RPP CP soda par iepirkšanos RIMI

matadors Reģ.: 25.06.2003

Situācija sekojoša - meitene stāstīja, ka šodien RPP CP esot līmējuši plāksterus mašīnām, kas novietotas pie RIMI Ganību dambī. Tur it kā esot zīme, kas atļauj novietot auto uz 3h, un tiem, kam logā nebija novietota lapiņa, kurā norādīts automašīnas novietošanas laiks (kam, saprotams jābūt < 3h no RPP CP ierašanās brīža) salīmēja plāksterus. Mans jautājums - cik zinu, publiskajās tiesībās dominē visur piesauktā "nevainīguma prezumcija". Tobiš varas iestāžu uzdevums ir pierādīt, ka esmu izdarījis pārkāpumu - manā skatījumā tas nozīmē to, ka ir nepieciešami objektīvi pierādījumi, piem., lai stāv un 3 stundas filmē novietoto mašīnu ar hronometru rokās, tas būs pierādījums, ka atļautais laiks ir pārsniegts. Bet šajā gadījumā sanāk pilnīgi otrādi - tiek uzlikts sods, un īpašniekam, kurš nav ielicis lapiņu, pēc tam ir jāpierāda ar lieciniekiem un citiem faktiem, ka viņš atradās mazāk kā 3h. Domāju, to easy varētu, jo pie RIMI ir kameras.

Jautājums - vai kāds gudrais var pateikt, kuros Ceļu satiksmes likuma, CSN, Rīgas domes saistošo noteikumu, APK punktos/pantos ir noteikts, ka ja ir zīme stāvēšana atļauta ar papildzīmi stāvēšanas ilgums, tad mašīnā redzamā vietā jabūt novietotai lapiņai ar automašīnas novietošanas laiku??? Vai līdzīgu punktu no kura izriet RPP CP tiesības šādā veidā sodīt???

P.s. varbūt tur uzrakstīts arī, kādā krāsā jābūt lapiņai un kādā formātā (min A4, A5, A6, u.c.), vai var rakstīt ar pildspalvu, zīmuli, flomāsteru, vaska krītiņiem, vai jānodormē ar datoru un jāparaksta pašrocīgi, u.tml. detaļas, kas būtu ļoti svarīgas CSN korektai izpildei.

 
1 2 3
Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Tādu kā tevi vajag izjāt par vsiiem punktiem un vairākas reizes. Ja vajag, jāt vēlreiz.

Ja ir noteikta kārtība, ka vajag to laika norādes lapeli, tad ieliec un neīdi.

Atradies gudrinieks,ibio,pilna Rīga ar šitādiem gudriniekiem-advokātiem, kas visur attaisnojumus meklēs, kaut paši pārkāpj un sūdus taisa.

matadors Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

ej ieskrieties, mulkji, un pasaki kur tada kartiba ir noteikta. Atradies spriedejs.

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

matadors rakstīja: ej ieskrieties, mulkji, un pasaki kur tada kartiba ir noteikta. Atradies spriedejs.

Ej ieskrienies pats, ielec Daugavā un padzeries, paliks vieglāk, jo pļūtka piemetīsies un varēsi tupēt uz poda un tur umņičīt.

Elbruss Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

www.likumi.lv/...

\"239.17. 833.papildzīme \"Stāvēšanas ilgums\". Šo papildzīmi lieto kopā ar 532.zīmi. Vadītājam, kurš novietojis automobili ar šīm zīmēm apzīmētajā stāvvietā, automobiļa salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija par laiku, kad transportlīdzeklis novietots stāvvietā;\"

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Varbuut pietiks te savstarpeeji dir$ties, bet tieshama kads vareetu ieikt noraadi internetaa uz administratiivajiem noteikumiem vai ielikt konkreetu citaatu kur ir taads likums kas liek ielikt ziimiiti logaa ???

Un virsrakstu ir jaizlabo uz " RPP CP soda par STAVESHANU RIMI veikala stavlaukumaa ja cilveeks neieprekas veikalaa !!!"

Jebkuram muljkjim ir skaidrs ka 3 stundas pa RIMI neviens nestaigaa un neieperkas

Elbruss Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Te ir spekaa esoshaa likuma redakcija:

www.likumi.lv/...

Skatiit punktu 307.17

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Elbruss rakstīja: www.likumi.lv/...

"239.17. 833.papildzīme "Stāvēšanas ilgums". Šo papildzīmi lieto kopā ar 532.zīmi. Vadītājam, kurš novietojis automobili ar šīm zīmēm apzīmētajā stāvvietā, automobiļa salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija par laiku, kad transportlīdzeklis novietots stāvvietā;"

Kaa parasti likums nav izdomaats lidz galam ...

Ja es atstaaju mashinu desmitos un atpakalj nakshu trijos, tad varu ielikt ziimi ka esmu atstajis divpadsmitos. Un ja vienpadsmitos ieradiisies munjiki tad vinjiem buus legaal iespeeja piekasiities manai 'nakotnes ziimiitei' ?!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:

Elbruss rakstīja: www.likumi.lv/...

"239.17. 833.papildzīme "Stāvēšanas ilgums". Šo papildzīmi lieto kopā ar 532.zīmi. Vadītājam, kurš novietojis automobili ar šīm zīmēm apzīmētajā stāvvietā, automobiļa salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija par laiku, kad transportlīdzeklis novietots stāvvietā;"

Kaa parasti likums nav izdomaats lidz galam ...

Ja es atstaaju mashinu desmitos un atpakalj nakshu trijos, tad varu ielikt ziimi ka esmu atstajis divpadsmitos. Un ja vienpadsmitos ieradiisies munjiki tad vinjiem buus legaal iespeeja piekasiities manai 'nakotnes ziimiitei' ?!

Un ja muniki ierodas vienpadsmitos

draaziens labs

Es pats to rimi nereti izmantoju par staavvietu...centrs saliidzinosi tuvu...

matadors Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Elbruss, paldies!!! Vairs nekadu jautajumu nav! ) Skaidrs, ka RPP CP riciba ir pamatota ar likuma burtu.

Pec butibas gan nav korekti - ja cilveks tiesham stavejis mazak par 3 h, tad sanak, ka vinu var sodit par lapinjas neesamibu, nevis par staveshanas noteikumu neieveroshanu.

Analogjijaar invalidu stavvietam - invalids, kas nav ielicis loga dzelteno zimi, un stav ar auto invalidu stavvieta, var tikt sodits, bet ne-invalids, kursh ielicis shadu zimi loga un stav invalidu stavvieta nevar.

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Zoss rakstīja:

kuka rakstīja:

Elbruss rakstīja: www.likumi.lv/...

"239.17. 833.papildzīme "Stāvēšanas ilgums". Šo papildzīmi lieto kopā ar 532.zīmi. Vadītājam, kurš novietojis automobili ar šīm zīmēm apzīmētajā stāvvietā, automobiļa salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija par laiku, kad transportlīdzeklis novietots stāvvietā;"

Kaa parasti likums nav izdomaats lidz galam ...

Ja es atstaaju mashinu desmitos un atpakalj nakshu trijos, tad varu ielikt ziimi ka esmu atstajis divpadsmitos. Un ja vienpadsmitos ieradiisies munjiki tad vinjiem buus legaal iespeeja piekasiities manai 'nakotnes ziimiitei' ?!

Uzkonstruē tādu grāmatiņu, kurai lapas pāršķir pulksteņa mehānisms ik pēc stundas.

Arii normals risianjums ! Bet nav jau nekur teikts ka tas nevar buut kaads elektriskais tablo kuru buutu pavissam viegli shaadi saprogrammet !

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

matador, piedod, bet Tavas zināšanas ir ar tendenci tuvoties nullei

lai lietotu jēdzienu "nevainīguma prezumpcija", pirmkārt, jāiemācas tas pareizi uzrakstīt, otrkārt, jāsaprot tā būtība.

lai aurotu par tiesībām, nenāk par skādi vispirms iepazīties ar pienākumiem un izlasīt normatīvos aktus.

lai novietotu auto invalīdu stāvvietā, jau no 1.1.2006. vajadzīga speciāla karte, nevis dzeltenā zīme.

un gan jau Rimi vadībai bija vnk piegriezies, ka klienti nevar piebraukt pie veikala un paši vien muņikus paaicināja.

Edzuss Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Pareizi ir, ka soda, nav ko izmantot kā bezmaksas stāvvietu, sākumā pats RIMI lika logā zīmītes, ka nav smuki atstāt mašīnu uz pusi dienas, laikam piegriezās un uzzvanīja PP, kurais plāns uz mēneša beigām jāpievelk.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

kuka rakstīja:

Elbruss rakstīja: www.likumi.lv/...

"239.17. 833.papildzīme "Stāvēšanas ilgums". Šo papildzīmi lieto kopā ar 532.zīmi. Vadītājam, kurš novietojis automobili ar šīm zīmēm apzīmētajā stāvvietā, automobiļa salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija par laiku, kad transportlīdzeklis novietots stāvvietā;"

Kaa parasti likums nav izdomaats lidz galam ...

Ja es atstaaju mashinu desmitos un atpakalj nakshu trijos, tad varu ielikt ziimi ka esmu atstajis divpadsmitos. Un ja vienpadsmitos ieradiisies munjiki tad vinjiem buus legaal iespeeja piekasiities manai 'nakotnes ziimiitei' ?!

Un ja muniki ierodas vienpadsmitos

draaziens labs

Es pats to rimi nereti izmantoju par staavvietu...centrs saliidzinosi tuvu...

tas bij domāts savādāk

stāvēt var 3h, desmitos atstāj, vienpadsmitos 3h vēl nav pagājušas un ielikta zīmīte...

un uz zīmītes kas nav reglamentēta nekādos papīros(visticamāk) auto salonā es drīkstu rakstīt dajebko(savu tel. nr., dajebko)

uz tās zīmītes var arī uzzīmēt zionīti, izkrāsot un uzrakstīt divus laikus, vienu zilonītim pie snuķa, otru pie astes, un viss ir "tjipa pēc noteikumiem" zīmīte ir, laiks ir!

RPP CP vietā liktu brīdinājumu šādā situācijā nevis reālu sodu

diezgan stulbi patiesībā no jebkura skatupunkta

Joekid Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja: Varbuut pietiks te savstarpeeji dir$ties, bet tieshama kads vareetu ieikt noraadi internetaa uz administratiivajiem noteikumiem vai ielikt konkreetu citaatu kur ir taads likums kas liek ielikt ziimiiti logaa ???

Un virsrakstu ir jaizlabo uz " RPP CP soda par STAVESHANU RIMI veikala stavlaukumaa ja cilveeks neieprekas veikalaa !!!"

Jebkuram muljkjim ir skaidrs ka 3 stundas pa RIMI neviens nestaigaa un neieperkas

Par šīto es diskutēju ar vienu juristu, par to, "laiku" varu uzrakstīt uz lapiņas - kad novietoju auto stāvēšanai ārā bija saulains laiks Un neko nebūsi pārkāpis!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

aftar umņik, topik gavno

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Joekid rakstīja:

Par šīto es diskutēju ar vienu juristu, par to, "laiku" varu uzrakstīt uz lapiņas - kad novietoju auto stāvēšanai ārā bija saulains laiks Un neko nebūsi pārkāpis!

Tas toč!!

"307.17. 833.papildzīme “Stāvēšanas ilgums”. Šo papildzīmi lieto kopā ar 532.zīmi. Vadītājam, kurš novietojis automobili ar šīm zīmēm apzīmētajā stāvvietā, automobiļa salonā pie priekšējā stikla jānovieto informācija par laiku, kad transportlīdzeklis novietots stāvvietā;"

Ieraksti: Laiks ir labs! Sakarīga infa par laiku, kad novietoc auto!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

jaa, jaa, gudrelji te atradusies...

Interesanti, pasiem patiktu, ka juus taa cakaree

nafig tislotiesgruuti to laiku pierakstiitJebsu 3 stundas ir par maz

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: jaa, jaa, gudrelji te atradusies...

Interesanti, pasiem patiktu, ka juus taa cakaree

nafig tislotiesgruuti to laiku pierakstiitJebsu 3 stundas ir par maz

man, piemēram, nav kur uzrakstīt to laiku, un bieži vien nav arī ar ko.

mašīna man ir lai pārvietotos no a-b nevis rakstāmgalds, virtuve vai izgāztuve.

nu nav man nekā lieka salonā. turpmāk pie aptieciņas un trijstūra būs jāglabā arī lapiņa ar uzrakstu "Laiks ir ok"

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Vajag ierosināt, lai Statoil sāk tirgot no iekšpuses uz stikla līmējamas zīmes "Laiks ir OK". Kā kādreiz tur varēja nopirkt "80" un "radzes"

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: Ieraksti: Laiks ir labs! Sakarīga infa par laiku, kad novietoc auto!

Droši to var darīt jo nav precizēts kāds laiks ir domāts noteikumos - saulains vai laietains. Tā kā likumā ir prasīta informācija par laiku kad novietoji auto tad droši var rakstīt «bija saulains laiks kad novietoju auto un klāt nolikt atvērtu CSN grāmatiņu lai paši izlasa.

Un ja kādas problēmas tad tiesā iekšā jo ar laiku tu domāji meteo laiku nevis pulkstenj laiku. Saulains laiks arī ir laiks. Un ja galvenais municipālis ir nepielaidīgs tad droši tiesā iekšā.

Zabejala šitie umņiki kuri saņem kāpostu par debīlākajiem noteikumiem eiropā.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: Vajag nolikt vairākas zīmītes un uz katras ir savs laiks. tā lai nevar piesieties un lai muņiki meklē kura ir īstā zīmīte. līdzīgi, kā ar stāvēšanas zīmītēm, kad kādas 50 atstāj uz paneļa

Droši. Nekur nav teikts ka zīmītei jābūt vienai vari sarakstīt kaut 48 ar visām diennakts stundām. Kad pienāk polisija tad darbojas īstā. Un tev viņas var būt rakstītas kā ar lupu salasāmā tekstā tā arī izmērā pa visu auto salonu. Likums izpildīts zīmīte bija.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Man kautkad viens zaļais piesējās un es kā reiz biju uzrakstījis apmācies laiks, bet pēc neilgas diskusijas un noteikumu grāmatiņas dotā punkta pārlasīšanas man viņš neizrakstīja bet pārējie dabūja pa pilnai programmai. Tas bija sen un tā nav taisnība.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja: Ja par teemu (Staavvietaam - Ziimiiteem ) , nevis par to kursh kuru vairaak izchakarees (Valsts tevi vai Tu valsti) :

Somijaa esmu izmantojis (vareeja nopirkt jebkuraa DUS'aa) taadu plastmasas plaaksniiti ar apalju disku viduu , tur ciparniica. Kad atstaaj auto shaadaa staavietaa - uzgriez laiku, novieto plaaksniiti uz panelja un staigaa savas stundas ...

PS - un tur neviens ar advokaatu zem rocinjas nestaigaa, apstriideedami sho staavvietu likumiibu vai nelikumiibu

nuja... drīz, lai izietu TA vajadzēs uzrādīt arī apaļu plastmasas disku

ArniZ Reģ.: 26.06.2002
0 0 Atbildēt

Nevajag motorīti - pietiek ar pusjauktu uzvelkamo pulksteni...

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

nuja... drīz, lai izietu TA vajadzēs uzrādīt arī apaļu plastmasas disku

Nē!

Apskates talons logā būs tāds disks

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti