Ir vai nav jāpalaiž???

pirdiens Reģ.: 22.09.2004

Situācija sekojoša:

Pieņemsim, ka es braucu ar auto pa pilsētu un vēlos nogriezties krustojumā pa labi. Protams pēc CSN man jāpalaiž gājēji, kuri šķērso šo krustojumu, bet vai ir jālaiž arī velosipēdisti, kuri brauc pa trotuāru??? Kā nenormāli nesās, pat nepaskatās pa malām. (vēl ar lecienu no trotuāra apmales)!! Es nemācēju CSN atrast, kur tas atrunāts?! Kā pareizi ir?

P.S. cerams doma skaidra..

 
1 2 3 4
Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Yonas, ja visi saabisti būtu kā Hirsh, būtu Leiputrija....

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Drīks drīkst šaut.. Tikai to visu vajag pareizi noformēt..

Ja nezini kā - tava problēma. Un uzbraucot ar auto - tātad mehānisku transporta līdzekli - drīkst šaut bez brīdinājuma..

batka rakstīja: Tev var draudet ar nazi un tu tapat nedrikstesi šaut uz vinu.Tak što ibli n.e.p.i.z.d.i

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

Zoss rakstīja:

Un tev Hirš teikšu tā - ja pielīdiīsi man labajos sānos kad es stāvu pie krusta ar ieslēgtu labo pagriezienu , attaisīšu durvis no visa spēka, izsauk'su policiju un paziņošu ka tu uzbrauci virsū stāvošai mašīnai.

Ta jau tu pats būsi pārkāpis noteikumus, jo 5 m pirms krusta stāvēt nedrīks, un CP drīzāk teivi paņems pie dziesmas.

P.S. Tev laikam garas rokas, vai šaura mašīna, ka vari blakus durvuis atvērt

tu pie krusta lēnām ripini, ja tur deg sarkanais???????

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Zoss rakstīja:

Un starp citu - vasarās es pats arī braucu ar felli. Un ir viņam visi lukturi, pakaļā pat divi, un atstarotāji arī ir. Bet man ne reizi nav ienākusi prātā tāda doma kā Hiršam - līst pa labo pusi garām auto, kurš griežas pa labi un pieprasīt priekšrocības.

Es tā NEDARU vajag lasīt prātīgāk, ko rakstu! Un man arī ir visi lukturi atstarotāji, un atkārtošos braucu korekti un cenšos paredzēt savu braukšanas trajektoriju un auto. Par to priekšrocību kaut kur biju lasījis (tas arī mani izbrīnīja!).

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tu pie krusta lēnām ripini, ja tur deg sarkanais???????

Sapartu situāciju

Nea neripinu spiežu grīdā, ibio

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Te iederētos anec:

Brauc vecis ar pajūgu pa ceļa malu, te pēkšņi MB uzskrien virsū, zirgs grāvī, rati lupatēs vecis guļ uz ceļa un prāto - Nu tā, vecīt, ielidoji, MB tad jau $ ir, paprasīšu par zirgu, ratiemvo būs kruta.

Tikmēr MB šoferis izkāpj no rumaka un iet skatīties, kas un un kā, redz zirgs guļ grāvī mokās, nu ko ņem un nošauj, tālāk iet pie večuka skatities, kas un kā.

- Nu vecīt kā ir?

- ARVIEN LABĀK, ARVIEN LABĀK ....

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Drīks drīkst šaut.. Tikai to visu vajag pareizi noformēt..

Ja nezini kā - tava problēma. Un uzbraucot ar auto - tātad mehānisku transporta līdzekli - drīkst šaut bez brīdinājuma..

batka rakstīja: Tev var draudet ar nazi un tu tapat nedrikstesi šaut uz vinu.Tak što ibli n.e.p.i.z.d.i

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Guzi nokarto nesašanas atlauju un tad zinasi kad var šaut un kad ne.Šavejs atradies

Elfiic Reģ.: 12.06.2004
0 0 Atbildēt

Man viens pavisam blonds jautājums. Nevarēju atrast iekš noteikumiem to punktu, kaut gan skatījos vairākkārt. Kā ir šādā situācija:

Krustojums "+" - horizontālā līnija- galvenais ceļš, vertikālās- ar dodiet ceļu. Es braucu no D uz Z ar mērķi izgriezt pa kreisi uz galvenā. Pretīm, no Z uz D brauc kāds, kam vajag taisni pāri pa galveno. Parasti, ja abi vienlaicīgi izbāzās degunus uz galvenā- es laižu, jo pieņemu pretīmbraucošo kā labās rokas likumu. Jeb šajā gadījumā ir - kurš pirmais paspej izgriezties/uzbraukt uz galvenā ar visiem 4 riteņiem, tad arī ir priekšroka?

Elfiic Reģ.: 12.06.2004
0 0 Atbildēt

A liku es 93. gadā Paldies, nu jau atminējos. Un nevajag te vizināties ar ceļa ruļļiem. Visi mēs esam cilvēki.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Elfiic rakstīja: A liku es 93. gadā Paldies, nu jau atminējos. Un nevajag te vizināties ar ceļa ruļļiem. Visi mēs esam cilvēki.

14 gadus brauc pēc principa kurš pirmais un vēl elpo?!

plamamba Reģ.: 28.02.2003
0 0 Atbildēt

Elfiic rakstīja: Jeb šajā gadījumā ir - kurš pirmais paspej izgriezties/uzbraukt uz galvenā ar visiem 4 riteņiem, tad arī ir priekšroka?

viespār šāds jautajums diegan pamatīgi šokē, labi, ka mūsu ceļi nav krustojušies kādā šāda veida krustojumā. ja pēc CSN, tad tas izklausās šādi:

150. Nogriežoties pa kreisi vai apgriežoties braukšanai pretējā virzienā, bezsliežu transportlīdzekļu vadītājiem

jādod ceļš to transportlīdzekļu vadītājiem, kas brauc pa vienādas nozīmes ceļu pretējā virzienā taisni vai nogriežas

pa labi. Šie noteikumi savstarpēji jāievēro arī tramvaju vadītājiem.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Zoss rakstīja:

rt rakstīja:

Elfiic rakstīja: A liku es 93. gadā Paldies, nu jau atminējos. Un nevajag te vizināties ar ceļa ruļļiem. Visi mēs esam cilvēki.

14 gadus brauc pēc principa kurš pirmais un vēl elpo?!

Gruzijā tā brauc kopš auto izgudrošanas. Un arī elpo.

ja tā, tad gruzijā tā brauc visi

tas tomēr ir savādāk, viņi uz to ir gatavi

Elfiic Reģ.: 12.06.2004
0 0 Atbildēt

Da nu jūs.. elpo... elpo, elpo un arī avārijas nav bijušas. Patiesībā jau es tikai to punktu meklēju, kurš tas bija.

Elfiic Reģ.: 12.06.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Elfiic rakstīja: A liku es 93. gadā ...

vo vo... kad vislielākais bardaks bija, kad nebija datu bāžu, kad, kad, kad...

losis koroče

jā, jā Paldies par info, kungi

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: ei, visas puses, gan moto-, gan autobraucēji, streļķus ieskaitot... tas viss ir fuflo, jo reku bij darīšana:

www.myquadvideos.com/...

'a khulji nam , krasivim babam'

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

jaa, normaali transvestiits laizj...

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Nu redzi, Gruzijas nomalēs ir tā, kuram skaļāks signāls, tas svarīgāks

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

rt rakstīja: bet 1.14 ... hmm, nebij tā, ka gājējam ir jādod ceļš defaultā pirms šķērsot braucamo daļu!? gājēju "pārbrauktuves" un tas 138 punkts ir tādi kā bonusi gājējiem, lai varētu tikt pāri ceļam, un lai ejot pāri krustojumam ir jāskatās tikai divos virzienos(pa labi un pa kreisi) nevis visos četros(piem. uz aizmuguri, vai tik kāds tur negriezīsies iekšā )

Ja tev ir zīme DODIET CEĻU tad tev ir jādod ceļš da jebkam (1.11.p) kas pārvietojas pa galveno ceļu. Gājēs T veida krustojumā pārvietojas saskaņā ar 22.p (...krustojumos pa ietvju vai nomaļu iedomāto turpinājumu....). Un 1.14 skaidri un gaiši pasaka ka tu nedrīgsti sākt braukt vai turpināt ja tu traucē citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Un kas attiecas uz punktu 138. Tad Tveida krustā gājēji ir jālaiž visos virzienos un lai izbrauktu krustojumu tev ir jāpārliecinās skatoties visos virzienos, bet gājējam nav jāskatās nekas izņemot sarkano gaismu ja tāda ir.

Un vispār ja dabū gājēju uz kapota automātiski ir krimināls un ir tikai nedaudzi CSN punkti kurus tu vari izmantot aizstāvībai un vajadzīga čupa ar lieciniekiem kaut vai ja gājējs gājis pa sarkano. Ja tev nebūs liecinieku tad gājēja teiktais tiek uztverts par patiesību.

negribēju šim visam piekrist, uzdevu instruktoram šo jautājumu

1.14. dot ceļu un 206. zīme '"dodiet ceļu" NAV viens un tas pats, un šādās vietās gājēji NAV jālaiž!

izņēmums, protams, ja ir gājēju pāreja, un vēl ir jālaiž, ja tu izbrauc šādā vietā no blakusteritorijas.

tas, ka apzināti virsū nebdrīkst braukt ir skaidrs, bet, ja vēl kāds izdomās spert pa riepu, tad zinu, ka drīsktu spert arī pa viņa stulbo pauri.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: negribēju šim visam piekrist, uzdevu instruktoram šo jautājumu

1.14. dot ceļu un 206. zīme '"dodiet ceļu" NAV viens un tas pats, un šādās vietās gājēji NAV jālaiž!

izņēmums, protams, ja ir gājēju pāreja, un vēl ir jālaiž, ja tu izbrauc šādā vietā no blakusteritorijas.

tas, ka apzināti virsū nebdrīkst braukt ir skaidrs, bet, ja vēl kāds izdomās spert pa riepu, tad zinu, ka drīsktu spert arī pa viņa stulbo pauri.

CSN 22.p

Gājējiem brauktuve jāšķērso pa gājēju pārejām (pazemes vai virszemes), bet, ja to nav, – krustojumos pa ietvju vai nomaļu iedomāto turpinājumu....

Tātad ja gājējs ir uz galvenā ceļa tad arī ietve ir uz galvenā ceļa (1.9. p.). Tātad dodiet ceļu prasība ir jāievēro pilnībā pret visiem ceļu satiksmes dalībniekiem. (70. p.) (78. 79.)

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Guzis rakstīja: Drīks drīkst šaut.. Tikai to visu vajag pareizi noformēt..

Ja nezini kā - tava problēma. Un uzbraucot ar auto - tātad mehānisku transporta līdzekli - drīkst šaut bez brīdinājuma..

tikai tad ja pārkāpējs mēģina tev uzbrukt izmantojot transporta līdzekli, pie nosacījuma, ka tu pildi dienesta pienākumus vai mēģini pārtraukt likumpārkāpumu...

mošk tomēr padomā par ieroča atļaujas nodošanu?

Mazs precizējums. Ieroci, lai aizsargātu savu dzīvību, veselību vai mantu, ievērojot procedūru, drīkst pielietot un izmantot pret visiem, izņemot sievietes, invalīdus un bērnus. Protams, jāievēro nodarījuma samērīguma princips.

Bet, ja uzbrucējs ir bruņots, uzbrukums notiek grupā, vai uzbrukumā tiek izmantots mehānisks transporta līdzeklis, ieroci pašaizsardzībai drīkst izmantot BEZ brīdinājuma. Un nekur nav teikts, ka man jāpilda dienesta pienākumi. Var būt, tas ir saistoši mentiem, bet privātpersonai nē.

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Vēl bez brīdinājuma varēja piļīt virsū, ja uzbrukums ir pēkšņs. Tas tāds stiepjams jēdziens, bet var noderēt, rakstot paskaidrojumu

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

rt rakstīja: negribēju šim visam piekrist, uzdevu instruktoram šo jautājumu

1.14. dot ceļu un 206. zīme '"dodiet ceļu" NAV viens un tas pats, un šādās vietās gājēji NAV jālaiž!

izņēmums, protams, ja ir gājēju pāreja, un vēl ir jālaiž, ja tu izbrauc šādā vietā no blakusteritorijas.

tas, ka apzināti virsū nebdrīkst braukt ir skaidrs, bet, ja vēl kāds izdomās spert pa riepu, tad zinu, ka drīsktu spert arī pa viņa stulbo pauri.

CSN 22.p

Gājējiem brauktuve jāšķērso pa gājēju pārejām (pazemes vai virszemes), bet, ja to nav, – krustojumos pa ietvju vai nomaļu iedomāto turpinājumu....

Tātad ja gājējs ir uz galvenā ceļa tad arī ietve ir uz galvenā ceļa (1.9. p.). Tātad dodiet ceļu prasība ir jāievēro pilnībā pret visiem ceļu satiksmes dalībniekiem. (70. p.) (78. 79.)

nejauc gaisu, tu gribi teikt, ka instruktors ir muļķis?!

ja liekot eksāmenu tu apstāsies un palaidīsi 10 šitādus gājējus, tad droši izbrīvē padsmit latus un brīvu pēcpusdienu uz eksāmena pārlikšanu.

gājējs - auns kurš nepazīst zīmes, kā viņš var zināt, ka viņam ir galvenais ceļš?!? turklāt izlasi arī pāris punktus tālāk, nevis ciklējies... 24, 25 punkts, pat pirms šķērsošanas pa gājēju pāreju ir jāpārliecinās vai tevi laiž...

tev skolā nemācīja, ka pirms šķersot brauktuvi ir jāpaskatās pa kreisi pa labi, un tad vēlreiz pa kreisi?!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: nejauc gaisu, tu gribi teikt, ka instruktors ir muļķis?!

ja liekot eksāmenu tu apstāsies un palaidīsi 10 šitādus gājējus, tad droši izbrīvē padsmit latus un brīvu pēcpusdienu uz eksāmena pārlikšanu.

gājējs - auns kurš nepazīst zīmes, kā viņš var zināt, ka viņam ir galvenais ceļš?!? turklāt izlasi arī pāris punktus tālāk, nevis ciklējies... 24, 25 punkts, pat pirms šķērsošanas pa gājēju pāreju ir jāpārliecinās vai tevi laiž...

tev skolā nemācīja, ka pirms šķersot brauktuvi ir jāpaskatās pa kreisi pa labi, un tad vēlreiz pa kreisi?!

Nu savu instruktoru tu nosauci pats.

Otrs kas nav tiesa ka ja palaidīsi 10 gājējus tā uzreiz jāpārliek. Ja nepalaidīsi kaut vienu gājēju tu automātiski nopelni 4 punktus eksāmenā. Lai izkristu vajag savākt desmit.

UN ATCERIES - GĀJĒJS IR VISGALVENĀKAIS uz ceļa!!!!!!!!

Punkts par pārliecināšanos nav saistošs bet ir kā papildinājums gājēju pašu drošībai. Tāpēc ka tas nav pierādāms.

Viens keksis šitā izkrita eksāmenā jo domāja ka nav jālaiž gājēji krustojumā. Domā arī tu tā - kas tev var aizliegt to prieku.

Starpcitu tā ir gados jaunu autobraucēju un iesācēju psiholoģiska problēma - spiest gāzes pedāli un uztraukties ka bremzē satiksmi un neļauj pārējiem braukt.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Ja nepalaidīsi kaut vienu gājēju tu automātiski nopelni 4 punktus eksāmenā. Lai izkristu vajag savākt desmit.

aizmirsti, 1 nepalaists gājējs un eksāmens ir beidzies turpat nākamajā šķērsielā.

uupis rakstīja:

Viens keksis šitā izkrita eksāmenā jo domāja ka nav jālaiž gājēji krustojumā. Domā arī tu tā - kas tev var aizliegt to prieku.

tur droši vien bija gājēju pāreja vai stop-līnija

uupis rakstīja:

Starpcitu tā ir gados jaunu autobraucēju un iesācēju psiholoģiska problēma - spiest gāzes pedāli un uztraukties ka bremzē satiksmi un neļauj pārējiem braukt.

kā diez šis teikums attiecas uz tēmu?!

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti