BMW

BMW vo tas ir autiņš!!!

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007

Ņemot vērā pēdējo gadu divdomīgo attieksmi pret a/m marku BMW, gribētu izteikt savu viedokli:

Ejiet jūs visi tur un tur.

Bet ja nopietni, tad iesēžoties šajā markas a/m subjekta pašapziņa, spēks un dzīvesprieks pieaug vairākas reizes.

Protams katrs sava maciņa biezumam var atļauties noteiktas kategorijas, izlaiduma gada, un “nojātības “ pakāpes BMW, kas ļauj viņam justies par krutāko džeku savā rajona robežās.

Bet meitenes, meitenes iesēžoties tāda džeka a/m jūt seksuālas dabas spēka pieplūdumu.

Protams, ar BMW vien nepietiek. Stilu varētu papildināt, LEWIS džīnas,normālas NIKE botas,ādas jaka, VERSACE saulenes, un trenēts sitiens…lai varētu ik pa brīdi tikt galā ar visādiem raikiniem kuri iedomājas nelaist bembi vai nogriezt tam ceļu.Skaidrs ja?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..14
krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

muhahadahabuahaaa....

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

newman rakstīja: ar BMW brauc arī pavecāka gada gājuma cilvēki, no tiem arī jābaidas? parasti auto ir no 80 gadu beigām.

A kāpēc Tu vispār baidies no BMW

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Urlans_Cinga rakstīja: bet 99% mazauto un cita shirpotrjoba ipashnieki ievero tieshi Behas un citus nedaudz dargakus auto.....kaut kadi Opel, Fordi utt paliek nepamaniti...

varbut ir verts parunat par TO

varbut dveseles dziljumos visi shie rejeji tomer velas kaut reizi dzive iehavot kaut vai E30 316.to

Ievēro parasti pēc uzvedības uz ceļa, ir par ko ierēkt

newman Reģ.: 29.01.2007
0 0 Atbildēt

iepriekš tika rakstīts, ka no skūtgalvjiem kuriem govs ķēde kaklā un brauc ar BMW esot jābaidās...

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

ir jau ar

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

BMW - tā ir pagātne tagad visi īstie pacani rullē ar "kablukiem" un jauniem Getz. BMW ēra noriet..

Tas tā, no novērojumiem uz ielām..

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Jūs te tagad rejat kā tādi patversmes suņi!...jomajo,kāda starpība ar kādu auto cilvēks pārvietojās???Jā,arī es pārvietojos ar BMW un šis man ir jau trešais šīs markas auto manā mūžā...vai tāpēc man tagad ir jāuzklausa apvainojumi par to,ka esmu atsaldēts?Es pie stūres nebraucu cepurē un arī D&G(Dainis&Gatis)saulesbrilles nenēsāju...kāpēc man nepārvietoties ar auto,kura gaitas īpašības-komforts-izskats un citas lietas liekās pārākas par citiem auto?...savā mūžā esmu braucis ar ļoooti daudziem auto,bet šis man šķiet VISpiemērotākais man...Jautājums!!!Vai cilvēki,kas pārvietojās ar Imprezām,Evolūcijām un citām(principā kopējai satiksmei nepiemērotām mašīnām)nav agresīvi braucēji???Vai nav agresīvu Opelistu,Mazdistu,Audistu un Mersedesistu???..."katrā ģimenē,ne bez sava kroplīša"...un runājot par Jūsu pieminētajām GOVS ĶĒDĒM un citiem atribūtiem...-vajag skatīties mazāk krievu seriālu,tad arī vīzijas nerādīsies

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Urlans_Cinga rakstīja: Joop...Tu esi Jump vai Nightfever ?

Kam Tu to te stasti velti izniekots laiks var vienigi piedurties, ko 90% te ari dara

Es to lieliski saprotu,bet reizēm uzkāpj uz nerva šie fu.king stereotipi par manu mīļāko auto...nu nav visi cilvēki vienādi...labi,sacepos

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

joop - kā jau viens te rakstīja - vari iet paraut dūrīte savu behu...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

te jau ir tas stereotips,un jau sacepaas

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

ai jooop - šitā satraucoties tak traks var palikt

a ko man darīt - arī braucu ar BMW... krānu staipu nejēgā un cepuri i nenovelku... mati vienmēr lisakā un esmu totāli atsalusi, jo man tak Bii Em Dabljuuu

Mācies priecāties

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

BMW

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

...njaa,apbrīnoju Jūs...braucu ar to savu Bumierīti,bet tas krāns man garāks nepaliek un arī matus noskūt negribās...varbūt nebraucu ar īsto modeli?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: ...njaa,apbrīnoju Jūs...braucu ar to savu Bumierīti,bet tas krāns man garāks nepaliek un arī matus noskūt negribās...varbūt nebraucu ar īsto modeli?

leenu,bet naak apgaismiiba

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

Urlans_Cinga rakstīja: bet kad braucu ar Mercedes, man krans ir pavisam tads tievsss un mazzssss........

Tad jau sanāk,ka "drauga" garumam būtu jābūt proporcionālam klasei ar kādu mēs braucam?

Hmmm...pārvietojos ar 5.sēriju,tad jau laikam sanāku tāds standarta-pelēkais latvietis ar izmēru no 16-18cm?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

525-528 no 96 gada patiik tiiri labi...man saak atsaldeeties? vai shamai veelas buut garaaks?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Urlans_Cinga rakstīja:

ursis rakstīja: leenu,bet naak apgaismiiba

a Tu, Audist, nemaz nennjirdz........ audisti ari ir atsaldeti ne mazak ka Bumeristi

MB ir taa atsaldeets ka vinsh ir mazs un tievs(vai aiz baileem)

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Urlans_Cinga rakstīja: esmu redzejis, ka Audisti braucot, tur pa logu vienu kaju araa..... esot nenormali stiligi...

ta vietejie Barigas teica-

taa ir ar tiem kas mazinji augumaa ! IISTIE tur kreiso kreisaa logaa,labo labaa logaa !

BMW328 Reģ.: 17.08.2005
0 0 Atbildēt

shto za bazar a draki netu?

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Urlans_Cinga rakstīja:

pamegjini E60- es savu kranu sarulleju bikshu kabata

tā nu tas ir

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

BMW328 rakstīja: shto za bazar a draki netu?

BMW 3.klase?...tad jau izmērs no 12-15cm

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Urlans_Cinga rakstīja:

ursis rakstīja: taa ir ar tiem kas mazinji augumaa ! IISTIE tur kreiso kreisaa logaa,labo labaa logaa !

Njaa..... ir gan tie Ausisti traka tauta, kur nu vel vairak...

a ta ir taisniba, ka Audisti neviena likuma bez rocenes raushanas nevar ieiet Nu tjipa-tas ta pachjotna ?

vnk darba bremzju nav...nu i iemaaciijusies izliidzeetie kaa var

KAIFARIX Reģ.: 28.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu jop-tvaj kas tik nav jāuzzin!

klons Reģ.: 18.03.2005
0 0 Atbildēt

lasu un nevaru saprast...jūs par tiem BMW braucējiem nopietni vai tikai ākstaties???

es pašlaik ar grasos no Golpa uz BMW pārkāpt. Esmu noslkatījis vienu simpātiski e30, kas manuprāt ir samērā respektabla un konfortabla mašīna. Un nav jau ar no tām lētākajām...tāpēc negribētos, ka par mani ar pēctam tā runā kā jūs te tagad par tiem BMW braucējiem.

men jau lieks ka galvenais, lai cilvēks labs.

joop Reģ.: 21.04.2006
0 0 Atbildēt

klons rakstīja: lasu un nevaru saprast...jūs par tiem BMW braucējiem nopietni vai tikai ākstaties???

es pašlaik ar grasos no Golpa uz BMW pārkāpt. Esmu noslkatījis vienu simpātiski e30, kas manuprāt ir samērā respektabla un konfortabla mašīna. Un nav jau ar no tām lētākajām...tāpēc negribētos, ka par mani ar pēctam tā runā kā jūs te tagad par tiem BMW braucējiem.

men jau lieks ka galvenais, lai cilvēks labs.

Es jau arī esmu pie tās BMW saimes...atsaldēts neesmu un jūtos ļoti labi!

1 2 3 4 5 6 7 8 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti