Veelreiz par 9-5 3,0 Tid

epa Reģ.: 08.02.2006

Redzeeju ka teema jau ir bijusi forumaa.

Gribeetu viedokli no saabista kura iipashumaa ir bijis shaads aparaats...

Tikai luuzdu shoreiz iztiksim bez tukshas d......

Bushu pateiciigs par izsmeljoshu info, sevishkji man interesee dzineejs(izcelsme, resurss utt.)

Tencinu.

 
1 2 3
krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

šis auto man asociējas vairāk ar detaļu kalnu, kuras tiek noņemtas mainot galvas blīves. tik daudz sex neesmu manījis nevienam citam auto veicot līdzīgu operāciju.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: šis auto man asociējas vairāk ar detaļu kalnu, kuras tiek noņemtas mainot galvas blīves. tik daudz sex neesmu manījis nevienam citam auto veicot līdzīgu operāciju.

ti o čom, dorogoj?

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

krix rakstīja: šis auto man asociējas vairāk ar detaļu kalnu, kuras tiek noņemtas mainot galvas blīves. tik daudz sex neesmu manījis nevienam citam auto veicot līdzīgu operāciju.

ti o čom, dorogoj?

3.0 TiD

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: šis auto man asociējas vairāk ar detaļu kalnu, kuras tiek noņemtas mainot galvas blīves. tik daudz sex neesmu manījis nevienam citam auto veicot līdzīgu operāciju.

Sito bus gruti atspekot. Neesmu redzejis nevienu auto, kam galvas blives mainai iemesls butu cits, iznemot stures blivi. Ta ka mans merkis ir ar so auto braukt, nevis mainit galvas blivi, neredzu nekadas problemas.

Daniliano Reģ.: 26.08.2005
0 0 Atbildēt

Arī man ir bijis tas gods lietot SAABus-klasiskos-900.Tagad braucu ar 9-5 3,0 Tid un joprojām jūtos labi un konfortabli. Nedomāju ka braucu kādā uzlabotā Opelī, vai kā savadāk.Par remontiem-iespējams, ka viss vēl priekšā, bet neraustos jo zinu ka lietoju augstas kavalitātes degvielu-Biodīzeli.

"Seene"-atceries piedāvāju skrieties(uz stenda Jelgavas LLU spēkratu katedrā). Varbūt varam paštukot,ar sekundantiem utt.

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Gudrie opelspriedēji, jūs paši ar tiem opeļiem vispār braukuši esiet. Un ja arī esiet, vai ar SAAB arī ir gadījies pabraukt ilgāk par pāris minūtēm.

Manuprāt opels ir kļuvis sliktāks par kādreizējo un SAAB arī. Ar vecajiem opeļiem nav daudz nacies braukt, bet nu viennozīmīgi manā atmiņa tie visi ir labāki par to, ar ko ir iespēja braukt pašlaik. Taču salīdzināt Opel ar SAAB nav iespējams, tur vispār nav nekā ko salīdzināt, īpaši jau ar to hlamu Vectra, kas skaitās 9-5 radinieks.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: . Neesmu redzejis nevienu auto, kam galvas blives mainai iemesls butu cits, iznemot stures blivi. .

stulbs tu esi.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Seene rakstīja: . Neesmu redzejis nevienu auto, kam galvas blives mainai iemesls butu cits, iznemot stures blivi. .

stulbs tu esi.

Nu tad pastasti, kadi vel ir iemesli, ja esi gudraks.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Daniliano rakstīja:

"Seene"-atceries piedāvāju skrieties(uz stenda Jelgavas LLU spēkratu katedrā). Varbūt varam paštukot,ar sekundantiem utt.

Nepavisam neesmu aizmirsis... Bet darbos gan noracies. Bet nu kaut kad vajadzetu sabidit to lietu.

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Bet nu kaut kad vajadzetu sabidit _TO_ lietu.

the666thpope Reģ.: 16.03.2006
0 0 Atbildēt

Hmmm...

Kur jūs visi esat rāvuši, ka 9-5 ir kas kopīgs ar Vectra?!

9-5 ir 100% Saab izstrādājums... protams, izņemot dīzeļus...

Protams, 900 NG bija kādu laiku balstiekārtā Opel detaļas un 2.5 benzīna V6 dzinējs... No šīm abām komponentēm pie 9-3 atteicās, balstiekārtu paņemot no 9-5 (tādēļ tā uz 9-3 OG ir ļoti izturīga), bet no sešu cilindru dzinējiem vispār atteicās (pārāk lieli un smagi)...

Taisnība, ka 9-3 SS ir kopēja platforma ar jauno '02 Vectra... Bet kas vainas šai Vectra? Tas vairs nav "Opelis" - nekādā ziņā... tai skaitā arī cenas ziņā... Turklāt platforma ir agregātu izvietojums, attālums starp asīm (kas ir arī maināms) u.c. fundamentālas lietas...

modenaR Reģ.: 16.01.2007
0 0 Atbildēt

the666thpope rakstīja: Hmmm...

Kur jūs visi esat rāvuši, ka 9-5 ir kas kopīgs ar Vectra?!

9-5 ir 100% Saab izstrādājums... protams, izņemot dīzeļus...

Protams, 900 NG bija kādu laiku balstiekārtā Opel detaļas un 2.5 benzīna V6 dzinējs... No šīm abām komponentēm pie 9-3 atteicās, balstiekārtu paņemot no 9-5 (tādēļ tā uz 9-3 OG ir ļoti izturīga), bet no sešu cilindru dzinējiem vispār atteicās (pārāk lieli un smagi)...

Taisnība, ka 9-3 SS ir kopēja platforma ar jauno \'02 Vectra... Bet kas vainas šai Vectra? Tas vairs nav \"Opelis\" - nekādā ziņā... tai skaitā arī cenas ziņā... Turklāt platforma ir agregātu izvietojums, attālums starp asīm (kas ir arī maināms) u.c. fundamentālas lietas...

100% šiem uz kaut ko tādu nepietiktu naudas....

Par kopīgumu ar Vectru - a-r.ru/...

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

modenaR rakstīja:

the666thpope rakstīja: Hmmm...

Kur jūs visi esat rāvuši, ka 9-5 ir kas kopīgs ar Vectra?!

9-5 ir 100% Saab izstrādājums... protams, izņemot dīzeļus...

Protams, 900 NG bija kādu laiku balstiekārtā Opel detaļas un 2.5 benzīna V6 dzinējs... No šīm abām komponentēm pie 9-3 atteicās, balstiekārtu paņemot no 9-5 (tādēļ tā uz 9-3 OG ir ļoti izturīga), bet no sešu cilindru dzinējiem vispār atteicās (pārāk lieli un smagi)...

Taisnība, ka 9-3 SS ir kopēja platforma ar jauno '02 Vectra... Bet kas vainas šai Vectra? Tas vairs nav "Opelis" - nekādā ziņā... tai skaitā arī cenas ziņā... Turklāt platforma ir agregātu izvietojums, attālums starp asīm (kas ir arī maināms) u.c. fundamentālas lietas...

100% šiem uz kaut ko tādu nepietiktu naudas....

Par kopīgumu ar Vectru - a-r.ru/...

Tur nav vairāk par vienu teikumu, kas neko neizsaka

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

the666thpope rakstīja: Hmmm...

Kur jūs visi esat rāvuši, ka 9-5 ir kas kopīgs ar Vectra?!

9-5 ir 100% Saab izstrādājums... protams, izņemot dīzeļus...

Protams, 900 NG bija kādu laiku balstiekārtā Opel detaļas un 2.5 benzīna V6 dzinējs... No šīm abām komponentēm pie 9-3 atteicās, balstiekārtu paņemot no 9-5 (tādēļ tā uz 9-3 OG ir ļoti izturīga), bet no sešu cilindru dzinējiem vispār atteicās (pārāk lieli un smagi)...

Taisnība, ka 9-3 SS ir kopēja platforma ar jauno '02 Vectra... Bet kas vainas šai Vectra? Tas vairs nav "Opelis" - nekādā ziņā... tai skaitā arī cenas ziņā... Turklāt platforma ir agregātu izvietojums, attālums starp asīm (kas ir arī maināms) u.c. fundamentālas lietas...

9-5 IR viena platforma (ritosajai dalai) ar Opel Vectra. Samierinies ar to, ja tas tev rada problemas. Vai lepojies, ja esi viens no tiem, kas uzskata, ka Opel bija pamats noniecinat pagajusaja gadsimta. Man po.... Braucu ar SAAB / Opel / Isuzu un esmu loti pamierinats ar rezultatu. Mans auto ir man, nevis lai kaut ko pieraditu pasaulei.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti