Anekdote ... :)

Dzēsts lietotājs Reģ.: 19.04.2024

sodien sudigi ar jokiem..

 
recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt
Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Kur kvatrai ir olas????

www.auto24.lv/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Nupat Latgalē, viesu mājas īpašniece stāstīja (nezinu varbūt folklora, varbūt tā bijis)

Saimniecei govi jāpāro, bet noskatītais bullis vai nu nevar, negrib vai desās palaists.

Padzirdējusi, ka ir tāda mākslīgā apsēklošana, sazvanījusi, izsaukusi speciālistu.

Tas atbrauc, ieved šo kūtī, rāda un un tā stomīgi stāsta:

"nu tur mana brūnaļa, tur ūdens bļoda, ziepes un tīrs dvielītis... tur ķeblītis... tur pakaramais, kur bikses uzkārt... vai, es pati uz istabu, kad beigsiet, pasauciet..."

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Nupat Latgalē, viesu mājas īpašniece stāstīja (nezinu varbūt folklora, varbūt tā bijis)

Saimniecei govi jāpāro, bet noskatītais bullis vai nu nevar, negrib vai desās palaists.

Padzirdējusi, ka ir tāda mākslīgā apsēklošana, sazvanījusi, izsaukusi speciālistu.

Tas atbrauc, ieved šo kūtī, rāda un un tā stomīgi stāsta:

"nu tur mana brūnaļa, tur ūdens bļoda, ziepes un tīrs dvielītis... tur ķeblītis... tur pakaramais, kur bikses uzkārt... vai, es pati uz istabu, kad beigsiet, pasauciet..."

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt
Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Bļeģ, jūs visi geji esat,

Viens otram pakausī tik dvešat!

Jūs izliekaties tik uz ielas,

Bet dirsa pilna slīdošas vielas!

Ar pirkstu jūs rādat un apsmejat geju,

Bet vakarā glāstat savu anālo eju,

Gribat, lai jūs par Ilzīti sauc,

Un maigi līdz aknām dirsā jums mauc!

Jūs sen vairs nemākat nopirsties klusu,

Jo dirsā var iebraukt gandrīz pat ar busu!

Pa dienu tu saki ka neesi pediņš,

Bet no rīta surst ānis,ka jāliek klāt lediņš!

Dienā tu Māris, vakarā Māra,

Un naktī tevi dirsā izpisa Sāra!

Atliek tev tik paplest kājas!

Pimpim dirsā ir īstās mājas!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Bļeģ...

Nepiepildītie sapņi, dvēseles kliedziens?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Cik ļoti ir jāsapīpējas vai jāaizlej acis lai ienāktu prātā kaut ko tādu izdomāt un publicēt/pārpublicēt. Prātiņ nāc mājās.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Speciāli švakajiem:

Nogāzis mani dīvānā, viņš turpināja kaislīgi skūpstīt kaklu, krūtis, bet ar vienu roku jau centās atpogāt manus šortus. Es gulēju aizvērtām acīm, un ļāvos liktenim.

Atpogājis šortus, Goča ar abām rokām tos norāva kopā ar apakšbiksēm. Nosviedis tos uz grīdas viņš ķērās klāt manam pimpim. Atbrauca līdz galam priekšādiņu un sāka to braucīt.

– “Nu, baigi forši!”– jutu kā manu pimpi aptver viņa karstā mute.

Aptvēris ar lūpām, viņš lēnām sāka sūkāt, arvien vairāk to norijot, līdz viss mans pimpis bija viņa mutē. Tas bija tik baigi kaifīgi un neparasti.

Padarbojies ar manu pimpi Goča pēkšņi to atlaida un piecēlās no dīvāna. Es atvēru acis, lai redzētu, kas tad nu notiks.

Piegājis pie bufetes viņš paņēma vazelīna tūbiņu un nāca atpakaļ. Nostājies pie dīvāna viņš novilka peldbikses, un es ieraudzīju viņa ”kaujas ieroci” visā savā varenībā.

Tikai tagad es pa īstam sapratu, kas mani sagaida!

Tas draudīgi šūpojās un vibrēja, gandrīz skardams Goča vēderu. Es skatījos uz to kā trusītis. Man tas likās liels un resns. Mans gandrīz pazuda viss reibums.

Mani pārņēma bailes.

– “Kā tas būs, kad Goča to bāzīs manā dupsī? Man taču sāpēs!”– es nodomāju.

– “Ak, kāpēc man vajadzēja šurp nākt?”

– “Nu, pagriezies uz vēdera!”– es izdzirdu pavēlošu Gočas balsi.

Es lāgā neaptvēru, ko viņš no manis grib, un turpināju blenzt uz viņa biedējošo pimpi.

– “Nu, davai, davai, ko lauzies!”– Goča kļuva pavisam nepacietīgs un saņēmis mani pie dibena sāka velt uz vēdera.

– “Varbūt nevajag, man taču sāpēs! Tev taču tāds liels un resns!– es vēl mēģināju kaut kā iebilst.– Lūdzu tikai lēnām…”

Goča neklausījās manī un enerģiski turpināja manis iekarošanu.

Nogāzis mani uz vēdera viņš mani iekārtojās starp manām kājām, tās plati izplešot. Jutu, ka kaut kas pieskarās manam caurumam un spiežas iekšā. Es sarāvjos un mēģinu sasprindzināt savu dupsi. Manī radusies kaut kāda dīvaina, pasīvās pretestības sajūta.

– “Lai viņš mazliet pamocās! Lai nav tik viegli kā nodomājis!”

Tomēr viņa ieziestais pirksts viegli ielīd iekšā.

– “Nav nemaz tik traki!”– mani pārņem gluži vai patīkama sajūta.

Viņš vēlreiz iesmērē pirkstu un atkal iebāž to manā dupsī. Šoreiz es vairs nesasprindzinos un ļauju, lai viņš darbojas. Tad, izvilcis pirkstu, viņš ieziež savu pimpi.

– “Nu tā, tagad sākies,”– es nodomāju, un instinktīvi atkal saspringstu gaidās.

Goča uzguļas man virsū; ar kreiso roku atbalstās pret dīvānu, bet ar labo saņem savu pimpi un virza to. Vispirms es jūtu kā viņa pirksts uztausta manu atveri, un tad jau tur spiežas klāt arī viņa pimpis.

Es neviļus mēģinu pielikt roku, lai kaut kā aizkavētu, bet Goča enerģiski nogrūž manu roku un turpina iesākto. Viņa pimpis jau ir atradis īsto vietu un sāk spiesties iekšā.

Sāk sāpēt, un es mēģinu saspiest ciet savu dupsi. Gribu pavikties uz priekšu, lai viņš nevarētu iebāzt, bet tas ir veltīgi. Goča uzguļas man pavisam virsū un turpina stumt iekšā, pieturēdams mani aiz pleciem.

Ar varenu spēku viņš stumj savu “virzuli” līdz galam. Vienu brīdi kļūst neciešami sāpīgi un es iekunkstos.

– “Nu, nu, viss ir kārtībā, pacieties mazliet.”– es dzirdu pie auss Gočas balsi.

Es guļu ne dzīvs, ne miris. Liekas, ka dibenā ir iedzīts resns miets. Pēc brītiņa tas sāk kustēties, radot papildus sāpes.

Kā par brīnumu es sāku pierast, un nav jau tik briesmīgi kā sākumā likās.

Goča drātē ar visu spēku, skūpsta manu kaklu, ar vienu roku aptvēris krūtis, bet ar otru spaida manu pimpi.

Es viņu jūtu visur, bet it īpaši jau dupsī. Lielās sāpes sen jau pārgājušas. Tagad palikusi tik tāda smeldzīga, bet patīkama sajūta.

– “Tas ir – atdošanās prieks!”

Goča jau sāka elsot un “pālis” sāk kustēties arvien ātrāk. Viņa vēders sitas pret manu dibenu ar slapju plīkšķi.

– “Dziļāk, dziļāk…”

Goča krampjaini mani apkampj, iekožas man skaustā, un dragā…

– “Oi, oi!– viņš skaļi sten un raustās.

Un tad iet vaļā. Viņa pimpis izdara īsus konvulsīvus grūdienus. Liekas, ka viņš mani pilnīgi iespiedīs dīvānā.

– “Ā, ā, ā…”– viņš gārdz un karstā sperma ieplūst manā miesā.

Pamazām viņš nomierinās, bet mani neatlaiž. Pimpi ārā nevelk, tik guļ man virsū pilnīgi slābans.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu slims kas slims

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Gauss stāsta savus pārdzīvojumus sakarā ar nevainības zaudēšanu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Cik ļoti ir jāsapīpējas vai jāaizlej acis lai ienāktu prātā kaut ko tādu izdomāt un publicēt/pārpublicēt. Prātiņ nāc mājās.

sūds par to izdomāšanu vai pārpublicēšanu - šitāda figņa ir jāmeklē visai mērķtiecīgi, jāzina, ko meklē, kas interesē, vesels lērums vēl jāizlasa, lai atbilstu prasītajam, "nejauši uzskriet virsū" šāda tipa sacerējumiem varētu būt pagrūti un vēl iedziļināties, kam esi "uzskrējis virsū"...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

pucinja (sieviete) 14. Feb 18:34

Mana instrukcija ka vajag laizīt pezinu.

Esmu lezbiete,tadēļ to maku ļoti labi.Es savai partnerītei sākumā uzleju medu uz pežas,tad saspļauju siekalas,tad ar salmiņu visu iesūcu mutē un vienvardsakot savā bākā uztaisu kokteili.Un tad to visu iesūkto caur salmiņu ielaižu viņai atpakaļ pežā un sanāk medussperma.Un tad es paņemu olukuļamo un riktīgi sakuļu un viņa ir vienkārši starā kad to daru,jo vienmēr viņai ir ļoti spēcīgs orgasms bļauj kā aizkauta vista jeb govs.Tad vel vajag uzpiest citronu suliņu,putukrējumu ar ķirsīti (ja ir svētki) un tad tā pamatīgi to visu iemasēju iekšā.Un pašās beigās,lai 100% orgasms uzvelku kerzu iesperu pa pežu un ar pātagu vel plusā ieperu viņai.

Piedodiet esmu kulināra un tādēļ šāda ir mana receptīte.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
1 0 Atbildēt

Kaksis seksdraugos reģistrējies kā "pūciņa" ... izvirtulis!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paši drošvien sapņojat paši par tādām izklaidēm, tikai kauns atzīties

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

Sveicināti

„Starpgalaktiskais Pasaules Galu centrs” AS vēlas pateikties, ka Jūs esiet izvēlējies mūs par savu sadarbības partneri.

Atsaucoties uz mūsu 20.05.2011.nosūtīto paziņojumu par Pasaules Galu, vēlamies atvainoties Jums par radušos situāciju un sagādātajām neērtībām, nosūtot Jums vēstuli, kurā ir norādīta nekorekta informācija par Pasaules Gala datumu 2011. gada 22. maijs plkst 4:00.

Iepriekš minētā kļūda radusies tehnisku iemeslu dēļ un šobrīd tā ir novērsta. Vēlamies informēt, ka īstais Pasaules Gals ir plānots 22.12.2012 un pašlaik Jums vēl nav nepieciešams veikt vēstulē minētās darbības (grēku izsūdzēšana, radinieku apziņošana, bunkuru rakšana).

Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ar cieņu,

Jūsu Starpgalaktiskais Pasaules Galu Centrs

Tālrunis informācijai: +4853330 2238 2322110 49589640 454

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Vairākums vīriešu masturbē ritmiski glaudot, spaidot vai beržot peni ar vienu roku, vadot roku augšā - lejā pa peņa ķermeni, turot peni satvertu kulakā vai pirkstos (sk. 2. tabula). Tikai peņa galviņas vai olnīcu stimulācija ir sastopama retāk, kaut daudzi vīrieši masturbējot, to dara vienlaicīgi (Masters, Johnson, 1979). Nedaudzi vīrieši stimulē galvenokārt iemauktu (saitīti, kura atrodas galviņas pakājē), citi ritmiski atvelk un uzmauc peņa galviņai tās priekšādu. Tipiskajā gadījumā vīrietis uzsāk masturbāciju ar viegliem pieskārieniem penim. Ar seksuāla uzbudinājuma pieaugumu, pieaug arī stimulācijas ātrums un spēks, sasniedzot maksimumu pirms pašas ejakulācijas (Masters, Johnson, 1979). Ejakulācijas laikā vieni vīrieši palēnina ritmu, citi spēcīgi saspiež peni, bet vēl citi pilnīgi pārstāj stimulāciju.

Pusaudžu vecumā daži zēni piedalās grupveida masturbācijā, dažkārt sacenšoties - kurš ātrāk sasniegs ejakulāciju, vai kuram sperma aizlidos vistālāk.

Citus pusaudžus (un vīriešus arī) vairāk nodarbina jautājums, kā savākt ejakulātu (izvirdušos spermu) kādā traukā, uz papīra, vai dvieļa. Lai neatstātu “pēdas”(pierādījumus) - izžuvusī sperma atstāj raksturīgus plankumus, daudzi masturbē tualetē vai vannas istabā, kur ziepes un ūdens palīdz atrisināt šo problēmu.

Daži vīrieši (īpaši pusaudži) dod priekšroku frikcijām (peņa ritmiskām kustībām uz priekšu - atpakaļ) pret kādu priekšmetu, piem. gultu, spilvenu (Kinsey, Pomeroy, Martin, 194, starp drauga kājām vai gurnu (Hite, 1978; Stark, 1996). Starp citiem eksotiskākiem masturbācijas veidiem var atzīmēt peņa ievadīšanu dažādos priekšmetos: pudelēs ar plašu atveri, ābolā, kuram izgriezta serde un izmantojot citus augļus, mīkstās rotaļlietās, šļūtenēs, plastilīnā, mālos u.c.

Daudzos žurnālos plaši tiek reklamētas dažādas masturbācijas ierīces vīriešiem - dažādas “mākslīgas dzemdes makstis” no plastiskiem materiāliem un gumijas; “piepūšamas meitenes naturālā augumā”, kurām ir visi atribūti - krūtis, vagīna un anālā atvere, lūpas, turklāt ar pneimatiskām vai elektriski darbināmām sūkšanas un frikcijas ierīcēm. Lietot šādas ierīces var ieziežot tās ar losjonu vai krēmu; dažas ierīces ir vibrējošas un pat siltuma izjūtu radošas.

Jāņem vērā, ka šie priekšmeti ne vienmēr ir augstas kvalitātes un to lietošana ir riskanta. Ir zināmi smagu traumu gadījumi, piem. ievadot peni darbojošā putekļu sūcēja iesūcēja caurulē tika norauta penim āda (Mannion, 1973).

Pie ļoti retiem masturbācijas veidiem var pieskaitīt orālo seksu vienatnē (pašfellāciju), priekšmetu ievadīšanu urīnizvades kanālā un anālajā atverē (Kinsey, Pomeroy, Martin, 194. Krūts stimulācija vīriešiem arī neietilpst parastajos masturbācijas veidos.

Literatūra:

1. HUMAN SEXUALITY, Viljams G. Masters, Virdžīnija E. Džonsona, Roberts K. Kolodnī. 1998.

2. Kinsey et al, 1953

3. N. Haire, The Enciclopaedia of Sex Practice, London

4. D.E.Carr, The Sexes, Heinemann

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 2 Atbildēt

Ja ar šo rakstu vien es spētu sabiedrību pārliecināt par boikota nepieciešamību, tad šajā vietā arī varētu šo rakstu pabeigt.

Bet ko darīt tiem, kas dažādu iemeslu dēļ tomēr nespēs atturēties no piedalīšanās vēlēšanu rituālā?

Nekādā gadījumā neorientēties pēc reklāmas kampaņām, emocionāliem saukļiem vai oficiālajos mēdijos raidītajiem “ekspertu” padomiem. It īpaši indīga ir Sorosa finansēto organizāciju propaganda. Partijas varam vērtēt tikai pēc to darbiem.

Cik esmu vērojis, pēdējā gada laikā Dombrovska administrācijas genocīda politiku visvairāk bremzējusi un bloķējusi Zaļo Zemnieku savienība. Ne mazākā mērā nevēlos šo partiju idealizēt, jo arī tā arvien atbalsta līdzšinējo “Vašingtonas konsensa” un eirointegrācijas politiku, taču iespēju robežās tā tomēr mēģinājusi šo politiku īstenot kaut nedaudz Latvijas iedzīvotāju labā, cenšoties izvairīties no ekstrēmākajām genocīda izpausmēm. Arī SC ir daži apņēmīgi cilvēki, kas nopietni domājuši par politikas maiņu, taču partija kopumā ir liels nezināmais. Man ir bijuši personīgi kontakti ar dažiem cerīgiem šīs partijas pārstāvjiem, taču organizācija kopumā un it īpaši tās vadība man nekādu uzticību nerada.

ZZS priekšrocība ir arī tā, ka tās premjerministra kandidāts ir politikā, pārvaldē un arī saimnieciskajā darbībā ļoti pieredzējušais Ventspils mērs Aivars Lembergs. Personīgi viņu nepazīstu, bet ilgstoši esmu vērojis viņa darbību un tās rezultātus, piemēram, Ventspils attīstībā. Manuprāt, Lembergs ir vairākas galvastiesas pārāks par citiem redzamākajiem politiķiem. Viņš sevī izkopis organizatora un praktiķa talantus, spēj domāt valstiski un stratēģiski, runā skaidru valodu un nebaidās pārkāpt aiz okeāna diktētos noteikumus. Turklāt Lembergs izrādījis apbrīnojamu dūšu un izturību, ar pašcieņu un pat humora izjūtu iziedams cauri starptautiski organizētajām kriminālajām vajāšanām un nomelnošanas kampaņām. Ja viņš to visu izturējis un nav salūzis, tas nozīmē, ka Lembergs ir arī cīnītājs ar tērauda rūdījumu. Tieši tāds stratēģiski domājošs un drosmīgs valstsvīrs, manuprāt, nepieciešams valstij smagā, kritiskā periodā. Lai nu kas, bet Lembergs nav nekāds pakalpiņš vai glums līdējs-laipotājs. Lembergs labi saprot pastāvošo pasaules kārtību un Latvijas nacionālās intereses, turklāt ir cīnītājs un darītājs. zinas.nra.lv/...

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 2 Atbildēt

Arī es un mana ģimene apsveram - par ko. Vai Šlesers, vai Lembergs, vai Ušakovs? Šleseram ir pieredzējusi komanda un pats kūsā no enerģijas , drosmīgiem lēmumiem un idejām! Lembergs ir saimnieks, kādu nav daudz un ar sirdi un dvēseli ir par Latviju, bet pilitizētās tiesībsargu iestādes dara visu, lai viņu novāktu no politiskās skatuves, baidos, ka Bērziņam nebūs drosmes viņu nominēt! Ušakovs ir iemantojis cieņu rīdzinieku vidū- turpat 70% rīdzenieku viņu novērtējuši kā labāko Mēru! Bet nav zināma viņa komanda. Tātad kurš?

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Ja vēl par Lembergu un Ušakovu es vēl varētu saprast kāpēc tauta atbalsta, tad par Šlesi un vēl jo vairāk Šķēli, man nav skaidrs kādēļ viņus ... nav iestūmuši vēstures mēslainē...

Seene Reģ.: 18.12.2002
1 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Ja vēl par Lembergu un Ušakovu es vēl varētu saprast kāpēc tauta atbalsta, tad par Šlesi un vēl jo vairāk Šķēli, man nav skaidrs kādēļ viņus ... nav iestūmuši vēstures mēslainē...

Ieteiktu paskatītie šo, un saprast, cik patiesībā maza jēga ir no šīm vēlēšanām. Ne mums vieniem šādas problēmas - šie video ir no UK vēlēšanu materiāliem.

blog.cgpgrey.com/...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
1 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Ja vēl par Lembergu un Ušakovu es vēl varētu saprast kāpēc tauta atbalsta, tad par Šlesi un vēl jo vairāk Šķēli, man nav skaidrs kādēļ viņus ... nav iestūmuši vēstures mēslainē...

Pa lielam ņemot Šķēle ir vienīgais īstais latvju politiķis. Viņš vienmēr ir panācis savu un ticis galā faktiski ar visu. Kopš viņš nolikvidēja TP, man politika vairāk neinteresē vispār. Tāpēc balsošu par SC (par Ušakovu un Ādamsonu).

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 1 Atbildēt

Gauss rakstīja:

WALA rakstīja: Ja vēl par Lembergu un Ušakovu es vēl varētu saprast kāpēc tauta atbalsta, tad par Šlesi un vēl jo vairāk Šķēli, man nav skaidrs kādēļ viņus ... nav iestūmuši vēstures mēslainē...

Pa lielam ņemot Šķēle ir vienīgais īstais latvju politiķis. Viņš vienmēr ir panācis savu un ticis galā faktiski ar visu. Kopš viņš nolikvidēja TP, man politika vairāk neinteresē vispār. Tāpēc balsošu par SC (par Ušakovu un Ādamsonu).

Vai tik tu šito nerakstīji?

par ko lai balso!??? 16.09.2011 09:42 Ziņot!

Mana izvēle krustcelēs !!!!!!!!!!!!!

Ja gribat, lai tauta tiek čakarēta arī turpmāk -vēl 3 gadus, balsojiet par jenotiem , lāčiem, vilkiem!

#

Visu laiku balsoju par Šķēli, par ko tagad lai balso?

Laikam vajadzēs par Šleseru, viņš vismaz arī par attīstību un investīcijām domā.

Var jau protams iebalsot nacionālos un staigāt ar tukšu vēderu, bet kaut kā neērti ka vēders kurkst.

#

man par pārsteigumu, tieši no N.Ušakova es dzirdēju,ka viņam cilvēks ir pirmajā vietā un pēc tam cipari,konsolidācijas!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
1 0 Atbildēt

Anālais sekss

Pretēji makstij, ānuss nav speciāli piemērots tam, lai tajā iesprauktos dzimumloceklis. Bet – tāda nebija arī mute, tomēr orālais sekss sniedz milzīgu baudu stimulējamajam, un nereti arī stimulējošajam.

To pašu var teikt arī par anālo seksu. Ānuss ir elastīgs muskuļu gredzens, kurš var ļoti patīkami saspiest dzimumlocekli. Dažiem vīriešiem patīk anālais sekss, jo viņus vairāk uzbudina tas, kā ānusa gredzens saspiež dzimumlocekli. Daži geji praktizē anālo seksu kā patīkamu alternatīvu orālajam seksam vai masturbācijai.

Nekādā gadījumā ne visi geji praktizē anālo seksu. Taisnību sakot, daudzi no viņiem beidza to darīt, kad tika atklāts HIV. Tajā pašā laikā anālo seksu izbauda daudzi heteroseksuāļu pāri.

Pārsteidz tas, ka saskaņā ar likumu, anālais sekss jeb “sodomija” ir atļauts tikai vīriešiem, kuri sasnieguši pilngadību. Tomēr netiek atzīts, ka vīrietis var legāli nodarboties ar anālo seksu ar sievieti, vienalga, kādā vecumā viņš būtu, pat ar savu laulāto draudzeni.

Dažiem vīriešiem un dažām sievietēm patīk sajust dzimumlocekli ānusā, jo viņus šāda pieredze uzbudina un priecē jūtas, ka viņi var atdoties savam mīļotajam.

Parasti meitenes nav noskaņotas ielaist jūs caur savu ānusu. Ja nu vienīgi dažas, kurām patīk eksperimentēt. Tā ir laba sajūta, kaut arī reizēm ir grūti ieiet. Man patīk to darīt, tomēr tas nenozīmē, ka esmu gejs.

27 g. v. vīrietis

Nekas nevar tam pielīdzināties. Kad viss izdodas, tu jūties tā, it kā būtu nonācis paradīzē.

22 g. v. puisis

Nedrošs sekss

Anālais sekss droši vien ir visnedrošākais seksa veids. Diez vai tā piekritējus iepriecinās ziņa, ka šādā veidā ir visvieglāk inficēties ar seksuāli transmisīvajām slimībām, kā arī ar taisnās zarnas gonoreju, hepatītu B un HIV.

Briesmas palielinās tāpēc, ka taisnā zarna ir ļoti jutīga un tās audi ir viegli ievainojami. Tā kā tā ir ļoti elastīga, ir viegli ievainot arī dzimumlocekļa, kurš tajā spraucas, virsmu. Tāpēc cilvēku, kuri nodarbojas ar mīlestību šādā veidā, asinis sajaucas, bet tas uzreiz palielina infekcijas, arī HIV, izplatīšanās risku.

Vislielākās briesmas draud tam, kurā iespraucas, kaut gan arī vīrietis, kurš ieiet anālajā atverē dzimumakta laikā, ļoti stipri riskē.

Esmu darījusi to vairāk nekā desmit reižu. Un nevaru teikt, kad man būtu ļoti paticis. Pirmo reizi man ļoti sāpēja un nācās viņu apturēt. Pēc tam bija vieglāk, tomēr man tas neliekas ļoti seksuāli. Es pazinu vairākus puišus, kuri gribēja to izmēģināt. Izskatās, ka puišus tas intriģē.

26 g. v. meitene

Lai būtu droši

Visdrošākais veids, kā uzsākt anālo seksu, ir:

tam, kurš gatavojas ieiet partnerī, jāuzvelk prezervatīvs, kas pamatīgi ieziests ar uz ūdens bāzes izgatavotu lubrikantu. Tādā veidā tiek samazināta berze – dzimumloceklis un taisnās zarnas audi netiek tik stipri bojāti, arī prezervatīvs tiek mazāk nostiepts un ne tik viegli plīst;

izmantojiet prezervatīvus, kuri ir biezāki par standarta prezervatīviem, piemēram, “Durex Extra Strong” vai “Superstrong Mates”. Tie daudz retāk plīst vai tiek izberzti cauri anālā seksa laikā;

var palīdzēt prezervatīvs, kas pārklāts ar Nonoksinol-9, kam piemīt gan spermicīdas, gan bakteriocīdas īpašības. Tajā ir sastāvdaļa, kura nogalina spermatozoīdus, kā arī var nogalināt dažus baktērijas un vīrusus, kuri izplatās dzimumceļā. Vienīgā problēma: šo prezervatīvu drošība vaginālā dzimumakta laikā ir pārbaudīta un eksperimentāli pierādīta, tomēr tie var būt nepietiekami droši anālā seksa laikā;

pirms ieiešanas uzklājiet daudz lubrikanta uz ānusa;

ieejiet lēni un maigi, varbūt tam, kurā ieiet, ir labāk būt virspusē, lai viņš varētu kontrolēt ieiešanas dziļumu un tempu;

kaut arī formāli heteroseksuālu pāru anālais sekss nav legāls, daudzi to dara – un izbauda. Tomēr šādiem pāriem vajadzētu iegaumēt vienu lietu: nekad neieejiet makstī uzreiz pēc ieiešanas ānusā, nenomazgājot dzimumlocekli. No dzimumlocekļa uz maksti pārnestās baktērijas var izraisīt maksts infekcijas.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Gauss, tas protams ir interesanti, bet kāpēc anekdošu tēmā jāklāsta sava pieredze? Tas vairāk politikai piederētos.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti