Anekdote ... :)

Dzēsts lietotājs Reģ.: 05.05.2024

sodien sudigi ar jokiem..

 
Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Viss jaunais ir labi aizmirsts vecais:

Uzņēmumam Statoil nācās pacelt degvielas cenas, jo, pēc iepriekšējas degvielas cenu paaugstināšanas cēlās degvielas transportēšanas izmaksas!

Vairāk te: www.dus.lv/...

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Nesen iebira inboxā...

Apsveikuma uz Jums,

Mani sauc Mr Kevin Brown galvas audita departamenta finanšu māja šeit Eiropā (tagad atvaļināts). Es redzēju savu kontaktinformāciju laikā mana privātā meklēt pie informācijas centrs, un es vēlos domāt, ka jums būs ļoti godīgi, un kas spēj palīdzēt / partnerību ar mani šajā biznesa darījumus.

Es esmu sazinoties jums nostāties kā nākamo-of-tuviniekus uz mirušā Client no finanšu māja, tāpēc, ka viņa fonds deponēt tiks atbrīvota un izmaksā jūs kā saņēmēju un nosauca nākamā-of-tuviniekus. Visus dokumentus un pierādījumus, kas ļautu jums šie līdzekļi ir rūpīgi izstrādāta kā es nodrošinās viņus no dažādu biroju bažas par veiksmīgu nodošanas fonda jūsu labā.

Kopš viņa nāves neviens no viņa attiecības vai nākamo-of-ģimene ir iesniegusi pieprasīt šo fondu kā mantinieks. Finanšu māja ir meklēt kādu no radiniekiem nākt klajā ar prasību, bet nevienam nav darīts, ka. Man personīgi ir bijis neveiksmīgs atrast radinieki 5 gadus tagad, es meklētu savu piekrišanu klāt Jūs kā tuvāko radinieku / Vai saņēmējam mirušā jo finanšu māja netiks atbrīvot šo naudu, ja kāds attiecas uz prasījumu, nākamās of-dzimta, lai mirušajam, kā norādīts mūsu darbības pamatnostādnēs.

Man ir vajadzīga jūsu steidzami sadarbību, jo es nevēlos šo naudu, lai tie stātos finanšu kase. Apvienotās Karalistes banku politika un pamatnostādne paredz, ka visām neiekļautu naudas pieder mirušo personu par laiku, kas 8 gadus tiks pārskaitīta uz banku kases kā neiekļautu parādu. Izvēle sazinoties jums ir modinājusi no ģeogrāfiska rakstura par to, kur tu dzīvo, jo sevišķi saistībā ar jutību darījumu.

Ja šis priekšlikums atbilst jūs atbildēt uz mani ar savu vārdu un kontaktinformāciju adresi, lai mēs varētu vienoties par procentuālo daļu, kas jāsadala starp abiem mums. Un es pateiks jums uzticību, summa un sniegt jums sīkāku informāciju par to, kā mēs noslēgt šo darījumu veiksmīgi.

Es gaidu jūsu tūlītēju reakciju, visus labākos un Dievs svētīt jums.

Ar cieņu,

Mr Kevin Brown.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

patiesībā jau tā vēstule tika sūtīta man!

Tu esi kaut kāds falšais radinieks!

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Tev tas radinieks ir falšais

Teksts izskatās tulkots ar gūgli.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

norm! Džeks nezina latviski!

bet zina, ka man to piķi baigi vajag! Feins radinieks man!

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Tas ir patiesi aizraujoshs, sirdi pilniigi druskaas plososhs staasts ... Visaadu tur shtrunta mirusho Nigeerijas princhu

braaleenu mazdeelu veestiijumi i liidzaas nestaav ...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

www.tvnet.lv/...

apbalvojums par savu naudu.... jeb valdība dala pistoles pa labi un pa kreisi....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: www.tvnet.lv/...

apbalvojums par savu naudu.... jeb valdība dala pistoles pa labi un pa kreisi....

izskatās pēc padomju ieradumiem - apbalvot par to ka esi kaut kur ieņēmis amatu.... + vispārīgs ūdens par mistiskiem ieguldījumiem...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Modena... uztaisi savu gauduļojamo topiku, nu nav tie tavi fakti anekdote.

normāls aņuks sanāca.... viņš vienkārši tavā pārāk rozā dzīves skatījumā neierakstās...

savukārt fakts ir viens - viņi apiet likumu, lai tikt pie šaujamā... un iemesls ir Zimbabves cienīgs - par to ka cilvēks vienkārši strādāja...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

kāds diena.lv komentētājs saka:

"Te iederas šis:

"Nu tā, Dombrovska kungs! Te Jums pieci klucīši ar burtiem D, R, S, I, Ā. Kamēr no tiem nesaliksiet vārdu " laime" , aizņēmumu nedabūsiet!""

MJanis Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: kāds diena.lv komentētājs saka:

"Te iederas šis:

"Nu tā, Dombrovska kungs! Te Jums pieci klucīši ar burtiem D, R, S, I, Ā. Kamēr no tiem nesaliksiet vārdu " laime" , aizņēmumu nedabūsiet!""

[b] +10 [/b]

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: kāds diena.lv komentētājs saka:

"Te iederas šis:

"Nu tā, Dombrovska kungs! Te Jums pieci klucīši ar burtiem D, R, S, I, Ā. Kamēr no tiem nesaliksiet vārdu " laime" , aizņēmumu nedabūsiet!""

blakus bija veel viens, kas izsauca smiinu: Ja Kārlis ir Kaža, tad Pēteris ir...!

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Man ienākot iauto kaspersky nobloķēja Trojan-Ransom.JS.Agent.a

P.S. Lietoju MozillaFF

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Купила компания Мерседес завод АвтоВАЗ.

Перенастроили производство, запускают конвеер...

Бац! на выходе Жигули!

Демонтируют оборудование, пригнали новое из Германии, установили, наладили, запускают.

Cнова Жигули!!!

Увольняют нахер весь персонал завода, привозят работников из Германии, налаживают, проверяют, запускают.

СЦУКО! На выходе вновь - Жигули!

Около завода холм, на нём отдыхают гл. инженер и директор завода, Смотрят на всё это.

Инженер директору:

- А я тебе говорил - место проклятое!!! А то всё "руки из жопы, руки из жопы"...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ............Zagt var arī legāli ??? Laikam Latvijā var,tāpēc tāds jēdziens tapis

nu re , beidzot , arī teu 'aizgāja'

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

blakus bija veel viens, kas izsauca smiinu: Ja Kārlis ir Kaža, tad Pēteris ir...!

FAIL...Pēteris ir Pēcis

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

www.youtube.com/...

anekdote būtu, ja nerapītu..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Bērnu jociņi

englishrussia.com/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Bērnu jociņi

englishrussia.com/...

tu tam tici?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

pareizie fotoradari...

fishki.net/...

tādus gan varētu pāris simts iepirkt...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

turbopiile rakstīja: Bērnu jociņi

englishrussia.com/...

tu tam tici?

a nezinu.. bērni nereti asprātīgaki par pieaugušejim..

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

С женского форума:

«А у меня один молодой холостой пока ещё человек изобрел смешной способ стирать носки. В бутыль из-под воды (5 литров заливается горячая вода и пара ложек порошка, а затем плотно закрытая бутыль кидается в багажник, и он с ней катается весь день. Говорит, потом остается только прополоскать…»

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Рассказывает игрок в пейнтбол:

- ...Тут у меня кончаются патроны, я достаю кисточку - и в рукопашную!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

www.youtube.com/...

apstiprina faktu, ka mūsu senči no Himalaju puses atklīduši

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

1Zs Renô: miljons.com/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti