Anekdote ... :)

Dzēsts lietotājs Reģ.: 25.04.2024

sodien sudigi ar jokiem..

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Un tā tas būs arī turpmāk.

Es gan tik pārliecināts nebūtu... Tas veidojums jau sevi ir pietiekami degradējis, lai apmēram būtu skaidrs, ka neko daudz jau no iepriekšējiem neatšķiras...

Jā, varētu piekrist tam, ka V ir viens no, tā teikt, mazākajiem ļaunumiem LV politikā, bet, nu, nekas vairāk.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Zvans VID-am

-"Hallo! Nupat redzēju ka mans kaimiņš ēd desu! "

atbilde

-"Skaidrs! Izbraucam!"

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Esmu par V, par viņiem balsoju un balsošu, jo es analizēju, domāju līdzi un tāda ir mana izvēle.

Tas, ka V ir valsts vadītāji, liecina, ka viņiem uzticas vairākums. Un tā tas būs arī turpmāk.

SC vairākums pieder Rīgā un tas nozīmē, ka rīdziniekiem patīk vadītājs, kurš atļauj uz 3 dienām bloķēt satiksmi vienā no dzīvākajām Rīgas maģistrālēm, radot daudzas problēmas tikai tāpēc,lai plastikāta ģīmji un pupi no raškas var izklaidēties Rīgas centrā. Tāpat viņiem patīk anekdote ar Vanšu tiltu. Te var redzēt klasisku lielkrievu šovinisma izrādīšanos, izmantojot ietekmi Rīgas domē.

Nepiekrītu.

V ir valdībā, jo labi mācēja samudžināt sadarbību ar partijām par ko nobalsoja vairākums, kas nebalsoja par V.

Vienkāršak V ir labākie Ostapi Benderi, un viņus par to pašlaik nesodīs

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: vanšu tiltā virs brauktuvēm vajadzētu nostiept tīklus un lai kāpj kas vēlas.....

nu lai tie praideri nekrīt uz mašīnām

tīkli izmaksātu lētāk kā 10000lati dzeloņdrāšu uzstādīšanai

un varētu iekasēt 10 latus no katra kāpt gribētāja

vēl vari paspēt uz privāto partnerību ar SC,

vai arī pagaidi, lai uztin dzeloņdrātis, tad varēs iekasēt naudu arī par notīšanu.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

reku ir viens no risinājumiem

www.draugiem.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

moš pa tām 10 štukām labāk uzbūvēt trepītes????

Nu tādas ar būri riņķī kā torņa celtņiem.... Lai drošāka kāpšana....

Pirms kāpšanas jānopērk biļete rātslaukuma kasē.... Ja nav biļetes, tad sods....

To visu var saistošajos noteikumos iedzejot.... Un pie ieejas tilta trepēs izkarināt lai tauta lasa

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Kaut kur feisbukā klejoja jaunais sporta veids - vantings. Tikai tagad uz sitiena nevaru atrast.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Starp citu, ja Vienotība ir tādi rīcības cilvēki, kāpēc vēl joprojām notiek visas tās nejēdzības ar fotoradaru uzstādīšanu, vitronic utt... Ik pa laikam kaut ko pačīkst, ka vajadzētu... bla bla bla... bet nekas nenotiek. Un, ja pareizi atceros, FR sāga aizsākās tieši Mūrnieces laikā.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Un vēl, par rīcības cilvēkiem runājot - izrādās, KNAB gan Dombrovski, gan Vilku jau 6. jūlijā esot informējuši par Loginova izdarībām ar iks piektajiem Brīvostā. Līdz šim nekādas reakcijas no "rīcības cilvēkiem" nav bijis... Šorīt no šefa dabūju bietē, ka līdz desmitiem nebiju sagatavojis vienu papīru attiecībā uz zaudējumiem, ko viens kantoris nodarīja uzņēmumam, kurā strādāju. Interesanti, kāds vazelīns būtu jāsmērē, ja es "reaģētu" divarpus nedēļu laikā...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Starp citu, ja Vienotība ir tādi rīcības cilvēki, kāpēc vēl joprojām notiek visas tās nejēdzības ar fotoradaru uzstādīšanu, vitronic utt... Ik pa laikam kaut ko pačīkst, ka vajadzētu... bla bla bla... bet nekas nenotiek. Un, ja pareizi atceros, FR sāga aizsākās tieši Mūrnieces laikā.

Kas neuzstādīja laikā FR ?? Mūrniece ?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Starp citu, ja Vienotība ir tādi rīcības cilvēki, kāpēc vēl joprojām notiek visas tās nejēdzības ar fotoradaru uzstādīšanu, vitronic utt... Ik pa laikam kaut ko pačīkst, ka vajadzētu... bla bla bla... bet nekas nenotiek. Un, ja pareizi atceros, FR sāga aizsākās tieši Mūrnieces laikā.

Kas neuzstādīja laikā FR ?? Mūrniece ?

Neiet runa par laikā uzstādīšanu... Bet par to, kā tas viss notika, cik caurspīdīgi, kā interesēs un kā tika sastādīts līgums ar Vitronic... Tikai nesaki, ka Mūrniece nebija lietas kursā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ko tāds lācēns var padarīt loginovam?

tad jau tur būs pats vadonis jāsūta, jamais vismaz māk uzrakstīt iesniegumu milicijai

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

GB12 rakstīja: Starp citu, ja Vienotība ir tādi rīcības cilvēki, kāpēc vēl joprojām notiek visas tās nejēdzības ar fotoradaru uzstādīšanu, vitronic utt... Ik pa laikam kaut ko pačīkst, ka vajadzētu... bla bla bla... bet nekas nenotiek. Un, ja pareizi atceros, FR sāga aizsākās tieši Mūrnieces laikā.

Kas neuzstādīja laikā FR ?? Mūrniece ?

Neiet runa par laikā uzstādīšanu... Bet par to, kā tas viss notika, cik caurspīdīgi, kā interesēs un kā tika sastādīts līgums ar Vitronic... Tikai nesaki, ka Mūrniece nebija lietas kursā.

Kā interesēs? Cik caurspīdīgi? Kā interesēs vajadzēja?

Tauta taču var vienkārši to lietu sakārtot- nepārkāpt noteikumus un Vitronic buļ buļ.

Pirms FR ir brīdinājumu zīmes, tātad nejauši nevar.

Pārvietojamos FR ar nelieliem izņēmumiem liek tur, kur ir pareizi likt un kur nav jātaisa 'gonki mašinnije'.

Ja sabiedrībai tas nepatīk, ir taču piki, kuri pirms pārvietojamiem FR stāv ar plakātiem. Tas saucas sabiedrības līdzdarbošanās un demokratisku procesu dīgļi.

Tikai nevajag tos FR bojāt, tas liecina par stulbumu. Piem tajos pat Murjāņos. Tur ko, nav uz 50 jābrauc???? Stulbeņu parāde, paņemt un sakrāsot.

Nu lūk, manuprāt, lai tos radarus liek jebkurš.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Kā interesēs? Cik caurspīdīgi? Kā interesēs vajadzēja?

Nu vot, padomā, kā interesēs tas līgums šobrīd vairāk ir? Valsts (un attiecīgi iedzīvotāju) vai tomēr privātā uzņēmēja? Domāju, ne viens vien pārsteigums atklāsies, kad līgumu lauzīs. Jau šobrīd pilni mediji ir ar viedokļiem, ka valsts, laužot līgumu, brauks lielās auzās. Tad arī redzēsi, cik caurspīdīgi viss notiek.

lai kārtējo reizi nepārprastu, vēlreiz atgādināšu, es neesmu pret fotoradariem, pat neesmu pret privāto partneri šajā visā epopejā. Starp citu, ja tas līgums būtu valsts interesēs, vitroniks neatļautos tos sūdus, ko taisa šobrīd.

Tauta taču var vienkārši to lietu sakārtot- nepārkāpt noteikumus un Vitronic buļ buļ.

Vitronic arī tagad ļoti iespējams būs buļ buļ. Un arī tautas gadījumā, līguma laušana ne ar ko dižu neatšķirtos no tagadējās.

Pirms FR ir brīdinājumu zīmes, tātad nejauši nevar.

Par to jau nav raidījums. Protams, var padiskutēt, cik ļoti satiksmes drošību uzlabo tas, ka to zīmi iemet dažus metrus pirms paša FR, bet, nu, labi...

Pārvietojamos FR ar nelieliem izņēmumiem liek tur, kur ir pareizi likt un kur nav jātaisa 'gonki mašinnije'.

Ja sabiedrībai tas nepatīk, ir taču piki, kuri pirms pārvietojamiem FR stāv ar plakātiem. Tas saucas sabiedrības līdzdarbošanās un demokratisku procesu dīgļi.

Tikai nevajag tos FR bojāt, tas liecina par stulbumu. Piem tajos pat Murjāņos. Tur ko, nav uz 50 jābrauc???? Stulbeņu parāde, paņemt un sakrāsot.

Nu lūk, manuprāt, lai tos radarus liek jebkurš.

Un arī par šo nav stāsts.

Būtībā, tas, kā vitronic vazā aiz deguna un atbildīgās amatpersonas bezspēcībā tikai plāta rokas, vērtē, domā bla bla bla, arī ir viena liela anekdote.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

Autovaditāj atceries: braucot ar atļauto ātrumu tu apzodz valsti!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12, parādi man, kur pirms stacionārā FR brīdinājuma zīme ir pāris metrus pirms tā??

Es neuzskatu,ka Vitronic baigi brauc auzās, viss ir likumsakarīgi. Protams, pirms visa tā vajadzēja saprast, ka visi neļaus uz savas zemes tos likt, bija valstij jāsakārto tā sistēma, jānodrošina iespēja tos FR izvietot un tad sludināt konkursu.

Es personīgi neticu,ka viss tur ir tik sazvērnieciski kā dažiem te izskatās.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Neuzliek zīmi-slikti.

Uzliek zīmi-pārāk tuvu.

Uzliks tālāk-par tālu, nevar saprast, kur tas FR ir.

Uzliks divas- atkal iztērējuši naudu un nevar neko saprast.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: GB12, parādi man, kur pirms stacionārā FR brīdinājuma zīme ir pāris metrus pirms tā??

Es neuzskatu,ka Vitronic baigi brauc auzās, viss ir likumsakarīgi. Protams, pirms visa tā vajadzēja saprast, ka visi neļaus uz savas zemes tos likt, bija valstij jāsakārto tā sistēma, jānodrošina iespēja tos FR izvietot un tad sludināt konkursu.

Es personīgi neticu,ka viss tur ir tik sazvērnieciski kā dažiem te izskatās.

Es neteicu - pāris. Es teicu - dažus. Ir atšķirība. Un ir tādas vietas - kaut vai manis piesauktais Dienvidu tilts. Lai nu kā, tas attālums IR pārāk tuvu, jo provocē idiotus un zemos lidotājus (un arī sēņotājus bieži vien) uz strauju bremzēšanu pirms FR, nevis ātruma ievērošanu kādā bīstamākā posmā. Tāpēc arī vakar piesaucu igauņus, kuri zīmes izliek kādus 3-5 kilometrus pirms FR.

Sazvērnieciski varbūt tik ļoti nav, bet brīnums kā tu aizstāvi Vitronic, jo viens no bosiem ir no SC. Bet tas, ka šis līgums, tāpat kā daudzi citi - Dienvidu tilts, Nacionālā bibliotēka utt. utjp. pa lielam ir slēgti pēc līdzīgas shēmas - maksimāli izdevīgi uzņēmējam, ar berzieniem - valstij.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Protams, pirms visa tā vajadzēja saprast, ka visi neļaus uz savas zemes tos likt....

vispār interesanta lieta..... valstij vajag fotoradarus, bet valsts nesaskaņo to ierīkošanu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: ...berzieniem - valstij.

starp citu - arī jauno vidu celt ir finansiāli izdevīgāk kā necelt

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Neuzliek zīmi-slikti.

Manis pēc tās zīmes var nebūt vispār. Noteikumi ir jāievēro visur. Ja neievēro, rēķinies, ka jebkurā brīdī kļūsti par modeli.

Uzliek zīmi-pārāk tuvu.

Jā, šis nav pareizi. Iemeslus minēju augstāk, neatkārtošos.

Uzliks tālāk-par tālu, nevar saprast, kur tas FR ir.

Šis ir diezgan pareizi, jo motivē ievērot ātrumu garākā ceļa posmā.

Uzliks divas- atkal iztērējuši naudu un nevar neko saprast.

Protams, ka divas, ja pēc reglamenta jābūt no abām pusēm

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

A tā neatļaušana celt manuprāt ir tikai loģiska. Tā ir cīņa ar sekām, nevis cēlonis. Ja viss no paša sākuma būtu noticis tā, kā tam normāli būtu jānotiek, tad visticamāk liela daļa no tiem, kuri šobrīd neļauj, to atļautu. kaut vai tāpēc, ka tādējādi tas īpašnieks savu zemi pasargātu no zemajiem lidotājiem.

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Neuzliek zīmi-slikti.

Manis pēc tās zīmes var nebūt vispār. Noteikumi ir jāievēro visur. Ja neievēro, rēķinies, ka jebkurā brīdī kļūsti par modeli.

Uzliek zīmi-pārāk tuvu.

Jā, šis nav pareizi. Iemeslus minēju augstāk, neatkārtošos.

Uzliks tālāk-par tālu, nevar saprast, kur tas FR ir.

Šis ir diezgan pareizi, jo motivē ievērot ātrumu garākā ceļa posmā.

Uzliks divas- atkal iztērējuši naudu un nevar neko saprast.

Protams, ka divas, ja pēc reglamenta jābūt no abām pusēm

GB- ko srtīdies ar to pamuļķi, neesi sapratis, ka tas ir bezjēdzīgi. Un par cik tādi pamuļķi un skaļie bļāvēji ir sasēdušies visur- tad arī situācija- ka latvijā itkā ir baigā kņada un visi rosās, bet jēgas nekādas...

Tu jau raksti to pašu ko es. Trase Viļņa- Klaipēda vakar. Atļautais ātrums 100. 300 -500 m pirms VISIEM krustojumiem, kas nav viadukti stāv zīme fotoradars un 70. Ripinamies- jā reku viņš- tieši pirms krustojuma. Prātīgi paripojam garām, pārbraucam krustojumu un nesamies tālāk pa labu 2 joslu šoseju ar sadalošo zaļo zonu un barjērām pa vidu... Tie paši norvēģu nr...

Tādiem IDIOTIEM nepielec un nekad arī nepieleks- ka visā Eiropā FR ir kā brīdinājums, ka ceļa posms TIEŠĀM ir bīstams.IDIOTIEM kā deksters FR ir nepaklausīgo sodīšanas un soda iekasēšanas un naudas pelnīšanas veids. UN piņķus ar 170 pieminēju tikai tapēc, ka tur arī zīme Rīgas virzienā stāv jau fotoradara darbības zonā. Kāda jēga tad bremzēt ja esi jau piefiksēts? Par to jau rakstiju.Latvietis - stulbais ir ieņēmis galvā, ka pareizi ir tikai tā, kā viņš domā un savādāk nevar un nedrīkst būt. Tapēc šajā valstī nekas arī nevar mainīties. Ir liela daļa idiotu u liela daļa to, kas to zin un māk visu pasniegt tā, ka idioti aiz sajūsmas aplaudē un vārtās pa zemi. Uzvara vēlēšanās nodrošināta.

Un ja kas dekster- pateikt jā- referendumā par saemas atlaišanu es braucu 600 uz vienu pusi un nākamajās vēlēšanās 350. Un neesmu vienīgais...

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Neuzliek zīmi-slikti.

Manis pēc tās zīmes var nebūt vispār. Noteikumi ir jāievēro visur. Ja neievēro, rēķinies, ka jebkurā brīdī kļūsti par modeli.

Uzliek zīmi-pārāk tuvu.

Jā, šis nav pareizi. Iemeslus minēju augstāk, neatkārtošos.

Uzliks tālāk-par tālu, nevar saprast, kur tas FR ir.

Šis ir diezgan pareizi, jo motivē ievērot ātrumu garākā ceļa posmā.

Uzliks divas- atkal iztērējuši naudu un nevar neko saprast.

Protams, ka divas, ja pēc reglamenta jābūt no abām pusēm

GB- ko srtīdies ar to pamuļķi, neesi sapratis, ka tas ir bezjēdzīgi. Un par cik tādi pamuļķi un skaļie bļāvēji ir sasēdušies visur- tad arī situācija- ka latvijā itkā ir baigā kņada un visi rosās, bet jēgas nekādas...

Tu jau raksti to pašu ko es. Trase Viļņa- Klaipēda vakar. Atļautais ātrums 100. 300 -500 m pirms VISIEM krustojumiem, kas nav viadukti stāv zīme fotoradars un 70. Ripinamies- jā reku viņš- tieši pirms krustojuma. Prātīgi paripojam garām, pārbraucam krustojumu un nesamies tālāk pa labu 2 joslu šoseju ar sadalošo zaļo zonu un barjērām pa vidu... Tie paši norvēģu nr...

Tādiem IDIOTIEM nepielec un nekad arī nepieleks- ka visā Eiropā FR ir kā brīdinājums, ka ceļa posms TIEŠĀM ir bīstams.IDIOTIEM kā deksters FR ir nepaklausīgo sodīšanas un soda iekasēšanas un naudas pelnīšanas veids. UN piņķus ar 170 pieminēju tikai tapēc, ka tur arī zīme Rīgas virzienā stāv jau fotoradara darbības zonā. Kāda jēga tad bremzēt ja esi jau piefiksēts? Par to jau rakstiju.Latvietis - stulbais ir ieņēmis galvā, ka pareizi ir tikai tā, kā viņš domā un savādāk nevar un nedrīkst būt. Tapēc šajā valstī nekas arī nevar mainīties. Ir liela daļa idiotu u liela daļa to, kas to zin un māk visu pasniegt tā, ka idioti aiz sajūsmas aplaudē un vārtās pa zemi. Uzvara vēlēšanās nodrošināta.

Un ja kas dekster- pateikt jā- referendumā par saemas atlaišanu es braucu 600 uz vienu pusi un nākamajās vēlēšanās 350. Un neesmu vienīgais...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti