Jauns Dīzelis vai Benzīns ???

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003

Kā jums šķiet - pērkot jaunu automašīnu un zinot savu nobraukumu (28 000 km gadā) - vai ir vērts samaksāt, piemēram, 1500 Eur vairāk par dīzeļa dzinēju, ja es zinu, ka šāds gājiens atmaksāsies tikai 3 gadu laikā?

Respektīvi, nafig man pie pirkšanas samaksāt uzreizi par 1,5 - 2 tk EUR vairāk, ja pie mana konkrētā nobraukuma (vairāk toč nebūs) es šo papildus izdoto naudiņu reāli atgūšu 3 gadu laikā... Hren zina, kas pa to laiku notiks.

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12
Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

kas jums liek domaat ka benziins nepaliks daargaaks?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Nesaprotu, kāpēc maksāt 27900 eiro (19608 latus) par Opel-Zafiru ar 200 zirgspēku benzīna motoru Cosmo komplektācijā, ja par nieka 19330 eiro (13585 latiem) ir dabūjama Zafira ar pilnīgi pietiekamu 140 zirgspēku benzīna motoru, kurai tāpat ir kondicionieris?

opel.adamauto.lv/...

Es atkal nekādi nesaprotu, kādēļ tu gribi tā šķiesties ar naudu Zafirai, ja pērkot Logan MCV var ietaupīt vēl vairāk kā pusi no naudas.

www.dacia.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

VWfans rakstīja:

Nesaprotu, kāpēc maksāt 27900 eiro (19608 latus) par Opel-Zafiru ar 200 zirgspēku benzīna motoru Cosmo komplektācijā, ja par nieka 19330 eiro (13585 latiem) ir dabūjama Zafira ar pilnīgi pietiekamu 140 zirgspēku benzīna motoru, kurai tāpat ir kondicionieris?

opel.adamauto.lv/...

Es atkal nekādi nesaprotu, kādēļ tu gribi tā šķiesties ar naudu Zafirai, ja pērkot Logan MCV var ietaupīt vēl vairāk kā pusi no naudas.

www.dacia.lv/...

Piekrītu. To, ka Dacīte ir laba, es vienmēr esmu sludinājis.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kas taja decee ir labs? leetaa plastmassa? idiotisks dizains vai 100% paarlieciiba ka citi domaas ka esi luuzeris, noperkot to daci?

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Ozz rakstīja:

A reku, man sanaak ka ja njem Zafiiru pa 27 900 (Z 2.0 LER 147 Kw 200 Zs)

tad pat dusmiigais diizelis Sanaak leetaaks (Y 1.9 DTH 110 kW 150 Zs)

tas ka te dazhi santiimjaaklji ir izreekjinaajushi ka pati plikaakaa , kucijaakaa baaze benziinniekam ir leetaaka par visnozheelojamaako diizeljkomplektaaciju, tas veel nenoziimee, ka citi arii veelas ruutainus benkjus , ventilatoru caur piepiipeetaaja ligzdu un airu logus

Nesaprotu, kāpēc maksāt 27900 eiro (19608 latus) par Opel-Zafiru ar 200 zirgspēku benzīna motoru Cosmo komplektācijā, ja par nieka 19330 eiro (13585 latiem) ir dabūjama Zafira ar pilnīgi pietiekamu 140 zirgspēku benzīna motoru, kurai tāpat ir kondicionieris?

opel.adamauto.lv/...

Ja interesē zafira, aizbrauc uz Hansa auto, šiem pirms kaut kāda laika uz vietas bija Zafira OPC. Cik maksā, nezinu, bet daudz dārgāk par tevis noskatīto cosmo nebūs, niknāka gan daudz būs

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: kas taja decee ir labs? leetaa plastmassa? idiotisks dizains vai 100% paarlieciiba ka citi domaas ka esi luuzeris, noperkot to daci?

Cena taču, CENA!!!

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Slinkais rakstīja: kas taja decee ir labs? leetaa plastmassa? idiotisks dizains vai 100% paarlieciiba ka citi domaas ka esi luuzeris, noperkot to daci?

Cena taču, CENA!!!

vai tad pashcienja cilveekiem vairs nav nekaada. es savu veco A6 96' nemainiitu pret to daci. pat par velti nee. manaj kastej jau 12 gadi, bet vismaz tajaa juutos eerti, droshi, aatri un skaisti. pedeejais gan lajkam na ljubitelja

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Lūzeris ir tas, kurš nopērk auto, kuru nevar atļauties uzturēt. Kurš meklē visādus kaktu servisus un lētākās ķīniešu detaļas. Un vēl lielāki lūzeri brauc ar zagtu dīzeli.

taa vish ir

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

Seene rakstīja:

Slinkais rakstīja: kas taja decee ir labs? leetaa plastmassa? idiotisks dizains vai 100% paarlieciiba ka citi domaas ka esi luuzeris, noperkot to daci?

Cena taču, CENA!!!

vai tad pashcienja cilveekiem vairs nav nekaada. es savu veco A6 96' nemainiitu pret to daci. pat par velti nee. manaj kastej jau 12 gadi, bet vismaz tajaa juutos eerti, droshi, aatri un skaisti. pedeejais gan lajkam na ljubitelja

Tātad tu esi snobisks lūzeris... Nu vismaz tā vajadzētu būt saskaņā ar moderniem santimjasanas uzskatiem.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

luudzu uzskaitiit tos uzskatus.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Paredzu, ka sakarā ar augstajām degvielas cenām un gārākām vasarām, pie mums strauju popularitāi iegūs močuki

Pilnīgi reāla alternatīva autiņam ne ziemas sezonā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: kas taja decee ir labs? leetaa plastmassa? idiotisks dizains vai 100% paarlieciiba ka citi domaas ka esi luuzeris, noperkot to daci?

varbūt citi domās - rekur brauc prātīgs cilvēks, kas maksā par to, ok viņam tiešām vajag - transportu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Slinkais rakstīja: kas taja decee ir labs? leetaa plastmassa? idiotisks dizains vai 100% paarlieciiba ka citi domaas ka esi luuzeris, noperkot to daci?

varbūt citi domās - rekur brauc prātīgs cilvēks, kas maksā par to, ok viņam tiešām vajag - transportu

Man reiz viens onka uzdeva jautājumu - vai tiešām man neliekas, ka braukt ar tādu mašīnu kā man ir nevajadzīga izšķērdība. Pats gan nevarēja pastāstīt, kādu peļnu viņam nes TV un basketbola skatīšanās tajā.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Pagaajushi 3 gadi, un tagad ir paardoshanaa jaunaa modelja Meriva, kuru razho muusu spaanju draugi no Saragosas. Jaunaa modelja Meriva ir veel baudaamaaka par ieprieksheejo. Iesaku - peerciet to ar 1,4 litru 120 zirgspeeku benziina turbomotoru!!!

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Pagaajushi 3 gadi, un tagad ir paardoshanaa jaunaa modelja Meriva, kuru razho muusu spaanju draugi no Saragosas. Jaunaa modelja Meriva ir veel baudaamaaka par ieprieksheejo. Iesaku - peerciet to ar 1,4 litru 120 zirgspeeku benziina turbomotoru!!!

Mjā , cik noprotams esi secinājis ,ka gan īstermiņā gan ilgtermiņā dīzelis nav ekonomisks.

PS Cik skatos no sava radu draugu pulka, tad tie kas strādā par dažādiem tirdzniecibas aģentiem brauc tikai ar benzīna auto . Piemēram vienam mega lielas pasules kompānijas Latvijas filiāles darbiniekam prasīju kapēc tikai benzīns ( viņiem vēl tikai noteiktai brendi atļauti ) . Viņš to pašu prasījis vadībai uz ko atbilde , ka dīzels kopumā ir dārgāks .

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Iesaku - peerciet to ar 1,4 litru 120 zirgspeeku benziina turbomotoru!!!

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: Pagaajushi 3 gadi, un tagad ir paardoshanaa jaunaa modelja Meriva, kuru razho muusu spaanju draugi no Saragosas. Jaunaa modelja Meriva ir veel baudaamaaka par ieprieksheejo. Iesaku - peerciet to ar 1,4 litru 120 zirgspeeku benziina turbomotoru!!!

Mjā , cik noprotams esi secinājis ,ka gan īstermiņā gan ilgtermiņā dīzelis nav ekonomisks.

PS Cik skatos no sava radu draugu pulka, tad tie kas strādā par dažādiem tirdzniecibas aģentiem brauc tikai ar benzīna auto . Piemēram vienam mega lielas pasules kompānijas Latvijas filiāles darbiniekam prasīju kapēc tikai benzīns ( viņiem vēl tikai noteiktai brendi atļauti ) . Viņš to pašu prasījis vadībai uz ko atbilde , ka dīzels kopumā ir dārgāks .

Bet Rīgas Taksometru parks atzinuši par izdevīgākiem tieši dīzeļus - bija pa TV viens sižets saistībā ar Nestes degvielas izmantošanu. Tiesa gan, lieto šie tikai Fordus un Renaultus, ne Opel, varbūt, tur tā būtiskā atšķirība?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Ja piegrieztu kreiso dīzeli, tad dīzelistu skaits saruktu ievērojami...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Ja es 2005.gada beigaas 1,3 CDTI vietaa buutu izveeleejies 1,4 litru benziina Merivu, tad par benziinu 5 gados buutu samaksaajis par 1274 latiem vairaak nekaa tagad esmu samaksaajis par diizeljdegvielu. Bet diizelja auto bija par 843 latiem daargaaks. Taatad ietaupiijums pashlaik ir 431 lats, bet tas var vienaa mirklii izzust, ja buus jaamaina DPF filtru.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: Pagaajushi 3 gadi, un tagad ir paardoshanaa jaunaa modelja Meriva, kuru razho muusu spaanju draugi no Saragosas. Jaunaa modelja Meriva ir veel baudaamaaka par ieprieksheejo. Iesaku - peerciet to ar 1,4 litru 120 zirgspeeku benziina turbomotoru!!!

Mjā , cik noprotams esi secinājis ,ka gan īstermiņā gan ilgtermiņā dīzelis nav ekonomisks.

PS Cik skatos no sava radu draugu pulka, tad tie kas strādā par dažādiem tirdzniecibas aģentiem brauc tikai ar benzīna auto . Piemēram vienam mega lielas pasules kompānijas Latvijas filiāles darbiniekam prasīju kapēc tikai benzīns ( viņiem vēl tikai noteiktai brendi atļauti ) . Viņš to pašu prasījis vadībai uz ko atbilde , ka dīzels kopumā ir dārgāks .

Bet Rīgas Taksometru parks atzinuši par izdevīgākiem tieši dīzeļus - bija pa TV viens sižets saistībā ar Nestes degvielas izmantošanu. Tiesa gan, lieto šie tikai Fordus un Renaultus, ne Opel, varbūt, tur tā būtiskā atšķirība?

Takši cits stāsts , patstāvīgi darbojas , pilsētas režīms.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ja es 2005.gada beigaas 1,3 CDTI vietaa buutu izveeleejies 1,4 litru benziina Merivu, tad par benziinu 5 gados buutu samaksaajis par 1274 latiem vairaak nekaa tagad esmu samaksaajis par diizeljdegvielu. Bet diizelja auto bija par 843 latiem daargaaks. Taatad ietaupiijums pashlaik ir 431 lats, bet tas var vienaa mirklii izzust, ja buus jaamaina DPF filtru.

Tu piemirsi motora remontu 600 Ls ...? ! Un tātad pašlaik Tev mīnus 169 Ls

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Ja es 2005.gada beigaas 1,3 CDTI vietaa buutu izveeleejies 1,4 litru benziina Merivu, tad par benziinu 5 gados buutu samaksaajis par 1274 latiem vairaak nekaa tagad esmu samaksaajis par diizeljdegvielu. Bet diizelja auto bija par 843 latiem daargaaks. Taatad ietaupiijums pashlaik ir 431 lats, bet tas var vienaa mirklii izzust, ja buus jaamaina DPF filtru.

Kādu patēriņu rēķinaji tam 1,4 benzīnam ?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Rudens68, motora remontu nav jaanjem veeraa, jo galvas bliive var pliist arii benziina motoram. 1,4 benziinniekam pateerinju reekjinaaju 6,4 litri uz 100 km, diizelim 5,0 litrus uz 100 km. Apreekjinu esmu veicis par katru uzpildes reizi, njemot veeraa taa briizha degvielas cenas.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Rudens68, motora remontu nav jaanjem veeraa, jo galvas bliive var pliist arii benziina motoram. 1,4 benziinniekam pateerinju reekjinaaju 6,4 litri uz 100 km, diizelim 5,0 litrus uz 100 km. Apreekjinu esmu veicis par katru uzpildes reizi, njemot veeraa taa briizha degvielas cenas.

Varen cītīgs uz aprēķiniem , pat atsevišķi benzīnam ...

Kamēr remontēja manu RAV4, tikmēr braucu ar 1,4 benzīns golf 6, man patēriņš bij 6,3 ,bet tas bij lielā sala laikā februārī . Vai golfs nav smagāks par to merivu ?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Palasīju topiku un šķiet, ka būtu vērts izdarīt apkopojumu:

LyNx8 rakstīja: A cik jūsu prāt ir prātīgi kādu autiņu no Vācijas pasūtīt? Ir drošs un uzticams kontakts, kas ar to nodarbojas, tik jautājums, cik tas ir prātīgi? Man domāt, ja skatās auto (mobile.de), kas ir knapi gadu vecs ar max 5 - 10k km nobraukumu un ir nopērkams pie konkrētās markas dīlera ar visu garantiju, tad problēmām nevajadzētu būt. Za to cena = mīnus 2 līdz 4 tk EUR salīdzinājumā ar LV. Protams, jāpierēķina max 1000 EUR par vešanu, papīru kārtošanu, reģistrēšanu utt.

Chuguns rakstīja: Tu tak gribi jaunu - tad ari peerc jaunu, no Vācijas tas būs kaķis maisā - paveiksies 1000E ieekanomesi - nepaveiksies būs tev sabeigts auto gandrīz par jauna auto cenu .

Ja gribi ko mzlietotu tad griezies pie vietejiem dileriem, vini pashi dažkārt piedāvā ap gadu vecus autinus ar garantiju.

LyNx8 rakstīja: Aber es laikam tomēr izvēlējos - Passat 1,9TDI ar visām ekstrām... Fantazēt var daudz, bet kad iesēdos reālā Passātā, sapratu, ka laikam jābeidz sevi mocīt ar \"īstās\" izvēles meklēšanu.

LyNx8 rakstīja: Sveiki!

Vajadzigs labs motorspeciālists (serviss), kas varētu atjaukt manu 02\' dīzeļ Pasāta motoru un nomainīt trešo virzuli un novērtēt pārējo virzuļu stāvokli.

www.iauto.lv/...

www.iauto.lv/...

LyNx8 rakstīja: Nu tā, pēc ilgām pārdomām un apspriedes ar ģimeni, izlēmu tomēr pārdot savu nu jau iemīļoto un arī aprūpēto Pasātu.

www.iauto.lv/...

Ko es ar to gribēju teikt? Secinājums jāizdara tāds, ka, pērkot lietotu/mazlietotu auto ir jāatstāj rezervē štuka vai divas gadījumam, ja atgadās kas kardināls. +jāprot neiegrābties visādos slīkoņos vai citādos grandiozos virsbūves defektos. Ja tas auto patīk un ir tā vērts - ieliksi to summu remontos un tad brauksi vēl ilgi.

Man viens paziņa nesen iegādājās 96\'gada A6 2,5 dīzeli tipa tiko no Vācijas, ilgi nepabrauca un Motorschaden bija klāt gan, dabūja pārjaukt to motoru pilnībā, bet toties tagad kādu laiku varēs ekspluatēt uzticamu, ekonomisku un ilgspēlējošu Audi 2,5 tdi ar pienācīgu braukšanas komfortu.

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti