Jauns Dīzelis vai Benzīns ???

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003

Kā jums šķiet - pērkot jaunu automašīnu un zinot savu nobraukumu (28 000 km gadā) - vai ir vērts samaksāt, piemēram, 1500 Eur vairāk par dīzeļa dzinēju, ja es zinu, ka šāds gājiens atmaksāsies tikai 3 gadu laikā?

Respektīvi, nafig man pie pirkšanas samaksāt uzreizi par 1,5 - 2 tk EUR vairāk, ja pie mana konkrētā nobraukuma (vairāk toč nebūs) es šo papildus izdoto naudiņu reāli atgūšu 3 gadu laikā... Hren zina, kas pa to laiku notiks.

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..12
irvine Reģ.: 12.10.2005
0 0 Atbildēt

he! viennoziimiigi diizelis!

man pat pagaajshziemaa probleemu nebija pie tiem -30 pat lietojot s... DINAZA degvielu!

(protams auto jaauzpasee vairaak!)

tik ir daudz no svara kaadas markas diizelis! jo nevisi jaunie zelji ir labi!

ilis Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Aprunājos ar zinošu cilvēku par konkrētu Fiat Grande Punto gadījumu. 1,4 16V motors ir feins un gana ass, ja brauc viens vai divi, bet vēl labāk uzvedas (lai cik dīvaini nešķistu) 1,3 TDI motoriņš... Sanāk, ka dīzelītis tomēr ir dinamiskāks.

P.S. Lūgums nekomentēt di.sējiem ar tekstu "kas tad tas par motoru? litra burka utt....

Darbā ir Fiat Diablo 1,3 dīzelītis ar turbīnu...nekāda vaina, ceļ normāli, bet par ekonomisku to nenosaukšu - tie paši 6-8 litri uz 100 sanāk...

irvine Reģ.: 12.10.2005
0 0 Atbildēt

ilis rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Aprunājos ar zinošu cilvēku par konkrētu Fiat Grande Punto gadījumu. 1,4 16V motors ir feins un gana ass, ja brauc viens vai divi, bet vēl labāk uzvedas (lai cik dīvaini nešķistu) 1,3 TDI motoriņš... Sanāk, ka dīzelītis tomēr ir dinamiskāks.

P.S. Lūgums nekomentēt di.sējiem ar tekstu "kas tad tas par motoru? litra burka utt....

Darbā ir Fiat Diablo 1,3 dīzelītis ar turbīnu...nekāda vaina, ceļ normāli, bet par ekonomisku to nenosaukšu - tie paši 6-8 litri uz 100 sanāk...

taapeec ar eed tik daudz ka mazinjsh motors - slodze lielaaka!

irvine Reģ.: 12.10.2005
0 0 Atbildēt

un veel zinu, ka labaak ir bezmotora diizeli, nekaa bendziinu!

jo ar bezmotora bendziinu aarpus pilseetas nav ko dariit!

irvine Reģ.: 12.10.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

VPP rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Aprunājos ar zinošu cilvēku par konkrētu Fiat Grande Punto gadījumu. 1,4 16V motors ir feins un gana ass, ja brauc viens vai divi, bet vēl labāk uzvedas (lai cik dīvaini nešķistu) 1,3 TDI motoriņš... Sanāk, ka dīzelītis tomēr ir dinamiskāks.

P.S. Lūgums nekomentēt di.sējiem ar tekstu "kas tad tas par motoru? litra burka utt....

Risinājums vienkāršs. Piezvani dīleriem, piesakies uz testa braucienu. Pat pēc 5minūšu testa sapratīsi ka dīzelīts būs baudāmāks©Tengizs.

Noslēpums griezes momentā.

Tieši tā. Tikko biju ceļojumā uz Igauniju, un mana Meriva 1,3 CDTI normāli turēja līdzi ceļabiedriem ar Range-rover džipu, kuram bija V8 4,2 litru motors.

visticamaakais rovera shoferis taupiija degvielu!

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Tam, ka vajag testa braucienu - pilngi piekrītu! Shaubu nav!

To Xm - saproti, ir mashiinas, kas speej tikai braukt (Dacio Logan), bet ir auto, kas speej braukt un vienlaiciigi prieceet sirdi gan ar komfortu, gan izskatu, gan ar savu dveeseliiti (da jebkas cits)...

To Ilis - Ir jau skatiits arii Suzuki... A Tu pats gribeetu ar taadu Suzuki Liana braukt? Man domaat, dizains ir gauzhaam neizdevies. Shkiet, tad jau Dacia smukaaks.

ilis Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Tam, ka vajag testa braucienu - pilngi piekrītu! Shaubu nav!

To Xm - saproti, ir mashiinas, kas speej tikai braukt (Dacio Logan), bet ir auto, kas speej braukt un vienlaiciigi prieceet sirdi gan ar komfortu, gan izskatu, gan ar savu dveeseliiti (da jebkas cits)...

To Ilis - Ir jau skatiits arii Suzuki... A Tu pats gribeetu ar taadu Suzuki Liana braukt? Man domaat, dizains ir gauzhaam neizdevies. Shkiet, tad jau Dacia smukaaks.

Jo mazāk naudas, jo grūtāka izvēle.... Tad jau jāpaliek pie pārbaudītām vērtībām - ne jauns , bet mazliet lietots auto un tur jau iespējas apmierināt savas vajadzības ir daudz lielākas..

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
1 0 Atbildēt

Nu man domaat aptuveni 13,5k Eur (+/-) nav nemaz tik maza nauda, lai jauns auto tomer sanaktu. Tikai problema jau ta, ka nevar saprast, ko tad izveleties no ta visa...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Nu man domaat aptuveni 13,5k Eur (+/-) nav nemaz tik maza nauda, lai jauns auto tomer sanaktu. Tikai problema jau ta, ka nevar saprast, ko tad izveleties no ta visa...

Vai neesi apsvēris Suzuki-Swift vai KIA-Rio iegādi?

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu, sasodiits, tad jau labaak FG Punto... Nafig pirkt negliitu auto par 14k EUR, turklaat no Korejas, ja par to pashu naudu var dabuut stiliigu itaali ar manaami labaaku kvalitaati?! Tai cenaa jau pat Meriva ielien (jauna.. gandriiz )

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es gan tik pārliecinoši neapgalvotu, ka itālim ir labāka kvalitāte par korejieti

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

VPP rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Aprunājos ar zinošu cilvēku par konkrētu Fiat Grande Punto gadījumu. 1,4 16V motors ir feins un gana ass, ja brauc viens vai divi, bet vēl labāk uzvedas (lai cik dīvaini nešķistu) 1,3 TDI motoriņš... Sanāk, ka dīzelītis tomēr ir dinamiskāks.

P.S. Lūgums nekomentēt di.sējiem ar tekstu "kas tad tas par motoru? litra burka utt....

Risinājums vienkāršs. Piezvani dīleriem, piesakies uz testa braucienu. Pat pēc 5minūšu testa sapratīsi ka dīzelīts būs baudāmāks©Tengizs.

Noslēpums griezes momentā.

Tieši tā. Tikko biju ceļojumā uz Igauniju, un mana Meriva 1,3 CDTI normāli turēja līdzi ceļabiedriem ar Range-rover džipu, kuram bija V8 4,2 litru motors.

celabiedri bija spiesti savu roveru mociit uz maziem apgriezieniem un spaidiija bremzes visu laiku...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

visdrīzāk rovers vislaik ar norautu roceni brauca

viagris Reģ.: 06.07.2004
1 0 Atbildēt

Ņem Nissan Note.

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Ja nu topiks mirst, es pa dīzeli.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

RX400h

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

es ar pa diizeli,patiik pabarot ar duumiem aizmuguree braucoshos range roverus...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

Skatos BMW 318i cena 27 977EUR vid paterins 7,6 litri. BMW 318d 30 319EUR vid paterinš 5,8 litri . Cenu starpiba___2342EUR_______ja gadā nobrauc 20 000 km starpiba pie cenas benzins o,58 un dizels ar o,58 ( dažas dienas atpakaļ vēl o,6, bet pats ar dizel nebraucu un straujajam pēdejo dienu cenu kritumam neizsekoju) tad cenu starpiba gada uz degvielu__ 209 LS.___ Te viens rakstija par operativa priekšrocibām dizelim jau no pirmā menesa .Ja ņem operatīvo tad cik zinu viņiem tas nobraukums parasti atrunāts tā pamaz ,ja liels nobraukums tad atlikusi vērtiba maza.

Un vēl dīzelim 90 zigspēki, benzinam 95. Manuprāt dīzelim ir sava niša ,bet LV valdošais viedoklis ka braukt ar dīzeli ir braukt pa velti ir maldīgs

VPP Reģ.: 19.12.2002
1 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Skatos BMW 318i cena 27 977EUR vid paterins 7,6 litri. BMW 318d 30 319EUR vid paterinš 5,8 litri . Cenu starpiba___2342EUR_______ja gadā nobrauc 20 000 km starpiba pie cenas benzins o,58 un dizels ar o,58 ( dažas dienas atpakaļ vēl o,6, bet pats ar dizel nebraucu un straujajam pēdejo dienu cenu kritumam neizsekoju) tad cenu starpiba gada uz degvielu__ 209 LS.___ Te viens rakstija par operativa priekšrocibām dizelim jau no pirmā menesa .Ja ņem operatīvo tad cik zinu viņiem tas nobraukums parasti atrunāts tā pamaz ,ja liels nobraukums tad atlikusi vērtiba maza.

Un vēl dīzelim 90 zigspēki, benzinam 95. Manuprāt dīzelim ir sava niša ,bet LV valdošais viedoklis ka braukt ar dīzeli ir braukt pa velti ir maldīgs

Tos rūpnīcas patēriņus droši vari aizmirst. Tajos iekļauties spēj tikai WVfans un Edzulis. Ar Opel Meriva un BMW M5. Pārējiem nesanāk nekādi. Plus topika autors neskatās uz naudas izmešanas iespējām kā VW, BMW utt. Viņu interesē auto, kuru vērtība ir salonā un līzinga maksājumā. Ja cilvēks grib kļudīties tad vismaz lai baudot brauc tos pāris gadus. Ar dīzeli.

P.S. Lai kā man riebtos VW es tomēr autora vietā ņemtu 5 golpu.

Ja runa ir pa finanšu līzingu. Tomēr LV ir sava tirgus specifika un ar to ir jārēķinās. Izmaksāsi Golpu, tikām ar cilvēki būs sapratuši ka Fiats nau tik liels mesls kā mālē, un varēsi rotaļāties ar nākošo pirkumu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Protams ,ka rupnicas dotais paterins vienmer labāks , es tik domaju proporciju . Ar BMW nebraucu ,vienkarši uzklikšķināju uz bembja reklamas. Ar dizeli nekad nesmu braucis ,man gāze un viss OK. Jau iepriekš minēju ..man draugam hondas CR-V benzīns, un vinš mainot auto skatijas tāja pašā virzienā tik dizeli un vinam izskaidroja ka finansiāla jēga tik pie 45 000 km gada .Protams ir dažādas markas un ar dazādu cenu starpibu benzins/dīzelis

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

Es tik gribu pateikt, ka ar dīzeli topika autors brauks kā cilvēks, ar benzīnmotoru traucēs satiksmi, jo tādu benzīnnieku ar kuru neetraucētu jams neplāno pirkt.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Piebilde par to hondas dizeli, saruna bij pagājušo gadu ,tobrīd tiko bij parādījies jaunais(pirmais???) dizelits un visadas gada balvas ieguvis ,labākais klasē u t t ,tā kā pieļauju uz tā rēķina arī cenu uzlika

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Vispār man jau ar patīk elestigi motoriši . Un cik dzirdēts jaunie dizeliši tadi ir , ka teikt ekonomijai pievienojies braugtprieks

VPP Reģ.: 19.12.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Vispār man jau ar patīk elestigi motoriši . Un cik dzirdēts jaunie dizeliši tadi ir , ka teikt ekonomijai pievienojies braugtprieks

Tu ņem un pamēģini kādu jaunu dīzeli. Jautājumi atkritīs.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
1 0 Atbildēt

Cik dzirdēts, tad jaunie dīzelīši esot baigi ņiprie. Kaut vai tam pašam Fiatam GPunto, 1,3TDJ esot baigi feinais. Piekrītu, ka nav nekāds monstrs, bet divatā pa ielām vālējot man liekas gana pietiekami.

Mja, nus par Golfu būs jāpadomā, aber Nissanam Notei tomēr laikam vispieņemamākā cena attiecībā pret potenciālo kvalitāti. 14,5k EUR un ir ar CD/AC un puslīz normāla izmēra salonu. Laikam jau jāpabraukājas ar visiem pēc kārtas, tad jau sapratīs. Turklāt Notei ar 1,6 motoru ir 110 Zs, kas ir manāmi vairāk nekā visiem citiem 1,6 konkurentiem... (vismaz pēc maniem novērojumiem).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti