Honda Odyssey

nornunds Reģ.: 22.03.2007

Sveiki.

Ir doma iegādāties auto Honda Odyssey 2000.g. Apnicis ka lai iegādātos labu ģimenes auto jāpērk Voyageri jo cita alternatīva nepastāv. Varbūt ir kāds cilvēks kam ir bijusi saskarsme ar šo auto un var pastāstīt savu pieredzi, salīdzināt šo ar džeri.

 
1 2 3
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NJu par konkreeto auto nevareshu pastaastiit, bet ir jau arii citas alternatiivas piem. TOYO Previa, VW Sharan un taa braalji, no Seat un Ford. Veel jau arii Franchi "sho to" razjo shajaa laucinjaa.

nornunds Reģ.: 22.03.2007
0 0 Atbildēt

Par šiem uzskaitītajiem auto esmu informēts. Manām prasībām nedaudz varētu atbilst Toyota Previa. Pārējie ir auto kuros iebāzta trešā rinda sēdekļu un komforta nekāda. Ne jau par velti paskatoties uz mūsu ielām voyageri salīdzinot ar uzskaitītajiem auto ir nomācošā pārsvarā. Vienkārši negribu džeri, bet šo hondu kas komforta, aprīkojuma un funkcionālā ziņā ir līdzvērtīga džerim.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

nornunds rakstīja: Par šiem uzskaitītajiem auto esmu informēts. Manām prasībām nedaudz varētu atbilst Toyota Previa. Pārējie ir auto kuros iebāzta trešā rinda sēdekļu un komforta nekāda. Ne jau par velti paskatoties uz mūsu ielām voyageri salīdzinot ar uzskaitītajiem auto ir nomācošā pārsvarā. Vienkārši negribu džeri, bet šo hondu kas komforta, aprīkojuma un funkcionālā ziņā ir līdzvērtīga džerim.

Zini par tavs rakstiitais varbuut ir attiecinaams uz Sharan un brachkaam, bet tas nau attiecinaams uz Pegiju 806, Renault Espace. NJu tikai tas ka tie ir Franchi ar savaam iipatniibaam. Un Previa arii ir vismaz 2 versijas, vien komfortabla, otra vienkaasrhi piestuukjeeta maksimaalai ietilpiibai. Veel ljooooti simpaatisks verkjis ir VW Transporteris, IMO neko labaaku ietilpiibas un eertiibu zinjaa nevar veleeties. Itkaa TOYO Hice razjo ko lidziigu, bet tas arii izstaas taa itkkaa buutu vienkaarshi iegruudushi maksimaalo benkju skaitu un viss. Japaanas Hiace versija gan ir simpaatiska, arii Mazdas Bongo ( tam pasham JAP tirgum), bet taadas tikai veel liidz UK nonaak.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Hiace jau vairs nav minivens, bet buss. Iekšā ir pilnas 8 sēdvietas (ieskaitot šoferi) un vēl bagažnieks. Šefs tādu iepirka pēc 4 bērna piedzimšānas, jo nevienu no tā saucamajiem 7vietīgajiem neatzina par pilnvērtīgu ietilpības ziņā (CV negribēja). Ārējais dizains manā skatījumā nekāds, iekšā - kā jau busā. Vēl arī sēdekļu transformācijas iespējas varēja būt plašākas.

Par Odyssey neko nezinu, bet izskatās ļoti līdzīgs Mazda MPV (kuru pārdevēji uzskata par CV kopiju japāņu izpildījumā)

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

USAs AAA(tjip ADAC DE ) peetijumi liecina ka odisejs izkabina chrysleru vienos vaartos - tehniskaa uzticamiiba 1kaart un paareejais arii ir liimenii . Tur gan staav 3,5diibelis kuram zs pietiek , ne 2litru njerga kaa oiroopas striimam . Pacheko Bensonaa kaa ir ar rez daljaam , tur ir atsauciigi un pacietiigi servisa manageri , labpraat ljauj 'pabirsteet' .

Ja man atkal sagribeetos vannu , iespeejams njemtu odiseju

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es ņemtu mersi vivano

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: es ņemtu mersi vivano

pazvani , prikola peec , uz dumoniksu un pajautaa kad ir tuvaakais laiks pieteikties servisaa

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

taisnība, taču viņi sapratuši savu "mazspēju" pamazām slēdz līgumus arī ar citiem servisiem.. brčka firmai nopircis jaunu Sprinteri un apkopes drīkst veikt kaut kādos pāris servisos kas nesaucas domeniks..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

turbopiile rakstīja: es ņemtu mersi vivano

pazvani , prikola peec , uz dumoniksu un pajautaa kad ir tuvaakais laiks pieteikties servisaa

Vot 100% taisnība

Nezinu kā Bensons to spēj, bet pierakstu vairāk par 3 dienām neatceros.

nornunds Reģ.: 22.03.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: USAs AAA(tjip ADAC DE ) peetijumi liecina ka odisejs izkabina chrysleru vienos vaartos - tehniskaa uzticamiiba 1kaart un paareejais arii ir liimenii . Tur gan staav 3,5diibelis kuram zs pietiek , ne 2litru njerga kaa oiroopas striimam . Pacheko Bensonaa kaa ir ar rez daljaam , tur ir atsauciigi un pacietiigi servisa manageri , labpraat ljauj 'pabirsteet' .

Ja man atkal sagribeetos vannu , iespeejams njemtu odiseju

Es jau interesējos vairākās vietās par daļām. Dabūt nebija problēmu, piegāde līdz 10 dienām. Cenas nav pašas lētākās, bet arī nav nenormālas. Visdārgākie tomēr bija Bensons.

Arzemju rakstus esmu palasījies, par to ka štatos šis ir minivens Nr1. Vairāk tomēr gribējās dzurdēt lietotāja pieredzi, kā ritošā uzvedās uz mūsu 'superīgajiem' ceļiem, kā ar siltumu ziemā, kādas šaizes ir bijušas utt.

nornunds Reģ.: 22.03.2007
0 0 Atbildēt

Nu kur visi spečuki palikuši?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nornunds rakstīja: Nu kur visi spečuki palikuši?

Cik tad vispār tādi Odiseji LV ir? Un cik no lietotājiem sēž iauto? Varēsi būt pirmatklājējs

Ja pašam patīk, ņem ciet!

LaMaTa Reģ.: 02.08.2005
0 0 Atbildēt

nornunds rakstīja: Nu kur visi spečuki palikuši?

Tu TE gribi paliidziibu atrast??

Pats tachu jau pateici: "Mēģināsu dabūt šo auto sev. Tad ja būs kādam interese apskatīt, aizraukšu ... atrādīt."

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

hondaam slikti motori?

nornunds Reģ.: 22.03.2007
0 0 Atbildēt

LaMaTa rakstīja:

nornunds rakstīja: Nu kur visi spečuki palikuši?

Tu TE gribi paliidziibu atrast??

Pats tachu jau pateici: "Mēģināsu dabūt šo auto sev. Tad ja būs kādam interese apskatīt, aizraukšu ... atrādīt."

Redz kā sasparojās. Galvenais lai izsaka savas domas. Jebkura informācija ir vērtīga.

nornunds Reģ.: 22.03.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Kautgan, džerim būs izturīgāks motors un ar lielāku resursu. Ķēdes maiņas intervāls 500 000 km.

Man tagad ir džeris 95.g. Galvu dabūju mainīt pie 220000km. Un vispār visaādas šaizītes ir nepārtraukti. Ritošais ir diezgan grabošs. Komforts gan labs.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Kamikadze rakstīja: hondaam slikti motori?

Varbūt izturīgi, bet neelastīgi pēc velna. Lai brauktu jāgriež bezmaz līdz galam. Slikts cēliens pie maziem apgriezieniem.

visi mazmotori lai kusteetos ir jaagriezj liidz galam un nevienam 4cilindru motoram nebuus normaals ceeliens pie maziem apgriezieniem jebshu esi braucis ar kaadu lielmotora hondu?

nornunds Reģ.: 22.03.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Un aprīkojums džerim būs kudiš labāks.

Palasoties neatradu neko tādu kas džerim būtu un Odyssejam nē. Un neesmu dzirdējis ka kādam džerim līdz 2004.g būtu uzstādīta rūpnīcas navigācijas iekārta. Kaut gan pieļauju, ka eiropā tā var nedarboties.

nornunds Reģ.: 22.03.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Kamikadze rakstīja: hondaam slikti motori?

Varbūt izturīgi, bet neelastīgi pēc velna. Lai brauktu jāgriež bezmaz līdz galam. Slikts cēliens pie maziem apgriezieniem.

Nu nedomāju, ka 3.5L , 6stobru motors varētu būt nelastīgs un bez cēliena.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

nu bet autors pac rakstiij, ka gruuti atrast alternatiivu dzerim

nornunds Reģ.: 22.03.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Nu bet protams, latvieši jau ir tik stulbi un nesaprotoši no auto, ka pērk tikai tos sūdīgos džerus.

Vai es teicu ka džeris ir sūdīgs? Un tur jau tā lieta, ka negribu būt kā visi, braukt ar džeri. Ir taču arī citi varianti.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nornunds rakstīja:

Marchiks_ rakstīja:

Kamikadze rakstīja: hondaam slikti motori?

Varbūt izturīgi, bet neelastīgi pēc velna. Lai brauktu jāgriež bezmaz līdz galam. Slikts cēliens pie maziem apgriezieniem.

Nu nedomāju, ka 3.5L , 6stobru motors varētu būt nelastīgs un bez cēliena.

Esmu braucis ar iepriekšējās paaudzes Legend kupeju ar 3.2L motoru. Par cēlienu absolūti nevar sūdzēties. Elastība - pie ātruma ap 50km/h, pasažierism neskatoties uz kloķi, nemaz uzreiz nevar pateikt, kurā ātrumā ir - 3. vai 5. - ceļ tāpat lieliski bez mocīšanās.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Marchik , negribi manai 'mazspeejiigai' Hondai trubu paostiit specsss iibliigais , ne teu voyagers ir bijis ne honda , besdi tik pa tuksho .

1. Ja nu kaadam ir nemotors , tad tas ir 3,3(par mazaakiem pat runaat nau veerc) chruslera 180zs 'us typ bubinaatoors' savienojumaa ra meeslomaatu Ir protams 3,8 ar 211zs ,bet nu meeslomaats tas pats

2.Odisejs ir voyagerfaksotaajs usaa , taada ir vinja misija viss vinjam ir kaartiibaa gan ar apdares kvalitaati , gan ar 3,5diibeli un tomaatu

Abzaveries ACURA.COM -ko tur piedaavaa un ko oiroopai

man ir bijushi 4voyageri

un 3(tagad 2)Hondas

un cik teu Marchik , ka tu tik gudrszz ieksh CV un Hondaam ??

Koncis Reģ.: 07.01.2004
0 0 Atbildēt

nu 250hp, es domaaju ir pietiekami labi

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

A-a-ahrenjetj ...

ar ko mēs te lielamies - amerikāni )

kad viņi vispār ko no autiņiem ir sapratuši - nav jau māksla uztaisīt vilcienu (lokomo) uz riteņiem ;p

ja jau nu ņemt mikrobusu, tad labāk ko no Chevy saeimes

Marchiks_ rakstīja:

Nevajag jau sevi tā apkaunot, ja nevari pavilkt normālu vojādžeru, tad tā arī pasaki.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti