Ir vai nav jāpalaiž???

pirdiens Reģ.: 22.09.2004

Situācija sekojoša:

Pieņemsim, ka es braucu ar auto pa pilsētu un vēlos nogriezties krustojumā pa labi. Protams pēc CSN man jāpalaiž gājēji, kuri šķērso šo krustojumu, bet vai ir jālaiž arī velosipēdisti, kuri brauc pa trotuāru??? Kā nenormāli nesās, pat nepaskatās pa malām. (vēl ar lecienu no trotuāra apmales)!! Es nemācēju CSN atrast, kur tas atrunāts?! Kā pareizi ir?

P.S. cerams doma skaidra..

 
1 2 3 4
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Taa arii ir, ka tiesi nepieredzeejusie draiveri lido krustojumos, nelaizh ne gaajeejus ne ritenjbrauceejus.....Tauree staavot rindaa pie luksofora utt.....

tad kad esi iemaaciijies braukt un redzeet visu kas notiek apkaart galvu 10 reizes negrozot, iemaaciijies, ka var ripinaaties, un kad muguras smadzenes signalizee par šaubiigu krustojumu, tad arii saak pamaniit, ka bez vinja uz celja atrodas veel arii citi cilveeki...

°

viena ritenjbrauceeja sadursmes ar automasiinu anatomija...

cilveeks nupat ieguvis tiesiibas brauc pa šauru ielu......tajaa pat virzienaa brauc arii ritenjbrauceejs....

nu tad auto vadiitaajs izdomaaja uztaureet tam ritenjbrauceejam ka lai lasaas malaa....kaa rezultaataa ritenjbrauceejs automaatiski pagriezh galvu pa kreisi, rokas mehaaniski arii pa kraisi, un uz kapota gan....

Nu un kursh vainiigs

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: tur droši vien bija gājēju pāreja vai stop-līnija

Nē vienkārš krustojums un bomzis ar metālūžņu ratiņiem.

uupis rakstīja:

Starpcitu tā ir gados jaunu autobraucēju un iesācēju psiholoģiska problēma - spiest gāzes pedāli un uztraukties ka bremzē satiksmi un neļauj pārējiem braukt.

kā diez šis teikums attiecas uz tēmu?!

Tas attiecieas uz to pašu nelaišanu un steigu. Ir vesela kaudze aprobežotu eksemplāru kuri domā jo krutāk viņš brauks eksāmenā jo lielāku iespaidu atstās uz inspektoru. Un tiesības saņems zelta ietvarā. Bet parasti tas beidzas ar 10 punktiem un tikšanos pēc mēneša.

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

nu palasot publikas "interpretācijas par csn" es nebrīnos, kāpēc pa ielām brauc tādi auni, kuri nezin, kad velo vadītājs ir, un kad nav jālaiž. skumji.

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Kāda nozīme ir stop līnija vai arī trijstūris, kas nozīmē, ka atrodies uz mazākas nozīmes ceļa. Ir jālaiž visi, kas kustās pa galveno ceļu, arī gājēji. Protams, ir arī daudz ērgļu, kuri kā iekāpj mašīnā, tā sajūtas visuvareni un tik bļaustās par stulbajiem gājējiem. Tas tikai parāda attiecīgā cilvēka aprobežotību un paša stulbumu. Pieklājīgāk pat reizēm palaist gājēju, tur kur tas nav jādara, nevis par visām varītēm braukt nost.

p.s. Pats regulāri vazājos pa Rīgas ielām ar autiņu. Es skaitos pie jaunajiem autovadītājiem, bet braucu mierīgi un ievēroju satiksmes noteikumus.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

jālaiž nav neviens, kas ir mazāks par tevi.

ar puslīdz vienādiem jāizvērtē situācija

lielāki gan visi jālaiž, sevišķi džimbuļi un trodži

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: jālaiž nav neviens, kas ir mazāks par tevi.

ar puslīdz vienādiem jāizvērtē situācija

lielāki gan visi jālaiž, sevišķi džimbuļi un trodži

aha, un ja tev ir bmw tad tev arī tie lielie nav jālaiž

vienīgi jāvēro, ka blakus neparādās kāds krutāks bmw, tad akal tam priekšroka

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Rolands85 rakstīja: Ir jālaiž visi, kas kustās pa galveno ceļu, arī gājēji.

Pastāsti, kā gājējs var pārvietoties pa galveno ceļu?

Gājējs var pārvietoties pa ietvi, šķērsot ielu krustojumā, ejot pāri NE galvenajam ceļam, bet šajā gadījumā priekšroka ir automašīnai.

Es protams nerunāju par situāciju, kur gājējs šķērso to brauktuvi, kurā automašīna iegriežas iekšā - tad gan gājējs jāpalaiž.

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Ceļš=Brauktuve+ietve+...viss pārējais

scope Reģ.: 16.09.2005
0 1 Atbildēt

Rolands85 rakstīja: Ceļš=Brauktuve+ietve+...viss pārējais

tādā gadījumā tev nav taisnība par to iepriekš minēto palaišanu.

imho, jāpalaiž gājēji ir tad, ja izbrauc no blakus teritorijas nevis ja tu brauc pa mazākas nozīmes ceļu.

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Jebkurā gadījumā es laižu, jo manās acīs gājējs ir tik pat līdztiesīgs ceļu satiksmes dalībnieks kā automobiļi. Tie, kas nelaiž, tā ir viņu problēma.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Rolands85 rakstīja: Jebkurā gadījumā es laižu, jo manās acīs gājējs ir tik pat līdztiesīgs ceļu satiksmes dalībnieks kā automobiļi. Tie, kas nelaiž, tā ir viņu problēma.

nu tad tik laid tālāk, pie luksofora, kad tev ir žaļais palaid kādu gājēju, uz pleskavas šosejas pirms katra stopētāja apstājies, a ja nu viņš grib iet pāri, utt...

āksts!

markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

Petka rakstīja: Nav jālaiž - viņiem ritenis ir jāstumj ar rokām - vienīgais, kur ir jālaiž, ir vietās, kur riteņbraucēju ceļš šķērso brauktuvi.

a tas veel kapeec?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: nu tad tik laid tālāk, pie luksofora, kad tev ir žaļais palaid kādu gājēju, uz pleskavas šosejas pirms katra stopētāja apstājies, a ja nu viņš grib iet pāri, utt...

āksts!

Tu točna vai nu nav normāls vai esi stulbs.

Jautājums bija par T-veida krustojumiem un zīmi dodiet ceļu.

Bet nu tev jau laikam kā Jaundžeikaram junioram pēc nakstkluba apmeklējuma luksofori rēgojās visās vietās un T-veida krustojumi klūst par pleskavas šoseju.

Domā ko runā - agresīvais autobraucēj....

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

rt rakstīja: nu tad tik laid tālāk, pie luksofora, kad tev ir žaļais palaid kādu gājēju, uz pleskavas šosejas pirms katra stopētāja apstājies, a ja nu viņš grib iet pāri, utt...

āksts!

Tu točna vai nu nav normāls vai esi stulbs.

Jautājums bija par T-veida krustojumiem un zīmi dodiet ceļu.

Bet nu tev jau laikam kā Jaundžeikaram junioram pēc nakstkluba apmeklējuma luksofori rēgojās visās vietās un T-veida krustojumi klūst par pleskavas šoseju.

Domā ko runā - agresīvais autobraucēj....

ja tev nav ko pateikt, tad paklusē

tavs viedoklis man sen ir skaidrs

tavas atbildes ir ignorējamas, paldies

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Jaklusē ir jums jaunais cilvēk - jo jūs jaucat dodiet ceļu ar luksoforu un t-veida krustojumu ar pleskavas šoseju...

Un domājams ka apbraucot šķērsli pa pretējo joslu jūs vēl pamanaties nolamāt pretimbraucošo ka tas jūs nepalaiž jo šķērsli tad ir jums ne viņam.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

par luksoforu un šoseju ieminējos ļoti pa tēmu.

T veida krustā nav jālaiž, tieši tāpat kā augstākminētajās vietās.

un ja "bremzes" iedomāsies laist gājējus visur kur vajag un kur nevajag, ...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Un vēl man domāt ka jūs neapzinaties tās sekas kas būs pēc mazākās sadursmes ar gājēju:

1. Gājējam vienmēr taisnība (ja tev nav liecinieku).

2. Krimināllieta un ja cietušā radinieki iesniedz papildprasību tiesā tad $ vai #.

3. Viss tas velkas no pusgada līdz 1.5 gadiem un beidzas kā minimums ar nosacītu sodu bet ja nepaveicas tad var iehavot reāli.

4. Krustojumā nonests gājējs - polisija uz vietas pateiks kursh vainiigs.

Nekā personīga - bet nu daži mācās no citu kļūdām bet pārējie no savām.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: par luksoforu un šoseju ieminējos ļoti pa tēmu.

T veida krustā nav jālaiž, tieši tāpat kā augstākminētajās vietās.

un ja "bremzes" iedomāsies laist gājējus visur kur vajag un kur nevajag, ...

Pēc Satiksmes noteikumiem tev nav nekādas tiesības taurēt uz pieklājīgiem autovadītājiem. 187 p. Es skatos ka jūsu zināšanas CSN ir tādas virspusējas.

Nu ko atliek gaidīt kad atrausies gājēju uz kapota un tad skatīsimies kā tiksi galā.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

nekā persinīga, bet ir daži cilvēki, kas ar galvu nedraudzējas absolūti.

šādā krustojumā jebkurš vadītājs samazina ātrumu, lai palaistu pa galveno braucošās mašīnas, un uz 15km/h speciāli uzbraucot visrū gājējam vienīgais ko var iehavot ir švīka uz spārna un lielu prieku, ka tu esi izglābis dzīvību, jo nākamreiz tas idiots uz ceļa neies, kamēr nebūs pārliecināts, ka viņu palaiž.

laikam jāzvana csdd un jāuzdod šis jautājums

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: laikam jāzvana csdd un jāuzdod šis jautājums

Un ne tikai šitas. Neaizmirsti pajautāt kā sauca to aprobežoto un juridisko analfabētu, kurš sadzejoja tās muļķības pēc kurām mēs tagad mēģinam pabraukt.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: šādā krustojumā jebkurš vadītājs samazina ātrumu, lai palaistu pa galveno braucošās mašīnas, un uz 15km/h speciāli uzbraucot visrū gājējam vienīgais ko var iehavot ir švīka uz spārna un lielu prieku, ka tu esi izglābis dzīvību, jo nākamreiz tas idiots uz ceļa neies, kamēr nebūs pārliecināts, ka viņu palaiž.

Braucot ar 15 km/h var nodarīt tādas traumas.... Nokrītot no naktspodiņa mazuļi dabū smadzeņu kontūziju. Arī 15 km/h ir liels ātrums. Esmu redzējis kā velosipēdists ripinoties pa trotuāru ar nelielu ātrumu noķer atvērtas maršrutniieka durvis starp acīm un tiek aizvests uz slimnīcu ar politraumu.

baarda3 Reģ.: 01.11.2006
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: Situācija sekojoša:

Pieņemsim, ka es braucu ar auto pa pilsētu un vēlos nogriezties krustojumā pa labi. Protams pēc CSN man jāpalaiž gājēji, kuri šķērso šo krustojumu, bet vai ir jālaiž arī velosipēdisti, kuri brauc pa trotuāru??? Kā nenormāli nesās, pat nepaskatās pa malām. (vēl ar lecienu no trotuāra apmales)!! Es nemācēju CSN atrast, kur tas atrunāts?! Kā pareizi ir?

P.S. cerams doma skaidra..

Stop ... !!!!

velosipēdists uz velosipēda ir tāds pat vadītājs , kā mēs - autovadītāji ... !!!

stumjot velosipēdu - gājējs... !!!!

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Fričos pamēgjini nelaist velorāderus !

Drīz jau pie mums arī blakus gājēju pārejai pāri brauktuvei būs paredzēts velo celiņš.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

TKO rakstīja: Drīz jau pie mums arī blakus gājēju pārejai pāri brauktuvei būs paredzēts velo celiņš.

Labs risinājums. Un īpaši piemērots Rīgai. Ja kas.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti