

I\'ve got to move on

You\'re younger too

but she\'s got her groove on

I\'m sorry love

Madonna\'s calling me

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Jums tur 23 stāvā retināto skābekli padeva?

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

obana, mani uz pāris minūtēm izbanoja par txt, ko nebiju rakstījis!

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Pāris naktis atpakaļ manā sētā kretīni dejoja - kaimiņiem nocēluši pa vienai numurzīmei: GABE šodien bija pielicis krāsainu papīra numuru, savukārt SNIPER, kas kādu laiku atpakaļ sludinājumos figurēja par Ls 1500, pagaidām neko. Skarbi!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

Yukki rakstīja: Pārdodu 2 gab. biļetes uz šodienas PET SHOP BOYS koncertu. Ls 20.gab. (pirkšanas cena), tel. 29262352

ZingZeng, varbūt tomēr? Es tā cerēju uz Tevi!!!! Nu vienreiz aiziesi, varbūt iepatiksies, Tev vai sievai, vari uzdāvināt arī sievasmātei, varbūt viņai iepatīkas? Es no savas puses uzsauktu Tev alu, martini vaivīnu, lai Tev vieglāk uzņemt elektroniskās mūzikas grandu vēstījumu?

fbi.lv rakstīja: Pet Shop Boys Latvijā ieradīsies pasaules turnejas „Fundamental” ietvaros. Koncertā Nīls Tenants un Kriss Lovs izpildīs dziesmas no jaunākā albuma, ieskaitot tādus jaunākos radio hītus kā „I’m With Stupid” un „Minimal”, kā arī dziesmas, kas jau kļuvušas par mūzikas klasiku – „It's A Sin”, „Rent”, „Go West”, „Always On My Mind”, „Opportunities”, „West End Girls”. Šobrīd popularitāti un topu virsotnes iekarojis Pet Shop Boys un Robija Viljamsa aktuālais singls „She’s Madonna”.

Sava jaunā koncerta noformējumu Pet Shop Boys ir uzticējuši Eiropas vadošajai scenogrāfei – Esai Devlinai (Es Devlin), kuras kontā ir vairāki prestiži teātru apbalvojumi. To starpā „Linbury Award”, „TMA Award” un „Laurence Olivier Award”. Šobrīd Esa Devlina strādā pie operas „Karmena” Anglijas Nacionālajā operā.

Vieniga dziesma, kas izcelas no Zooveikala zena piedavatajam ir ta, kur veikala ienaca Robijs Vijams - She's Madonna, parejas ir 1:1 visas lidzigas, tikai lirika mainas.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Eu, jūs tak esat aizkāvējušies pagājušajā gadā? Sasmacis jums tas sviests.....

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

pisctec kaut kāds.. i tas Tevi uztrauc...

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: pisctec kaut kāds.. i tas Tevi uztrauc...

Nu bet kad jūs esat notormozījuši, nu!!

Uztaisīt jums jaunu topiku?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

trūkst topiku, kur parunāt pašam ar sevi

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Ko nu varu pateikt- SAAB 97 izskatās pēc kārtīgas dzelzs mucas. Bet nu jums jau droši vien patīk, katram savs, katram savs

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Sābus tagad izdomā dzelzs mucās augušie?

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Kā iztulkot manu šīsnakts sapni ka Nez man uz nedēļu ir iešķiebusi savu Volvo un man jamais patīk?

Blondiine34 Reģ.: 12.05.2007
0 0 Atbildēt

Dekster, zilo zēn, ej pie savējiem uz Mozaīku....

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Kā iztulkot manu šīsnakts sapni ka Nez man uz nedēļu ir iešķiebusi savu Volvo un man jamais patīk?

tas nozīmē, ka nevajag Tērvetē plūktas maijpuķītes turēt uz naktsgaldiņa!

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Blondiine34 rakstīja: Dekster, zilo zēn, ej pie savējiem uz Mozaīku....

Čau, anonīmā šļura.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

Kredoks rakstīja: Kā iztulkot manu šīsnakts sapni ka Nez man uz nedēļu ir iešķiebusi savu Volvo un man jamais patīk?

tas nozīmē, ka nevajag Tērvetē plūktas maijpuķītes turēt uz naktsgaldiņa!

Jā, tās vajag iet un kopā ar pediem izkaisīt vējā.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Ko nu varu pateikt- SAAB 97 izskatās pēc kārtīgas dzelzs mucas. Bet nu jums jau droši vien patīk, katram savs, katram savs

Kuru uztrauc ka izskatas 9-7 ???

Mani ... ne ...

Labdien, Dekster !

Uzredzesanos, Dekster !

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Nezinite rakstīja:

Kredoks rakstīja: Kā iztulkot manu šīsnakts sapni ka Nez man uz nedēļu ir iešķiebusi savu Volvo un man jamais patīk?

tas nozīmē, ka nevajag Tērvetē plūktas maijpuķītes turēt uz naktsgaldiņa!

Jā, tās vajag iet un kopā ar pediem izkaisīt vējā.

Par tavu "mozaīķu" komandu, būšu taktisks un nerunāšu

P.S. Kāda komanda Kurš ar tevi ies Tu tak vienc patc palicis Nābadziņš

LMT rullē!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Labvakar, Dekster !

Sliktunakti, Dekster !

Blondiine34 Reģ.: 12.05.2007
0 0 Atbildēt

Atkal tas zilais, Olu galva deksteriitis nolaida gāzīti....Deksterītis gaida praida dienas, ui kā gaida, lai kopējā stumdīšanā ekstāzē grimtu...

Blondiine34 Reģ.: 12.05.2007
0 0 Atbildēt

Labāk jau šlurai, nevis kā tu zilajam, kuram pret kārtīgu sievieti nestāv...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti