vauxhall parbūve

cps Reģ.: 03.03.2007

Es gribeju uzzinat vai ir iespejams parbuvet vauxhall lai sture butu pareizaja puse un lai varetu pieregistret?

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

modena rakstīja:

deksters rakstīja: Sarīkojam ķiršu spļaušanas mačus?

Davaj WALAs Toyota blakus keksam iesedinam baigi resno tantuku un papētam kurš ritenis tam spolēs pirmais...

A davaj labaak mees tavaa volvo abi ar dexi ieseediisimies labajaa pusee un tad pamegjini nospoleet labo ratu uz asfalta.

varētu pameģināt - tikai šobrīd stāv šipinieces.... pie tam labas... es jau nerunāju par to ka next week Volvo iet uz servisa apkopēm.... tātād pēc nedēļas ja ir reāla interese - varētu sarīkot kādu pasākumu

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

starp citu vakar uz ledus pie pieminētas shēmas tik un tā izspolēja labo ratu.... bet nu ja jums gribas pašiem pārliecināties - tad WELCOM

tikai veicam tad experimentu arī ar tavu un dekstera Volvo.... lai būtu objektīvāk....

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

A davaj labaak mees tavaa volvo abi ar dexi ieseediisimies labajaa pusee un tad pamegjini nospoleet labo ratu uz asfalta.

varētu pameģināt - tikai šobrīd stāv šipinieces.... pie tam labas... es jau nerunāju par to ka next week Volvo iet uz servisa apkopēm.... tātād pēc nedēļas ja ir reāla interese - varētu sarīkot kādu pasākumu

Tas varetu iet krastaa. es ar taa ka ceru jau buutu normaali uz kaajam.

P.S. ar shipiem uz asfalta buuus vieglaak nospoleet.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: starp citu vakar uz ledus pie pieminētas shēmas tik un tā izspolēja labo ratu.... bet nu ja jums gribas pašiem pārliecināties - tad WELCOM

tikai veicam tad experimentu arī ar tavu un dekstera Volvo.... lai būtu objektīvāk....

Tikai veel vajag kaadu kas speetu fikseet lietu staavokli no aarpuses.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

brauciet uz Ventiņiem.... nofiksēšu...

Uj tas jau noziimeetu pusdienu pa kaaju uz braukshanu vien, vasaraa kad diena garaak vareetu, bet naakanedeelj laikam PASS.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: var jau izbraukt kādos 5 no rīta, tad ar gaismu būtu te...

5 no riita Riidziniekam piecelties - tu njirgaajies, modinaataajs tiktu izsuutiic pa logu naksuj un guleetu mieriigi taalaak.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

Aizmirsi pieminēt vēl sēdekļus (parasti vadītāja beņķim ir plašākas regulēšanas iespējas) un grīdas "paklāju" (vadītāja pusē kreisajai kājai jābūt atbalstam, kas blakussēdētājam nav paredzēts). Kādu gadu atpakaļ bija iespēja dabūt tādu "atbraucēju" pa limonādi, bet pēc nelieliem aprēķiniem, no tādas domas atteicos.

Bet ir arii priekshrociiba - ja ieliek vadiitajam ar atbilstoshu benkji taad eertiiibas ieguust abi.

Lai gan tad ekonomiski izdaviigak paarlikt UK vadiitaaj benkji pasazhiera benkja vietaa .

Un jostas tad pie ručņika kabinātu, ne?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

WALA rakstīja:

Bet ir arii priekshrociiba - ja ieliek vadiitajam ar atbilstoshu benkji taad eertiiibas ieguust abi.

Lai gan tad ekonomiski izdaviigak paarlikt UK vadiitaaj benkji pasazhiera benkja vietaa .

Un jostas tad pie ručņika kabinātu, ne?

Tu skaidraa ???

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: var jau izbraukt kādos 5 no rīta, tad ar gaismu būtu te...

a ko tur darīt 6:30 ?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

WALA rakstīja:

Bet ir arii priekshrociiba - ja ieliek vadiitajam ar atbilstoshu benkji taad eertiiibas ieguust abi.

Lai gan tad ekonomiski izdaviigak paarlikt UK vadiitaaj benkji pasazhiera benkja vietaa .

Un jostas tad pie ručņika kabinātu, ne?

Tu skaidraa ???

Nu kā teikt... Pie stūres varbūt nesēstos, bet lasīt vēl protu

Tagad par tēmu - visiem autiņiem, ar ko man pēdējos gados nācies pārvietoties, drošības jostas piesprādzē pie (tās "sprādzes", kujs zin, kā nosaukt), kas piestiprināta pie sēdekļa. Respektīvi, samainot sēdekļus vietām, to izdarīt būs visai grūti

Ā, atcerējos - žiguļiem bija tās "sprādzes" pie tuneļa pieskrūvētas nevis sēdekļa, vot tam varbūt arī var tādu joku izdarīt

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Nu kā teikt... Pie stūres varbūt nesēstos, bet lasīt vēl protu

Tagad par tēmu - visiem autiņiem, ar ko man pēdējos gados nācies pārvietoties, drošības jostas piesprādzē pie (tās "sprādzes", kujs zin, kā nosaukt), kas piestiprināta pie sēdekļa. Respektīvi, samainot sēdekļus vietām, to izdarīt būs visai grūti

Ā, atcerējos - žiguļiem bija tās "sprādzes" pie tuneļa pieskrūvētas nevis sēdekļa, vot tam varbūt arī var tādu joku izdarīt

Taa jau domaaju !

Doma par tiem benkjiem bija ka tas kas staaveejis labajaa puse tas tur arii nonaak, un kas kriesasja tas kreisajaa, tikai lai abiem tiktu benkji ar maksimaalo reguleejumu, respektuuvi jaanjem LV auto vadiitaaj benkjis savaa vietaa un UK vadiitaaj benkjis pasazhiera vietaa ( peec LV standart pasazhiera vieta domaata).

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Tikai nevajag aizmirst, ka tas nebija nekāds širpotrebs a-ļa audi 80 - normālam auto salona (līdz ar to arī beņķu) rakstam un krāsai ir diezgan plaša izvēle, līdz ar to skraidīt pa visu LV tieši tāda iskata (es jau nerunāju par nolietojuma pakāpi) sēdekļa meklējumos man īpašas vēlmes nebija

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Tikai nevajag aizmirst, ka tas nebija nekāds širpotrebs a-ļa audi 80 - normālam auto salona (līdz ar to arī beņķu) rakstam un krāsai ir diezgan plaša izvēle, līdz ar to skraidīt pa visu LV tieši tāda iskata (es jau nerunāju par nolietojuma pakāpi) sēdekļa meklējumos man īpašas vēlmes nebija

NU paga vai ta "aadas" tik gruuti ir samainiit ???

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Domā pāršūt? A nu nakuj - tad arī durvju apšuvumus jāpāršuj un aizmugurējais beņķis... Nebija tas nekāds eksluzīvs monstrs, lai tādas muļķības darītu

Runājot par sēdekļu ērtībām... Škoda Octavia II abiem sēdekļiem (vadītāja un pasažiera) ir vienādas regulēšanas iespējas - atskaitot standarta, abiem ir regulēšana augstumā un jostasvietas atbalsta regulēšana. Tā ka šeit nemaz nav nekas jāmudrī, lai būtu "kā vadītājam"

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: ...tāda iskata...

"izskata" bija domāts, pirksti laikam lēkā nepareizi

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Domā pāršūt? A nu nakuj - tad arī durvju apšuvumus jāpāršuj un aizmugurējais beņķis... Nebija tas nekāds eksluzīvs monstrs, lai tādas muļķības darītu

Runājot par sēdekļu ērtībām... Škoda Octavia II abiem sēdekļiem (vadītāja un pasažiera) ir vienādas regulēšanas iespējas - atskaitot standarta, abiem ir regulēšana augstumā un jostasvietas atbalsta regulēšana. Tā ka šeit nemaz nav nekas jāmudrī, lai būtu "kā vadītājam"

Domaac bija paarshuut tikai atshkjiriigo dalju, t.i. peec manas saprashanas nodiiraat orgjinala apshuvumu, un peec tam uzshuut tam benkjim ko liksi vietaa. Bet nu protams ne vienmeer tieshaam ir to puulju veerts.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Domaac bija paarshuut tikai atshkjiriigo dalju, t.i. peec manas saprashanas nodiiraat orgjinala apshuvumu, un peec tam uzshuut tam benkjim ko liksi vietaa. Bet nu protams ne vienmeer tieshaam ir to puulju veerts.

Cik novērots, parasti tam modelim bija pelēks salons, šim, savukārt, bija gaišs. Tā ka jāpāršuj būtu viss sēdeklis un tas jau ir grūti - atrast tieši tādu audumu un panākt līdzīgu nolietojumu kā pārējiem beņķiem un apšuvumam, jo uz durvīm arī tieši tāds pats audums. Vieglāk būtu visu salonu pāršūt, bet, kā jau teicu, nu viņu nafig

Ja tādu auto izmantot tikai savām vajadzībām, tad, protams, var arī iztikt bez tādiem sīkumiem. Nesen ss.lv viena tepat pieminētā toyota bija piedāvājumā, tur daudz kas bija "no labās puses". Man gan tas liekas muļķīgi, it īpaši, ja to auto mēģina tirgot par normālu tirgus cenu.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Labi, ka airbagi vēl sēdekļos nebija, tad vispār būtu jautri

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vpbshcem laikam izteicos ne liidz galam saprotami bija domaac samainiit abu lietoto seedeklju apvalkus vietaam, neko no jauna neshujot. Cik esmu peetiijis tad vismaz manai TOYO, tas nevareetu buut gruuti, nezinu kaa citiem.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

ZB, necieshu shitas skaidraas meeness naktis + arii tas ka kameer te slimoju shitas dienas atguleejos liiks, un tagad ne skuju nevar iemigt.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NJu vai Vauksaals buuveejas paari ???

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

cps rakstīja: man ir 2001. gada vauxhall vectra 2.0 baigi labā stāvoklī kā jauns un viss izmaksāja 1200 euro tikai vajag visu pārlikt un tāda vectra latvijā maksā aptuveni 7000 euro!

Nemaksā 7000,nesapņo. Tas,ka ss.lv stāv tādas cenas, tas nenozīmē,ka maksā.

nu nu beidz beidz,, ta nu maksa gan vinas +/- 400 euro

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

pa 7000 e var nopirkt 2001 gada 2.2 Dti omegu ar ādu, navigāciju, klimu dalīto, 17" ļitokiem un servisgrāmatu, kas apliecina 120 000 nobraukumu.

Nakuj to vectru?

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: pa 7000 e var nopirkt 2001 gada 2.2 Dti omegu ar ādu, navigāciju, klimu dalīto, 17" ļitokiem un servisgrāmatu, kas apliecina 120 000 nobraukumu.

Nakuj to vectru?

nopirkt jau var tikai nez cik labs būs tavs autiņš pa 7keuro...1. nafig to navigaciju, ka baltijas valstim kartes praktiski nav ja ir tad tikai galvenie ceļi un riga 10%...servisa gramatiņas var skaisti viltot un spidometra rādītaju ar kompi skaisti uzlikt cik tu vēlies lai rāda 5 minūšu laikā...

2001. gada vectru var dabūt sākot no 6000 euro plačos

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

tava pārtaisītā britu vectra protams būs labāka ar drēbes salonu un visu to figņu, ko nes līdzi šāda pārbūve

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti