Veelreiz par 9-5 3,0 Tid

epa Reģ.: 08.02.2006

Redzeeju ka teema jau ir bijusi forumaa.

Gribeetu viedokli no saabista kura iipashumaa ir bijis shaads aparaats...

Tikai luuzdu shoreiz iztiksim bez tukshas d......

Bushu pateiciigs par izsmeljoshu info, sevishkji man interesee dzineejs(izcelsme, resurss utt.)

Tencinu.

 
1 2 3
Martinelli Reģ.: 03.12.2001
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja:

Seene rakstīja:

Man 1.9 dīzelim ir ~1500

Un arī 2.5 benzīnniekam ir ~1500 pie 100km/h

Ar 6to robu, protams!

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Martinelli rakstīja:

Hesus rakstīja:

Seene rakstīja:

Man 1.9 dīzelim ir ~1500

Un arī 2.5 benzīnniekam ir ~1500 pie 100km/h

Ar 6to robu, protams!

Njā!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

3.0 dizelim ir 5-pakapju karba un max atrums mazliet virs 200. Ta ka nav verts salidzinat ar masinam, kam ir gara 6-pakapju karba, lai varatu sasniegt lielakus max atrumus.

Par rotormotoru - esmu sedejis tada, bet ok par labojumu, nez kadel bija 13K palicis atmina, nevis 10. Bet nu neesmu loti iedzilinajies saja auto - mineju tikai ka vispareju piemeru.

Un par Hondu un F1 - tikai majiens uz virzibu. Nekur netika minets, ka si masina butu aprikota ar F1 dzineju. Bet tendence palielinat apgriezienus autorazotajiem pastav... diemzel... Tas protams ir tikai gaumes jautajums, bet man ta ugstfrekvences gaudosana brauksanas laika nepatik. Un jega tapat nekada - ekologijas zina nekas nemainas, ja nu vienigi paliek vel sliktak, jo apgriezienu celsana samazina mototra resursu.

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: 3.0 dizelim ir 5-pakapju karba un max atrums mazliet virs 200. Ta ka nav verts salidzinat ar masinam, kam ir gara 6-pakapju karba, lai varatu sasniegt lielakus max atrumus.

6 pakāpju kārbas liek , lai būtu ekonomiskāks auto, nevis lai sasniegtu lielāku max ātrumu! jo max ātrumu tā kā tā sasniedz 5-ajā, nu neslēdzas tā kārba 6-ajā pie max ātruma!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja:

Seene rakstīja: 3.0 dizelim ir 5-pakapju karba un max atrums mazliet virs 200. Ta ka nav verts salidzinat ar masinam, kam ir gara 6-pakapju karba, lai varatu sasniegt lielakus max atrumus.

6 pakāpju kārbas liek , lai būtu ekonomiskāks auto, nevis lai sasniegtu lielāku max ātrumu! jo max ātrumu tā kā tā sasniedz 5-ajā, nu neslēdzas tā kārba 6-ajā pie max ātruma!

Nasaubigi tikai ekonomijai. Ipasi tadam masinam ka Audi R8

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Tad jau Lexus ar 8 pakāpju kārbu kādi 400 iet, ko ne?????????????????

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja: Tad jau Lexus ar 8 pakāpju kārbu kādi 400 iet, ko ne?????????????????

Nebut ne, tas tadel lai teretu 2 litrus degvielas pilsetas rezima.

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Hesus rakstīja: Tad jau Lexus ar 8 pakāpju kārbu kādi 400 iet, ko ne?????????????????

Nebut ne, tas tadel lai teretu 2 litrus degvielas pilsetas rezima.

Fcuk you and your family!

Daniliano Reģ.: 26.08.2005
0 0 Atbildēt

Es ta kā atsākot šo tēmu, tomēr gribēju vairāk dzirdēt reālu 9-5 dīzeļu lietotāju atsauksmes par autiņu plusiem un mīnusiem ar kuriem man būtu jārēķinās iegādājoties šādu SAABu.Protams par motora apgriezieniem ir interesanti, bet varbūt priekš tā atvērt citu topiku.

Un tomēr var būt vēl kāds padalieties ar pieredzi braucot ar SAAB dīzeli!!!!

Kirurgs Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

Neesmu SAAB lietotajs un nebushu, bet luk isuma infa no cilveka, kas ar SAAB 3.0D darba vajadzibam iekš SWE nobraucis ~300K:

sakotnejie modelji ar japanju dizeljiem, nav piemeroti swe degvielai ziema (tatad ari musu degv.), problemas ar sukni. Velakajos modeljos it ka volvo dizelis, esot jau daudz labaks.

Kopuma skaljs, mazliet vibrejoss aparac, es varbut esmu izlepis, bet man nepatika, iznjemot paneli

Ta cilveka vardi: I hope next time I'll get a Volvo

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja:

Seene rakstīja:

A neko nevajag darit. Iesledz kruizkontroli un baudi. 100km/h = ~2000RPM

3.0 dīzelim pie 100km/h ir 2000rpm????????????????????????

Man 1.9 dīzelim ir ~1500

Un arī 2.5 benzīnniekam ir ~1500 pie 100km/h

2.2 TiD iekš 9-3 OG ar 5ppk pie 100 km/h ir ~2000 rpm (5.pārnesumā, protams)... Tas jau ir atkarīgs no PK pārnesumu skaitļiem... iepriekšējam auto (Mazda 323 F GT) pie 120 km/h bij 4000 rpm (arī piektajā pārnesumā)...

Caurums Reģ.: 30.03.2007
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja: 8250rpm, līdzību tikai aklais un kurlais nepamanīs!!!!!!!!!!!!!

alohā !

iedomīgais zēniņš, kam mammuks ar papuci visu nopērk viņa vietā ar te ienāk ?

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Caurums rakstīja:

alohā !

iedomīgais zēniņš, kam mammuks ar papuci visu nopērk viņa vietā ar te ienāk ?

Tici man, es patiesi gribētu, lai tefff būtu taisnība

Daniliano Reģ.: 26.08.2005
0 0 Atbildēt

Tā nu ir sanācis, ka veiksmīgi esmu ticis(nu jau kārtējie 20 000 km. aizripojuši) pie 9-5 dīzeļa .Pēc vairāku autiņu nomēģināšnas tomēr paliku pie 3.0Tid.Pagaidām nearkādām likstām neesmu saskāries-mašīna ļoti jauka un ceru, ka kalpos kādu laiku.

Tagad sākusi čīkstēt agregātu siksna-skaidrs, ka jāmaina.Bet tad atradu ka arī šim motoram ir zobsiksna(kaut kur iekšā). Pār tās maiņu manuālī nekas nav teikts. Varbūt kads ko zin vairāk par šo lietu-kad jāmaina? Tak nejau mūžīga?

dzjunga Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Jus te plēšaties par 2 -5 gadus vecēm mašīnām, bet saabs ir pardevies opelim, ja namaldos jau kādus gadus 14 atpakaļ es braucu ar 85 gada 9000. Mans vecais luznis nav bijis ne restaurēts ne arī garažā pie griestiem karināts, bet katru reizi kad kautko nākas paremontēt un salīdzināt ar tādu 5 gadus vecu auto rodas sajūta ka tālak ejot vis iet tikai uz slikto pusi!!!!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

dzjunga rakstīja: Jus te plēšaties par 2 -5 gadus vecēm mašīnām, bet saabs ir pardevies opelim, ja namaldos jau kādus gadus 14 atpakaļ es braucu ar 85 gada 9000. Mans vecais luznis nav bijis ne restaurēts ne arī garažā pie griestiem karināts, bet katru reizi kad kautko nākas paremontēt un salīdzināt ar tādu 5 gadus vecu auto rodas sajūta ka tālak ejot vis iet tikai uz slikto pusi!!!!

Pričom opelis? Ženeral motors tak nav opelis

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kamer braucu ar 9000 ari likas, ka dzive palenam iet uz slikto pusi. Tomer jaatzist, ka nemaz tik traki nav. 9-5 (vismaz MY2002) ir krietni labaks. Ja protams - globalizacija dara savu un masinas zaude savu individualitati, tomer vajadzetu ari saprast patieso ainu. Sobrid neviens razotajs vairs nav "tirs", bet SAAB, tapat ka Opel nav viens otram pakartoti, bet gan pieder GM, kopa ar vel daudzam citam kompanijam. Rezultata mans auto ir komplektacija no tris razotajiem - Isuzu dzinejs, Opel ritosa dala un SAAB parejais. Attiecigi visam ir savi plusi un minusi. Dzinejs ir briniskigs savos raditajos, pateicoties austrumu tehnologijam, bet attiecigi kaprizs attieciba uz apkopem un nav derigs cilvekiem, kas nejut masinu. Ritosa dala ir loti laba, bet ir visai neizturigs aizmugurejais tilts (bukses) - bet atkal otra puse - biezaka parlasisana ir vajadziga, bet par adekvatu cenu. Pareja zina tas joprojam ir SAAB - ir cilveki, kam patik, ir kam nepatik, bet neviens nespej palikt vienaldzigs

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vai tad nejauši nebija tā, ka no opeļa ir arī bundža ar savu apburošo kvalitāti, un no saabā tikai priekšējā reste un bļemba?

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

Kirurgs rakstīja: Neesmu SAAB lietotajs un nebushu, bet luk isuma infa no cilveka, kas ar SAAB 3.0D darba vajadzibam iekš SWE nobraucis ~300K:

sakotnejie modelji ar japanju dizeljiem, nav piemeroti swe degvielai ziema (tatad ari musu degv.), problemas ar sukni. Velakajos modeljos it ka volvo dizelis, esot jau daudz labaks.

Kopuma skaljs, mazliet vibrejoss aparac, es varbut esmu izlepis, bet man nepatika, iznjemot paneli

Ta cilveka vardi: I hope next time I'll get a Volvo

"I hope next time I'll get a Volvo" gluži manas domas, jo filosofija tā pati kas SAAB, bet Volvo tomēr kvalitatīvāks.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Vai tad nejauši nebija tā, ka no opeļa ir arī bundža ar savu apburošo kvalitāti, un no saabā tikai priekšējā reste un bļemba?

Kas vainas šī gadsimta opeļa bundžas kvalitātei?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

msh rakstīja: Vai tad nejauši nebija tā, ka no opeļa ir arī bundža ar savu apburošo kvalitāti, un no saabā tikai priekšējā reste un bļemba?

Kas vainas šī gadsimta opeļa bundžas kvalitātei?

Lidz galam parliecinats neesmu, bet bundza tomer nav opel. Bet ja ari ir, tad taisniba pedejam viedoklim - pirmkart, skarbais viedoklis par opel ir jaatstaj pagajusaja gadsimta, otrkart par SAAB bundzu nevaru teikt neko sliktu.

Bet par to, ka Volvo labaks... Kops kura laika tad fords ir labaks par opeli? Fords ir daudz mazak progresejis saja gadsimta

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Kāds sakars volvo ar ford? Volviķim neder neviena ford detaļa.

esi par to dross? "The latest C70 model was introduced on April 2006 highlighting the same platform as that of the Ford C1 used in the S40."

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Seene rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Kāds sakars volvo ar ford? Volviķim neder neviena ford detaļa.

esi par to dross? "The latest C70 model was introduced on April 2006 highlighting the same platform as that of the Ford C1 used in the S40."

Platforma ir kuiņa. Tas tāds pa pusei mistisks jēdziens. Viss pārējais atšķiras radikāli. Jaguārs ir vairāk fords.

A saabam viss irs slikti - šķibacaino dzinēji, santīmpišu piekare u.t.t.

Tad ko tu cepies par saab, kurš ir būvēts uz vienas platformas ar opeli

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

chepmens rakstīja:

Tad ko tu cepies par saab, kurš ir būvēts uz vienas platformas ar opeli

Uz sito jau atbildeju pirms uzdevi jautajumu - SAAB joprojam ir auto, kas neatstaj vienaldzigu - Volvo savukart ir gana piemerots pelekajai masai, kam nav viedokla. Bet tikko ienaca prata interesanta doma - SAAB 9-5 un Opel Vectra ir viena platforma - to zin visi. Bet nez kadel komentaros izskan tikai viedoklis, ka SAAB ir kluvis par Opeli. Bet ja nu tomer patiesiba ir otrada? Tas pat liekas ticamak, jo Opel ir loti progresejis saja gadsimta, un par SAAB piekari nav iemeslu sudzeties. Ja - ta ir savadaka, neka agrak, bet noteikti nav sliktaka.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Uz sito jau atbildeju pirms uzdevi jautajumu - SAAB joprojam ir auto, kas neatstaj vienaldzigu - Volvo savukart ir gana piemerots pelekajai masai, kam nav viedokla. Bet tikko ienaca prata interesanta doma - SAAB 9-5 un Opel Vectra ir viena platforma - to zin visi. Bet nez kadel komentaros izskan tikai viedoklis, ka SAAB ir kluvis par Opeli. Bet ja nu tomer patiesiba ir otrada? Tas pat liekas ticamak, jo Opel ir loti progresejis saja gadsimta, un par SAAB piekari nav iemeslu sudzeties. Ja - ta ir savadaka, neka agrak, bet noteikti nav sliktaka.

nu labi, noticēju

tagad vēlreiz un latviski

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti