BMW

BMW pa grāvjiem vien

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Vakar ap plkst.19 Valmieras rajona autoceļa Valmiera-Brenguļi-Bikseja 6.kilometrā 1984.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "BMW 523" nobrauca no ceļa un apgāzās.

Ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām notikuma vietā mira automašīnas pasažieris 1983.gadā dzimušais vīrietis. Savukārt automašīnas vadītājs un automašīnas pasažiere 1987.gadā dzimusī jauniete ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Ap plkst.19.30 Rīgas rajonā autoceļa Salaspils-Babīte 11.kilometrā pagaidām neidentificēts vadītājs, vadot automašīnu "BMW 525" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1985.gadā dzimis vīrietis, 1990.gadā un 1988.gadā dzimušas jaunietes.

Ap plkst.15.30 Rīgas rajonā uz autoceļa Saulkrasti-Murjāņi pagaidām neidentificēts automašīnas vadītājs, vadot automašīnu "BMW 318" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1980.gadā un 1985.gadā dzimuši vīrieši un 1987.gadā dzimis jaunietis.

 
pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Šodien viens Citroen bulku vāģis agresīvi izpildījās uz Salu tilta. Laikam atsaldenis.

no tā mēs varam vispārināt...visi Citroen bulku vāģu vadītāji...ir agresīvi atsaldeņi

Reģ.: 17.05.2024
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

deksters rakstīja: Šodien viens Citroen bulku vāģis agresīvi izpildījās uz Salu tilta. Laikam atsaldenis.

no tā mēs varam vispārināt...visi Citroen bulku vāģu vadītāji...ir agresīvi atsaldeņi

Tieši tā. Un nevis vadītāji, bet paši citroeni. Tāpat kā paši BMW brauc un taisa pigorus kamēr īpašnieki frizē paipuisīšu frizūras.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: man jau liekas...ka visi kas brauc ar Hyundai Getz ir totāli atsaldēti un nedraudzējas ar galvu...bet tas ir tikai mans pieņēmums...tāpēc neņemiet ļaunā

un par bemberistiem...nu...lai tie Hyundai Getzisti rej...kas viņiem cits atliek...ja redzesloks tik šaurs kā Getz virzulīts

Svarīgi jau ir nevis, ar ko brauc, bet KĀ brauc. Es neesmu ievērojis, ka Getzisti, piemēram, nerādītu pagriezienu vai tml. Es jau nesaku, kam negadās, bet kkā bembistiem "lepnā džigita" stils vairāk novērots.

Pasties pats pie krustiem, kuri ir tie, kas aiziet visai strīpai priekšā, kuri nerāda tos pagriezienus utt. Topā = BMW, tad A6, tad merši [gan ne 190 vai 124)].

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

pozitiivais rakstīja: man jau liekas...ka visi kas brauc ar Hyundai Getz ir totāli atsaldēti un nedraudzējas ar galvu...bet tas ir tikai mans pieņēmums...tāpēc neņemiet ļaunā

un par bemberistiem...nu...lai tie Hyundai Getzisti rej...kas viņiem cits atliek...ja redzesloks tik šaurs kā Getz virzulīts

Svarīgi jau ir nevis, ar ko brauc, bet KĀ brauc. Es neesmu ievērojis, ka Getzisti, piemēram, nerādītu pagriezienu vai tml. Es jau nesaku, kam negadās, bet kkā bembistiem "lepnā džigita" stils vairāk novērots.

Pasties pats pie krustiem, kuri ir tie, kas aiziet visai strīpai priekšā, kuri nerāda tos pagriezienus utt. Topā = BMW, tad A6, tad merši [gan ne 190 vai 124)].

nepiekritīšu....esmu novērojis ļoti nekaunīgus un agresīvus gan Golfistus, Gan MBistus, gan Hondistus, gan Getzistus un visādus citus...runa nav pa markām, bet gan par atsaldētiem cilvēkiem.........tas ka Tu saki, ka vairāk mana BMW...tas tāpēc, ka BMW vairāk pievērs savu stresotipisko uzmanību........

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

smart235 rakstīja:

pozitiivais rakstīja: man jau liekas...ka visi kas brauc ar Hyundai Getz ir totāli atsaldēti un nedraudzējas ar galvu...bet tas ir tikai mans pieņēmums...tāpēc neņemiet ļaunā

un par bemberistiem...nu...lai tie Hyundai Getzisti rej...kas viņiem cits atliek...ja redzesloks tik šaurs kā Getz virzulīts

Svarīgi jau ir nevis, ar ko brauc, bet KĀ brauc. Es neesmu ievērojis, ka Getzisti, piemēram, nerādītu pagriezienu vai tml. Es jau nesaku, kam negadās, bet kkā bembistiem "lepnā džigita" stils vairāk novērots.

Pasties pats pie krustiem, kuri ir tie, kas aiziet visai strīpai priekšā, kuri nerāda tos pagriezienus utt. Topā = BMW, tad A6, tad merši [gan ne 190 vai 124)].

nepiekritīšu....esmu novērojis ļoti nekaunīgus un agresīvus gan Golfistus, Gan MBistus, gan Hondistus, gan Getzistus un visādus citus...runa nav pa markām, bet gan par atsaldētiem cilvēkiem.........tas ka Tu saki, ka vairāk mana BMW...tas tāpēc, ka BMW vairāk pievērs savu stresotipisko uzmanību........

jājā, es jau neapgalvoju, citi nebrauc agresīvi un/vai nekaunīgi, bet nav stobru bez dūmiem. Bembisti tomēr izceļas...

Bet punktu šitam topikam droši vien CSN statistika tikai varētu pielikt.

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

protams, ka BMW izceļas uz Getz fona

ps - bet ja godīgi...man jau vienalga...es nav no agresīvajiem...un dēļ streotipiskiem uzskatiem neatteikšos no laba auto...un nepārsēdīšos Getzā

vilhelms_tills Reģ.: 21.05.2007
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: .tas tāpēc, ka BMW vairāk pievērs savu stresotipisko uzmanību........

Pēdējo trīs dienu laikā novēroju trīs reālas agresīvas braukšanas izraisītas avārijas situācijas uz šosejas, kad no sadursmes izvairīties palīdzēja vien bremžu lietošana. Vienu no tām izraisīja VW Passat vadītājs, divas - BMW vadītāji.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Viss šausmīgāk brauc zaļi Moskviči !!!!!!!!!!!

2x dzīvē esmu knapi izvairījies no smagiem s.... viņu dēļ.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja:

pozitiivais rakstīja: .tas tāpēc, ka BMW vairāk pievērs savu stresotipisko uzmanību........

Pēdējo trīs dienu laikā novēroju trīs reālas agresīvas braukšanas izraisītas avārijas situācijas uz šosejas, kad no sadursmes izvairīties palīdzēja vien bremžu lietošana. Vienu no tām izraisīja VW Passat vadītājs, divas - BMW vadītāji.

nu man bija, ka pa marijas ielu braucu uz centru, pāri elizabetes, pa kreiso taisni; blakus bembis labajā, arī taisni; tikko pāri krustam kā esam, tā šis iemin un cērt man priekšā, bez pagrieziena, un izrāvies pa kādu pusauto tikai priekšā - vnk laikam pēdējā brīdī izdomāja, ka tālāk taisni braux. nu, sabremzēju, bet bembis ar' bremzē, jo rindas gals tepat priekšā... bet aiz manis Falck ar kkādu bulku vāģi; es tik dzirdu, gumijas kauc... vispār centimetru jautājums...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

...es nav no agresīvajiem...

Mazliet jau laikam tomēr esi pāris nedēļas atpakaļ redzēju Tevi slalomējam pa Brīvībeni prom no centra

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Viss šausmīgāk brauc zaļi Moskviči !!!!!!!!!!!

2x dzīvē esmu knapi izvairījies no smagiem s.... viņu dēļ.

zin, ir vēl tāds tests: žigulis +hūte. Pavēro, ja priekšā tev žigulis, lēni velkas, pa labi griežas ar lielu bogenu, bremzē 100m pirms krusta... vo tad uzmanīgi, ar palielu līkumu apbrauc šo un tu redzēsi - pie stūres sirms vecis akmeņainu mūli un galvā šim hūte.

Ā, vēl viņi dara šitā - ieslēdz kr. pagriezienu, it kā gribētu pārkārtoties, tu gaidi, ka būs, bet nav. Tad tu tomēr ej šim garām, bet tagad nu viņš izlēmis pagriezt to stūri, bet par spoguli kā tādu piemirsis. Un tad tu bremzē... stipri...DD

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

pozitiivais rakstīja:

...es nav no agresīvajiem...

Mazliet jau laikam tomēr esi pāris nedēļas atpakaļ redzēju Tevi slalomējam pa Brīvībeni prom no centra

neticu...tas noteikti nebiju es....noteikti pārskatījies

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

Uggga rakstīja:

pozitiivais rakstīja:

...es nav no agresīvajiem...

Mazliet jau laikam tomēr esi pāris nedēļas atpakaļ redzēju Tevi slalomējam pa Brīvībeni prom no centra

neticu...tas noteikti nebiju es....noteikti pārskatījies

tad nelaid nost jumtu un numuru nomaini, varbūt nepazīšu

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

bet es tak nebiju agrsīvs...varbūt tikai bik ātrāks par Getzu...

un atkal jau man liekas, ka Tu vienkārši stereotipsiski man piesienies

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: bmw jau defaultā velk uz grāvi, tāpat kā alkāns. Dirza ta tuvāk grāvim. Vispār bmw ir viena no sūdīgākajām mašīnām, jo tai ir lielas problēmas ar savākšanos.

klau, bet par to savākšanos - vai nav tā, ka vecākie dampji turas stabilāk, jo sakarīgāka piekares konstrukcija? Šito esmu dzirdējis par meršiem, ka vecie piem., pa granteni ejot daudz stabilāk nekā jaunākie, jo kaut kas novienkāršots.

Jo līdz ar pircēja filozofijas mainīšanos mainās arī ražotāja koncepcija; ja, teiksim, agrāk cilvis pirka kādu lietu, tad viņš zināja, ka, nu teiksim, varbūt dēlam mantojumā neatstās, bet uz to pusi. Tagad mēs pērkam ar domu, ka pēc 1/2 gada vai gada gribēsim jaunu modeli, vienalga, vai runājam par vāģiem, ledusskapjiem vai mēbelēm. Attiecīgi arī ražotājs ir priecīgs ražot lētāk un pārdot vairāk...

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

slima suņa murgi

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: bet es tak nebiju agrsīvs...varbūt tikai bik ātrāks par Getzu...

un atkal jau man liekas, ka Tu vienkārši stereotipsiski man piesienies

es tak teicu, ka mazliet Pēc sat.not. joslu mainīšanu intensīvas satiksmes apstākļos, var klasificēt kā agresīvu braukšanu.

P.S. pats arī tā daru, tikai man nav BMW un 4x7 arī nav

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

es tak teicu, ka mazliet Pēc sat.not. joslu mainīšanu intensīvas satiksmes apstākļos, var klasificēt kā agresīvu braukšanu.

P.S. pats arī tā daru, tikai man nav BMW un 4x7 arī nav

nu lūk...tur arī tā problēma...vot ja būtu TĀ darījis ar Getzu...Tu mani nebūtu pamanījis...a vot tagad...pamanīji

PS - nākamreiz nemaisies pa kājām....lai nav jātaisa slaloms

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

Uggga rakstīja:

es tak teicu, ka mazliet Pēc sat.not. joslu mainīšanu intensīvas satiksmes apstākļos, var klasificēt kā agresīvu braukšanu.

P.S. pats arī tā daru, tikai man nav BMW un 4x7 arī nav

nu lūk...tur arī tā problēma...vot ja būtu TĀ darījis ar Getzu...Tu mani nebūtu pamanījis...a vot tagad...pamanīji

PS - nākamreiz nemaisies pa kājām....lai nav jātaisa slaloms

Es tad biju lielākā transporta līdzeklī kā Tev kur kādi 16 cilvji sēž un vēl gandrīz tik pat mēģina nostāvēt, kad šoferis bremzē, jo priekšā pielecis viens tāds kā TU

tā kā pa kājām toreiz maisījies Tu

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

forši ...

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Uz Jūrmalas šosejas BMW šodien ap pusdienlaiku esot nonesis alni. Kur viņus tur var sastapt?

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Raser rakstīja: Uz Jūrmalas šosejas BMW šodien ap pusdienlaiku esot nonesis alni. Kur viņus tur var sastapt?

tie Alņi tur parasti SAABos braukā

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

tie Alņi tur parasti SAABos braukā

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ēst gribējās bmw vadītājam

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

www.liepajniekiem.lv/...

Ar ļoti dīvainu rīcību trešdienas rītā pulksten 9.15 izcēlies 1978.gadā dzimušais Romāns. Viņš, braucot ar automašīnu \"BMW 525\", Sliežu ielā 7 uzbrauca metāla žogam, to apgāžot un iebraucot uzņēmuma \"Amulis\" teritorijā, kur uzbrauca un sabojāja automašīnu \"Volvo FS10\". Tūlīt pēc notikušā, vaininieks no notikuma vietas aizbrauca ostas virzienā un jau pēc piecām minūtēm izraisīja jaunu sadursmi, ostas teritorijas 67.piestātnē uzbraucot stāvošam vilciena sastāvam. No notikuma vietas piedzīvojumu meklētājs aizgāja, taču jau drīz viņu aizturēja policijas darbinieki.

Tanks

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti