Anekdote ... :)

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

sodien sudigi ar jokiem..

 
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Citeeju:

"Šodien aizsprostojās pods. Neiet prom ūdens un viss. Ja aizsprostojas vanna vai izlietne, tad palīdz "vantūzis", nezinu pat, kā pareizi šis rīks latviski jāsauc. Bet ko lai dara ar podu? Te es atcerējos, ka skapī manīju mētājamies santehniķu trosi. Tiem, kas nezin - būtībā tā ir vienkārša trose, kurai galā ir rokturis, lai to būtu vienkāršāk griezt. Paņēmu trosi un sāku to stumt podā. Kautkā grūti gāja, bet tomēr iestūmu visus padsmit metrus. Ūdens prom neiet. Velku laukā, atpakaļ nāk gandrīz vai grūtāk, nekā iekšā. Izvelku - galā zeķe! Nobrīnījos, kurš no mājiniekiem būtu tik gudrs, lai zeķi mestu podā... Bet ūdens joprojām neiet prom! Neko darīt, bāžu atkal trosi podā, kad atskan zvans pie durvīm. Atveru, tur kaimiņš slapjiem matiem un halātā, prasa, vai es esmu tas nelietis, kurš viņam zeķi nospēris.

Neko ļaunu nenojauzdams, šis mazgājies dušā, kad saklausījis, ka kaut kur pa caurulēm kaut kas skrapstinās. Nu neko, šis mazgājas tālāk. Te pēkšņi skatās - poda vāks paceļas, no tā apakšas izlien kaut kāds nesaprotams verķis, viss sūdos un matos un vēl visādā drazā, griezdamies šķaida to visu uz sienām un grīdas, aizlien līdz zeķēm, kas mierīgi mētājas uz grīdas, aizķer vienu un tad nozūd atpakaļ podā!"

P.S. Labi, ka viņš nesēdēja uz poda..."

kopī no Sejasgrāmatas

drusku ar bārdu..

tas stāsts ar norādi "iesaku" ir pēdējās divās dienās pienācis laikam visiem, kas tur lasa LV....

bet ja nopietni.. tad man škiet, ka normāla santehnikas sistēma nemaz nepieļautu šīs manipulācijas..

tur ir āabūt starpā vārstiem...

nu vismaz cik es saprotu...

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

CRDI rakstīja: Citeeju:

"Šodien aizsprostojās pods. Neiet prom ūdens un viss. Ja aizsprostojas vanna vai izlietne, tad palīdz "vantūzis", nezinu pat, kā pareizi šis rīks latviski jāsauc. Bet ko lai dara ar podu? Te es atcerējos, ka skapī manīju mētājamies santehniķu trosi. Tiem, kas nezin - būtībā tā ir vienkārša trose, kurai galā ir rokturis, lai to būtu vienkāršāk griezt. Paņēmu trosi un sāku to stumt podā. Kautkā grūti gāja, bet tomēr iestūmu visus padsmit metrus. Ūdens prom neiet. Velku laukā, atpakaļ nāk gandrīz vai grūtāk, nekā iekšā. Izvelku - galā zeķe! Nobrīnījos, kurš no mājiniekiem būtu tik gudrs, lai zeķi mestu podā... Bet ūdens joprojām neiet prom! Neko darīt, bāžu atkal trosi podā, kad atskan zvans pie durvīm. Atveru, tur kaimiņš slapjiem matiem un halātā, prasa, vai es esmu tas nelietis, kurš viņam zeķi nospēris.

Neko ļaunu nenojauzdams, šis mazgājies dušā, kad saklausījis, ka kaut kur pa caurulēm kaut kas skrapstinās. Nu neko, šis mazgājas tālāk. Te pēkšņi skatās - poda vāks paceļas, no tā apakšas izlien kaut kāds nesaprotams verķis, viss sūdos un matos un vēl visādā drazā, griezdamies šķaida to visu uz sienām un grīdas, aizlien līdz zeķēm, kas mierīgi mētājas uz grīdas, aizķer vienu un tad nozūd atpakaļ podā!"

P.S. Labi, ka viņš nesēdēja uz poda..."

kopī no Sejasgrāmatas

drusku ar bārdu..

tas stāsts ar norādi "iesaku" ir pēdējās divās dienās pienācis laikam visiem, kas tur lasa LV....

bet ja nopietni.. tad man škiet, ka normāla santehnikas sistēma nemaz nepieļautu šīs manipulācijas..

tur ir āabūt starpā vārstiem...

nu vismaz cik es saprotu...

kādi vēl vārsti?

betnu kaimiņam iestumt padsmit metrus trosi arī izklausās pēs diršanas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tiešām,kādi vārsti ir daudzdzīvokļu māju kanalizācijas sistēmā?

Stirlich Reģ.: 28.11.2010
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tiešām,kādi vārsti ir daudzdzīvokļu māju kanalizācijas sistēmā?

Nu piemēram man ir .

Vannas iztektrubā pirms tā savienojas ar kopējo trubu.

Meistars skaidroja ka tas tur ir tāpēc, ka kopēja trubā var rasties vakums, kurš var izvilkt ūdeni no vannas trubas "atstoņika",bet šis vārsts to nepieļauj.

Kas notiek, ja "atstoņikā" zem vannas nav ūdens?

Tad visas smakas, no kopējās trubas, brīvi izplatas telpā caur vannas notekcauruli...

un arī visādi sienāži sāk līst tur ārā...

.......kaimiņu zeķes nesdami...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestcs, tie nav tie vārsti...

tādi vārsti ir.... padomju laikos nebija... jamie tiek likti vietās, kur 2 tualetes horizontāli viena otrai pretī un noteka aiziet uz leju...

vārsts (V) maksā ~50ls

apmēram šādā shēmā

P__(V)__ __(V)__P

l

l

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Stirlich rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Tiešām,kādi vārsti ir daudzdzīvokļu māju kanalizācijas sistēmā?

Nu piemēram man ir .

Vannas iztektrubā pirms tā savienojas ar kopējo trubu.

Meistars skaidroja ka tas tur ir tāpēc, ka kopēja trubā var rasties vakums, kurš var izvilkt ūdeni no vannas trubas "atstoņika",bet šis vārsts to nepieļauj.

Kas notiek, ja "atstoņikā" zem vannas nav ūdens?

Tad visas smakas, no kopējās trubas, brīvi izplatas telpā caur vannas notekcauruli...

un arī visādi sienāži sāk līst tur ārā...

.......kaimiņu zeķes nesdami...

Ūdens spiediens to vārstu atver, bet vakuums neatvērs?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Stirlich rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Tiešām,kādi vārsti ir daudzdzīvokļu māju kanalizācijas sistēmā?

Nu piemēram man ir .

Vannas iztektrubā pirms tā savienojas ar kopējo trubu.

Meistars skaidroja ka tas tur ir tāpēc, ka kopēja trubā var rasties vakums, kurš var izvilkt ūdeni no vannas trubas "atstoņika",bet šis vārsts to nepieļauj.

Kas notiek, ja "atstoņikā" zem vannas nav ūdens?

Tad visas smakas, no kopējās trubas, brīvi izplatas telpā caur vannas notekcauruli...

un arī visādi sienāži sāk līst tur ārā...

.......kaimiņu zeķes nesdami...

Man vecajā dzīvoklī tāds vārsts bija caurulē pirms stāvvada. Bet viņa uzdevums bija stāvvada aizsērējuma gadījumā neļaut sūdiem ienākt atpakaļ, ko augšējais kaimiņš paspēja izbraudīt divas reizes.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

typa ņevozvratnij klapan - bezatpakaļejas vārsts! VOT

strādā uz vienu pusi - atveras no ūdens plūsmas

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tad es īsti nesaprotu Sviesta meistara teikto. Ja ir tāds vārsts, kurš nodrošina,lai ūdeni no sifona neizrauj, kā tas fiziski notiek? Ka no vannenes puses ūdens to var atspiest, tad kāpēc vakuums to neatvērs no otras puses un tāpat to ūdeni neizraus no sifona?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Stāstiņam zuda ticamība, pie teikuma, par zeķu sagrābšanu, sākums, gan varētu būt "iz dzīves".

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tad es īsti nesaprotu Sviesta meistara teikto. Ja ir tāds vārsts, kurš nodrošina,lai ūdeni no sifona neizrauj, kā tas fiziski notiek? Ka no vannenes puses ūdens to var atspiest, tad kāpēc vakuums to neatvērs no otras puses un tāpat to ūdeni neizraus no sifona?

Vienkārši, ūdens krītot pa stāvvadu, kā "virzulis" rada aiz sevis vakuumu, kaut kur tas gaiss procesam ir jāņem, ja nav vārsta, vai stāvvada ventilācija var izraut arī ūdens korķi sifonā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu ja nav vārsta, tad kaimiņa zeķes tiek iesūktas kanalizācijā bez trosēm

Stirlich Reģ.: 28.11.2010
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Stirlich rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Tiešām,kādi vārsti ir daudzdzīvokļu māju kanalizācijas sistēmā?

Nu piemēram man ir .

Vannas iztektrubā pirms tā savienojas ar kopējo trubu.

Meistars skaidroja ka tas tur ir tāpēc, ka kopēja trubā var rasties vakums, kurš var izvilkt ūdeni no vannas trubas "atstoņika",bet šis vārsts to nepieļauj.

Kas notiek, ja "atstoņikā" zem vannas nav ūdens?

Tad visas smakas, no kopējās trubas, brīvi izplatas telpā caur vannas notekcauruli...

un arī visādi sienāži sāk līst tur ārā...

.......kaimiņu zeķes nesdami...

Ūdens spiediens to vārstu atver, bet vakuums neatvērs?

Nu Seamens jau rakstīja..

vārsts nodrošina gaisa un ūdens plūsmu tikai vienā virzienā..

no vannas uz centrālo trubu..

Stirlich Reģ.: 28.11.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: nu ja nav vārsta, tad kaimiņa zeķes tiek iesūktas kanalizācijā bez trosēm

kopā ar žāvēšanai izkārto parūku..

Stirlich Reģ.: 28.11.2010
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tad es īsti nesaprotu Sviesta meistara teikto. Ja ir tāds vārsts, kurš nodrošina,lai ūdeni no sifona neizrauj, kā tas fiziski notiek? Ka no vannenes puses ūdens to var atspiest, tad kāpēc vakuums to neatvērs no otras puses un tāpat to ūdeni neizraus no sifona?

Nu nav tas vienkārši trubā iekārts vāks.. tur ir iekšā sistēma,

kura šis manipulācijas aºī veic, tāpēc jau arī tas nemaksā latupiecdesmit, bet ap 50Ls, kā Pirmais teica,lai gan man škiet, ka es to lētāk pirku, ap 20Ls.. varbūt ?

bet nestrīdēšos jo precīzi neatceros....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Stirlich rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Tad es īsti nesaprotu Sviesta meistara teikto. Ja ir tāds vārsts, kurš nodrošina,lai ūdeni no sifona neizrauj, kā tas fiziski notiek? Ka no vannenes puses ūdens to var atspiest, tad kāpēc vakuums to neatvērs no otras puses un tāpat to ūdeni neizraus no sifona?

Nu nav tas vienkārši trubā iekārts vāks.. tur ir iekšā sistēma,

kura šis manipulācijas aºī veic, tāpēc jau arī tas nemaksā latupiecdesmit, bet ap 50Ls, kā Pirmais teica,lai gan man škiet, ka es to lētāk pirku, ap 20Ls.. varbūt ?

bet nestrīdēšos jo precīzi neatceros....

nu tev tak nav tāda vārsta.....

Tev ir lēta ķīnas kuiņa par latu piecdesmit, kas nodrošina gaisa ieplūdi trubā... Un tavā gadījumā zeķes tiek iesūktas nevis vannā, bet tajā vārstiņā....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Tad es īsti nesaprotu Sviesta meistara teikto. Ja ir tāds vārsts, kurš nodrošina,lai ūdeni no sifona neizrauj, kā tas fiziski notiek? Ka no vannenes puses ūdens to var atspiest, tad kāpēc vakuums to neatvērs no otras puses un tāpat to ūdeni neizraus no sifona?

Vienkārši, ūdens krītot pa stāvvadu, kā "virzulis" rada aiz sevis vakuumu, kaut kur tas gaiss procesam ir jāņem, ja nav vārsta, vai stāvvada ventilācija var izraut arī ūdens korķi sifonā.

To es labi saprotu visu, bet vārsts strādā tajā pašā virzienā kurā tek ūdens un vakuuma radīta gaisa plūsma. Tad sanāk, ka ar visu to vārstu vakuums aizrauj čurūdeni arī prom no poda sifona.

Protams ka ar visām zeķēm, kuras Sviests skalo podā.

Stirlich Reģ.: 28.11.2010
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Stirlich rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Tad es īsti nesaprotu Sviesta meistara teikto. Ja ir tāds vārsts, kurš nodrošina,lai ūdeni no sifona neizrauj, kā tas fiziski notiek? Ka no vannenes puses ūdens to var atspiest, tad kāpēc vakuums to neatvērs no otras puses un tāpat to ūdeni neizraus no sifona?

Nu nav tas vienkārši trubā iekārts vāks.. tur ir iekšā sistēma,

kura šis manipulācijas aºī veic, tāpēc jau arī tas nemaksā latupiecdesmit, bet ap 50Ls, kā Pirmais teica,lai gan man škiet, ka es to lētāk pirku, ap 20Ls.. varbūt ?

bet nestrīdēšos jo precīzi neatceros....

nu tev tak nav tāda vārsta.....

Tev ir lēta ķīnas kuiņa par latu piecdesmit, kas nodrošina gaisa ieplūdi trubā...

Nu tīri teorētiski tā arī var būt..

vakums iegūst tur caurumu no kura sūkt, un tieši tapēc neizkustina lāpstu, kuru spēj izkustināt ūdens, no otras puses plūsdams....

nu?

Un vai tad ar to nepietiek, lai visa vanna nesmirdētu pēc kaimiņu fekālijām?

Vai tad obligāti tur vaig kaut kādu elektroniku vai lāzera iekārtu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es tak tev saku - tev nav atpakaļvārsta - tev ir prasts gaisa vārsts, kurš nevar nonākt troses ceļā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vispār tas tagad man ir būtiski

šonedēļ vajadzētu šķībbūdai zaļajā tualetē pielikt vannu, izlietni un podu....

tāpēc ir svarīgi visu pareizi saslēgt....

vaig konsultācijas un varbūt pat palīdzību.....

citādi sāķs zeķes pazust....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 1 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vispār tas tagad man ir būtiski

šonedēļ vajadzētu šķībbūdai zaļajā tualetē pielikt vannu, izlietni un podu....

tāpēc ir svarīgi visu pareizi saslēgt....

vaig konsultācijas un varbūt pat palīdzību.....

citādi sāķs zeķes pazust....

Ohooooo, cik tu varens vīrs, tev būs poc !! Un kas tev vēl ir? Spogulis? Un durvis ir ? Vareni, vareni...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
1 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: vispār tas tagad man ir būtiski

šonedēļ vajadzētu šķībbūdai zaļajā tualetē pielikt vannu, izlietni un podu....

tāpēc ir svarīgi visu pareizi saslēgt....

vaig konsultācijas un varbūt pat palīdzību.....

citādi sāķs zeķes pazust....

Ohooooo, cik tu varens vīrs, tev būs poc !! Un kas tev vēl ir? Spogulis? Un durvis ir ? Vareni, vareni...

a tev žēl, ka tev nav spoguļa? un durvju...

un jātirž ir purva stūrītī ar mietu atgaiņājoties no lāčiem?

p.n.

man jau galvenais ir uztaisīt tā lai kaimiņš nefizģī zeķes....

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
1 0 Atbildēt

Šitais interesants portāls - uzmetejs.lv/...

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Šitais interesants portāls - uzmetejs.lv/...

tā Liepājas Ruta ir viena liela anekdote!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Nejauši atradu veco labo Šuru:

www.youtube.com/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti