BMW

BMW vo tas ir autiņš!!!

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007

Ņemot vērā pēdējo gadu divdomīgo attieksmi pret a/m marku BMW, gribētu izteikt savu viedokli:

Ejiet jūs visi tur un tur.

Bet ja nopietni, tad iesēžoties šajā markas a/m subjekta pašapziņa, spēks un dzīvesprieks pieaug vairākas reizes.

Protams katrs sava maciņa biezumam var atļauties noteiktas kategorijas, izlaiduma gada, un “nojātības “ pakāpes BMW, kas ļauj viņam justies par krutāko džeku savā rajona robežās.

Bet meitenes, meitenes iesēžoties tāda džeka a/m jūt seksuālas dabas spēka pieplūdumu.

Protams, ar BMW vien nepietiek. Stilu varētu papildināt, LEWIS džīnas,normālas NIKE botas,ādas jaka, VERSACE saulenes, un trenēts sitiens…lai varētu ik pa brīdi tikt galā ar visādiem raikiniem kuri iedomājas nelaist bembi vai nogriezt tam ceļu.Skaidrs ja?

 
1 2 3 4 5 6 ..14
tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

kias šodien pilmenes,ka dauņi saradušies

osscar Reģ.: 27.08.2002
0 0 Atbildēt

jaa lewis un nike ir baigie brendi ar tiem komplekta nak tikai tirgus versaci saulenes kaa autoram )

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

mieriiga atbilde nervoozai pasaulei :

www.tvnet.lv/...

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

Var redzēt te ir iepīpēta "Kuldīgas"zālīte". Jūtams iauto diversants kurš veido topikui, lai aplietu BMW marku ar "latgalītes" saulenēm un "gerkena" lewisenēm. Pēc tam pasmaidītu, kā panesas saldsērīgs topiks par to cik žēl ka man nav BMW!

Bet neskatoties uz visu BMW nīdēju baru iekš iauto BMW rullē!

emo Reģ.: 05.07.2006
0 0 Atbildēt

nu je**l, ir labi paņirgt pēc nogurdinošas dienas....

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: mieriiga atbilde nervoozai pasaulei :

www.tvnet.lv/...

mierīga atbilde nervoziem turbodīzeļiem , spied šeit: www.tvnet.lv/...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

sinhro rakstīja: Var redzēt te ir iepīpēta "Kuldīgas"zālīte". Jūtams iauto diversants kurš veido topikui, lai aplietu BMW marku ar "latgalītes" saulenēm un "gerkena" lewisenēm. Pēc tam pasmaidītu, kā panesas saldsērīgs topiks par to cik žēl ka man nav BMW!

Bet neskatoties uz visu BMW nīdēju baru iekš iauto BMW rullē!

par to zaaliiti shaubos gan , tagadinj jaunatne dzerot shkjiltavu gaazi

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007
0 0 Atbildēt

sinhro rakstīja: Var redzēt te ir iepīpēta "Kuldīgas"zālīte". Jūtams iauto diversants kurš veido topikui, lai aplietu BMW marku ar "latgalītes" saulenēm un "gerkena" lewisenēm. Pēc tam pasmaidītu, kā panesas saldsērīgs topiks par to cik žēl ka man nav BMW!

Bet neskatoties uz visu BMW nīdēju baru iekš iauto BMW rullē!

man žēl ka tev gurķēn ar lielo smaidīgo muti ir zināma tikai kaut kāda tur kuldigas zālīte, nevis īstie Rīgas brendi augstākajās aprindās , un ka tu iepērcies latgalīte, centrāltirgus būdiņās un gerkena. Nu es saprotu Gerkena kļošenēs pa 5 lati ir arī savs stils.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ja veel tie kas ir iemaacijushies rakstiit un lasiit BMW, iemaaciitos lasiit un rakstiit LEVI'S Jeans vareetu jau arii ne tik slikti domaat par tiem "kabaniem" Vers-acenees.

Bet es jau saprotu ka iAuto laikam galaiciigs paliek un tad nu visaadas muljkjiibas jaaizgudro.

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

taisnība vien būs autoram

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

nu zb jau, shitik trula diskusija...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

bmw ir shrots. ized bebrim pirzhamo

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bij reiz zvērīgs bmw fans, kurs pārvietojās ar oku.

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Nikaragva rakstīja: Ņemot vērā pēdējo gadu divdomīgo attieksmi pret a/m marku BMW, gribētu izteikt savu viedokli:

Ejiet jūs visi tur un tur.

Bet ja nopietni, tad iesēžoties šajā markas a/m subjekta pašapziņa, spēks un dzīvesprieks pieaug vairākas reizes.

Protams katrs sava maciņa biezumam var atļauties noteiktas kategorijas, izlaiduma gada, un “nojātības “ pakāpes BMW, kas ļauj viņam justies par krutāko džeku savā rajona robežās.

Bet meitenes, meitenes iesēžoties tāda džeka a/m jūt seksuālas dabas spēka pieplūdumu.

Protams, ar BMW vien nepietiek. Stilu varētu papildināt, LEWIS džīnas,normālas NIKE botas,ādas jaka, VERSACE saulenes, un trenēts sitiens…lai varētu ik pa brīdi tikt galā ar visādiem raikiniem kuri iedomājas nelaist bembi vai nogriezt tam ceļu.Skaidrs ja?

Ņemot vērā uzrakstīto tekstu, izskatās, ka tiešām sestdien solītais pilnmēness aptumsums ir jau pienācis.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

BMW vo tas ir autinsh,

Tik pie stuuures mazinsh pau__nsh.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Ar bmw braukā letiņi, kuri ēd saldētas reņģes... tādēļ arī smadzenes tik atsaldētas...

Redaktors Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Ar bmw braukā letiņi, kuri ēd saldētas reņģes... tādēļ arī smadzenes tik atsaldētas...

Nē, tā nav!!!

Ir otrādi.

Tie ļautiņi, kuri ēd saldētas reņģes, noteikti brauc ar BMW.

Ir arī normāli ļauži, kas brauc ar BMW.

columbia Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Nu pagaidām man liekas, ka BMW ir labākais, pašam tā ir 8. mašīna un otrais BMW.

Šobrīd jau pus gadu braucu ar BMW 730d 2001. gada.

Pirms tam ir bijuši BMW 520, MB 300 (124), VW Vento VR6, trīs AUDI, 90, A4 un A6, VW Passat 98g.

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

columbia - tu ar to lielies vai?!?! Visiem uz to pa jāt kurais bmw tas tev ir uttt... BMW tas viss ir slikti...

Pirkšu bmw, iesperiet man...

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

Nu un kurš tad autoriņam pāri nodarīja?? Nāābadziņš...brauca ar Getz...un viens ar veco bembiiti apdzina,ne?

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

normāli jau tie bemberisti nav...vot Golp_isti tie ir džeki

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

Redaktors rakstīja:

Ir arī normāli ļauži, kas brauc ar BMW.

Tu laikam par Klonu

Reģ.: 03.05.2024
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja: normāli jau tie bemberisti nav...vot Golp_isti tie ir džeki

Pozy,Tu piekāvi to džeku un pavedi viņa skuķi? Izvirzulis!! Un kauslis!

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

pozitiivais rakstīja: normāli jau tie bemberisti nav...vot Golp_isti tie ir džeki

Pozy,Tu piekāvi to džeku un pavedi viņa skuķi? Izvirzulis!! Un kauslis!

ne tak...man nav laika Gtzistus trāst....viņus jau tā dzīve iztrāzusi

ps - ja kas tad tam suuknim bauskas dullais normālu ceņņiku ieslēdza...drošvien sestdien dzīšu bembi uz bausku, lai ķīlē augšā...zin tomēr tā viena litra pietrūkst...un 2.0 vairs nav 3.0

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

Padalies ludzu pieredze vairak,jo nekad neviena Bavarijas M***u Waagi neesmu lidinajies,esmu tik dzirdejis nostastus par dzivniekiem,kuri cen$as savaldit tos?!!!! Vai tas kranelis isti paliek garaks sezot pie stures tiem??????????

1 2 3 4 5 6 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti