Jauns Dīzelis vai Benzīns ???

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003

Kā jums šķiet - pērkot jaunu automašīnu un zinot savu nobraukumu (28 000 km gadā) - vai ir vērts samaksāt, piemēram, 1500 Eur vairāk par dīzeļa dzinēju, ja es zinu, ka šāds gājiens atmaksāsies tikai 3 gadu laikā?

Respektīvi, nafig man pie pirkšanas samaksāt uzreizi par 1,5 - 2 tk EUR vairāk, ja pie mana konkrētā nobraukuma (vairāk toč nebūs) es šo papildus izdoto naudiņu reāli atgūšu 3 gadu laikā... Hren zina, kas pa to laiku notiks.

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12
sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Vispār, interesanti, ar ko pats LyNx8 pašreiz pārvietojas un kādus secinājumus ir izdarījis pa šiem 4 gadiem?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Rudens68, sestajam Golfam ar mehaanisko aatrumkaarbu un 1,4 TSI dzineeju pashmasa ir 1290 kg, bet ar 1,2 TSI 1233 kg. Mana Meriva 1,3 CDTI ir smagaaka, jo pashmasa ir ap 1390 kg.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Rudens68, sestajam Golfam ar mehaanisko aatrumkaarbu un 1,4 TSI dzineeju pashmasa ir 1290 kg, bet ar 1,2 TSI 1233 kg. Mana Meriva 1,3 CDTI ir smagaaka, jo pashmasa ir ap 1390 kg.

Golfam parastais benzīns ne TSI

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Un ja jau salā 6,3 tad vidējam jābūt vismaz puslitru ja ne litru mazāk

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Rudens68, tad jau Tu brauci ar 80 litru bezturbo benziina auto. Vai nebija niikulis? Volkswagen maajas lapaa teikts, ka liidz 100 kmh tas ieskrienas 13,9 sekundees, bet pashmasa ir 1217 kg.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Sorry, 80 zirgspeeku...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Sareekjinaaju, pie kaada nobraukuma atmaksaasies VW-Golf Variant 1,6 TDI 90 ZS iegaade saliidzinaajumaa ar 1,2 TSI 105 ZS pirkumu. 1,6 TDI maksaa 13577 latus, 1,2 TSI 11983 latus, starpiiba 1594 lati. Degvielas izmaksas uz 100 km benziinam 5,1156 lati, diizelim 4,014 lati. Atmaksaashanaas buus peec 145 tuukst.km nobraukuma.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: bet tas var vienaa mirklii izzust, ja buus jaamaina DPF filtru.

Turpini vien sēņot un mainīsi to filtru visai drīz.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Jā, jā... šitā rēķinot var sarēķināt, ka dīzelis ir neizdevīgāks!! Pierēķini klāt vēl to ka vienmēr dīzelim ir dārgāks gan eļļas, gan degvielas filtrs un to ka tie ar garantiju ātrāk jāmaina.

Ko ta visi, kuriem ir daudz jābraukā ir tādi auni un pērk tikai dīzeļus, pat Anglijā, kur dīzeļdegviela ir dārgāka par jebkuru benzīnu??

Taču ja rēķina klāt to ka vismaz 1,5 reizes vairāk var nobraukt km ar dīzeli salīdzinājumā ar līdzīgas kubatūras un forsāžas līmeņa benzīnnieku, to šeit kā vienmēr aizmirst! Ah nu ja... te jau neviens vairāk kā gadu ar vienu auto nebrauc!!! Vismaz pusē komentu ir jaja es zinu... ar šo auto veselus 30 km nobraucu...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Vēl jau dīzeļa izmaksās var norakstīt ( manā gadījumā ,zādzības mēģinājuma dēļ ) pašrisks 100 LS pēc visas šitās jezgas KASKO kautkur pa 100 dārgāks .

Cik nopratu zagti ( RAV4 ) tikai dīzeļi

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Rudens68, vai Tev smuko RAV-4 meegjinaaja nozagt?

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Rudens68, vai Tev smuko RAV-4 meegjinaaja nozagt?

www.iauto.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Es par dīzeli! Pateicoties tam, ka pirms nepilniem septiņiem gadiem izvēlējos 1,3 CDTI, uz mazāku degvielas izmaksu rēķina esmu ietaupījis 2009 latus.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es par dīzeli! Pateicoties tam, ka pirms nepilniem septiņiem gadiem izvēlējos 1,3 CDTI, uz mazāku degvielas izmaksu rēķina esmu ietaupījis 2009 latus.

Bet ja tu būtu nopircis VW Golf II 1,6 dīzeli par 500 latiem toreiz, iedomājies, cik tad būtu ietaupījis !!

Morāle? Iebāz pakaļā to stāstu par ietaupīšanu. Ne sūda tu neesi ietaupījis. Taupītājs herovs. Ar taupīšanu nekur tālu netiksi, kā redzams.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja būtu paņēmis fans to pašu sūda merivu benzīnnieku, tad būtu uzreiz jau piī ietaupījis un gan jau galvas blīves un citas palētas problēmas atkristu. tur arī tie 2K aizgāja.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ja būtu paņēmis fans to pašu sūda merivu benzīnnieku, tad būtu uzreiz jau piī ietaupījis un gan jau galvas blīves un citas palētas problēmas atkristu. tur arī tie 2K aizgāja.

PAr to jau ir runa, kaut kādi dīvaini it kā ietaupījumi viņam sanāk. Varēja ņemt bez logu tīrītājiem, būtu vēl ietaupījis.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

mazohisti ibio. normāli vīri brauc ar kārtīgu v6 vai v8 sākot no 3l tilpuma.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: mazohisti ibio. normāli vīri brauc ar kārtīgu v6 vai v8 sākot no 3l tilpuma.

Bet ja ir virs 3l bet nav V ??

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Bet ja tu būtu nopircis VW Golf II 1,6 dīzeli par 500 latiem toreiz, iedomājies, cik tad būtu ietaupījis !!

Morāle? Iebāz pakaļā to stāstu par ietaupīšanu. Ne sūda tu neesi ietaupījis. Taupītājs herovs. Ar taupīšanu nekur tālu netiksi, kā redzams.

Huļi to saka "savas naudas pavēlnieks" kas taupa pat uz sava komforta rēķina?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Bet ja tu būtu nopircis VW Golf II 1,6 dīzeli par 500 latiem toreiz, iedomājies, cik tad būtu ietaupījis !!

Morāle? Iebāz pakaļā to stāstu par ietaupīšanu. Ne sūda tu neesi ietaupījis. Taupītājs herovs. Ar taupīšanu nekur tālu netiksi, kā redzams.

Huļi to saka "savas naudas pavēlnieks" kas taupa pat uz sava komforta rēķina?

Tu vispirms nopērc kādu auto par savu naudu un tad dziedi

Kur es taupu uz komforta rēķina??

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Slinkais rakstīja: mazohisti ibio. normāli vīri brauc ar kārtīgu v6 vai v8 sākot no 3l tilpuma.

Bet ja ir virs 3l bet nav V ??

rindā arī der, vai zigzagā, dajebkā. tik normālu tilpumu vajag. ciest nevaru mazlitrāžas šujmašīnas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Tu vispirms nopērc kādu auto par savu naudu un tad dziedi

Kur es taupu uz komforta rēķina??

Hoķ tas gadījums kad tu tēlojot makreju aptini audī ap koku un pēc tam saliki A80 lukturus, noteikti lai ieseksotu dažus desmitus latu - es nesen savējam beidzot ieliku pilnos, starpība ir graujoša, tie lukturi ir vērti katru latu virs dalīto sūdu cenas. Pie tā, ka tev vajadzēja ļoti ilgi nodzīvot lai nostātos pie viena opeļa, noteikti no iepriekšējā pusmiljona mizu, ko tu pirki un pārdevi, uz pusi bija kāda līdzīga seksonomija izveikta.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Tu vispirms nopērc kādu auto par savu naudu un tad dziedi

Kur es taupu uz komforta rēķina??

Hoķ tas gadījums kad tu tēlojot makreju aptini audī ap koku un pēc tam saliki A80 lukturus, noteikti lai ieseksotu dažus desmitus latu - es nesen savējam beidzot ieliku pilnos, starpība ir graujoša, tie lukturi ir vērti katru latu virs dalīto sūdu cenas. Pie tā, ka tev vajadzēja ļoti ilgi nodzīvot lai nostātos pie viena opeļa, noteikti no iepriekšējā pusmiljona mizu, ko tu pirki un pārdevi, uz pusi bija kāda līdzīga seksonomija izveikta.

Nu,kad man bija 19 gadi, es savam VAZ 2103 saliku 06 resti, pakaļlukturus ar visu paneli un iekšā gribēju iestutēt 07 panei, tiesa gan, tas man nesanāca, izlīdzējos tikai ar viduskonsoles pielāgošanu. Gadās, ko tik jaunība nesastrādāsi, tev tas notiek ar laika nobīdi, varbūt pāries.

Par tiem A80 lukturiem- ieliku jaunus Depo lukturus, abus un pieliku tālos papildniekus ar tādām spuldzēm (arī pamatlukturos) ,legālām, kādas nez vai tu tagad vari atļauties nopirkt. Ar tiem iepiekšējiem,izsistajiem oriģinālajiem, ne tuvu nevarēja salīdzināt-tomēr veca optika. Ja man Depo lukturis A80 maksā 12 ls un papildnieki abi 25 , tad kā dasuņa pēcman pirkt vecus dubultos, plus vēl mistisku cenu bamperī ielikt mašīnai,kura nākamajā posmā atkal var tik nošķilta??

Toties tur bija Koni Sport amortizatori, uzlabota piekare un aizsargpannas +vēl šis tas vismaz 2 tavu tagadējo šrotu vērtībā. Protams, tā taču ir santīmpišana

Lukturus viņš esot atļāvies... dzīvodams opapa mājā un ēzdams mammas ledusskapja saturu

Nu Varonis, Varonis...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ak jā, vēl tu te ko smirdēji par manu Astru. Teikšu tev lūkko-nespēja nopirkt to, ko gribētos nav vis santīmpišana, bet gan vienkārša nespēja nopirkt.

Santīmpišana ir tad,kad tev ir daudz naudas bet tu ēd sūdu, jo tajā vēl kas nebūt ēdams palicis.

Aizgāja, Liepājas rajona pāķīt?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Jā... es arī pisu santīmu... pērku 1/2 doktordesas, 1/2 rupjmaizes, 1/2 baltmaizes, mazo krējumu... toties dzeru Henesī.

1.. 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti