Tumšo logu pārbaudes

Mazdists Reģ.: 20.07.2006

Piedāvāju padiskutē tēmu plašāk, vēlams bez "da ja, da mņe", bet ar pamatotiem argumentiem un viedokļiem. Lasīju interesantu viedokli: "Pārbaudīt logu tonējumu uz ceļa ir nelikumīga rīcība, jo MK noteikumi par tehnisko apskati paredz veikt TA uz ceļiem tikai a/m kuras piedalās komercdarbībā, līdz ar to nevienam nav tiesības(t.sk. CSDD un CP) veikt TA uz ceļa, līdz ar to šādi pierādījumi ir iegūti pārkapjot normatīvajos aktos noteikto kārtību un nav piemērojami admnistratīvajā procesā. Tas ir pietiekams pamats soda atcelšanai."

Nerunājot par to, cik logu tonēšanas aizliegums ir pamatots no praktiskā viedokļa, gribētos pārrunāt, vai sodu vispār var piemērot un kā elementārāk atšūt pārlieku ziņkārīgus CP. Pastāv viedoklis atvērt logus un atteikties tos pacelt, jo nav nekur rakstīts, ka jāpakļaujas prasībai virināt logus. Idejas?

 
1 2 3 4
Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

elf rakstīja: Kad pašiem iebrauks sānos auto ar aptumšotiem sānu stikliem,tad gan dziedāsiet citu dziesmiņu.Kur tie policisti skatās.

Stul.bs esi, vai esi izliecies? Kāds sakars krešam ar tumšiem sānu logiem? Mani ir atmuguriski taranējis Opelis ar atļutajās robežās tonētu aizmugurējo logu, bet, ka kāds kādu būtu taranējis ar sānu, neesmu zirdējis un pat nevaru iedomāties. It sevišķi, ka sadursme notikusi būtu t;ādēļ, ka pārdesmit % lielāks par atļauto tonējums uz sāniem būtu bijis.

Ko tad teiksi, kad Tevi taranēs fūre? Kur menti skatās, ka nepiespiež likt stikla kulbas? Idiņš Tu esi.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: lielais Latvijas Satiksmes drauds-PLEVES

Nemazi nenjirdz, bija te kaadu gadu atpaklajman uz salenieka, kaut kaac kraviniex pa priekshu gaajaa. Sktos kaut kur priekshaa pleeves maiss taac apmeeram pa visu priekshas stiklu kaareiz zem krevinieka palido, es jau saaku gatavoties ka man tas kreviniex tuuliit ar to meeslu azilimees visu stiklu, bet kaut kaa paveicaas nepaceela vinsh jamo gaisaa un es ar kaut kur zem ratiem laikam paliku. Pisec kaut kaads taa kurtinaat uz kaaid 70 - 80 un kaut ko shitaadu "gjiiimii" ieraut.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: ew , kas i ko , tiktieshaam ir tik ljoti bail , ka jaasleepjaas aiz melliem logiem , waj arii tik briesmiigs muulis ka nedriikst nevienam raadiit -beerni saak zjagoties un goveem pienu norauj

vakar redzeeju vienu compaktBMW faareetaaju ar mellam pleeweem , taa wilka pa RIMI Pplaci , nu shumaxers dritwajkocinj , a izkaapa nu taads knarinjsh ka knapi savu kraanu wareej pavilkt , max 55kg un 1,5m ar visu laiwu amizanc skac es jums teikshu nez bez mellajaam pljonkaam tik leciigi laikam newar pabraukt ja , pasakiet pleewmiilji kaa tas ir -kauns ziepes straadat , ilji kak ?

Barsetka arī bija padusē ?

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

ellnino rakstīja: Visvairaak kretinee tumshie logi, kad gribi nogriezties T veida krustojumaa pa labi uz galvenaa celja, bet nevari nogriezties, jo redz blakus piebraucis Mazdists ar tumshiem logiem un grib nogriezties pa kreisi, bet es vinja salonam cauri neredzu

Pats saprati, ko uzrakstīji. Tas ir T veida krustojums, uz kurieni tad tas Mazdists pa kreisi griezīsies?

Dlja osobenna ... www.iauto.lv/...

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja:

TDI rakstīja: ew , kas i ko , tiktieshaam ir tik ljoti bail , ka jaasleepjaas aiz melliem logiem , waj arii tik briesmiigs muulis ka nedriikst nevienam raadiit -beerni saak zjagoties un goveem pienu norauj

vakar redzeeju vienu compaktBMW faareetaaju ar mellam pleeweem , taa wilka pa RIMI Pplaci , nu shumaxers dritwajkocinj , a izkaapa nu taads knarinjsh ka knapi savu kraanu wareej pavilkt , max 55kg un 1,5m ar visu laiwu amizanc skac es jums teikshu nez bez mellajaam pljonkaam tik leciigi laikam newar pabraukt ja , pasakiet pleewmiilji kaa tas ir -kauns ziepes straadat , ilji kak ?

Barsetka arī bija padusē ?

viņu īstenībā sauc savādāk - pi.deraska )

Indica Reģ.: 05.12.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Un varētu atsūtīt mums legāli kādus 100 Vācijas policistus uz kādu pusgadu. Izdrāzt visus šitos kreisās joslas braucējus,plēvju līmētājus, invaliidu stāvvietās stāvētājus un agresīvos tipāžus. Būtu supper.

Kautkā pats izklausies pēc "agresīva tipāža".... ar noslieci uz SM vai homo dzimumattiecību vualierismu.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

Indica rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja: Un varētu atsūtīt mums legāli kādus 100 Vācijas policistus uz kādu pusgadu. Izdrāzt visus šitos kreisās joslas braucējus,plēvju līmētājus, invaliidu stāvvietās stāvētājus un agresīvos tipāžus. Būtu supper.

Kautkā pats izklausies pēc "agresīva tipāža".... ar noslieci uz SM vai homo dzimumattiecību vualierismu.

Ja tev, 'zaķīt', kaut kas izklausās, aizej ka pie psishiatra, tas palīdzēs tikt vaļā no skaņām ausīs.

arii piekriitu

Indica Reģ.: 05.12.2002
0 0 Atbildēt

Nu ja es Tev izskatos pēc "zaķīša", tad jau man pareizi izklausiijaas (izlasiijaas, ja Tev tā tīk labāk ) un Tev toč kaukas nav labi ar orientāciju!

Indica Reģ.: 05.12.2002
0 0 Atbildēt

Jā... varu tikai piekrist, apzīmējums "zaķītis" viennozīmīgi var tikt piemērots atkarībā no Tavas uztveres īpatnībām. Tagad skaidrs, kāpēc tev tik ļoti gribētos paskatīties kā friču policis stājas intīmās attiecības ar autovadītājiem.

Indica Reģ.: 05.12.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Acīm redzams ir fakts,ka Latvijas CP netiek galā ar situāciju uz mūsu ceļiem, satiksmes ministrija netiek galā ar ceļu stāvokli.

Kāpēc agrākajos gados Latvija varēja pieaicināt muitas speciālistus no Anglijas,kuri palīdzēja izveidot muitas sistēmu? Tāpēc,ka saprata,ka paši neko nejēdz.

CP neko sevišķi nejēdz no satiksmes drošības situācijas uzlabošanas. Viņu uztverē paņemt rokā radaru,paslēpties aiz krūma skaitās satiksmes normalizēšanas pasākums. Citu neko nemāk. Ak jā, Zivitņa kungs tak pateica TV, ka tagad esot bargi sodi par melnajiem logiem, tagad būšot kārtība

Vācijā ,kas tiek uzskatīta par kaut kādu etalonu satiksmes organizēšanā un kontrolē , CP nav redzami ar radariem rokās paslēpušies aiz krūmiem. Varbūt būtu lietderīgi pieaicināt speciālistus no Vācijas?? Tas tak nav negods atzīt savu neprasmi un palūgt palīdzību.....

tas pats par ceļiem- joprojām beram peļķēs asfaltu.... Apzināta izšķērdība vai vienkārša nejēgšana?

Jāāāā.... Anglija baigā muitas lielvalsts.... ar tik daudzām valstīm robežojas! Un anglijā tranzīts ir ikdiena! Man bija tas gods pakontakteeties ar šiem s peciālistiem.

"apmācītājiem" ...

Ceru ka ar tiem vācu speciālistiem ir savādāk.....

Indica Reģ.: 05.12.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

Indica rakstīja: Jā... varu tikai piekrist, apzīmējums "zaķītis" viennozīmīgi var tikt piemērots atkarībā no Tavas uztveres īpatnībām. Tagad skaidrs, kāpēc tev tik ļoti gribētos paskatīties kā friču policis stājas intīmās attiecības ar autovadītājiem.

Atslābsti. Aizej uz tualeti,diena šķitīs skaistāka, nemocies. Ja nesanāk, ir Gutalakss.

Man nav tas, kā Tu teici - Gutalakss, laikam man pēc tāda laikam nav nepieciešamības atšķirībā no.....

HADENE Reģ.: 14.08.2003
0 0 Atbildēt

Indica rakstīja: Jā... varu tikai piekrist, apzīmējums "zaķītis" viennozīmīgi var tikt piemērots atkarībā no Tavas uztveres īpatnībām. Tagad skaidrs, kāpēc tev tik ļoti gribētos paskatīties kā friču policis stājas intīmās attiecības ar autovadītājiem.

Pieraksties pie daktera un ndris te ne pa tēmu

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

duraki jus esat

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

nu tas par tim vacu cp utt, mus ir citi likumi ka vacija, siten neko nevar padarit nevienam, tas pashas parbaudes ir nelikumiigas

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja: Pilnīgi lieka cepšanās. Jāņem nost plēves un viss,kas tur ko diskutēt ????? Man, piemēram, gribās braukt uz 200 pa Bauskas šoseju, gribās braukt pie sarkanā,jo man tā krāsa labāk patīk nekā zaļā. Tad ko, braukt un apvainoties,ka dabonu mizā???

man jau 10 gadu laika nevienas avarijas,soda vai kadu citu meslu saistitu ar CSNg.....tpu tpu tpu........ tad ko, tagad esmu sliktais, ka manam auto ir pleves

kapec jus bazhat visus viena maisaa Turklat, kamer Volvo ar MK numuriem bus pleves un dazhiem zinamiem CP ari-spiteshu pretii un lai ir tie Ls 60

aizliegums ir, tatad nedrikst.....nu it ka jau logiski, bet tad jau driz ari lietos diskus aizliegs, jo redziet-tie nebushot tik droshi ???

no praktiska viedoklja es saprastu, ka aizliedz pilniba tumshas pleves un citaslietas, bet 30% mierigi nevienam netrauce, un ari cauri var redzet...

karetajo reizi priecajos par musu likumdomatajiem

nu nevajag jau piesaukt Vaaicju ka kaut kaadu baigo etlaonu... tur CePistiem 100-x vieglaak straadaat nebuut ne taapeec ka vinji 100-x labaak straadaa, bet taapeec, ka pie vinjiem stulbu un agresiivu autobrauceeju skaits ir kaa minimums zem 10% no kopeejaa skaita, tai pat liakaa pie mums labi ja 10% ir taadi, kas brauc taa teikt "ar galvu", paareejie 90% kaa nu kurais uzskata par sev izdeviigu un pareizu, un galvenais - atrod veel 1000 iemeslu, kaapeec vinjsh driikst paarkaapt to vai citu noteikumu vai likumu normu, saakot ar aatrumu ierobezhojumiem un logu pleeveem, beidzot ar braukshanu paalii (knaabja kundziite)

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

bljaad, parunaju ar zinoshiem cilveekiem, ja ir tas csdd onka liidz tad vis ir slikti, var uzvilkt par to suuda toneejumu :x blja, jauzzin cik drikst liimet a to 60 latu sods un blja vel izradas var tehnisko nonjemt :x japashtuko, japalasa likumi buus, man kauka laiekas ka kaukas tur tapat nav lidz galam izdomac, pietam vinji nevar patekt nevienu iemeslu kadelj butu slikts tas tonejums :x

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

līmēt nedrīkst necik

HADENE Reģ.: 14.08.2003
0 0 Atbildēt

3. Transportlīdzekļu vadītāju vispārīgie pienākumi

38. Transportlīdzekļa vadītājam ir šādi pienākumi:

...

38.2. ceļā uzraudzīt transportlīdzekļa tehnisko stāvokli;

38.3. pakļauties policijas darbinieka prasībai nogādāt transportlīdzekli tehniskā stāvokļa un tā aprīkojuma kontrolei vai gabarītu, faktiskās masas vai ass slodzes kontrolei, kā arī nodot transportlīdzekli minēto kontroļu veikšanai;

38.4. darīt visu iespējamo, lai netiktu apdraudēti citi ceļu satiksmes ......

Tātad laikam var arī piespiest braukt uz TA pārbaudīt.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

no rūpnīcas tev līmēts?

bazaru filtrē?

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

rupnicas toneejums drikst but, skati visamzar tadu var iziet

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Cik max % ruupniicas toneetaaji atljaujas toneet?

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

CSN: „175. Latvijas teritorijā ceļu satiksmē atļauts izmantot noteiktā kārtībā reģistrētus transportlīdzekļus, kuru konstrukcija, tehniskais stāvoklis un aprīkojums atbilst Latvijā obligāto standartu un normatīvo aktu prasībām, kuriem ir veikta valsts tehniskā apskate un attiecībā uz kuriem ir izdarīta to īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Valsts tehniskā apskate jāveic piecu dienu laikā pēc transportlīdzekļa pirmreizējās reģistrācijas Ceļu satiksmes drošības direkcijā.”

Ja strīdēsies pretī, brauksi uz TA un tur paņems pie dziesmas līdzīgi kā ar pūšanu trubiņā. CP veic tikai kontrolmērījumus, kurus drīksti apšaubīt tā kā nekur nekas nav pārkāpts. Ja pats vainu atzīsti, tad vari nekur nebraukt. Atcerēsimies, ka līdzīgas \"kontroles\" veic robežsargi -- kaut kā ar tiem maz kas lecas, bet reāls rekets ir tieši tur, kad par LV uzlīmi prasa 3-5 Ls. Pret to kaut kā neviens neprotestē, jo ir ieinteresēts ātrāk tikt uz priekšu.

Es atbalstu šo plēvju likvidēšanu -- LV nav tā valsts, kur automašīnām šāds defekts ko dotu satiksmes drošībai, atšķirībā no tām arābu valstīm, kur rūpnīcas notonē pat priekšējo logu, lai mazāk žilbtu: www.mbclub.lv/...

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmie 2 punkti mūsu valstī ar augsto intelektu -- tonētie logi tiek izsisti tikai lai paskatītos, vai aiz tiem kas īpašs netiek slēpts, ja reiz notonēts. Biezs saimnieks laikam utt. Ja viss kā uz delnas, tad nesitīs lai paskatītos. Tad izsitīs tāpat aiz gara laika un pat nepaskatīsies... Atšķirības nav.

Mizx Reģ.: 17.02.2003
0 0 Atbildēt

P.S. Ar tehnisku pamatojumu, spectransportam un valsts struktūrvienību transports var dabūt izņēmuma atļaujas un tonēt, šķiet, jebko jebcik. Diemžēl te par piemēru varēs izmantot tikai viņu privātās automašīnas, ja vien nav konkrēti pierādījumi par nelikumīgu tonēšanu un īpašās atļaujas neesamību. Valsts drošība un blablabla.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

labaak uzlikt tumshaakas brilles....

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti