? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.04.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Šodien ar Merivu nobraucu 337 km. Biju līdz Igaunijas robežai pie Ainažiem.

es savukārt piektdien no amatas uz cēsīm steidzoties uzspiedu līdz 180 un spidometra... motoram tas ir apmēram 3000 agriezieni minūtē

Tad jau atkal jāmazgā sēdekļi... tavas steigšanās sekas labi var redzēt galerijās par iAuto ralliju

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu jā, bet tā kā nojāti reņi nav spējīgi uz 180 braukt, tad tās ir ikdienišķās Pirmā slapjās fantāzijas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Šodien ar Merivu nobraucu 337 km. Biju līdz Igaunijas robežai pie Ainažiem.

Kā tev liekas, kuram interesē, kur tu esi braucis?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Šodien ar Merivu nobraucu 337 km. Biju līdz Igaunijas robežai pie Ainažiem.

Nu jā, laikam jāpalielās, ka tālākā vieta, kur ir būts, ir Igaunijas robeža. Cik gan maz cilvēka laimei vajadzīgs...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
1 0 Atbildēt

Gati, Gati

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nu jā, bet tā kā nojāti reņi nav spējīgi uz 180 braukt, tad tās ir ikdienišķās Pirmā slapjās fantāzijas.

skauž ja?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
1 0 Atbildēt

Kārtējais baudāmais auto - www.youtube.com/...

Vai nav ideāls variants VWfanam?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: Nākamo auto vairs nepirkšu ar dīzeļmotoru. Kvēpu filtrs nerullē!

Piekrītu ... dīzels vieglajam ir garām .

Pilnīgas muļķības.

Piemēram rav4 cenu starpīpa benzīns dīzelis 2470 Ls uzrādītais degvielas patēriņš 7,2 un 5,6 .( protams realitātē abiem lielāks ) Tātad 1,6 litri , degviela o.957 . Man tagad 176 000 km , un pēc šīs shēmas vēl nav atmaksājies . Visam klāt vēl plānotais sprauslu remonts tik nezinu par kādām naudām ...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: Nākamo auto vairs nepirkšu ar dīzeļmotoru. Kvēpu filtrs nerullē!

Piekrītu ... dīzels vieglajam ir garām .

Pilnīgas muļķības.

Piemēram rav4 cenu starpīpa benzīns dīzelis 2470 Ls uzrādītais degvielas patēriņš 7,2 un 5,6 .( protams realitātē abiem lielāks ) Tātad 1,6 litri , degviela o.957 . Man tagad 176 000 km , un pēc šīs shēmas vēl nav atmaksājies . Visam klāt vēl plānotais sprauslu remonts tik nezinu par kādām naudām ...

Tu visu rēķini pēc tā, kas lētāks? Sievu ņemsi tievāku, ka tik lētākas drēbes un mazāk ēdīs, ja? Suni pavisam mazu, nevis to, kas patīk ?

Manis pēc vari to benzīnnieku iestumt, normāls vieglais ir ar dīzeli.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Man 1.x autobraucēja dzīvē sanāca reāla herņa, pielēju Opelim pilnu bāku ar benzīnu dīzeļa vietā.

Redzēs, kādi būs rezultāti.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vajag iemest sērkoku lai izdeg.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Ja jau rezultāti vēl būs, tad sanāk, ka tikko pielēji

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Man vienā no iepriekšējām darba vietām bija 5 renaulti, visi benzīnnieki un viens dīzelis. Tam dīzelim vismaz reizi pusgadā kāds ielēja benzīnu un nācās vilkt uz dīzeļcentru tīrīt...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Rudens68, vai Tava RAV4 diizeljmotoram bus jamaina sprauslas? Un cik sprauslas buus jaamaina?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Ja jau rezultāti vēl būs, tad sanāk, ka tikko pielēji

Pielēju pirms nedēļas pilnu bāku Ķekavas Statoilā, aizbraucu līdzx aplim, sajutu, ka kaut kas nav labi, bija vai nu piklna gāze vai pļurīga tukšgaita. Tā arī līdz Mārupei aizbraucu un pie mājas noģība. Vakar aiztransportēju līdz Opel servisam, konstatēja kaut kāda vārsta iesprūšanu. Pēc tam piezvanīja un pastāstīja, ka vajagot skatīties, ko lej bākā

Bākā bija apmēram 10 litri DD, pielēju klāt 40l benzīnu.

Tagad rūc. Ar 2T eļļas piedevu uz bāku DD, ko turpināšu liet ik pa laikam.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Rudens68, vai Tava RAV4 diizeljmotoram bus jamaina sprauslas? Un cik sprauslas buus jaamaina?

Vēl nezinu kas jāmaina , pagaidām tik runāšanas līmenī .

Īsumā ..jau novembrī pamanīju , ka drusku slinkāk lec , sākumā domāju ,ka pie āra temperatūras ap 0 , janvāra salos nekāda problēma . amservs ieteica klīneri . Marta salos sāka arī pie lieliem mīnusiem . Lai gan ne vienmēr . Reizēm . Pielec jau vienmēr , tomēr kaut kas jau nav . Sveces akulumators pārbaudīts .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Kļudiņa

Vajag .....Lai gan ne vienmēr . Reizēm ideāli lec gan pie o gan pie -10 . Pielec jau vienmēr , tomēr kaut kas jau nav . Sveces akulumators pārbaudīts .

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Sveces akulumators pārbaudīts

Svecei ir atsevišķs akumulators? Katrai?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Manai Merivai šodien jubileja - 8 gadi. Nobraukums ir 197518 km.

andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

Un neviens nepērk? Kāds vispār atnāca to auto apskatīties?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

andzins1111 rakstīja: Un neviens nepērk? Kāds vispār atnāca to auto apskatīties?

Pirms pāris mēnešiem atteicos no nodoma Merivu pārdot. Tagad esmu laimīgais divu auto saimnieks. Bet citādi pāris mēnešos, kad mēģināju Merivu pārdot, neviena zvana ni interesentiem nebija. Bija tikai īsziņa no uzpircējiem ar piedāvājumu ņemt auto uzreiz par 2500 eiro.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Luuk to es saprotu, luuk taa ir reaala ekonomija.

Peec dazhiem gadiem Fanam pagalmaa staavees vistu buuris Merivas paskataa(ar servisa graamatinju un reaalu nobraukumu), nojaata un grabosha nemotora Shkoda (kuru saprotams arii neviens nepirks) un Fans atkal liizee nopirks kaut kaadu feninjsipeeju auto...

Jo taa var ieekoneomeet.

Ko pasaule dariitu bez pamuljkjiem?

andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

Kāpēc tik skarbi? Meriva 197k jau noripinājusi, lieli remonti, cik atceros, bija tikai vienreiz. Normāls auto. Un Fans arī izmaksas uz 1 km bija nopublicējis, Opelis nebūt nav slikts.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Luuk....

Nepiekrītu. Dumji ir nopirkt tādu auto kā normālu ekspluatāciju nevar pavilkt. Fana "veiksmes stāsti" ir tikai mazas vājības

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tik tāds sīkums ka ja meriva būtu 1.7 CDTI, to gan jau sen kāds būtu nopircis - un tur visas tās izmaksas diži lielākas dēļ tā motora nebūtu palikušas, tik nopirkšanas cena bik lielāka. Līdzīgi par to fabiju.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti