BMW

BMW pa grāvjiem vien

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Vakar ap plkst.19 Valmieras rajona autoceļa Valmiera-Brenguļi-Bikseja 6.kilometrā 1984.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "BMW 523" nobrauca no ceļa un apgāzās.

Ceļu satiksmes negadījumā no gūtajām traumām notikuma vietā mira automašīnas pasažieris 1983.gadā dzimušais vīrietis. Savukārt automašīnas vadītājs un automašīnas pasažiere 1987.gadā dzimusī jauniete ar dažādām traumām nogādāti slimnīcā.

Ap plkst.19.30 Rīgas rajonā autoceļa Salaspils-Babīte 11.kilometrā pagaidām neidentificēts vadītājs, vadot automašīnu "BMW 525" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1985.gadā dzimis vīrietis, 1990.gadā un 1988.gadā dzimušas jaunietes.

Ap plkst.15.30 Rīgas rajonā uz autoceļa Saulkrasti-Murjāņi pagaidām neidentificēts automašīnas vadītājs, vadot automašīnu "BMW 318" nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī. Ar dažādām traumām slimnīcā nogādāti 1980.gadā un 1985.gadā dzimuši vīrieši un 1987.gadā dzimis jaunietis.

 
martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

opelis rakstīja:

nafigators rakstīja: Kāds labs draugs ceļu policists man stāstija, ka bieži mēdzot tieši bembjus tāpat vien stādināt! Atbildē uz jautājumu kapēc, saņēmu - a tapēc, ka tajos visvairāk visādu lohu ir! (nopietni)

Piektdien biju kāzās, braucam visi rindā aiz jaunā pāra mašīnas, bet mūs visus visās iespējamās un arī neiespējamās vietās apdzen džeks ar pajaunu 330, kamēr tiek tieši aiz jaunā pāra džipa. Pēc kārtējās apstāšanās ar visām atrakcijām šis atkal visus apdzen, dažus pat konkrēti nogriezdams.. jā nepateicu šis pats arī bija kāzu viesis...

............. laikam jaunākais bračka!

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Kāds labs draugs ceļu policists man stāstija, ka bieži mēdzot tieši bembjus tāpat vien stādināt! Atbildē uz jautājumu kapēc, saņēmu - a tapēc, ka tajos visvairāk visādu lohu ir! (nopietni)

Lielai daļai musaru no CP pašiem privātās mašīnas ir BMW un ne jau tie lētākie

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

piekriitu, ka lohhi brauc ar visaam markaam, bet tomeer, kad staavu pie sarkanaa pie paarbrauktuves, vnk luksofora utml, tomeer paarsvaraa bmw ir tie pimp.i, kas visiem garaam nesas... veel sodien paarliecinaajos par to - vienaa un tajaa pashaa vietaa 2 reizes abos virzienos tiesi bembis bija tas kas visiem garaam nesaas garu garaa rindaa un tad kjipa nabadzinjs meeginaja rindaa atpakalj tikt...

man pasham sameeraa jaudiigs mobiiliits, taapeec nereti pacakareeju bembistus, kas lecas, protams ne jau normaalos brauceejus... arii taadi taadi brauc ar bmw

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja: 2 reizes abos virzienos tiesi bembis bija tas kas visiem garaam nesaas garu garaa rindaa

Bembis pats brauca?

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Interesants novērojums. Lecīgajiem bembistiem biežāk bmwpower uzlīme kkur redzama. Zolīdajiem savukart bmwclub uzlīme.

Bet ir arī pretēji gadījumi.

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

rrupucis rakstīja: 2 reizes abos virzienos tiesi bembis bija tas kas visiem garaam nesaas garu garaa rindaa

Bembis pats brauca?

laikam aspraatiigs gribeeji buut???

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

deksters rakstīja:

rrupucis rakstīja: 2 reizes abos virzienos tiesi bembis bija tas kas visiem garaam nesaas garu garaa rindaa

Bembis pats brauca?

laikam aspraatiigs gribeeji buut???

Kad iztaisnosi piksteļus, Anniņ, piesakies.

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

rrupucis rakstīja:

deksters rakstīja:

rrupucis rakstīja: 2 reizes abos virzienos tiesi bembis bija tas kas visiem garaam nesaas garu garaa rindaa

Bembis pats brauca?

laikam aspraatiigs gribeeji buut???

Kad iztaisnosi piksteļus, Anniņ, piesakies.

vareeji jau kau ko jeedziigu uzraxtiit, nevis kau kaadas debiiliibas... laikam esi Be Mee Wee fans, tas jau oki, bet te par ko citu runa gaaja - par lohiem, kas BMW slavu bojaa... pats ar pie taadiem sevi pieskaiti???

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

Es tev jautāju- tas BMW pats brauc?? Ja ne, tad vainīgs ir cilvēks, kurš to stūrē. Aizgāja,Urmas ( tu tak igaunis,ne) ?

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

Ja par mani- jā, man patīk BMW un uzskatu to par kvalitatīvu un labu auto. Pašam ir bijis un būs.

Un?

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Es tev jautāju- tas BMW pats brauc?? Ja ne, tad vainīgs ir cilvēks, kurš to stūrē. Aizgāja,Urmas ( tu tak igaunis,ne) ?

neesmu igaunis un negribu ar tevi strideties, jo liekas esi sakariigs cilveks, bet arii tu nevari noliegt faktu, ka jefinji par daudz BMW sagaadaajushies... pasham ar patiik protams patrakot, bet censos citus netrauceet... ja citus trauceeju, ta censos krist uz nerviem tiem kas visur censas pa prieksu tikt, nekauniigaa, avaarijas variantaa visiem pa prieksu nesas utt...

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

deksters rakstīja: Es tev jautāju- tas BMW pats brauc?? Ja ne, tad vainīgs ir cilvēks, kurš to stūrē. Aizgāja,Urmas ( tu tak igaunis,ne) ?

neesmu igaunis un negribu ar tevi strideties, jo liekas esi sakariigs cilveks, bet arii tu nevari noliegt faktu, ka jefinji par daudz BMW sagaadaajushies... pasham ar patiik protams patrakot, bet censos citus netrauceet... ja citus trauceeju, ta censos krist uz nerviem tiem kas visur censas pa prieksu tikt, nekauniigaa, avaarijas variantaa visiem pa prieksu nesas utt...

Piekrītu. Es jau agrāk esmu teicis, ka kaut kādu mistisku sakarību dēļ BMW īpašnieku vidū ir lielāks ambīļu % nekā citu auto īpašnieku vidū.

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

rrupucis rakstīja:

deksters rakstīja: Es tev jautāju- tas BMW pats brauc?? Ja ne, tad vainīgs ir cilvēks, kurš to stūrē. Aizgāja,Urmas ( tu tak igaunis,ne) ?

neesmu igaunis un negribu ar tevi strideties, jo liekas esi sakariigs cilveks, bet arii tu nevari noliegt faktu, ka jefinji par daudz BMW sagaadaajushies... pasham ar patiik protams patrakot, bet censos citus netrauceet... ja citus trauceeju, ta censos krist uz nerviem tiem kas visur censas pa prieksu tikt, nekauniigaa, avaarijas variantaa visiem pa prieksu nesas utt...

Piekrītu. Es jau agrāk esmu teicis, ka kaut kādu mistisku sakarību dēļ BMW īpašnieku vidū ir lielāks ambīļu % nekā citu auto īpašnieku vidū.

njaa taa ir... piekriitu, ka BMW labs vaagis, diemzeel daudzi iipasnieki nav labi...

luudzu, kam sajeega, iechekojiet topiku "Subs metala plauktaa"....

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Nē, es gribu teikt, ka procentuāli BMW īpašnieku vidū kretīnu ir vairāk kā Audi lietotāju vidū. Kāpēc BMW viņus pievelk, nezinu.

Tai pat laikā esmu teicis, ka ar BMW braukā ļooooti daudz normālu cilvēku...

Sore, bet Audi braucēju vidū Jefiņu ir krietni vairāk nekā BMW. Ar jefiņu nav domāts urla vai kretīns, bet vienkārši pastulbs hono

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Edzuli...mož tev aizies...mož ne. Aivaru labi zini...no Bauskas. Lūk, tas ir BMW īpašnieks, kurš izraisa cieņu.

Bet ne tu ar savu plātīšanos. Tāds neizaudzis gurķītis vien esi, pienapuiku sapnis.

Ku es platos? Tas, ka man parakstā normāli auto? Un, ka atbildu uz nomika uzbraucienu. Relax Aivaru protams zinu. Vienkārši veicu skaidrojošo darbu, it īpaši E30 sakarā...

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

deksters rakstīja:

Nē, es gribu teikt, ka procentuāli BMW īpašnieku vidū kretīnu ir vairāk kā Audi lietotāju vidū. Kāpēc BMW viņus pievelk, nezinu.

Tai pat laikā esmu teicis, ka ar BMW braukā ļooooti daudz normālu cilvēku...

Sore, bet Audi braucēju vidū Jefiņu ir krietni vairāk nekā BMW. Ar jefiņu nav domāts urla vai kretīns, bet vienkārši pastulbs hono

Var būt. Bet tie Audi jefiņi brauc neuzkrītoši. Toties BMW jefiņi izpildās tā, ka dara negodu gan BMW , gan to normāli braucošajiem īpašniekiem.

Piemēram, tu..ar savu lēkāšanu un agresīvas braukšanas reklamēšanu esi vairojis cilvēkos negatīvu attieksmi pret BMW.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Iespaidīga avārija Rīgā uz Brīvības un Pērnavas ielu stūra vakar aktualizēja jautājumu par agresīvu stūrēšanas stilu un braukšanas kultūru kā tādu, ko visbiežāk neievēro tā sauktie bembisti.

www.tvnet.lv/...

zajebis. Tieši noskatījos to crašu un tagad domāju, ka jāpērk jaunais X5 pec gada kad apmerām būs skaidrs kas un kā

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Relax Aivaru protams zinu.

Zinu...Tavs M5 servisā tika redzēts.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: www.tvnet.lv/...

šitais jau bija... pie tam dienu iepriekš....

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Es gan vienu OOOO redzēju grāvī 24.jūnijā

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

man jau liekas...ka visi kas brauc ar Hyundai Getz ir totāli atsaldēti un nedraudzējas ar galvu...bet tas ir tikai mans pieņēmums...tāpēc neņemiet ļaunā

un par bemberistiem...nu...lai tie Hyundai Getzisti rej...kas viņiem cits atliek...ja redzesloks tik šaurs kā Getz virzulīts

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

3 geciem jāiekrīt grāvī, lai redzētu ka tur kaut kas ir

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: 3 geciem jāiekrīt grāvī, lai redzētu ka tur kaut kas ir

bet Getzus jau parasti dod 2 pa viena cenu un trešo dod dāvanā līdzi

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

Šodien viens Citroen bulku vāģis agresīvi izpildījās uz Salu tilta. Laikam atsaldenis.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti