SAAB stelpe 2006

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002

Laimīgu Jano 2006.gadu un sākam no jauna šeit .

 
Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Graafs rakstīja: vai manā galerijā...SAAB96 neaiztikt...

Ko? www.iauto.lv/...

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Es 9-5 AERO tirgoju nost...

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Kas ar Tevi? esi nopietns?

ļoti nopietns. hmmm

Kurš no jums daudzajiem to tirgo, moš man arī uzmesties par reselleri?

"Pārdodu Grāfa 96!"

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Nu jā, es savējo netirgoju. Ja nu kas, tad vēl nē.

A nesen hohma bija - benzītankā pienāca klāt onka, izrādījās kaimiņš, kuru es līdz tam nepazinu un prasīja kāpēc man jau 3 saabs esot, šim audi a6 apnicis esot, skatoties uz mani un "primer zarazitljeljnij" esot, ka šitā vislaik viena dažādu gadu marka

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

rokas nost no mana 96....

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Tiem kas zin manu mobilo pārdodu 6 mēn vecu Fujitsu-Siemens laptopu AMILO L1310G M390: 15,4" XVGA, Intel Celeron 1,7GHz, 1024 Mb RAM, 100 Gb HDD, WiFi b/g, ATI XPRESS 128 Mb, W XPH, MS Works, DVD-RW, vēl laikam kādi 1,5 gadi garantija... 370Ls. Somas naf, pāris vieglas šrepes no ekspluatācijas...

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Tiem kas zin manu mobilo pārdodu 6 mēn vecu Fujitsu-Siemens laptopu AMILO L1310G M390: 15,4" XVGA, Intel Celeron 1,7GHz, 1024 Mb RAM, 100 Gb HDD, WiFi b/g, ATI XPRESS 128 Mb, W XPH, MS Works, DVD-RW, vēl laikam kādi 1,5 gadi garantija... 370Ls. Somas naf, pāris vieglas šrepes no ekspluatācijas...

kaapee pardod???

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

Kredoks rakstīja: Tiem kas zin manu mobilo pārdodu 6 mēn vecu Fujitsu-Siemens laptopu AMILO L1310G M390: 15,4" XVGA, Intel Celeron 1,7GHz, 1024 Mb RAM, 100 Gb HDD, WiFi b/g, ATI XPRESS 128 Mb, W XPH, MS Works, DVD-RW, vēl laikam kādi 1,5 gadi garantija... 370Ls. Somas naf, pāris vieglas šrepes no ekspluatācijas...

kaapee pardod???

Dažs labs jaunietis to vienkārši nav pelnījis...

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Pārdoc!

Reģ.: 23.04.2024
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

A nesen hohma bija - benzītankā pienāca klāt onka, izrādījās kaimiņš, ......

Jā, tas nu gan ir baigā hohma....

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nomainīju Galerijā vienu bildi, bet kad veru vaļā - vecā bilde priekšā. Sviests!!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

Varbūt tas ir tāpēc, ka galerija ir nezinitei, bet profils Nezinitei?

ieris Reģ.: 24.04.2002
0 0 Atbildēt

tas tāpēc, ka browseriem ir tāda maģija, kā CACHE...

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

nospied vairākas reize refresh vai F5

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

šā vai tā, bet arī Jūs galerijā manu jauno smuko avatara Saobabu neredzat Tā vietā ir mana pēcpuse ar cimdiņiem

arī labošanas režīmā man rādās it kā nebūtu vispār neviena bilde un galerijas nosaukums ir ar mazo n

tas ir iauto gļuks

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

izdevās gļuku apmānīt ar exploreri. firefoxā vēl arvien eksistē starpdimensiju galerija

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Malacis

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

sviests:

Tava auto krāsa runā

Zanda Radziņa, Jānis Āboltiņš, «Rīgas Balss»

Pasaki, kādā krāsā ir tavs auto, un es pateikšu, kas esi tu. Vācu psihologs profesors Marks Lisners ir ieguvis interesantus pētījumus par dažādu automašīnu īpašniekiem.

SARKANĀ - tiek uzskatīta par agresīvu krāsu, bet patiesībā tas ir visai nosacīts pieņēmums. Spilgti sarkans mašīnas tonis pircēju raksturo kā aktīvu, uzņēmīgu cilvēku, tāpēc arī šī ir klasiskā auto krāsa. Tumšo burgundieti savukārt izvēloties cilvēki, kuri grib izrādīties.

ZILĀ - ar tumšzilo parasti brauc mierīgi, priekšzīmīgi, kopti ļaudis, apmierināti ģimenes cilvēki - ar zināmu elegances dvesmu. Pavisam citādi ir spilgta tirkīza toņu cienītāji: tiem piemītot vēsa šikošanas elegance. Viņu deguns parasti slejoties mākoņos.

PELĒKĀ - to cilvēku krāsa, kuri vienmēr vēlas būt auksti. Viņi grib būt cēli, cildeni, bet tas esot uzspēlēts smalkums. Tumši pelēka ir arī depresīva krāsa. Šī krāsa nepatīk bērniem un infantiliem cilvēkiem. Tai priekšroku dod zinātnieki un cilvēki ar bagātu pieredzi. Būdams kompromiss starp baltā spožumu un melnā dziļumu, pelēkais pauž apmierinātību, simbolizē prasmi saskatīt parādību būtību un nemānīt sevi ar ilūzijām.

MELNĀ - to izvēlas cilvēki ar izteiktu pretenziju uz savu īpašo nozīmīgumu. Tie ir eleganti, dažkārt nepieejami, autoritāri tipi. Viņi grib parādīt: esmu absolūti kompetents, arī uz ceļa.

BALTĀ - ar šīm mašīnām labprāt brauc jūtīgi cilvēki, kas bīstas no smagām problēmām un to sekām. Viņi bēg no realitātes šajā baltajā estētikā, lai radītu sev tīru pasauli. Tāpēc šī krāsa raksturīga daudziem stresa pārņemtiem, pārpūlētiem cilvēkiem.

ZAĻĀ - tie, kas braucot ar tumši zaļām automašīnām, esot mietpilsonīši, konservatīvi, diezgan aprobežoti cilvēki. Tie, kas izvēloties gaišākus zaļā toņus, vēlas no šā konservatīvisma izlauzties un pasniegt sevi kā simpātisku, atvērtu cilvēku.

VIOLETĀ - pie violetā vai rozā auto stūres sēž sievietes un vīrieši ar poētisku mentalitāti. Tie ir sentimentāli un romantiski, jūsmo par kiču, ir atvērti erotikai.

DZELTENĀ - dzeltenas automašīnas īpašnieks par katru cenu grib iekrist acīs un par varas makti ar kādu iepazīties. Viņam prieku nākas demonstrēt, jo pašam dabiskās līksmības trūkst.

BRŪNA - to izvēlas par sevi pārliecināti cilvēki, veseli, stipri. Viņi ir apveltīti ar īpašu braukšanas talantu. Bieži gan ir paštaisni un nepieklājīgi. Taču no tā necieš citi braucēji.

ZILGANZAĻA - to izvēlas cilvēki, kuri ir iekšēji jūtīgi, bet ārēji noslēgti un atturīgi pret apkārtējiem, it sevišķi, ja tie nav tuvu pazīstami. Viņi ir vēsi, dažkārt nedaudz koķeti, bet neapšaubāmi?- ļoti taktiski braucēji.

GAIŠZILA - aizvadītā gadsimta vidū bija viena no populārākajām auto krāsām. Tā patīk cilvēkiem, kuriem piemīt neliels egoisms, taču viņi prot savaldīties un neizrāda dusmas pret saviem partneriem uz ceļa. Un tomēr - šie cilvēki neizceļas ar īpašu iecietību un savai rīcībai vienmēr prot atrast attaisnojumu.

Autokrāsu TOP 3

1. vietā - 2006. gadā pircēji priekšroku devuši sarkaniem spēkratiem. Pastāv mīts, ka labākās sporta mašīnas visas esot tieši sarkanā krāsā. Turklāt šādas mašīnas vienlīdz izvēlas gan sievietes, gan vīrieši. Un pats svarīgākais - sarkanas mašīnas ir drošas. Tās laikus pamanīs jebkādos laika apstākļos.

2. vietā ir pelēkas krāsas auto. Pareizāk gan būtu sacīt - sudrabpelēki. Aizvadītajā gadā krasi ir pieaudzis pārdoto dārgo un ekskluzīvo mašīnu skaits pasaulē. Šīs klases auto piestāv sudrabpelēkā krāsa. Lielu procentu piemetusi arī Krievija. Tur vēl joprojām modē ir mašīna «cveta mokrovo asfaļta» (slapja asfalta krāsā). Diemžēl, raugoties no drošības viedokļa, šīs mašīnas uz ceļa skaitās pašas bīstamākās. Šādas krāsas auto ir labi pamanāmi tikai skaidros laika apstākļos.

Arī Latvijā šīs divas bijušas populārākās spēkratu krāsas 2006. gadā.

3. vietā pirmo reizi ir iekļuvuši baltie auto. Loģiska izskaidrojuma tam nav. Kā zināms, baltā mašīnām ir pati nepiemērotākā, jo uz tās labi redzams katrs mazākais bojājums. Taču aizvadītā gada Parīzes autošovā gan eksperti, gan skatītāji par skaistākajām atzinuši tieši šīs krāsas mašīnas.

P.S. Vēl var piebilst, ka no modes ir izgājuši auto «hameleoni», kas bija topā gadsimta sākumā.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

savu zilo gan apzināti neizvēlējos, bet ļoti patīk.. aprakstam arī nav ne vainas

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

klau!! neiet mājaslapa catalog.auto.ru.. varbūt kāds zin identiksu vietu, kur papētīt auto tehniskos rādītajus?

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Visiem tiem, kas zimā brauc ar lietajiem diskiem!

Jūs tak sev reāli nozogat vienu prieciņu. Šon noņēmu nesmukos bleķa diskus un uzliku smukos vasaras ļitaksu. Cits skats uz dzīvi! A ja ziemā ar brauc ar tiem pašie, vai tādiem pašiem, nekāda prieka pie riepu maiņas.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

taisnība vēl vairak, man šopavasar nāksies pirkt jaunus lietos..

juhaN Reģ.: 17.11.2006
0 0 Atbildēt

Uz sieviešu izpārdošanām vajag ierasties specapģērbos (:

www.iauto.lv/...

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

vakarnakt uzņēmu dažus odiozus viesus kas šeitan manīti šodien pauris nu pagalam...

ps. jubilāri savus pieraxtus var atgūt bez atlīdzības DDD

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja: vakarnakt uzņēmu dažus odiozus viesus kas šeitan manīti šodien pauris nu pagalam...

ps. jubilāri savus pieraxtus var atgūt bez atlīdzības DDD

labi gan, ka nezinīte nekad nenāk

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti