FIAT klubs

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004

nezinu cik te vispaar taadu FIATistu ir bet varbuut vareetu akkopot infu un meeginaat beidzot in LV uztaisiit fiat piekriteejiem ar lapu forumu utt kaadas ir citu domas ieteikumi iebildumi utt _

 
1 2 3 4 5 6 7 ..9
tarantuls Reģ.: 30.03.2004
0 0 Atbildēt

īstenam fiatistam viss ir po. viņam nekas nav jāpagarina un jāpierāda. viņam piemīt viss ko sludina bembisti un alfisti. viņam ir gan spēks, gan daile, gan potence. viņš ir vientuļais cīnītājs.

nakuj tādam kaut kāds klubs?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

tarantuls rakstīja: īstenam fiatistam viss ir po. viņam nekas nav jāpagarina un jāpierāda. viņam piemīt viss ko sludina bembisti un alfisti. viņam ir gan spēks, gan daile, gan potence. viņš ir vientuļais cīnītājs.

nakuj tādam kaut kāds klubs?

moš viņam po, moš kādam vaig...

tā tak ir viņu darīšana, nevis atskrien 15 tirsēji un sāk runāt par lietām, gar kurām nevienam nav nekādas daļas...

latvieši!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Master_D rakstīja: un tu tur viņu bieži satiec, ja ?

Reizēm aizbraucu viņam pakaļ, vai arī aizvelku.

Mazums, kas, bet ja godīgi - antīko un retro šrotu cienītāju sadaļa ir citur...

kp2 Reģ.: 30.06.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

kp2 rakstīja: kam ir vajadzīgs kautkāds sū... fiatu klubs, kas tad tur tusēsies fiat uno un fiat bravo īpašnieki kuriem nemaz nau vēl tiesību un dzīvo laukos. ko var mulkoties

Tev kāds vārdu deva?

kas tru par fiatu aizstāvētāju,noteikti pat sēdējis tajos šrotos nēsi

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

tarantuls rakstīja: īstenam fiatistam viss ir po. viņam nekas nav jāpagarina un jāpierāda. viņam piemīt viss ko sludina bembisti un alfisti. viņam ir gan spēks, gan daile, gan potence. viņš ir vientuļais cīnītājs.

nakuj tādam kaut kāds klubs?

arii vientulie vilki shad tad veelas sabiedriibu ar taadiem pat uzskatiem un domaashanu

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja: Alfa Romeo ziņas Alfa Romeo Latvijā

Diskusijas Alfa Romeo sportā

Konkurss Alfa Romeo testi

WWW saites Lasītāju pieredze

Alfa Romeo klubs

diez gan jau pamanaams Alfa Romeo spiediens shajaa itaalju zonaa. varbuut arii taapeec nav fiatistu, arii lancistu, ko vinjiem te dariit?

uzrakstiet kaads redaktoram, lai veic izmainjas un obligaati vajag iecelt kadu modaratoru/administratoru, kursh papildina zinjas, seko liidzi noriseem un aizvaac visu novecojusho, piemeeram, "konkursu". es izvirzu personu ar niku LABINAIS

njaa te jau laikam cita nemaz nebija ko ieteikt

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

kp2 rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

kp2 rakstīja: kam ir vajadzīgs kautkāds sū... fiatu klubs, kas tad tur tusēsies fiat uno un fiat bravo īpašnieki kuriem nemaz nau vēl tiesību un dzīvo laukos. ko var mulkoties

Tev kāds vārdu deva?

kas tru par fiatu aizstāvētāju,noteikti pat sēdējis tajos šrotos nēsi

a tu esi? vecie uno itt mosh arii nekas nebij bet shobriid nezinu vai visaadi getzi un liidziigi ir l;abaaki domaajams ka no taas kategorijas FIATAM nav taas sliktaakaas iipashiibas

kp2 Reģ.: 30.06.2006
0 0 Atbildēt

esmu gan un nevienu labu īpašību nosaukt nevaru, vienīgi ka uno priekšējā logi slotiņa darbojas kā mersim.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

uno jau sen vairs neražo kp2, tu dzīvo pagātnē.

Normāls fiats izskatās šādi

www.iauto.lv/...

LABINAIS paskaties hyundaiclub.lv/... - viņiem viss rullē, neraugoties uz fleimu, ko iauto saņem katrs, kas piemin šo neuzrakstāmo automašīnas marku

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

tagad es zinu, kas ir ideāls auto. Gēbelsa mārketings

kp2 Reģ.: 30.06.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: uno jau sen vairs neražo kp2, tu dzīvo pagātnē.

Normāls fiats izskatās šādi

www.iauto.lv/...

LABINAIS paskaties hyundaiclub.lv/... - viņiem viss rullē, neraugoties uz fleimu, ko iauto saņem katrs, kas piemin šo neuzrakstāmo automašīnas marku

bet kāda cilvēku kategorija ar tādiem brauc??nejau tādi kuriem būtu vajadzīgs fiat klubs...meitenes,sievietes,pensionari

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Fiat klubs ir prieksh mikstajiem Marchiks man piekritiis

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

kp2, ar ko tu brauc?

kp2 Reģ.: 30.06.2006
0 0 Atbildēt

vispār braucu ar ko pagadās, diezgan man tiem auto ir, bet priekšroku dodu audi, vw, bmw, nu tām kas visiem patīk.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: Nah tas viss ir vajadzīgs priekš 5 cilvēkiem. kas nav kur brīvo laiku pavadīt???

Labāk 5 prātīgi cilvēki, nekā 50 idioti

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

kp2 rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

kp2 rakstīja: kam ir vajadzīgs kautkāds sū... fiatu klubs, kas tad tur tusēsies fiat uno un fiat bravo īpašnieki kuriem nemaz nau vēl tiesību un dzīvo laukos. ko var mulkoties

Tev kāds vārdu deva?

kas tru par fiatu aizstāvētāju,noteikti pat sēdējis tajos šrotos nēsi

esmu sēdējis gan šrotos (neredzu īpašu atšķirību vai nojāc 83. gada bmw vai 83. gada fiats), gan visai jaunos, un braucis arī esmu

jebkurš šroc ir šroc, pie kājas kas rakstīc, bet jauns vai ne pārāk vecs, labi uzturēts auto ir auto.

tas, ka tev kp2, fiats asociējas ar neandertāliešu laikmetu neko labu par tavu pieredzi neliecina - pabrauc ar kādu jaunu fiatu...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

kp2 rakstīja: vispār braucu ar ko pagadās, diezgan man tiem auto ir, bet priekšroku dodu audi, vw, bmw, nu tām kas visiem patīk.

ps - treniņbikses arī tev ir divas? parastās un izejamās?

nu tās, kas visiem patīk...

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Taa, esmu Fiata juuzeris!

Kaadu laiku bija lietoshanaa '94 gada Punto 90, tagad lietoju '96 gada Tempra SW TD

Principaa atbalstu kaut kaadu veidojumu par Fiatiem. Mashiina NAV problemaatiska, ir tikai dornji kas neseko savam autinjam.

kp2 Reģ.: 30.06.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

kp2 rakstīja: vispār braucu ar ko pagadās, diezgan man tiem auto ir, bet priekšroku dodu audi, vw, bmw, nu tām kas visiem patīk.

ps - treniņbikses arī tev ir divas? parastās un izejamās?

nu tās, kas visiem patīk...

es tirgoju auto tapēc arī braucu ar ko pagadās,izmēģinu visu lai labāk izprastu ko pirkt, kas cilvēkiem patīk, esmu braucis ar gandrīz visām markām gan veciem gan tiko no salona dzītiem.

bet nu fiats ir tā mašīna laivai kāda cena viņai nekad nepirkšu, nebaudāms auto, un tu ar savu kladzināšanu nevienam te neiestāstīsi ka tas ir normāls auto

kp2 Reģ.: 30.06.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex

pabrauc ar audi, bmw un pēctam pārkāp fiatā kautvai 10 gadus jaunākā, un tu varbūt sapratīsi ko nozīmē konfors un Fiats

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

kp2 rakstīja: Palaidniex

pabrauc ar audi, bmw un pēctam pārkāp fiatā kautvai 10 gadus jaunākā, un tu varbūt sapratīsi ko nozīmē konfors un Fiats

nu nezinu gan man bijis tas prieks braukt 90 gada BMW 320 un tagadējais FIAT PUNTO 2002 gada teikshu ir komfortablāks it sevski aizmuguree taaka tev taa auto pieredze ir maldiiga

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

kp2 rakstīja: Palaidniex

pabrauc ar audi, bmw un pēctam pārkāp fiatā kautvai 10 gadus jaunākā, un tu varbūt sapratīsi ko nozīmē konfors un Fiats

Pabrauc ar RR un sapratīsi, kas patiesībā ir audi, bmw

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!!

Paņemat tak lūdzu Deksteru savā pulciņā, Viņam ir Fiats Fiarīno....

a to Viņš mums, Fiestu faniem, ir jau apnicis...

kp2 Reģ.: 30.06.2006
0 0 Atbildēt

tad jau tikpat labi drīz BMW 90.gada salīdzinās ar Ferrari

1 2 3 4 5 6 7 ..9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti