Anekdote ... :)

Dzēsts lietotājs Reģ.: 27.04.2024

sodien sudigi ar jokiem..

 
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

bļē, praideri, a nuka nahuj no šī topika ar savu jobano politiku. Kāda starpība, kurš fotoradars Murnieces seksuālo dzīvi uzrauga.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

visos topikos fotoradari uzbrūk, ver vaļā kuru gribi...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja: UN piņķus ar 170 pieminēju tikai tapēc, ka tur arī zīme Rīgas virzienā stāv jau fotoradara darbības zonā. Kāda jēga tad bremzēt ja esi jau piefiksēts?

Tu tā kā būtu tas ļoti gudrais? Tev ko, āzi, ar atļauto jābrauc tikai tāpēc, ka FR ir ?? Reāls kretīns,šitādi te 'asi' apsit citus un paši pēc tam mīž biksēs.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

taaneko rakstīja: UN piņķus ar 170 pieminēju tikai tapēc, ka tur arī zīme Rīgas virzienā stāv jau fotoradara darbības zonā. Kāda jēga tad bremzēt ja esi jau piefiksēts?

Tu tā kā būtu tas ļoti gudrais? Tev ko, āzi, ar atļauto jābrauc tikai tāpēc, ka FR ir ?? Reāls kretīns,šitādi te 'asi' apsit citus un paši pēc tam mīž biksēs.

Izskatās ka tādi āži kā es- tevi apsituši ne reizi vien, tapēc tāds padumjāks esi palicis. Mediķi saka ka pietiek ar 2-3 smadzeņu satricinājumiem, lai domāšanas procesā sāktos neatgriezeniskas pārmaiņas... Laikam jau skolas gados sāki tikt apsists?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

taaneko rakstīja: UN piņķus ar 170 pieminēju tikai tapēc, ka tur arī zīme Rīgas virzienā stāv jau fotoradara darbības zonā. Kāda jēga tad bremzēt ja esi jau piefiksēts?

Tu tā kā būtu tas ļoti gudrais? Tev ko, āzi, ar atļauto jābrauc tikai tāpēc, ka FR ir ?? Reāls kretīns,šitādi te 'asi' apsit citus un paši pēc tam mīž biksēs.

Izskatās ka tādi āži kā es- tevi apsituši ne reizi vien, tapēc tāds padumjāks esi palicis. Mediķi saka ka pietiek ar 2-3 smadzeņu satricinājumiem, lai domāšanas procesā sāktos neatgriezeniskas pārmaiņas... Laikam jau skolas gados sāki tikt apsists?

Nezinu,kas tev tur ir, bet fakts tāds ir ,ka tu esi ekonomiskais bēglis ( lupatnieks) , kurš tik vien var atļauties,kā nopirkt vecu mašīnu Norvēģijā un tad te zīmēties.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: izklaide.delfi.lv/...

Ūdre-elite?

Dēļ tās stulbās popielas šorīt nokavēju darbu, jo krastmala bija ciet...

Japnis Reģ.: 06.11.2006
0 0 Atbildēt
sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Japnis rakstīja: www.kasjauns.lv/...

Sviestnesis ikaunis?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Vīrietis veikalā iepērkas. Pie kases,maksājot, pārdevēja saka

- atvainojiet,man beigusies sīknauda, vai jūs par atlikumu nepaņemtu lūk to kožļeni ar Mikimausu ??

Vīrietis- jūs ko, mani par bērnu uzskatāt? Dodiet man to ar Terminatoru !

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vecis dāvanu veikalā: "Man lūdzu to sarkano pūkaino pēcpusi";

Pārdevēja sašutusi: "Tā nav pēcpuse, tā ir sirsniņa...";

Pircējs: "Es esmu kardiologs ar 20 gadu stāžu un labi zinu, kā izskatās sirds. Tāpēc dodiet man lūdzu to pēcpusi!"

Japnis Reģ.: 06.11.2006
0 0 Atbildēt

ugunskurs

9gag.com/...

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Puisis kārto eksāmenus autoskolā. Eksaminators uzdod jautājumu:

- Lūk krustojums, lūk jūsu mašīna, lūk smagā automašīna, lūk tramvajs. Kurš krustojumu šķērsos pirmais?

- Motociklists.

- Nav te nekāda motocikla!!! Lūk jūsu mašīna, lūk smagā automašīna, lūk tramvajs. Kurš

krustojumu šķērsos pirmais?

Puisis kārtīgi padomājis:

- Motocikls!

Eksaminators dusmās:

- Nu no kurienes šeit ir uzradies motocikls!!!?????

- Velns viņu zina, no kurienes tie vienmēr uzrodas....

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

- Halo!

- Tēti, es ar akmeni trāpīju pa kaut kādu "Ferrari"...

- Kas zvana? Es tevi nezinu, nezvani te vairāk!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Egļu iela, Kuldīga goo.gl/...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Pļavnieki... www.youtube.com/...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Īsteni \"latvisks\" konkursa temats www.delfi.lv/...

Japnis Reģ.: 06.11.2006
0 0 Atbildēt
CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Ieejiet google tulkotājā ieraksti no ķīniešu val. uz latviešu val. šito- 把手拿回 un noklausaties (ķīniešu val.)

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Ziema.

Putenis.

Šosejas malā tālbraucējs šoferis maina riepu savam Kamazam un purpina:

"Teica taču māte, mācies, dēliņ, par ginekologu.

Gan nauda turēsies, gan rokas vienmēr siltumā."

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Dievs uztaisīja pērtiķi un darbu, lai rastos cilvēks. Ar pingvīnu bija vieglāk, tas iznāca labs uzreiz.

EZ Reģ.: 04.03.2004
0 0 Atbildēt

šodienas anekdote,

vai tas būtu iAuto sēne??:

Juris Sēne uzstādījis Ginesa rekordu grāmatas cienīgu rekordu - viņš visu laiku dzer un nestrādā. Viņam ir trešā invalīdu grupa, jo ar vienu aci gandrīz neredz, brilles drausmīgas, un tāpat reibumā ar riteni visu laiku braukā.

Policija Sēnem atņēmusi piecus riteņus un vienīgais veids, kā izciest sodu, būtu likt vīrietim sodu atstrādāt, raksta «Diena».

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ne ne, šitam bija sābs.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Citeeju:

"Šodien aizsprostojās pods. Neiet prom ūdens un viss. Ja aizsprostojas vanna vai izlietne, tad palīdz "vantūzis", nezinu pat, kā pareizi šis rīks latviski jāsauc. Bet ko lai dara ar podu? Te es atcerējos, ka skapī manīju mētājamies santehniķu trosi. Tiem, kas nezin - būtībā tā ir vienkārša trose, kurai galā ir rokturis, lai to būtu vienkāršāk griezt. Paņēmu trosi un sāku to stumt podā. Kautkā grūti gāja, bet tomēr iestūmu visus padsmit metrus. Ūdens prom neiet. Velku laukā, atpakaļ nāk gandrīz vai grūtāk, nekā iekšā. Izvelku - galā zeķe! Nobrīnījos, kurš no mājiniekiem būtu tik gudrs, lai zeķi mestu podā... Bet ūdens joprojām neiet prom! Neko darīt, bāžu atkal trosi podā, kad atskan zvans pie durvīm. Atveru, tur kaimiņš slapjiem matiem un halātā, prasa, vai es esmu tas nelietis, kurš viņam zeķi nospēris.

Neko ļaunu nenojauzdams, šis mazgājies dušā, kad saklausījis, ka kaut kur pa caurulēm kaut kas skrapstinās. Nu neko, šis mazgājas tālāk. Te pēkšņi skatās - poda vāks paceļas, no tā apakšas izlien kaut kāds nesaprotams verķis, viss sūdos un matos un vēl visādā drazā, griezdamies šķaida to visu uz sienām un grīdas, aizlien līdz zeķēm, kas mierīgi mētājas uz grīdas, aizķer vienu un tad nozūd atpakaļ podā!"

P.S. Labi, ka viņš nesēdēja uz poda..."

kopī no Sejasgrāmatas

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti