Gribu labu \"aķi\"

rols Reģ.: 09.09.2004

Man ir Volvo S70 2,5Tdi 2000.g. Vēlos nopirkt ļoti labu akumulātoru. Cena nav svarīga- visu izšķir kvalitāte. Iesakiet kur var nopirkt labu aķi un kādas markas labāk izvēlēties. Jau iepriekš paldies par info.

 
1 2 3 4 5 6
Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

rols rakstīja: Man ir Volvo S70 2,5Tdi 2000.g. Vēlos nopirkt ļoti labu akumulātoru. Cena nav svarīga- visu izšķir kvalitāte. Iesakiet kur var nopirkt labu aķi un kādas markas labāk izvēlēties. Jau iepriekš paldies par info.

A zaķi komplektā ar aķi negribi....

Man nav variantu ja nu vienīgi Bosh ceru ka Gnoms zinās pateikt kādu labu linku i-netā

Flints Reģ.: 06.06.2003
0 0 Atbildēt

To pašu VARTU vari ņemt. Ļoti pat normāls

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

galvenais noskaidrot izlaides datumu!

mums biezji ir savu laiku paarstaaveejusji veikalaa,kuri ir jau jaanoraksta,bet paardod kaa jaunus!

jebkursh jauns - lasi svaigs buus labs...

un ta vienalga vosh...(bosch)...varta...kuriem uzcenojums tikai par vaardu...

nu un es nenjemtu kjiiniesjus,korejiesjus,japaanjus...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Neņem tikai Bosch silver!!!

Ilgāk par 2 gadi nevelk, un fričos pa RTL bija salīdzinošais tests - starta strāvas pie -20°C un -30°C, reālā kapacitāte, utt. Isāk čupa ar visvisādīgākajiem parametriem tika salīdzināti. Kādu daļu (vācu valodas zinību trūkuma dēļ) saprast nebija iespējams

Labākie izrādījās (pilnīgi noname) tie, kurus fofāgens uz konveijera liek iekšā savos verķos.

Tie izkabināja visus citus ar IEVĒROJAMU rezervi.

A bosch silver palika godpilnajā pēdējā vietā...

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Par Bosch toč neko labu nevaru teikt, 2 ir bijuši un abi nav nokalpojuši pat garantijas laiku Vēl ir starpība kur tu braukā, ja garos gabalus, tad aķīša kvalitātei nav tik liela nozīme, cik ja vizinies pa pilsētu, kur aķis nokaujas daudz ātrāk.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Arī fakts...

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

Varta

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

VW visu laiku komplekteeja ar vartas akjiem... un leetajiem...

kaa to zinu?

2004 gadaa VW akumulators ir uzlikts( ne es)...bet uz vinja var atrast ka varta...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Vācijas tirgum iespējams (vācijas rūpnīcās) es zinu, ka liek arī Deta, bet no nonamēm tā ir Sonnenshine vai kaut kā tā...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

rols rakstīja: Man ir Volvo S70 2,5Tdi 2000.g. Vēlos nopirkt ļoti labu akumulātoru. Cena nav svarīga- visu izšķir kvalitāte. Iesakiet kur var nopirkt labu aķi un kādas markas labāk izvēlēties. Jau iepriekš paldies par info.

Vot vecajos labajos laikos Super Power reklamēja Mēģinājis neesmu, bet tādu uzliekot pat pie -30 noteikti nemaz bendža nav jālej.

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

nu takš, ņem OPTIMA un būs ok ja nemaldos, tos ražo baner :

www.bannerbatterien.com/...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

migano rakstīja: nu takš, ņem OPTIMA un būs ok ja nemaldos, tos ražo baner :

www.bannerbatterien.com/...

Vo, vo, viņiem arī ISO ir, tātad ja kas, tavu problēmu piereģistrēs un tu varēsi jebkurā brīdī uzzināt, kādā risinājuma stadijā ir tava problēma

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Šai pasaulē tā ir laimes spēle! Var nopirkt "krutku" par smuku naudiņu, bet ar labas firmas bļambām un pēc pāris gadiem izmest ārā. Var nopirkt it kā mēslu par sviestmaizi un braukt cepuri kuldams 5-6 gadi!!!

Es 6 gadi atpakaļ uz Ziemassvētkiem pa baigo atlaidi tirgū nopirku turku aķi mocim - no ceinera vēl sdaču izdeva!!! Visus šos gadus ne reizi neesmu to ne uzlādējis, ne ūdeni papildinājis! Visu ziemu nostāv, pavasarī kā šķil tā aiziet kā jauns!

Vāģim dīzelim ceturto gadu labi kalpo slovēņu aķis - arī ne lādēts, ne ūdens papildināts - 21,00 Ls (74 Ast !!). Ieprīekšējais aķis 7 gadi bija nokalpojis - Motorcraft.

Juze Reģ.: 04.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu es ņemu APE Motors Boschus un nekādu problēmu ne ar vieglajiem, ne smagajām fūrēm. Viss Ok.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es tev varu savējo nopārdot

ir labs!

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu man arii ar laaciishiem nav probleemas bijushas.. nu tjipa baren vai liidziigi

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Vartas , Boshi utt.,calciumi ,silveri ,kujilveri uuteetee ir meesli !!!!! Peec dziljas izlaades , vinji nekad NEATJAUNOJAS 100%centiigi !!! starta straavas parametri atjaunojas labaakaa gadiijumaa tikai par 50-60% .

njem visparastaako 'stalkeri' made in Liepaaja vaj etc. 'parasto' akji ,ar savam auto atbilstoshiem parametriem , un viss buus 'kedaa' +$$$ nepaarteereets .

tepataam iauto , pie sludekljiem bij telepons un adrese ( Ganiibu dambii) kur var nopirkt 'parastos' akjus , pabrauzee atradiisi .

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Acīmredzot Alfas ir īpaši autiņi.

Man vecajam sābam bija bosh silver - LABS!

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Jau trešo gadu man iet čehu AKUMA, kuru var freibī nopirkt. Akumulators kā jau akumulātors. Ar boša produkciju ir jāuzmanās, jo bošam ir nelāgs niķis - viņi paņem naudiņu no visādām kaktu rūpnīcām Polijā, Turcijā un vēl sazin kur, par to, ka šie uz saviem saražojumiem uzlīmē boša nosaukumu. Ja produkts ražots ārpus ES, tad vēl var pateikt, ka tas nāk no trešās pasaules, bet, ja to ir poļu pans uzradījis, tad ir pakaļā, jo būs vienīgā norāde, ka verķis Made in E.U. Un vispār, ja pērk bošu, tad liela daļa no samaksātās cenas ir tikai par nosaukumu.

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Liepajas aķim nav ne vainas cena laba,kvalitate ari nav ze'me metama,ieliku Dizeļaskonā nav problemu nu un cena 72 ah maksā 30 ls ta pati 2 gadu garantija,pats galvenais ka svaigi,manejais bija kadas paris nedeļas ka no rupnicas

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

gr rakstīja: Acīmredzot Alfas ir īpaši autiņi.

Man vecajam sābam bija bosh silver - LABS!

Nu ja ka īpaši, tajos autiņos no elektrikas nav nekas izņemot bisch un hella. Tātad - jātic vien būs - tikai pretpoli pievelkas...

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

Motorolers rakstīja: Par Bosch ...nav nokalpojuši pat garantijas laiku ...

un garantija reāli līdzēja vai arī garantijā bij tāuzrakstīts, ka nekādi nesanāk samainīt ?

es vismaz palasījos DETA garantijas "noraidīšanas" nosacījumus, bezmazvai sanāk - aķi maina tikai ja tas ir pilnīgākārtībā

tā ka garantijai bezmazvai nekāda jēga

FastKiller Reģ.: 05.10.2005
0 0 Atbildēt

DELTA Senator velk nejēgā

RE-VO Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

AKB kalpo ilgi, ja to pareizi ekspluatē un firmai nav starpubas.

Reizi 3 menesos jalade (sutku) un nedrikst to pilnigi izladet vai atstat uz ilgaku laiku patuksu. Bet BRANDIEM ir priekšroka.......

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

noperc BERGA, razho tajaa pashaa ruupniicaa kur Varta un Bosch un kur agraak arii hoeppecke razhoja. Un BERGA kvalitate = Varta kvalitaate, tikai cena ir daudz zemaaka.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti