BMW

BMW pa grāvjiem vien

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Vakar ap plkst.19 Valmieras rajona autoceļa Valmiera-Brenguļi-Bikseja 6.kilometrā 1984.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "BMW 523" nobrauca no ceļa un apgāzās.

Ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām notikuma vietā mira automašīnas pasažieris 1983.gadā dzimušais vīrietis. Savukārt automašīnas vadītājs un automašīnas pasažiere 1987.gadā dzimusī jauniete ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Ap plkst.19.30 Rīgas rajonā autoceļa Salaspils-Babīte 11.kilometrā pagaidām neidentificēts vadītājs, vadot automašīnu "BMW 525" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1985.gadā dzimis vīrietis, 1990.gadā un 1988.gadā dzimušas jaunietes.

Ap plkst.15.30 Rīgas rajonā uz autoceļa Saulkrasti-Murjāņi pagaidām neidentificēts automašīnas vadītājs, vadot automašīnu "BMW 318" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1980.gadā un 1985.gadā dzimuši vīrieši un 1987.gadā dzimis jaunietis.

 
schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Sieva vai mīļākā?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

ibio rakstīja: laikam jātaisa jauns topiks - bmw pa kokiem vien

vienš jeņķis amerikā jauno M5 iestādīja kokā - bet mūsu bāleliņš uz Atlantijas ielas 7er ieliek kokā.

jautājums edzulim - vai tiešām tie bembji lido

oi aizmirsu linku - www.tvnet.lv/...

Labrīt. Šis gadijums jau bija apspriest pirms 2 dienām

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

to 7er testētāju vajadzētu pakārt aiz pautiem publiski. Kret_īns ibio. Labi, ka tur bija koks...

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

lido lido tie BMW...ja pie stūres sēž kosmonauti....arī Getzi un Opeļi lido....tikai tur vajag vairāk gaisa riepās......visi lido...bet daži arī atduras...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Taa vien raadaas, ka normaalas kubatuuras un jaudas automashiinas buutu jaaizsniedz tikai 30 g.v sasniegušiem, ar ārsta izzinju apveltiitiem gariigi normaaliem cilveekiem.

Man autoskolaa instruktors teica, ka 20 % no cilveekiem vispaar nebuutu laizhami pie stuures, bet vinji kaa likums izveelas BMW

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Taa vien raadaas, ka normaalas kubatuuras un jaudas automashiinas buutu jaaizsniedz tikai 30 g.v sasniegušiem, ar ārsta izzinju apveltiitiem gariigi normaaliem cilveekiem.

Man autoskolaa instruktors teica, ka 20 % no cilveekiem vispaar nebuutu laizhami pie stuures, bet vinji kaa likums izveelas BMW

na čo namikaješ...man nav 30mit...man ir BMW...gribi teikt, ka esmu 19tais procents?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

Ozz rakstīja: Taa vien raadaas, ka normaalas kubatuuras un jaudas automashiinas buutu jaaizsniedz tikai 30 g.v sasniegušiem, ar ārsta izzinju apveltiitiem gariigi normaaliem cilveekiem.

Man autoskolaa instruktors teica, ka 20 % no cilveekiem vispaar nebuutu laizhami pie stuures, bet vinji kaa likums izveelas BMW

na čo namikaješ...man nav 30mit...man ir BMW...gribi teikt, ka esmu 19tais procents?

Tas ka Tu veel esi dziivs runaa Tev par labu

un tas bezmotors kas tam kakukraasas golpam...knapi dveš

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

pozitiivais rakstīja:

Ozz rakstīja: Taa vien raadaas, ka normaalas kubatuuras un jaudas automashiinas buutu jaaizsniedz tikai 30 g.v sasniegušiem, ar ārsta izzinju apveltiitiem gariigi normaaliem cilveekiem.

Man autoskolaa instruktors teica, ka 20 % no cilveekiem vispaar nebuutu laizhami pie stuures, bet vinji kaa likums izveelas BMW

na čo namikaješ...man nav 30mit...man ir BMW...gribi teikt, ka esmu 19tais procents?

Tas ka Tu veel esi dziivs runaa Tev par labu

un tas bezmotors kas tam kakukraasas golpam...knapi dveš

nu viss...pirmajā strelkā...liksimies uz strīpas un bezmotors Tev parādīs kā jālido

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Konkreeta pacana bazars...

es labaak leeniiteem...

lai gan...nav izsleegts, ka man arii buus kaadreiz bmw...klasiskaas piedzinjas izveele nav nemaz tik liela, va zin

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

za bazar atvečaķ buģeš...maļafka

šahu viņš tagad spēlē...un ar trolli taisās bumeru izkost...vot kaziols

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

A pozijam tur kaut kaads divtaktu dzineejs ar karburatoru iemonteets...

izskataas peec bumera, a dabaa golps.

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

man ir arī KIA...bet nu ne par to šis stāsts

Ugriks Reģ.: 08.12.2006
0 0 Atbildēt

auto.delfi.lv/...

pumpainie tīņi..

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Sestdienas rītā uz Liepājas trases vienu bmw krāmēja uz evakuvatora. No sākuma motoru, pēc tam pērējo. Jau agrāk no tās avārijas tika izvests jaunais L200. Tad vēl pa ceļam pretī brauca viena uz jumta pabijusi toijota. Tranzīts arī bija paijis uz jumta, bet nebija braucams, skumji stāvēja ceļmalā. Un visu to pasākumu noslēdza acainais mersis, noparkots pļavā.

Un tie bija četri atsevišķi gadījumi.

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

Mjā, tiem daudzajiem BMW vadītājiem nav jaut kas kārtībā ar ego, šodien ap 11:30 arī divi 3 sērijas kabrioleti ar tranzīt numuriem izpildījās uz 11.nov.krastmalas kad bija pamatīgs sastrēgums, aizmina visiem garām gar stāvvietas joslu un pie krusta līda atpakaļ stipri gāzējot - laikam domāja sabaidīt citus šoferīšus

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

neatbalstu tādus. Ok, ja ar grūtnieci vai ievainotu cilvēku kur jālido. Prasās pēc zižļa un agresivņika lai pārdomā savu auto pārdzinēja dzīvīti

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: neatbalstu tādus. Ok, ja ar grūtnieci vai ievainotu cilvēku kur jālido. Prasās pēc zižļa un agresivņika lai pārdomā savu auto pārdzinēja dzīvīti

No mediciinas viedoklja ne ar vienu no vinjiem nav jaalido...

paaris minuushu skjietama ekonomija var sniegt visai ilgstošu aizkjeršanos- labi ja izskaidrošanos ar likuma sargiem.

Labaak leenaaam, bet ar garantiju, ka laiciigi nonaaksi galaa...

ne par velti senie latviešī teica:"steidzies leenaam"

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

pozitiivais rakstīja: za bazar atvečaķ buģeš...maļafka

šahu viņš tagad spēlē...un ar trolli taisās bumeru izkost...vot kaziols

ko Tu te sprēgā ar savu KIA

Tu pat manam Peugeot 1007 uz Vanšu tilta priekšā nevari laicīgi ielīst

Tu mazāk runātu...jo jau uz Valdemārenes tu mirkšķināji paldies, kad Tevi līkroci palaidu tā ka 1:1 laipnībās

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt
Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

vakar es smuki staaveeju invaliidu staavietaa - un kas no taa ?

Kaads sakars, kas un kur bij noparkots...

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

tikai replika...garāmejot.....daži staipa uz ielas, daži internetā...tie kas internetā staipa uz ielas jau sen būtu pārstaipījuši kaut ko

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

tas nebij par konkrētu situāciju domāts...bet vairāk par dzīvesveidu.......interneta staipītāji tāda smieklīga suga...tāds kā atsevišķs sociālais slānis izveidojies

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

nu tad...veiksmi staipīšanā!

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

tur nav nekā abpusēja....

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

otrdien ap 20.00 viens X5 pie Katlakalna (braucot uz Ķekavu)mierīgi, bez jeb kādām emocijām iemauca grāvī, nodomāju - as par štellēm, apgriezos apskatīties, izkāpju ārā, prasu vai nevajag izvilkt.., čalis pilnīgā vafelē izlien ārā un kaut ko slāvu mēlē murmulē, sapratu, ka šim palīdzība nav nepieciešama.. braucu garām vēlāk pēc pusnakts ap 04.00 uz Rīgu, skatos, ka čalis jau bija ticis kādus ~km uz otru pusi, bet vienalga vazājās apkārt mašīnai itkā durvis meklēdams..

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti